Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKO RYBY

KLUB ZODIAKALNYCH RYB

Polecane posty

Gość Nie Ryba
Jestem zodiakalnym Baranem. Mam pewne spostrzeżenia względem ludzi ze znaku Ryby i to zarówno jesli chodzi o kobiety jak i męzczyzn. Pisze o tym dlatego bonmiałem wiele do czynienia z ludzmi spod tego znaku i w rodzinie, w pracy wielu mam znajomych. Są to ludzie bardzo niepewni siebie :D Nie zawsze sami wiedzą czego chcą. Owszem na ogół sa to ludzie solidni, wrażliwi na krzywde ludzką bo to sa przede wszystkim alturiści :D Ale dogadac sie z nimi jest bardzo trudno :D W ich znaku sa dwie ryby przepływające obok siebie w innych kierunkach i chyba dlatego Ryby sa takie chwiejne bo czasami nie wiedza w jakim kierunku mają płynąć ;D Jeżeli spotkają sie dwie Ryby ze sobą i zechcą popłynąc razem w jednym kierunku to wtedy będzie istniało miedzy nimi porozumienie do końca życia :D Ryby nie znoszą dysharmonii i dlatego często pierwsze same wyciagają rekę do kogoś kto sprawił im przykrość i trzeba przyznać, że często są ponadto i potrafią być bardzo empatyczne :D Ryby gubi brak zdecydowania i przez to działają na swoją niekorzyść :D Charakter kobiety i mężczyzny spod tego znaku bardzo różni się od siebie. Kobiety potrafią być bardziej rozsądne od męczyzn bo mniej są zarozumniałe. Mężczyżni i to prawie każdy są megalomanami i sa bardzo przewrażliwieni na swoim punkcie. Często bez powodu sie obrażają tyle, że jak im minie zlość to potem sa jak do rany przyłóż :D Ludzie-Ryby warte sa zainteresowania, gdyż sa inteligentni. Mają często duzo wrodzonej inteligencji tylko z Rybami trzeba umiec odpowiednio postępować :D Ryby maja to do siebie, że mimo niepewności i niezdecydowania potrafią wybrnąć z każdej sytuacji poniewaz kierują sie jak żaden inny znak Zodiaku - intuicją która prawie nigdy ich nie zawodzi :D Trzymajcie się Rybki. Ja Was bardzo lubię :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się zapiszę
do klubu, bo ja też rybka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła dziewczynka
zapisy do klubu wciąż trwają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka Rybeczka
Ja tez chętnie tu sie wpiszę bo poczytałam sobie wypowiedzi. Fajnie piszecie całkiem do rzeczy. Jak bede miała wiecej czasu to coś napiszę o sobie. Piszcie czy dobrze być ryba i jakie mieliście kontakty z ludżmi z innymi znakami. Czy to prawda co o nas tutaj pisano ? Pozdrawiam wszystkie rybki i rybeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Ryb
Witajcie Ryby ! Wszystkie jesteście morowe babki i ja was lubie. Wszystkie jestescie ładne i inteligentne chociaz troche przewrotne ale jaka baba nie jest przewrotna a wy chociaż jestescie wyrozumiale dla slabości męzczyzn i potraficie wogole wspolczuc kazdemu a na dodatek jestescie wierne i nie jestescie materialistki i to was cenie najbardziej. No to bywajcie rybki i badzcie zawsze takie same !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisces
Rybki są znakiem podwójnym, nie mogą żyć samotnie. Zawsze szukają bratniej duszy - czy płci przeciwnej, czy tej samej - nieważne - liczy się tylko, aby nie zgubić się w ogromnym morzu bez kogoś bliskiego obok. Często jednak zdarza im się błądzić - wtedy szukają kogoś, kto pomoże wrócić na spokojne wody. Chętnie słuchają dobrych rad, potrzebują, by ktoś od czasu do czasu powiedział im dobitnie, co robią nie tak, a w czym są naprawdę dobre. Wtedy nabierają chęci do życia i rozwijają skrzydła( choć są tylko rybkami). Mogą zawojować świat i zrobić wiele dobrego dla innych - przede wszystkim, ale też i dla siebie. Wszyscy, którzy macie do czynienia z rybkami, pamiętajcie, by je wspierać - na pewno się odwdzięczą. Ale nie od rzeczy będzie też mokry prysznic - by nie zapomniały o tym, gdzie i dla kogo żyją. Pozdrawiam wszystkie rybki, ich przyjaciół i rodziny.Dziękuję losowi, żem też ryba. Samotna, ale nie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry.
