Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*..*..*

NAJLEPSZY SZAMPON I ODZYWKA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH. WPISZ SWÓJ TYP.

Polecane posty

Gość wiki6
a ja polecam loreal profesional do kupienia w salonach fryzjerskich ja mam szampon i maske do wlosow kreconych z tych tanszych polecam kallosa szampon jajeczny i maske placentaoprocz tego robie maske z oliwy z oliwek z zoltek i troche nafty wymieszac i na glowe pod folie i chusty i tak sonie chodze nawet 2 godziny z gotowymi maskam tez tak robie mam wlosy natturalnie krecone a wiec z natury sa juz suche odkad zmienilam szampony i odzywki pozbylam sie siana szczegolnie w jednym miejscu nie moglam sobie z nim poradzic a terz jest bardzo duza poprawa mam na punkcie swoich wlosow bzika zawsze o nie dbalam odkad pamietam ale warto wlosy sa akurat moim atrybutem nie chwale sie ale innym tez sie podobaja dzieki nim sataje sie zauwazalna i co dziwne zapamietana przez ludzi ktorych ja wogole nie pamietam rozmawialm z nimi no i zawsze to samo te pani wlosy a wiec dziewczyny dbajcie o to co macie na glowie lepiej wydac pieniadze na porzadne kosmetyki do wlosow niz na jakies upiekszacze do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaaaaa
Soraya,rozowa butelka-do wlosow zniszczonych i farbowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endka
Witam, szampon Pantene Pro - V złota linia jest the best, do tego używam henny do włosów Wax, jest to odzywka którą dostaniesz w aptece. Moje włoski są zawsze lśniące i mocne, a rosną jak na drożdżach!!!!!!!!!! Polecam, wypróbowałam już przeróżnych metod i ta jest NAJLEPSZA. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantene pro-v
Używałam wielu i z pantene są najlepsze szampony i odżywki, ja używam serii dla brunetek:). Słyszałam też dużo dobrebo o tej hennie wax i chyba kupię, bo zapuszczam włoski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagula na drugie
ja teraz szaumy uzywam ale niejest idealna i sprobuje ten pantene provit bo mi wypadaja wlosy strasznie i nie rosna od dawna i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długie czarne włosy...
NIE POLECAM GLISS KURA, MAM CALA SERIE Z OLEJKAMI PIELEGNACYJNYMI I STRASZNIE WYPADAJA MI WLOSY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może skoro włosy są zniszczone, zamiast naładowanych chemią kosmetyków spróbować np. szamponu Radical plus naturalne maseczki z jajek i olejku rycynowego)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueui54
gliss kur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont touch my lifE ..
Najlepszy szampon to Gliss Kur'a polecam najbardziej ........plynny jedwAb najlepszYy .. wlsoy sa swiecacE .swierZe ladnee ... i zdrowEE ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styling_baby _with youR dream
noooooo to gliss kur .. .. plynny jedwab jest supeERr. .. :) .. i odzywka w spray'u tEZ .. polecam ..pachna slicznieee !!!! . ... . . . . .. . . . . . ... .......... ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaak
Dla mnie najlepszy okazał się szampon i odżywka Biosilk Silk Therapy firmy Farouk te kosmetyki można zakupić w salonach fryzjerskich, dla mnie są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze kazdy wie..
a ja probowalam i maseczki z zoltka, rycyny, nafty i maseczki wax i to jeszcze bardziej wysuszalo mi wlosy:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdowa_irlandka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdowa_irlandka
najlepsza odżywka- oczywiscie WaX ;) z tm ze..... ja jestem blondynka i uzywam tej zwykłej , a nie do blond, bo to jest ściema!!! Wax jets wersja normalna, choć niektórzy sądzą że dla brunetek i że o przyciemnia a to nie prawda;P jest za to wersja dla blondynek , rożniąca sie tylko tym , że ma słabsze dzialanie i rumianek dodatkowy w składzie. a z szamponow? dobry jest johnson baby do codziennego mycia, nie niszczy i nie wysusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulia la szampoo
To zalerzy jakie masz włosy ale jako specjalistka od tych rzeczy muszę przyznać,że najleprzy jaki miałam to Elseve od Loreala ale również dobre są Dove,Vishy i Johnson Baby (naprawdę)! ;] pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabusia
