Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*..*..*

NAJLEPSZY SZAMPON I ODZYWKA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH. WPISZ SWÓJ TYP.

Polecane posty

Gość gość
timotej ma wszystko do chrzanu, i szampony i odżywki. Już nawet tania Rzepa czy Joanna się lepiej sprawdza do mycia włosów, o odżywkach nie mówiąc bo można kupić masę lepszych a duuuużo tańszych (jak moja ukochana Gloria).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniszczone
moim zdaniem najlepszy szmpon to obojętnie jaki pantene. Obecnie używam najlepszej odżywki pod słońcem pantene pro-v [nature fusion] oil therapy do tego polecam olejek pantene z tej samej kolekcji co odżywka i moje zniszczone włosy po jakimś czasie zaczęły wyglądać jak z reklamy. żałuję,że nie zrobiłam zdjęcia przed stosowaniem tych produktów. Nawet moja fryzjerka zauważyła,że moje włosy dostały' drugie życie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won ze spamem tych silikonów, za darmo bym tgo pantena nie brała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej kokosowy - wetrzec, 20 minut (albodluzej) poczekac, dokladnie splukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Ce Ce Med! Cała seria z tej strony: http://www.stopwypadaniu.pl/pl/produkty Ja osobiście używam CECE MED PREVENT HAIR LOSS szampon + odżywka, i po miesiącu efekty są na prawdę kosmiczne! Włosy lśniące i przyjemne w dotyku. Zaletą jest też to że opakowania są duże, wiec nie trzeba co tydzień biegac do sklepu. :). Na prawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś uzywal kosmetykow firmy Kallos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOVE 2 MIX - Regenerujący szampon do włosów z efektem LAMINOWANIA , naturalny niedrogi a efekt wspaniały http://www.bio-lifestyle.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze to zawsze zalezy od sytuacji :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka82
To zależy czym zniszczonych? Jak rozjaśnianiem to np. w Supplite jest świetna odżywka Sheer Blonde, która z moimi spalonymi włosami radzi sobie całkiem nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotaa85
Gorąco polecam szampon i odżywkę do włosów marki Aussie Miracle Moist - cudowna formuła wnika w suche i zniszczone włosy dzięki czemu stają się one miękkie, gładkie i odżywione. Włosy są miękkie w dotyku, lśniące, łatwiejsze w układaniu i gotowe na nowe wyzwania To pierwszy krok do zniewalająco miękkich i zdrowych włosów. Orzech makadamia jest czymś więcej niż tylko zdrową przekąską. To także źródło bogatych olejków odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon do włosów HB Jeunesse - powiększający objętość włosów. Korzystam od dawna, efekty na włosach są znakomite, zmiana bardzo duża. Oczywiście wszystko wymaga czasu, ale włosy można diametrlanie sobie odmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta basik
Używam dokładnie tego samego szamponu, ogromna zmiana na lepsze, nawet nie sądziłam, że będzie aż tak dobrze bo włosy w zasadzie całkowicie powróciły do życia, wyglądają znacznie lepiej - ładnie i zdrowo. Jestem pod wielkim wrażeniem, ale dokładnie o to chodziło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam taką głupią sytuację, że zaraziłam się wszawicą... No i przez to musiałam stosować specjalistyczny szampon: http://wszawica-sora.pl/ i ku mojemu zdziwieniu włosy po nim były dużo lepsze, bardziej odżywione i w ogóle niż przed... Od czasu do czasu myję nim głowę, choć się wyleczyłam. :) Stosuję zamiast normalnego szamponu bo dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatasik
W zasadzie jedyne co mi przychodzi na myśl to HB Junesse, szampon powiększający objętość włosów - w moim przekonaniu jeden z lepszych, naturalny, wpływ na włosy naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór profesjonalnych kosmetyków do włosów można znaleźć w sklepie internetowym www.TwojaUroda24.pl. Oferują kosmetyki Wella Sp, Tigi, Londa, Goldwell, Loreal. Znakomita jest np. farba Loreal czy wosk Wella. Plusem są też konkurencyjne ceny. Tutaj często można dostać najlepsze kosmetyki w cenach porównywalnych do tańszych zamienników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ostatnie odkrycie to : KORRES – ALMOND & LINSEED – SZAMPON / ODŻYWKA / MASKA DO WŁOSÓW SUCHYCH I ZNISZCZONYCHSzczególnie polecamy maskę do włosów. Działa naprawdę szybko! Już po dwóch zastosowaniach widoczne są efekty działania odżywczego migdała i nawilżających ziaren siemienia lnianego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszamina
Np. porządny szampon to HB Jeunesse, i w tym wypadku rzeczywiście udało się mocno odmienić objętość włosów - wyglądają znacznie lepiej, bardziej korzystnie, atrakcyjnie. Liczę, że problemy już nie powrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanatasik
HB Jeunesse daje radę, to szampon powiększający objętość włosów, dzięki któremu faktycznie sobie je poprawiłam. Chodzi zarówno o ich wygląd, jak i jakość, tak więc akurat to mi przyniosło zdecydowane efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon firmy India Cosmetics oraz olej konopny jak odżywka. Rewelacja, olej konopny ma w sobie tyle witamin, właściwości odżywczych jak żaden inny olej stosowany w kosmetyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambarga
Szampon powiększający objętość włosów od HB Jeunesse, można powiedzieć, że włosy wyglądają o wiele lepiej, a przede wszystkim od mycia do mycia są całkiem inne, jakby ładniejsze, żywsze, zdrowsze - przemiana jest tutaj diametralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
balsam myjący Sylveco - (jest jeszcze pszeniczno-owsiany) mają też swietną maskę lnianą i szampon wygładzający albo szampon Biolaven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szampon i odżywka to za mało. Jeszcze olejki, maski, wcierki i tym podobne. Ogólnie z kosmetyków do włosów u mnie rewelacyjnie sprawdzają sie kosmetyki rosyjskie - na przykład Babci Agafii. Cięzko je dostać - ale w necie zaopatruję się tutaj http://naturica.pl/natura-siberica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czysty,naturalny olejek arganowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×