Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKO RYBY

KLUB ZODIAKALNYCH RYB

Polecane posty

Gość Ktoś - Ktosik
Rybko znad Odry. Ja wiem, że masz dzisiaj imieniny więc przyjmij ode mnie najlepsze zyczenia, dużo, duzo zdrowia i bąż zawsze taka miła i usmiechnięta. Tego zyczy Ci ktoś ale sama zgadnij kto ? 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry.
KTOŚ-KTOSIK ! Za życzenie imieninowe bardzo dziekuję, ale ni jak nie mogę się domyślić co to za KTOSIK mi je przysłał. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiooficer.
Rybko znad Odry. Kiedys tu cos napisałem. nie było mnie dluzszy czas ale widze,że topik się bardzo rozwinął :) Przeczytałem, że miałaś imieniny. Nie wiem jak masz na imie aleskoro tak, to tez chciał bym ci złożyć najlepsze życzenia. Dużo radości w życiu i dalszych dobrych pomysłów na piekne pisanie tutaj. Radiooficer - Lech 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba skromna
Przestańcie sobie składac zyczenia tylko piszcie jakie jesteście Ryby, czy lubicie jak o was piszą dobrze, czy jesteście zadowololeni z tego ze jesteście Rybami :) Urodziłam się 17 marca czyli 2 trzeciej dekadzie i należe do zbyt przebojowych bo nie mam tzw siły przebicia. Czy koniecznie trzeba ją miec ? :) Siłę przebicia mają przeważnie osoby z tupetem i pewni siebie. ryby z natury nie posiadają tej siły i to nie zawsze wychodzi im na dobre. Napiszcie, jak to jest, czy dobrze jest miec siłe przebicia ? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zodiakalna Rybka
Urodzona 14 marca;) Mam pytanko do osób o podobnej osobowości:) Czy Wam też brak jest przyjaciół? Macie wrażenie, że wszyscy "przyjaciele" was olewają? Ja ciągle doszukuje się w ich zachowaniu jakiś dowodów tego, że im na mnie zależy. Strasznie mi źle, kiedy siedzę sama w domu, chciałabym, żeby ktoś czasem mnie zaskoczył i zaproponował jakieś wyjście. Ech..:( Wogóle nie przyciągam jakoś ludzi, ani przyjaciół, ani miłości. Młoda jestem, jeszcze dużo przedemną, ale już teraz czasem mi tej "bratniej duszy" okropnie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba niezadowolona
Urodzona 15 marca i tez jestem jeszcze młoda. Mam tak samo jak Ty tylko ze ja jestem trochę wybredna i nie każdy chłopakmi pasuje... chyba dlatego, że jestem starannie wychowana i zwracam uwagę na kulturę a to co sie dzieje na dyskotekach i na róznych spotkaniach na które chodze po prostu mnie przeraża > Chciałabym umówic sie z kulturalnym chłopakiem tylko gdzie takiego mam znależć ? Wszyscy sie upijają, żłopia piwsko biora narkotyki, klną niemilosiernie > Może to ja jestem nienormalna i za wysoko mierzę i dlatego jestem sama ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewsdcx
Oj, nie wszyscy sie upijaja, a przynajmniej nie autor tej wiadomosci, co nawet za piwem nie przepada. Ale ja dopiero zaczynam studia, ponoc studenckie zycie zmienia ludzi, wiec sie nie zarzekam ;P Ale nic nie zmieni tego, ze jestem ryba, dopisuje sie do klubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzczupakP
Ja jestem ryba z 24 lutego i też czuję, że mam tak jak moje przedmówczynie (zodiakalna rybka i ryba niezadowolona). Rybo niezadowolona! "Mam tak samo jak Ty tylko ze ja jestem trochę wybredna i nie każdy" dziewczyna "mi pasuje... chyba dlatego, że jestem starannie wychowana i zwracam uwagę na kulturę a to co sie dzieje na dyskotekach i na róznych spotkaniach na które chodze po prostu mnie przeraża" Ach zresztą nie ma tu co cytować po kawałku, bo czytając cały Twój post mam czuję się jakby to był mój opis. Mam tak samo :/. Chciałbym poznać normalną, spokojną i zrównoważoną dziewczynę, a jakoś nie jest mi dane taką poznać... Na co dzień po nieraz mam wrażenie, że nie pasuję do 'reszty' ludzi, dlatego, że nie palę, nie piję itp. Jak na ironię dzisiaj jak się obudziłem i jeszcze leżałem w łóżku, przeszło mi przez myśl, że może ja jestem nie na czasie czy coś... :-). Pozdrawiam rybkę niezadowoloną :). P.S. Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka ryba
Ja to chyba wogóle jestem nietypowa ryba bo zawsze jestem otwarta na towarzystwo a lubię duzo bywac na dyskotekach i tam najfaniej jest i tam mozna ponac fajnych chlopaków. Wcale tak nie jest jak piszecie bo to zalezy gdzie chodzicie na dyskoteki. tam gdzie ja chodze jest calkiem fajowo, normalnie sie bawimy wszyscy i potem cala ferajna wracamy do domu. JEstem lubiana i ja wszystkich lubie od nikogo sie nie odwracam kazdego akcpetuje i zyje w przyjazni z wszystkim. Na stłe mam chłopaka i nie jestesmy o siebie zazdrosni wspólnie sie bawimy. A podobno ryby sa nieśmiale i zamkniete w sobie. Ja taka nie jestem i dlatego nie jestem sama. P{ozdrawiam wszystkie niesmiałe rybki.Nie bójcie sie a bedzie wszystko dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka ryba
Luśka ryba. Masz rację bo ja tez taka jestem. tez jestem ryba ale do niesmiałych nie należe. Lubię przebywać wsród ludzi i tez chodzę na dyskoteki ale tylko tam gdzie wiem, ze jest fajnie i nigdy nie chodze sama ale z cała ferajną :) robimy to raz w tygodniu albo raz na dwa tygodnie wtedy, kiedy mamy czas. Chłopaka nie mam na stałe ale przynajmniej nie czuje sie sama bo stale jest ktos koło mnie z ferajny. :) oczywiście ze licze na to ze w koncu trafi mi sie taki chłopak o którym myslę tylko trzebabywac a nie siedziec w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stan.
Ryba ur. 5 marca. Jestem facetem ale nie należe do pewnych siebie. Nie to, że jestem niesmiały ale i do odważnych też nie należę. Kobiety mnie peszą, nigdy nie wiem jak mam zagadać pierwszy kiedy mi sie kobieta podoba. Sam nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Jak sie pozbyc nieśmiałości, jak byc bardziej pewnym siebie. Powiedzcie dziewczyny jakich lubicie facetów i jak ich osmielacie. może skorzystam z waszych rad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zodiakalna Rybka
Nikt nie ma takich odczuć jak ja? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rybka.
Zodiakalna rybka. A jakie Ty masz odczucia ? Ja mam zawsze jednakowe. kobiety-ryby to jak cie moge, ale faceci ryby to cholery nie z tej ziemi. Zarozumiali, kłótliwi, obrażalscy i mściwi. Idzcie do diabła z rybimi facetami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Ryba
Jestem Ryba i co z tego. Urodzona 11 lutego i należe do tych niezdecydowanych bo nigdy nie wiem w którym kierunku mam płynąć.... Truje sie calymi dniami i martwie wsie o wszystko i o wszystkich.... Targają mną sprzeczne uczucia.... Bywa, że kiedy zdecyduje sie na cos, to okazuje sie ze jest juz za póżno.... I tak w kółko. Czy wszystkie ryby tak mają ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sola.