Eh ja mam dość, co chwilę zmieniam szampon, każdy ma jakieś wady. Na początku był Garnier Fruktis, który cóż był dobry do czasu. Po kilku miesiącach mycia włosy zwyczajnie się zmęczyły owocowym ekstraktem. Były suche i puszące się. Później była shauma kiwi połysk. O niej nie wspomnę. Jeszcze gorsza niż Fruktis. Ten sam efekt puszące się, suche włosy.W między czasie wypróbowałam nivea stright&easy szampon, odżywka i balsam. Ale to znowu nie to. Włosy pachniały jak duszący babciny perfum no i niestety nivea nie zwiera witamin i mało co odbudowuje włosy. A moje były zniszczone od prostownicy. No i cóż poszukiwania ideału szamponu trwały. Zobaczyłam reklamę clear'a i pomyślałam że moze ten szampon będzie odpowiedni? Kupiłam wiec, drogo za 12,00 zł butelkę clear'a dla włosów suchych i pielęgnacji skóry glowy. Złużyłam w niespełna miesiąc ale włosy był oklapłe trochę tłustawe, a silny zapach clear'a mnie odstraszał. Łupież znikł bez problemu. Więc cóż ze względu na cenę, małą wydajność i niezadowalający efekt zrezygnowałam z clear'a... Ale nic straconego, byłam w drogeri przeglądałam szampony. Natknęłam się na pantene pro-v zupełnie przypadkiem. Dla włosów suchych zniszczonych i nieukładających się. Umyłam pierwszy raz i byłam bardzo zadowolona efektem! Kosztował niewiele bo ok 6,00 zł. Włoski są pachnące, lśniące i myslę, że po dłuższym myciu będą zdrowsze. A jeśli chodzi o odżywki to gliss kur najlepsze zdecydowanie. Pantene nie próbowałam ale kupie. Tak samo polecam olejki do pielęgnacji końcówek gliss kur. Ważne by stosować codziennie wtedy zobaczycie efekty! Polecam szampony pantene pro-v!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia mamuśka
Marketowe szampony to szit . W salonie fryzjerskim należy się zaopatrywać w kosmetyki do włosow. Na zniszczone włoski kerastase cementowa seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ona20
tylko BIO-SILK jedwab farouk z USA BARDZO SKUTECZNY I WYDAJNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulewka
Sunslik ten pomaranczowy!!! koniecznie , jest najlepszy! miałam sliczne włosy po nim dopoki nie zrobiłam dredów...ale polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reiohjiobh
VICHY czerwony- wzmacniający. Rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jakieś delikatne
szampony / odzywki np. z olejkami roślinnymi, które nie natłuszczają tylko odżywiaja i nawilżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabusia
A, który szampon jest lepszy - pantene czy gliss kur waszym zdaniem? Chodzi tu o włosy zniszczone, suche, które mają rozdwojone końce, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi hu hu
ja uzywam gliss kurr calej seri do wlosow zniszczonych nie iwem jak pisze na polskiej etykiecie ale ma duzo pomaranczowego odzywka szampon i maska rewelacja rozjasnialam wlosy ostatnio i zrobilo sie siano a dzieki tym 3 produktom mam wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schaatzi
ja mam straszny problem odkad zaczelam uzywac prostownicy (wlosy krecone, suche i zniszczone), czytajac wszystkie wiadomosci dochodze do wniosku ze pantene pro - v i odzywka wax ciesza sie najlepszym powodzeniam, no i oczywiscie farouk. a czy te domowe maseczki daja naprawde jakis efekt? robil je ktos na kreconych naturalnie i zniszczonych? daly cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o szampon to
używam gliss kur z olejkami- świetny jest a odżywka to tylko Kallos z proteinami mleka, jest cudowna, nawilża włosy, błyszczą sie po niej jak nigdy i do tego pięknie pachna, nie ma lepszej dla mnie a mialam bardzo zniszczone włosy. Raz w tygodniu polecam maskę, również z Kallosa z wyciągiem z łożysk, uratowala moje włosy a naprawdę było kiepsko z nimi i oczywiście nie zapominam o witaminach ze skrzypem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooodie
najlepszy na świecie, po prostu rewelacyjny szampon i odzywka!! jestem zachwycona, moje wlosy byly matowe i zniszczone, nie ukladaly sie i dodatkowo ciezko sie rozczesywaly :/ polecam szampon i odżywkę tsubaki firmy shiseido. można kupić na allegro: http://allegro.pl/item572997357_shiseido_tsubaki_japan_rewelacyjny_szampon_220_ml.html http://allegro.pl/item572997388_shiseido_tsubaki_japan_rewelacyjna_odzywka_220ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie strachu..........
uuuuuuuuuuu a ja tego nie polecam, wlosy zaczly mi wypadac :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japaneseee
A ja bardzo polecam serum (jak i szampon) Ce Ce Med + silk serum...już po paru tygodniach włosy miałam w bardzo dużej mierze idealnie zregenerowane. Można sobie zakupić na allegro itp lub w hurtowni fryzjerskiej albo po prostu u fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×