Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jula3

porzucone kochanki

Polecane posty

SH>>zgadzam się w całej rozciągłości. dziewczyny,zajrzyjcie na \"Gdy mąż ma dziecko z drugą kobietą\"Tam też jet ciekawie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię miec kochanka
jeden odchodzi to drugi przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedysżona
ludzie ! o czym wy mowicie ! jak mozna usprawiedliwiac wogole poczynania kochanki !? nie wazne ze w malzenstwie dzieje sie zle . nawet separacja jest po to aby malzonkowie mogli dojsc do porozumirenia, i zadna paniusia nie ma prawa wkraczac w ich zycie . a co do tezy ze to facet odchodzi od rodziny i zostawia dzieci to mylisz sie . wystarczy byle problem w malzenstwie i zdesperowana panienka ktora dobrze zakreci dupa facetowi przed nosem i zdrada gotowa . i po co taka daje d... ? i niech sie nie tlumaczy glupio ze jemu sie nie " ukladalo w malzenstwie " i tam nie bylo milosci , bo wiadoma zesza jest , ze kryzysy byly , sa i beda w rodzinie . kazdej, bez wyjatkow . drogie kochanice !!! szczerze was potepiam i zycze tego samego cierpienia w przyszlosci jakiego dostarczylyscie innym osobom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papajamint
kiedysżona -------> brawo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAWO BRAWO BRAWO
WRESZCIE ROZSĄDNY GŁOS W DYSKUSJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiedysżona
mądra babka jesteś i bardzo rozsądnie napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no po prostu super
kiedysżona -----------> uszanowanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parę lat temu
tez zostałam porzucona przez kochanka, cierpialam bardzo, ale teraz, z perspektywy czasu, sądzę ŻE NIE WARTO BYŁO !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego zwalacie całą winę
na faceta?????????????!!!!!!!!!!! a mężatki to nie zdradzają? :p one też przysięgały swoim mężom! :p jeśli zdradzający facet to skurwiel to jak je nazwać? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dziewczyny,zajrzyjcie na \"Gdy mąż ma dziecko z drugą kobietą\"Tam też jet ciekawie.....\" pod jakim względem \"ciekawie\"? Znów ironia?Po co... Każdy dokonuje takiego wyboru jak mu pasuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula3
jaka ja byłam głupia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w małżeństwie nie musi być źle
żeby facet zdradził! owszem-kto kocha, nie zdradza ale facet może kochać i zdradzić. Dla niego miłość to miłość , a sex to sex.My natomiast sex wiążemy przeważnie z uczuciem.Jeśli trafi mu się więc okazja, to skorzysta :o Gdyby nie było chętnych ,....... to by nie mieli z kim zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda krzywda wyrządzona innym
wróci do was jak bumerang!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszowata
a ty co jakas Kasandra jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekonasz się sama
co zasiejesz, to zbierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyśżona
widze ze dyskusja wrze ! przyznaje racje , krzywda wraca z podwojona sila !! zawsze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też wierzę że ból jaki
przeżyłam przez meża i jego zdzirę, wróci do nich! Nie bronię męża, bo jest tak samo winien ale mam nadzieję ,że ona będzie cierpiała tak samo jak ja ! Mam nadzieję,że jej mąż przejrzy na oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtyhn
rwsza prawdziwa, ktora nie przechodzi chocby nie wiem co. Wtedy zona od poczatku jest na przegranej pozycji bo co innego jest przelotny romans a co innego prawdziwe uczucie. I to nie w wieku 20-30 lat ale znacznie pozniej. Nam naprawde to sie zdarzylo , trwa juz dlugo i wiemy ze jest to prawdziwe. I wiem jak to sie skonczy, wlasciwie to on coraz bardziej nalega na zwiazek chociaz bedzie to prawdziwa rewolucja . Jest gotow poniesc wszelkie konsekwencje aby byc ze mna. A ja? No coż przeraza mnie przyszlosc i boje sie ze zostane opluta przez najblizszych. Moze nie kocham zbyt mocno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołmajgod
jesteście żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętajcie że życie bywa
przewrotne! i oby spotkał was kiedyś ten ból, gdy ukochana osoba zdradza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury
""owszem-kto kocha, nie zdradza ale facet może kochać i zdradzić." Przecież to jest nielogiczne zdanie. Kupy się nie trzyma. Bezsens. W jednym zdaniu przeczysz sama sobie. >Gdyby nie było chętnych ,....... to by nie mieli z kim zdradzać. No, panie na diecie - już wiecie kogo winić, za swoją otyłość :D Gdyby nie było słodyczy to, nie byłoby grubasów. Wszystkiemu winne te czekolady - jakby ich nie bylo, nie byłoby otyłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula3
mój zonaty facet ciągle jest poza moim zasięgiem, ale jeszcze dostanie nauczkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka psotka
no i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet może kochać i zdradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet może kochać i zdradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę że forumowiczce
chodziło o to że kto kocha, nie zdradza, chociaż facet może kochać i zdradzać ;) Kobieta , która zdradza przeważnie nic już nie czuje do męża (chociaż nie jest to reguła)jest z nim np. dla dzieci . Może chodzi jej tylko o sex ale większość takich kobiet zakochuje się w kochanku, czuje coś do niego. Facet może kochac żonę ale zdradza dla samego sexu, żeby sprawdzić się jako mężczyzna, zobaczyć jak to jest z inną. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę że forumowiczce
chodziło o to że kto kocha, nie zdradza, chociaż facet może kochać i zdradzać ;) Kobieta , która zdradza przeważnie nic już nie czuje do męża (chociaż nie jest to reguła)jest z nim np. dla dzieci . Może chodzi jej tylko o sex ale większość takich kobiet zakochuje się w kochanku, czuje coś do niego. Facet może kochac żonę ale zdradza dla samego sexu, żeby sprawdzić się jako mężczyzna, zobaczyć jak to jest z inną. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×