Ja tez jestem Ryba. Oj chyba wszystkie ryby tak maja niestety.... jestesmy niezdecydowani i nie zawsze wiemy w która strone mamy płynąć. Na pocieszenie dodam ze mam kolege i chocia,z nie jest zodiakalna ryba ale Waga tez jest niezdecydowany chyba jeszcze bardziej niż ja i bardzo mi działa na nerwy bo stale si,e mnie pyta czy zrobic tak, albo inaczej. Ciekawe dla czego czasami wiem i umiem doradzic komuś a sam nie wiem co robić ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem rybka z 17 marca :) Ktos tez sie urodziłz was tej daty?? :) Fajnie by było... keidys poznałam chłopaka (bardzo fajny) wlasnie z tej samej daty co ja :) jak kazda rybka jestem wrazliwa, krytyke [pamietam i rozpamietuje długo, wybaczam lecz bardzo długo pamietam-nawet całe zycie... Jestem moze i kochliwa, lecz rzadko sie zakochuije, nie moge znaleźć sobie takiej osoby co by mi pasowala pod kazdym wzgledem... zawsze cos mi nei pasi :( dlatego jak juz mi sie ktos podoba, to ciezko go zdobyc i tak wychodzi,że nadal jestej samotna :( łatwo mnei zranic ... wszystko biore do siebie :P Ale tez sa pozytywne aspekty bycia rybka :D Posiadam dusze romantyczki :) najchetniej bym sie znalazła gdzies w romantycznym miejscu i siedziałą tam z najprzystojniejszym facetem na swiecie :D i zeby ten wieczor sie nigdy nei skonczył :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry.
NIWORUM. Ryby sa wrażliwe, nawet bardzo wrażliwe. Reagują na wszystko spontanicznie ale chyba nie są aż tak pamiętliwe. To ostatnie odnosi sie raczej do kobiet, bo męzczyżni Ryby są przeważnie pamiętliwi i bardzo nie lubia jakiejkolwiek krytyki wobec swojej osoby. Panie Ryby są za to bardzo wyrozumiałe, gdyż kierują sie altruizmem. Dużo tutaj na ten temat pisaliśmy. Uważam, że nigdy nie należy żyć gniewem, hodować w sobie urazy bo to jest pożywka dla wszelkich frustracji. Zdarza sie przecież, że w porywie złości lub zdenerwowania nagadamy komuś o wiele za dużo niżby sie chciało i chociaż przepraszamy i dążymy do zgody, to ta druga osoba nie może nam wybaczyć i pamięta nam to zwykłe uniesienie do końca życia. Oczywiście, nie wszystko można zapomnieć i wybaczyć. Krzywdy sie nigdy nie zapomina, ale jakies tam niezbyt istotne sprawy, jakieś słowa wypowiedziane w gniewie, należy wybaczać. To jednak potrafią tylko ludzie z natury dobrzy i tolerancyjni. Powtarzam zawsze - chcesz, żeby Ci wybaczono, umiej wybaczać innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota ........rybka
Bardzo proszę , powiedzcie mi jaki ryby maja swój magiczny kamień - takie, które urodziły sie 7 marca - chciałabym zrobić niespodziankę swojej siostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry.
ZŁOTA RYBKO. Rybom przypisany jest kamień agat. Nie ma kamieni na każdą date urodzenia. Przynajmniej ja nic o tym nie wiem. KONKURENCJA. Karty tarota przewaznie nie kłamią. Zależy jednak spod jakiego jesteś znaku, bo nie wszystkie znaki do siebie pasują i to jest jednak prawda i ja w to wierzę. Najgorsze zestawienie to znak Panna i Ryba. Katastrofa murowana. Rbom przypisany jest znak Raka i Skorpiona, chociaz z tym skorpionem to bywa różnie, bo Skorpiony nie mają łatwego charakteru. Nieźle pasuje do Ryby Koziorożec i chociaż Koziorożce sa strasznie uparte, ale mądra Ryba radzi sobie w takim związku nieźle. Ciekawa jestem spod jakiego jestes znaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota ........rybka
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Śle 😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek B.