WITAJ PISCES ! Dawno tu Cię nie było. Przyznam się, że wypatrywałam Ciebie i Twoich rzeczowych wypowiedzi. Zawsze trafiasz kulą w płot w tym co piszesz na nasz rybi temat. Nic ująć, nic dodać. Każda RYBA musi mieć bratnią duszę i to jest przewodnią myślą mojego tutaj topicu. Tak Pisces bez tej bratniej duszy, bez wsparcia kogos bliskiego potrafimy być czasami zagubione ale tylko na pozór. RYBY są silne psychicznie i potrafią wspierać innych i to jest naszą naczelną zasadą. RYBA musi mieć kogoś, kogo może wspierać bo to jej dodaje sił. Altruizm jest Rybie potrzebny, bo to jest jej tlen. Jesteśmy tak mało wymagające jeśli chodzi o siebie samych ale jesteśmy wrażliwi i tez potrzebujemy trochę uczucia od innych bo nie można tylko dawać w nieskończoność. Ryby potrafią być bardzo wdzięczne za okazanie im odrobiny serca, za zainteresowanie i masz rację - to jest bodzieć do dalszego działania, do życia w ogóle..... Czasami miałam dość bycia RYBĄ ale może nie tak do końca bo chyba wieksza radość czerpie się z DAWANIA niż brania. PISCES - to co napisałam odnosi się do tego co napisałaś. Jeśli inne RYBY czują i myslą tak samo - niech napiszą o tym. Pozdrawiam Cię Pisces bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisces
Kochane rybki, czyżbyście wypłynęły na inne wody? prawie nikt tu nie zagląda, a tyle ważnych spraw do omówienia, problemów do rozwiązania...Wiem, wolicie radzić sobie same, a do internetowych zwierzeń pewno nie macie przekonania, ale czasami warto i tu zajrzeć. Dręczy mnie pytanie - komu tak naprawdę potrzebne są takie wirtualne rozmowy? Kto tu zagląda? Czy tylko samotni (niekoniecznie z wyboru).O ile pamiętam przeczytałam na tym topiku kilka wypowiedzi ludzi szczęśliwych - jednak dużo więcej popłynęło łez. Może warto byłoby więcej pisać o dobrych rzeczach, niż o smutnych? Około miesiąca temu usłyszałam w TVP, że tego dnia jest międzynarodowy Dzień Dobrych Wiadomości. Może warto wprowadzać go częściej niż tylko raz w roku? wystarczy, ze przed nami jesienne, smutne dni, które samoistnie niszczą radość - proszę wszystkich o promyczki słońca - małe, dobre informacje na dobranoc i dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutka - ryba
Jestem rybą, ur. 3 marca. Chce powiedziec, że kobietom-rybom wcale nie jest tak łatwo a to dlatego ze one sa za bardzo wykorzystywane przez innych no bo zawsze sa gotowe do poswiecej dla innych o sobie nie mysląc. I nigdy nie sa doceniane bo jak ktos sie przyzwyczai ze moze od nich tylko brac to mysli ze to się nalezy. Najgorzej własnie ze Ryby to lubią. Dobrze napisała Ryba powyżej ze my wolimy dawac niz brać a jak nie mamy koło siebie kogoś zeby dawac, żeby pomagać to wtedy czujemy sie nie szczęśliwe. Wiem cos o tym bo wlasnie jestem taka co zawsze bylam na usługi innych i nie raz i nie dwa odpłacono mi sie złą moneta za okazane serce i za przyjażń a to bardzio boli. Stale sobie mówie, że dosc juz nigdy więcej nikomu nic dobrego nie zrobię ale potem robie bo to jest silniejsze odemnie i gdybym odmowiła pewnie bym sie czuła bardzo nie szczęśliwa. To jak czy lepiej dawać czy lepiej brać ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klub zodiakalnych ryb a tak mało wpisów? hmm aż tak mało rybek na kafeterii ? Ja np jestem-tylko proszę się nie śmiać- z 8 Marca :) i cieszę się że jestem taką niezdecydowaną rybką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pierdolcie mi tutaj. Ja jestem rybka. Samotny od 2 miesiecy. Lat 26. Qrwa i niech mnie huj strzeli jezeli nie spikne sie z jakas fajna laseczka. Znaki zodiaku to pierdolenie. Jestem po wielu glebszych wiec sobie przeklinamm I mi w tomigraj. Qrwa kazdy jest odpowiesdzialny za swi=oje zycie. Ide Pic karniaki Spierdalajcie do aktywnego zycia, a nie uzalajcie sie nad soba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry.
