Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*..*..*

NAJLEPSZY SZAMPON I ODZYWKA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH. WPISZ SWÓJ TYP.

Polecane posty

Gość gość
Olej kokosowy na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAlicja
Do zregenerowania włosów polecam szampon rewitalizujący OrganicSeries, który wzmocni strukturę włosów, dzięki czemu stają się one dużo zdrowsze i bardziej elastyczne. Jest to szampon bazujący wyłączne na naturalnych składnikach, naprawdę świetnie się sprawdza przy słabych i zniszczonych włosach. Jest on wyłącznie oparty na naturalnych składnikach i doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moraktas
Na pewno HB Jueneesse, stosowany systematycznie - świetny szampon, powinien wzmocnić włosy i dać im normalność, ale wiadomo przecież, że od razu tego idealnego efektu nie uzyskamy. Musicie dbać o systematyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lpoka
Według mnie najlepiej sprawdzi się seria z Seboradin, ta z źeń-szeniem. Używam jej od jakiegoś czasu i widzę, że stan moich włosów zdecydowanie się poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam też Seboradin ale serię Niger. Pachnie i działa obłędnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katey199
ja bym ci polecila to co sama uzywam - szampon biovax. plusy za brak silikonow ktorych unikaja wlosomaniaczki, ma delikatny sklad i duzo skladnikow odzywczych. wlosy fajnie sie po nim ukladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rejuville

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam kosmetyki i szampony LG, lepiej nic nie znaleźć, szczególnie Lg Elastine Perfume Secret fantasia + Odżywka do włosów Lg Elastine Parfume Love me. Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampis
Przede wszystkim to kwestia stosowania solidnych kosmetyków - to absolutna podstawa. U mnie dało to odmianę w ciągu kilku tygodni - chodzi o HB Jeynesse, ale nie tylko poprawę gęstości, ale również ogólnej kondycji włosów. U mnie zmiana przyszła zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon keratynowy i odżywka z Joanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka521
Najlepszy typ szamponu i odżywki do włosów wg mnie to Aussie Miracle moist. Zapach jest przepiękny, bardzo dobrze się rozprowadza, włosy potem są delikatne, bardzo dobrze nawilżone, pachnące, nie ma przesuszonych końcówek. Do tego ułatwia rozczesywanie. Polecić go warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smaug777
Zgadzam się z tym olejkiem arganowym. Mam od Sessio Chantal i jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ideal to biovax mleczny <3 bez silikonów, parabenów, a włosy wyglądają CUUUUDNIE po nim <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam serię Aloe&Citrus Petal Fresh. Szampony i odżywki o organicznym składzie są bezpieczne i pachną naturą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hb Jeunesse - naturalny, świetny, akurat u mnie robił totalną różnicę - wiem jak mocno odmienił włosy. Pewnie, że doprowadzenie tego do normalności musiało trwać, ale swoje zrobiłam. Są inne, nawet w dotyku i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubię używać szamponów fryzjerskich, zawsze po wyjściu od fryzjera mam wrażenie że moje włosy czują się znacznie lepiej po tych wszystkich szamponach, maskach i odżywkach. Tak podobał mi się efekt po wyjściu od fryzjera, że sama postanowiłam zainwestować w taki do prywatnego użytku. Bardzo zależało mi na dobraniu ich pod mój typ włosów i żeby przejemne było samo ich używanie. Znalazłam stronę na której oferują profesjonalne szampony fryzjerskie, bardzo podoba mi się jaki mają wielki wybór i już postanowiłam zamówić kilka rzeczy i zachęcam was do ogarnięcia ich produktów. https://fryzart.pl/pol_m_Pielegnacja_Szampony-162.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnier goodbye damage cała seria, Biosilk cała seria. U mnie po tych dwóch była widoczna różnica. Z fryzjerskich niestety używałam tylko na kręcone. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka8555
Polecam odżywkę Hair Therapy od LAB ONE. To serum doskonale odżywiło moje włosy. Stosuję ją od miesiąca ale efekt był widoczny już po dwóch tygodniach stosowania. Włosy przestały wypadać, zrobiły się grubsze i miękkie w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokuska
Ja mam szampon od Biokap z serii bellezza. Szampon jest rewitalizująco naprawczy i idealnie radzi sobie z włosami wysuszonymi i zniszczonymi włosami. Magister w aptece mi tłumaczyła, że zawieraja hydrolizowaną fitokeratynę z ryżu. Zachowuje się ona podobnie do naturalnie występującej keratyny. Jeśli chodzi o mnie to mój numer jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HB Jeunesse to świetny szampon, wiem jak duże dał u mnie efekty, jak szybko pojawiła się zdecydowana poprawa. Powiedzmy, że sytuacja bardzo szybko powróciła do normalności. Włosy zyskały na objętości, wyglądają ładnie i zdrowo. I nie jest tak, że zrobicie to od razu - efekt wymaga systematyczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez żadnych cudów, używam po prostu HB Jeunesse - jest naturalny, a to chyba swoje robi. Nie mam problemów z włosami, wyglądają drowo, naturalnie, mają znacznie większą objętość, a ogólnie własnie o uzyskanie takiego efektu chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bardzo dobrych szamponów, które robią dużą różnicę, to na pewno HB Jeunesse - świetnie u mnie dziala, szczególnie na zwiększenie objętości włosów. Nie mam żadnych problemów, same włosy wyglądają naprawdę super, ale dojście do zadowalającego efektu po prostu wymagało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to wszystko trwało naprawdę długo, ale ogólnie doprowadzenie tych włosów do normalności nie było proste. Jednak od jednego do drugiego mycia przy pomocy HB Jeunesse było po prostu lepiej. Nie mam problemów z włosami. Są w bardzo dobrej kondycji - tak jak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używałam różnych maseczek, w desperacji zdecydowałam się za maskę za 100 zł keratesene, i co dupa pieniądze wyrzucone w błoto, dopiero jak kupiłam biotynę w tabletkach zobaczyłam efekt, .Po 2 miesiącach stosowania włosy odzyskały blask połamane końcówki podcięłam, i teraz włosy po tym suplemencie mi się nie łamią a przede wszystkim nie mam zniszczonych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYOSS KERATIN
(w białym opakowaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×