Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKO RYBY

KLUB ZODIAKALNYCH RYB

Polecane posty

Gość TYLKO RYBY

Ludzie spod znaku "Ryby" - to przeważnie samotne dusze, poszukujące bratnich dusz. A zatem samotna duszo - wstąp do naszego klubu - opowiesz trochę o sobie i może tutaj znajdziesz bratnią duszę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinkaa
Delfinkaa i delfinek dolaczaja sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinkaa
Tylko rybo moze jako zalozyciel(ka) tego topiku napiszesz pierwszy(a) cos o sobie.Ktos musi pierwszy wyskoczyc z rybich lusek,pokonac niesmialosc i napisac cos od serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Ryba
Ok. Jestem panem "Rybą" i mam 42 lat. Od pewnego czasu jestem samotny - bo tak się złożyło. Nie bede opisywal dlaczego ale jestem samotny i już. Szukam pokrewnej duszy, niekoniecznie spod tego samego znaku, ale posiadającej cechy "Ryby" - to znaczy: uczuciowośc, szczerość, wyrozumiałość oraz poczucie humoru. Jako Ryba posiadam te cechy, które wymieniłem. nie jestem materialistycznie nastawiony - szukam bratniej duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ryba
25.02 Chyba nie zgadzam sie z tym, ze ryby to samotne dusze. Nie potrafilabym zyc sama. Zawsze musze miec kogos obok. Natomiast zgadzam sie z tym, ze jestesmy bardzo wrazliwe, prawdomowne, majace rozne przeczucia z ktorych inni sie smieja (do czasu), mamy poczucie humoru i chec pomocy innym. Pozdrawiam wszystkie rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna Ryba
Dobrze, że założyłeś ten klub. Jestem zodiakalną Rybą . Myslę, że Ryby są solidne, ofiarne - altruizm to ich główna cecha charakteru, tylko przez to nie zawsze są doceniane, ale tak bardzo im na tym nie zależy, gdyż do tego nie sa małostkowe. Może to zbyt wiele cech dodatnich, ale i są minusy - są wrażliwe i dlatego łatwo ich zranić, a zranione zamykaja sie w sobie. Potrafia być odważne, jesli chodzi o ich rodzinę, same zaś nie umieją o siebie walczyć, co nie znaczy, że dają jeżdzić sobie po nosie. Romantycznośc Ryb wynika z ich uczucowości, bo to też następna cecha charakteru po altruizmie. Dlatego zgadzam się, z takim stwierdzeniem, że ludzie spod tego znaku, często bywaja samotnymi, bo nie łatwo znależć im pokrewną duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez sie dolaczam. 22 luty...cechy, o ktorych powyzej wspomnieliscie dotycza rowniez mnie, ale...przyznajcie ze ryby potrafia byc takze wredne i lubia postawic na swoim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO RYBY
Chcesz wstapić do naszego Klubu - napisz cos o sobie a także, czy zgadzasz się ,że wsołną cechą Ryb jest altruizm , uczuciowośc wrażliwośc. Wredni ludzie zdarzają się w każdym znaku zodiaku, bo to zależy od charakteru człowieka. Tu tylko chodzi o takie cechy, które głównie przypisane są każdemu znakowi, więc dobrze byłoby, abyście dołożyli coś od siebie, jakie macie spostrzeżenia w obcowaniu z Rybami i czy Waszym zdaniem przeważają cechy dodanie, czy ujemne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dawno juz na kafeterii nie bylem wiec trzeba nadrobic zaleglosci.. ;) no to wiec rowniez jestem rybka a dokladnie z 2 marca :] hm.. opisac siebie..w sumie to nie jako troszke autoreklama ale coz... jestem ponoc wrazliwym i czulym mezczyzna, typem romantyka :) lubie czasem sie odlaczyc od swiata, otoczenia i pomyslec o byle czym (czasem czyms powaznym czasem nie). czasem szukam w gwiazdach kogos znajomego ;) ostatnimi czasy rozpadl sie moj zwiazek roczny, aktualnie niby mam wziescie ale nie ma tego czegos.... zycze milej nocki :> ciau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"pani ryba\" ja tez się urodziłam 25.02 :D :D Ciesze się, że jestem rybką, po pierwsze uwielbiam wodn świat- pływanie itp. :) Tez jestem wrażliwa, romantyczna, jednak nie znalazłam do tej pory miłości, więc moze zbyt idealizuję potenclanych kandydatów na chłopaka. :/ Wszystko ( a zwłaszcza krytykę) biorę zawsze do siebie, przykre sytuacje wybaczam, ale zawsze o nich pamiętam. podobno ryby to artystyczne dusze, byc może ja nie jestem bardzo utalentowana artystycznie choć od małego dziecka lubiłam pisać wiersze \'do szuflady\". :) Nie potrafię też być wiecznie obrazona na jakąś konkretną osóbkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Was Rybki