HEJ CZARODZIEJ ! Nie czaruj, bo nie masz czym. Idż spac, wytrzeżwiej a potem tu zagadaj. My RYBY nie lubimy takich jak Ty ! Czy Ryby sa wróżkami ? Może i są, może potrafią być złotymi rybkami, bo potrafia spełniać życzenia innych. Są to przyziemne życzenia ale za to prawdziwe ! Ryby sa przyjazne wszystkim i wszystkiemu co sie rusza na tej ziemi i zawsze możecie na nich liczyć. A może nie zawsze tak sie dzieje. Jeżeli zawiodła Was jakaś Ryba - napiszcie o tym. Nikt przecież nie jest ideałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Ryby.....
są wierne ? Ja przekonałam się, że niestety nie. Jeden pan ryba bardzo mnie zawiódł.... To ja byłam mu wierna mimo jego zdrad chociaż jestem Wodnikiem.... Kłamał i oszukiwał a jaki był czarujący.... nie chciało mi sie dlatego wierzyc ze on potrafi tak oszukiwać. Chyba robił to dlatego ze miał u mnie to co chciał. Taka byłam w nim zakochana i usłużna nieba bym mu przychyliła. Też nie był złym człowiekiem ale potem przyznał, że lubi kobiety i nie umie sie im oprzec bo go same nagabywały, że licze sie tylko ja..... a potem znów mnie oszukał. Tego było za wiele i kazałam mu sie wynosić. Raz sie sparzyłam i nie wiem czy potrafiłabym zaufać mężczyżnie z tego znaku... Co sadzicie o tym ? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry.
DO CZY RYBY ! Napisałas, że potrafisz zaufać mężczyznie, który wywodzi się spod znaku RYBY ponieważ Ciebie zdradzał . A jaka masz gwarancję, że mężczyzna spod innego znaku Ciebie nie zdradzi ? Zdrady zdarzają się ludziom spod wszystkich znaków Zodiaku, nie tylko RYBOM. zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Fakt, każdy kto się na kimś zawiódł, czy to spod znaku RYBY, czy innego znaku, staje się bardziej ostrożny i nie ma co się dziwić.Bo to i tak jest zawsze los na loterii, żeby trafić na właściwego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisces
Do Kornika Jam też, nie chwaląc się, rybka z 8 marca. Paskudny dzień dla tych, którzy pamiętają czasy komuny i obchodzą imieniny. Ja zawsze starałam się spędzić go z dala od skupisk ludzkich, by nie słyszeć nieszczerych życzeń i okrzyków typu "Trzy święta w jeden dzień, ale masz przechlapane!". Na szczęście sławetny Dzień Kobiet powoli odchodzi w niepamięć, imieniny można przenieść, zostaje tylko coroczny stres - znów lat przybyło. Ale szybko czarne myśli odgania promyk słońca - wszak niedługo zacznie się prawdziwa wiosna!Być może z tego powodu wczesnowiosenne Rybki mają w sobie dużo optymizmu i wiary w lepsze jutro. Rybko znad Odry - pozdrawiam Cię serdecznie - rzadko siadam do kompai mało piszę, ale zawsze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Re-na
Rybo znad Odry. Masz rację. Jestem zodiakalną Wagą a mój mąż był zodiakalnym Baranem. Nasze małzeństwo było całkiem udane tak mi sie przynajmniej wydawało. Dopiero po kilku latach wyszło na jaw ze mój mąz mnie zdradzał. Odeszłam od niego i nie chciałam nawet patrzec na męzczyzn, w końcu poznałam męzczyznę który wiedział ze mam uprzedzenia do męzczyzn ze znaku Byka. Powiedział mi ze jest zodiakalnym Baranem . Zakochalismy sie w sobie i dopiero kiedy składaliśmy papiery do słubu dowiedziałam sie ze on jest również