Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*..*..*

NAJLEPSZY SZAMPON I ODZYWKA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH. WPISZ SWÓJ TYP.

Polecane posty

Gość e563
Eve medica z asebiolem lub trikenolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLISS KUR hair Repair, taki w białej albo beżowej butelce / opakowaniu szampon, balsam i maska. włosy są po nich extra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicit31
Szampon z czarną rzepą i do tego taka sama odżywka z potrójnej siły ziół. Super skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice991
Szampon z bursztynem eva natura, super energizuje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka16
ja uważam że wszystkie te specyfiki są gówno warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema heniu
Prawie zawsze używam pantene, nie patrzyłam nigdy zbyt na efekty, ale tez uważam że są dobre.Niestety ostatnio kupiłam sobie Pantene aqua light czy jakoś tak, te co reklamowała kiedyś Alicja Bachleda Córuś i niestety nie wiem czy to od tego ale włosy zaczęły mi się bardzo szybko przetłuszczać, nie jestem pewna czy to od szamponu bo używam dużo kosmetyków co może obciążać włosy odzywkę, nabłyszczacz i mleczko do prostowania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_testerka
Na zniszczone i suche włosy polecam szampon oraz maskę Eva Natura Therapy migdał & kokos. Kosmetyki to linia stworzona specjalnie by regenerować i odbudowywać zniszczone włosy. Niesamowite wrażenia zapachowe dostarcza migdał, włosy pachna potem przez 2 dni:) Najważniejsze jest to, że maska jest gęsta, nie ześlizguje się z włosów. Włosy są po niej gładziudki, dobrze sie rozczesują. Myślę, że te 2 produkty, które powinny iśc ze sobą w parze sa dużo lepsze niż np. pantene czy syoss. Więcej informacji przeczytacie na stronie: http://www.blizejciebie.pl/eva_natura_therapy_maska_do_wlosow_kokos_i_migdal_225ml.html,146_266_294,1987,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martazzzz
Ze swojej strony szczególnie polecam szampon Eva natura Therapy, ładnie pachnie i się pieni. Jest w miarę tani i ładnie prezentuje się w łazience. Polecany jest szczególnie dla tych rodzajów włosów, które wymagają regeneracji, wygładzenia i przywrócenia choć w jakimś stopniu pierwotnej miękkości. Kupiłam go na stronie podanej poniżej, polecam :) http://www.blizejciebie.pl/eva_natura_therapy_szampon_do_wlosow_kokos_i_migdal_300ml.html,146_266_293,1988,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K2W3
Podobnie jak poprzedniczka używałem ostatnio szamponu Eva Natura. Świetny zapach, dobrze się pieni. W moim przypadku szampon o zapachu brzoskwiniowym. Polecam ze względu na efekt uzyskany po umyciu włosów a także niską cenę. Kupiłem go w sklepie internetowym www.blizejciebie.pl http://www.blizejciebie.pl/eva_natura_therapy_szampon_do_wlosow_bawelna_i_brzoskwinia_300ml.html,146_266_293,1989,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeika h
Moim liderem zdecydowanie jest szampon nadający włosom objętości HB Jeunesse. Przede wszystkim całkowicie odmienił wygląd moich włosów. Mają więcej objętości, są żywe. Jeśli tego oczekujecie od swoich włosów to polecam - http://hbkosmetik.pl/index.php/szampon-nadajacy-wlosom-objetosci.html Kosmetyk znajdziecie raczej w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do szamponów to ja teraz musze przyznać ze ten Timotei z różą z Jerycha jest świetny. Przynajmniej ja widze po swoich włosach ze teraz są miękkie, delikatne, nawilżone i fajnie sie układaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oossselka
Ja też musze powiedziec ze jednak Timotei jest zdecydowanie najlepszy, przynajmniej dla moich włosów. Naprawde nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suszę włosy codziennie, czasem też dochodzi prostownica. Niestety niszczy to włosy okropnie, ale prostować muszę  Szukam jakiś dobrych kosmetyków, przeznaczonych do stosowania przy wysokich temperaturach. Kupiłam sobie szampon, odżywkę i mgiełkę do włosów dove. Seria się chyba nazywa heat defense. Moja przyjaciółka powiedziała, że dla niej ta seria była super a najbardziej jak stosowała i szampon i odżywkę i mgiełkę na raz z tej samej linii. Dove nie jest jakoś super drogi, więc można sobie na to pozwolić, żeby kupić 3 na raz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwoska
Chetnie wypróbuje ten szampon Timotei skoro piszecie ze jest taki skuteczny. Mysle ze moje włosy go polubią, bo kiedys stosowałam ale ten tradycyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krycha040, i po co pchać sobie na głowę te silikony? Kobiety, nauczcie się czytać składy a nie dajecie się nabierać takim spamerom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelka11
Dziewczyny, nie dajcie się nabrać wszystkim chwytom reklamowym! Ostatnio fryzjerka mi poleciła (mam proste czarne włosy- często modelowane i prostowane) szampon i odżywkę GlobalKeratin- rewelacja. Cena trochę odstraszająca ale warto zainwestować- produkt mega wydajny. Nie wróce już do Loreala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty uważasz ze Ciebie fryzjerka nie chciała naciągnąc. Jednak Twój szampon troszkę kosztuje ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakowna1990
Próbowałam mnóstwa szamponów na zniszczone farbowaniem włosy i powiem, że nie ma idealnego szamponu, ani odżywki, ale ten szampon http://www.helfy.pl/wlosy/szampony/organicum-szampon-stymulujacy-wzrost-wlosow-przetluszczajacych-sie-z-organicznymi jest cholernie blisko doskonałości ;p Zawiera hydrosole, o których nic kompletnie nie wiem, ale w akcie desperacji kupiłam i przestałam narzekać. Z czystym sumieniem polecam. drogi, ale nie trzeba używać codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelka11
Nie sądzę żeby chciała mnie naciągnąć bo ona nie sprzedawała tych produktów. A kiedy kupiłam i użyłam wiem że warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli maska do włosów zniszczonych to na myśl przychodzi mi Biovax. Moje włosomaniactwo rozpoczęło się jakieś 3 lata temu i wypróbowałam już kilka rodzai tych masek na włosach. Trudno mi polecać jakąś konkretną bo każdy ma inne włosy, a spokojnie można sobie wypróbować bo dostępne są saszetki 20ml i nie można sobie sprawdzić co komuś będzie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortteska
A co z szamponami do włosów farbowanych ? Jakie waszym zdaniem są najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritkaa
Mi bardzo pasują firmy pure fiji, jeśli chodzi o zniszczone włosy. Przede wszystkim muszą być to kosmetyki, które nie zawierają silikonów, aby jeszcze bardziej nie niszczyć włosów, a o takie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szampon do włosów P.C. z olejkiem arganowym oraz maskę P.C. również z olejkiem arganowym http://uradka.pl/421/1/olejek-arganowy/ ten zestaw idealnie nadaje się do włosów zniszczonych rozjaśnianiem i farbowaniem, maska nadaje swietnego połysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim idealem jest dove intensywna regeneracja :) jest rewelacyjny i zostawia puszyste i gladkie wloski !! a poza tym pieknie pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×