Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*..*..*

NAJLEPSZY SZAMPON I ODZYWKA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH. WPISZ SWÓJ TYP.

Polecane posty

Polecam maskę do włosów Schwarzkopf essence ultime omega repair. Długo poszukiwałam czegoś tak dobrego. Moje włosy są skłonne do puszenia się. Maska pomogła mi pozbyć się tego problemu (szczególnie dobrze włosy wyglądają, gdy zastosuje dodatkowo olejek arganowy ;)) Jest też szampon z tej serii, ale go jeszcze nie testowałam. Sięgnę po niego jak skończy mi się obecny produkt. Cieakwe czy będzie tak dobry jak maska i czy nie obciąży włosów ;) Producent zaleca trzymanie maski przez minutę - ja jednak w to nie wierzę! tak krótki czas to za mało na wniknięcie cennych składników do włosów. Przetrzymuję więc maskę na włosach ok. 5 minut ;) Polecam wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemina
Zniszczyłam sobie włosy zabiegami fryzjerskimi (prostowaniem, suszeniem, ale też rozjaśnianiem) i długo walczyłam z sianem na głowie (bo inaczej nie można tego nazwać). Niedawno kupiłam sobie szampon do włosów suchych Radical https://sklep.farmona.pl/szampony-do-wlosow-radical/929-radical-szampon-odbudowujacy-330ml-5900117099407.html fajnie odbudowuje strukturę włosa. U mnie te kosmetyki sprawdzają się rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampon Radical i do tego mgiełka. Na koniec kuracja do skóry głowy i włosów Revitacell i po problemach ;) naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon jaki mogę zasugerować to Hildegard Braukmann - dokładnie on się nazywa - powiększający objętość włosów. Pomaga, poprawia sytuację, stopniowo te włosy są w coraz lepszej kondycji - oczywiście po jednym myciu cudów nie będzie, ale z czasem ta poprawa powinna być diametralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata901
Polecam szampon nawilżający Emolium - najlepszy z jakim dotąd miałam styczność! Dostępny na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się! Sama go od jakiegoś czasu kupuje w Aptece pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim szampon Hildegard Braukmann. Robi dużą różnicę. U mnie poprawa widoczna zdecydowana, włosy znacznie lepiej wyglądające, w lepszej kondycji. Ale wiadomo, że od razu takiego efektu nie da się uzyskać. Wszystko dzieje się dopiero stopniowo. Ale sama naturalność szamponu robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim faworytem jest szampon do włosów z firmy Colway. Zawsze miałam problem z przetłuszczającymi i puszącymi się włosami ale od kiedy zaczęłam używać tego szamponu problem znikł, a ja w końcu nie muszę myć głowy codziennie ;) tylko raz na parę dni no i co najważniejsze jest naturalny. Kocham :) Może którejś z was też pomoże:) poniżej podaję link do strony przez który można go kupić bo niestety nie ma go w sklepach ;( https://dariakurek.colwayinternational.com Po zarejestrowaniu się jest 10% rabatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim faworytem są szampon i odżywka biotebal. Mają w składzie biotynę i żeńszeń, dzięki czemu pobudzają porost włosów i je wzmacniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczynka
Szampon i odżywka Biotebal :) po pierwsze wzmacniają włosy i hamują ich wypadanie, po drugie regulują pracę gruczołów łojowych, po trzecie łagodzą podrażnienia skóry głowy, po czwarte po ich użyciu włosy bez problemu rozczesują się na mokro i długo mogłabym wymieniać kolejne zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×