zodiakalnym Bykiem..... Trochę sie zdeenerwowałam ale w koncu zaryzykowałam i pobralismy się :) Oczywiście na poczatku mu nie ufałam i może to nie było ładnie z mojej strony ale stale przegladałam jego kieszenie i co tylko mogłam bo nie chciałam dac ponownie sie nabrac. Potem przestałam. Wczoraj była 22 rocznica naszego ślubu i jestem pewna, że mój mąz mnie zdradza :) No wiec okazuje sie, że to wcale nie zalezy spod jakiego znaku jest dana osoba ale jaki ma charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidząca
NIENAWIDZĘ RYB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OBŚLZGŁE ZIMNE GADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry.
NIENAWIDZĄCA ! A może uzasadnisz dlaczego nie lubisz Ryb. Czy nie lubisz jeśc ryb, czy chodzi Ci o ludzi - kobiet lub mężczyzny spod tego znaku ? Jak widzisz tutaj każdy coś napisał, podał motywy dlaczego ma jakies uprzedzenia i na jakiej podstawie, albo odwrotnie, śa tacy którzy maja dobre skojarzenia i chwalą sobie ludzi spod tego znaku. Samo stwierdzenie - NIENAWIDZĘ to wyłącznie Twoje subiektywne określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka nie rybka
Ja lubię wszystkie ryby i te na talerzu i kobiety i mężczyzn bo to sa najlepsze stworzenia na świecie tylko trzeba sie na nich poznać bo ryby bywaja czesto nie doceniane. Ryby sa skromne i niesmiale i dlatego nie sa przebojowe. Cześć wam wszystkie rybki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrry
a ja urodziłam się 19 lutego i zastanawiam się czy jestem jeszcze wodnikiem czy już rybą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałłasz
Marrry. Przeważnie ludzie urodzeni pod koniec trzeciej dekady swojego znaku, mają zalążki ludzi urodzonych w następnym znaku pierwszej dekady. I to sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybki są nieziemskie
mają duszę niezgłębioną i fascynującą jak kosmos ale tyko nielicznym pozwalają te bogactwa podziwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry.
Rybki są nieziemskie ? Może i tak a może nie. Bywaja czasami realno - nierealne to zależy od nastroju. To fakt, nie każdy może zgłębić ich naturę. One same też tak do końca siebie nie znają. No i dobrze a po co wszyscy zaraz mają wszystko wiedzieć ? I dobrze jest samemu odkrywać siebie w kontekście różnych wydarzeń życiowych. Nie zawsze tak jest bo RYBY są infantylne a zatem za bardzo szczere i często ta szczerość obraca sie przeciwko nim. Ale jak ktoś jest RYBĄ - to tak ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amorozzo
Hej Witajcie ! Dawno tu nie byłem chyba w zeszlym roku :D myslalem, ze juz nie istniejecie. Objechałem pół świata na statkach oczywiście a teraz mam dłuższy urlop :D Muszę Wam powiedziec rybki moje zlote i kochane, ze wszedzie na Swiecie, gdzie tylko spotkalem kobitki-ryby to zawsze trafialy sie ładne a nawet bardzo ladne. :D takie z nich mile i przyytulne stworzenia a jak tańczą ! Wszystkie kobiety ze znaku ryby wspaniale taćza jak ladnie poruszaja w tańcu biodrami bo maja w sobie duzo wdzieku :D a tutaj tez na mnie czekala moja zlota rybka, moja wspaniala żoncia :D Na calym świecie Rybki sa jednakowe ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×