Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olenika19

ile zarabia przedszkolanka?

Polecane posty

Gość pSZeCZkolanka
Wrrrr...sorry za te powielone wpisy, ale coś mi net szaleje :( Zgłosiłam juz do usunięcia "nadwyżkę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMisiaMi
Witam, milo mi was poznac Jestem na I roku pedagogiki wczesnoszkolnej przedszkolnej. Interesuje mnie praca z dziecmi, czyli w przedszkolu. Chcialabym bardzo zmienic prace na przedszkole. Wiem ze nie odrazu Rzym zbudowano i nie dostane sie at hock do przedszkola jako nauczyciel. Dlatego jak na poczatek chcialabym zacząc jako pomoc nauczyciela, powiedzcie mi drogie Panie ile taka pomoc zarabia? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augu
Witam, ja mam przyjemność pracować w przedszkolu prywatnym w w Warszawie. Zaczęłam od pomocy nauczycielki ponieważ byłam w trakcie studiów, ale miałam okazję poznać sposób pracy tej konkretnej placówki, dzieci itp. Na początku zarabiałam 1200zł (było to 1,5 roku temu). Odkąd awansowałam na nauczycielkę biorę 1500zł, nie jest to ogromna stawka ale patrząc na to że pracuję 6 godzin, jem wszystkie posiłki razem z dziećmi to nie wydaje się tragicznie. Pomijając wielką radość jaką daje ta praca. Generalnie albo ktoś ma w sobie to coś i z miłości do maluchów będzie pracował za grosze albo ktoś się nie nadaje i będzie szukał innej pracy za lepszą kasę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, przeczytałam uważnie wszystkie posty na forum, niektórymi byłam w szoku, ale zdarzają się i cenne wypowiedzi. Jak np. "ANut": co do zakresu obowiązków pomocy - u mnie w przedszkolu - podawanie posiłków, karmienie dzieci, które same nie potrafią jeść, sprzątanie po posiłkach, wyprowadzanie dzieci do toalety i pomaganie w czynnościach higienicznych (wycieranie pupy, mycie rąk itp), pomaganie nauczycielowi w czasie zajęć manualnych - począwszy od rozkładania materiałów, poprzez towarzyszenie dzieciom w czasie wykonywania pracy, a kończąc na sprzątaniu po zadaniu, rozkładanie i składanie leżaczków w sypialni. no i oczywiście dbanie o ład i porządek w sali. Wbrew pozorom, wydaje mi się, że pomoc ma więcej pracy niż nauczyciel Chciałam zapytać w takim razie co należy do obowiązków nauczyciela w przedszkolu? Myślę, że na pewno przygotowanie zajęć- napisanie scenariuszy, wprowadzanie ich w życie, może dodacie coś od siebie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suga
witam, czytam i czytam te Wasze wypociny na temat - przedszkolanka lub też nauczyciel - czy ktoś może mi powiedzieć o co tyle hałasu?????? nie bardzo rozumiem różnicę jaki ma sens ta żałosna licytacja jak nazwać osobę pracującą w przedszkolu z dziećmi Wy tak wykształcone bardzo dobrze panie macie przede wszystkim zająć się dziećmi a nie tym jak na Was wołać Nie wiem również dlaczego tak się skarżycie, że to taka ciężka praca przecież to był Wasz wybór !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jeśli jest tak okropnie to zmieńcie zawód np. na górnik albo policjant może wtedy będzie Wam łatwiej i nie trzeba będzie tak współczucia szukać, żeby pracować z dziećmi to trzeba to robić dlatego że się dzieci kocha ponad wszystko i trzeba mieć do tego powołanie a jeśli ktoś to robi dla tak niskich pobudek jak pieniądze to pożal się Boże nad takim i nie pozwól mu dzieci uczyć różnica między przedszkolanką a nauczycielką w przedszkolu jest taka sama jak między kierownikiem a managerem albo stróżem a ochroną - za 20 lat znów ktoś wymyśli jakiś zamiennik i co ten krzyk!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suga
aaaaaaaaaaaa bo zapomniała praca od poniedziałku do piątku no i te wakacje - i po co tak narzekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambosz na szpilce
jeśli mam wyk srednie niepelne to jest mozliwosc ze dostane pracy jako opiekunka w przeszkolu. a czy wogole ciezko o taka prace????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .m.m.m.m.m.
HA HA HA srednie niepełne? po pierwsze: nie ma czegos takiego jak opiekunka w przedszkolu, po drugie ludzie kończa studia zeby moc tam pracowac, a ty nie masz nawet matury! możesz isc ewentualnie na staz z urzedu pracy i dogadac sie z jakas dyrektorka z przedszkola ze wystapi o stazyste (może podac że chodzi dokladnie o ciebie). ale taki staz trwa pol roku, z tego co wiem nie ogranicza sie tylko do pomocy nauczycielce (bo pracowalabys wlasnie jako pomoc), ale rowniez do sprzatania, przygotowywania posilkow, aqe to chyba zalezy juz od pracodawcy. no i zarobki na stazu to jakies 690 zł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adecco