Rybko znad Odry. Mam siostrę zodiakalna Ryba a jej mąż jesrt zodiakalna Panna. Jest to nieudane małżeństwo bo nigdy nie moga się pogodzić ze sobą ;) Jej mąz jest okropny to zwariowany pedant i nie daj boże żeby coś nie leżało równiutko w jednym miejscu zaraz robi awanturę ;) a siostra nie jest bałaganiarą tylko nie przywiązuje wagi do drobiazgów ;) Masz rację, Ryba i Panna, nigdy się nie zgodzą ze sobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apeiron
Witajcie wszystkie Ryby, Rybki i Rybeczki..... Też jestem rybką z 24.02. Jak czytam to co piszecie, to tak jakbym przeglądała się w lustrze. Nieśmiałość, altruizm, wrażliwość, otwartość.Podatność na zranienie. Ale i wewnetrzna siła, gdy zajdzie taka potrzeba. I asertywność. Patrzenie w przyszłość i przeszłość (ach te dwie rybki płynące w przeciwenym kierunku w symbolu naszego znaku):-). Powiem Wam, że nigdy nie zamieniłabym się na inny znak. To bodaj najbardzie barwny znak w całym zodiaku. Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKIE Rybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybo znad odry -> jestem typowym strzelczykiem, ale błagam nie mów mi tylko że strzelce są stworzone dla lwów i baranów (u mnie w rodzinie jest 2 strzelców, baran i lew) :D fakt, że karty wspominały coś o baranie, ale po 25 latach spędzonych z mamą - baranem nie będę ryzykować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry.
APEIRON ! Miło mi, że cieszysz sie z tego, że jesteś spod znaku RYBY. Nie wszyscy ludzie z tego znaku są zadowoleni. Ten znak posiada dużo plusów i minusów. Nie wszystkie RYBY są asertywne i przebojowe. RYBY są raczej skromne, altruistyczne i to ich gubi, bo nie zawsze na altruizmie się dobrze wychodzi. To fakt, że Ryby są uzdolnione artystycznie w różnych kierunkach. Czasami jesteśmy chimeryczne ale dośc szybko nam to mija i dlatego jesteśmy pogodni i optymistyczni. Jeśli chodzi o mnie - to mam ambiwalentne odczucia. Nie zawsze jestem zadowolona, że urodziłam się spod znaku RYBY. Mam na myśli, że czasami wolałabym być bardziej egoistyczna. Ale co tu można chcieć. Wszak akurat tego, w jakim znaku zodiaku przychodzi nam się urodzić, nie można przewidzieć. Pozostaje zatem być sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry.
KONKURENCJA ! Nie będe oczywiście zapewniac Cię, jaki znak jest dobry, a jaki zły i w jakim "zestawie" możemy czuć sie szczęśliwi. To są tylko takie obserwacje astrologów. Ja juz kilkakrotnie na tym topicu pisałam, że wszystko zależy od naszych charakterów, a nie kto pod jakim znakiem się urodził. Są tylko poszczególne cechy, które ogólnie charakteryzują poszczególne znaki. Zawsze do znaku Panny przypisana jest pedantyczność i niestety, każda Panna jest pedantyczna i drobiazgowa do upierdliwości, co może nie zxawsze sie sprawdzać, chociaz przyznam sie, że sporo miałam do czynienia z ludżmi spod znaku Panny i wszystkie były obrzydliwie pedantyczne. Ryby cechuje altruizm i chociaz sama jestem Rybą i jestem altruistyczna, to też nie spotkałam RYB niealtruistycznych. Poza tym każdy jest indywidualnością, każdy ma własny charakter. Są ludzie dobrzy i niestety są ludzie żli, bezwzględni. Umiejętnośc współżycia - to dobranie się charakterów i nie jest ważne z jakiego znaku są partnerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie tesh jestem rybą, duzo was tutaj, wy tez sie czyjescie tak chlernie nie zrozumieni przez swiat????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apeiron
Do Ryby znad Odry. Dziękuję. To właśnie te dwie rybki przeciwlegle płynące, powodują, że potrafimy być raz silne raz słabe. Zgodzę się z Tobą, że Ryby generalnie są uzdolnione artystycznie - wiem to po sobie :-))). No i naturalnie są zawsze najbliżej życia w prawdzie:-) Pozdrawiam. DoMasakra81 Najważniejsze, to rozumieć siebie. Obdażyć się miłością. Reszta przychodzi sama.:-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×