15.03..:)Też dołanczam się do Waszego grona.To co opisujecie-cechy charakteru-oczywiście pokrywają się z moimi:)RZeczywiście znaki te cechuje wrażliwość,wyrozumiałość,altruizm(co w dzisiejszych czasach czasem nie jest doceniane),romantyczność,szukanie ideałów(bywa czasem zgubne ale może warto).Tak jak"Rybyka wyzej" napisała różnież biorę bardzo do siebie słowa kryryki i ni jak nie mogę się ich pozbyć z główki,wiele spraw ,nawet najdrobniejszych analizuję( i nie ukrywam ze to mi czasem przeszkadza).Momentami chciałabym być lekko duchem i żyć tylko chwilą;)Ale mimo minusów cieszę się bardzo że jestem właśnie RYBKA:)Suptelną,delikatną,wrazliwą kobietą o które coraz rzadziej w dzisiejszym "twardym,brutalnym,przebojowym i wiecznie pędzącym życiu":)POZDRAWIAM wszystkie RYBACZKI:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO \"CZERWONA MALINA\" :) Też jestem z 22.02 i absolutnie sie zgadzam ze rybki potrafią być wredne i bardzo lubia stawiać na swoim! Nie wiedziałam ze to wspólna cecha! ale czy Wy ,tak jak ja, macie często straszne wyrzutu sumienia po takich \"wyskokach\"?! bo ja mam i to jest okropne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYBKA.......
Bardzo naiwna istotka wszystko prawie można jej wkręcić a ona w to uwierzy,często jest zdradzana i nie widzi tego.Można z tą osoba zrobić wszystko jeśli będzie z kimś władczym.Często jest wykorzystywana.A poza tym to wpaniałe szczere uczuciowe osoby jakich mało na świecie.Najlepszy partner/ka wg mnie.Oddany z brakiem skłonności do zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka z 19.03.... Nie zgodze się z tym, że jesteśmy pozbawieni skłonności do zdrady..oj wiele jest Rybek prowadzących podwójne życie ;) Ale nie da się ukryć, Rybki są wyyyjątkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryby rządzą;) Zapisuję się, i zgadzam z większoscią wyrzonych opiniii. :) Aha i to wcale nie prawda że jesteśmy zimne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open
do romantyczniej ryby--> To co piszesz to wierutne bzdury, Ryby sa malostokowe, co wiaze sie z ich wrazliwa natura - a tego za ceche ujemna bym nie uznala. Jako ryba nigdy nie pozwalam sobie jezdzic po nosie, i potrafie o sobie walczyc, glownie o siebie, a nie o rodzine. W samotnnosci zyc nie potrafie, wiec nie zgadzam sie ze ryby sa osobami samotnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu85 nie mowie, ze taka jestem ale rzeczywiscie jak juz mi sie tak trafi to mam ogromne wyrzuty!! Tez nie potrafie sie na nikogo dlugo gniewac, jestem nadwrazliwa i bardzo czula. Oczywiscie rozmarzona na kazdym kroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 marzec..... wrażliwość.... wręcz nadwrażliwość i chory idealizm... no i straszna upartość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jibrill Jacuch
Hej Rybki! Ja jestem rybką - 4 marca i mój chłopak również- 27 luty...Dołączamy się i pozdrawiamy inne rybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba 15.03
Jestem Rybą (15.03) .Nie zgadzam się, że Ryby maja skłonności do zdrad. Akurat przeciwnie - w miłości są wierne i lojalne. Oczywiście,że nie ma reguł bez wyjątków. I Rybie zdarzy się, żę ktoś ją zauroczy, a zwłaszcza wtedy, kieduje się niekochana przez swojego partnera. Czy są wredne ? Bywaja i takie, tak jak różni sa ludzie, ale Ryby maja to do siebie, że nie sa pamiętliwe i szybko wybaczają. Często są zdradzane, bo zbytnio ufaja ludziom kierując sie troche dziwna logiką, że każdy jest taki sam jak on. W sumie3, nasz znak jest jeden z lepszych, bo na Rybę zawsze i wszędzie mozna liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ryba 15.03
Jestes moja zodiakalna siostra :D je tez urodzilam sie 15.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jibrill
Ja też jestem pamiętliwa...latami pamiętam krzywdy...wybaczam ale nie zapominam....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 10.03
Witam wszystkie rybki !!! jestem osóbką bardz wrażliwą i romantyczną czasami żyjącą we własnym wyidealizowanym świecie często daję się wykorzystywać innym ludziom nie potrafię stanowczo powiedzieć "nie" przezco nie raz cierpiałam . Tak jak inne rybki mam duszę artystyczną ,w miłości daję całą siebie, ale lubię też prowokować żeby wzbudzić w ukochanym zazdrość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA 3.03
witam wszystkie RYBKI! ALTRUIZM to pewnie ta cecha która nas wszystkie łączy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×