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3). Nr ref.: NWP/Nor/09 Aktualnie dla norweskiego klienta prowadzimy kolejną 7-mą edycję rekrutacji na stanowisko: NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO OFERUJEMY:  Stałe, legalne zatrudnienie u stabilnego pracodawcy (praca w dużych miastach i mniejszych miejscowościach na terenie całej Norwegii  Stawka: od 119 NOK brutto / godz. do 165 NOK brutto / godz. po 12 m-ącach. zwiększenie stawki godzinowej po dwóch, sześciu i dwunastu miesiącach pracy - za każdym razem o 5-20 NOK brutto / godz. – w zależności od rozwoju umiejętności językowych,  Pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Norwegii, uzyskaniem norweskiej autoryzacji i pozwoleniem na wykonywanie zawodu w Norwegii,  Intensywny 16- sto tygodniowy kurs języka norweskiego w Polsce – w trakcie kursu zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, różnorodne materiały szkoleniowe ( dla chętnych możliwość otrzymywania bezprocentowego kredytu studenckiego w wysokości 3000 NOK na miesiąc), pomoc w kontynuacji nauki języka norweskiego podczas pracy w Norwegii)  Pomoc w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na prace, karty podatkowej, znalezieniem mieszkania. Z zatrudnienia w Norwegii wynikają wszelkie norweskie prawa i świadczenia socjalne m.in. 100% płatnego chorobowego; ubezpieczenie zdrowotne i od nieszczęśliwych wypadków, urlop 5 tygodni (wynagrodzenie urlopowe w wysokości 10,2% rocznego wynagrodzenia brutto wypłacane w czerwcu kolejnego roku), świadczenie rodzinne na każde dziecko do 18 roku życia (dziecko może mieszkać w Polsce). WYMAGANIA: • Gotowość do udziału w intensywnym kursie języka norweskiego, • Gotowość do wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu, • wykształcenie wyższe min. licencjat z zakresu pedagogiki przedszkolnej, • 2 lata doświadczenia na stanowisku nauczyciela przedszkolnego lub zintegrowanego ( w przypadku tegorocznych absolwentów min. praktyki w wymiarze min. 150 godzin w przedszkolu) z dziećmi w wieku 3-6 lat, • pasji i motywacji do pracy z dziećmi, • osobistego wkładu w pedagogiczny rozwój dzieci, • zaangażowania i kreatywności, • zdolności organizacyjnych, • umiejętności współpracy i dobrej komunikacji, • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych, • chęci i gotowości podjęcia pracy i osiedlenia się w Norwegii. • referencje od min. 2 osób, • zaświadczenie o niekaralności, • na późniejszym etapie rekrutacji będzie wymóg przedstawienia wyniku badania na obecność gruźlicy. SKŁADANIE APLIKACJI: air.lublin@adecco.pl tel 81 532 33 74 TERMIN ROZPOCZĘCIA KURSU JĘZYKOWEGO – 25styczen, maj, lipiec 2010 Informacja dotyczy oferty pracy tymczasowej za granicą. Adecco jest agencją pracy tymczasowej. Numery wpisu do rejestru agencji: 364/1b (agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych), 364/2 (agencja doradztwa personalnego), 364/3 (agencja pracy tymczasowej). Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvbljg
byłam na rozmowie w sprawie pracy w prywatnym przedszkolu w Trójmieście, Pani dyrektor powiedziała mi że zarobię nawet 750 zł na rękę... Mam licencjat z resocjalizacji, mgr z pedagogiki ogólnej, podyplomowe z przedszkolnej i jeszcze z logopedii... i... nie pracuję w zawodzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XCDVAA
Normalnie nie wierze... a moze 1750? bo az ciezko w to uwierzyc.. wiecej wyciagniesz jako kasjerka.. hm to moze probuj w publicznym przedszkolu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiinndzia
zarobki sa nedzne mi daja 1200 na reke 8 godzin dzien w dzien i musze przeciez do biblioteki chodzic by konspekty pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvbljg
tak 750 zł na rękę, zaśmiałam się i wyszłam... łosi niech szukają w zoo A tak to chyba 1000-1200 można zarobić w prywatnym przedszkolu, ale to chyba górna granica :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkkaka
sluchajcie czy jest sens pracowac jako przedszkolanka jesli sie ma wyksztalcenie ale za grosz zamilowania do tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jj.
Witam, jakie wyksztalcenie trzeba mieć aby pracować jako pomoc pani pedagog w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzaaaa
nei ma znaczenei jakie ma wyksztalcenie pomoc to zalezy od dyrektorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczyciel przedszkola
Do suga: Szanowna/y Pani/Panu po przeczytaniu pańskiej beznadziejnej wypowiedzi zastanawiam się kim to jest osoba z zawodu ,która ośmiela się tak pisać :)no kim?i jakie ma stanowisko ;) Czasy się zmieniają ....teraz stanowisko jakie pełnie w swojej pracy nauczyciela przedszkolnego jest ważne....niezmiernie..nigdy nie było przedszkolanek to chyba neologizm :) Pani przedszkolanka.....???nigdy nikt tak do mnie nie mówił chyba że mąż żartobliwie :) I z całym szacunkiem nie życzę sobie aby ktoś kto nie zdaje sobie sprawy z powagi i rangi tej osoby oceniał jej pracę!!!!i obowiązki a także stosunek do nich.Prawda jest taka iż: 1)w dzisiejszych czasach ciągle dokładają nam obowiązków ....nasza odpowiedzialność jest ...czasami przytłaczająca.....człowiek idacy z powołaniem nie ma szans się rozwinąć gdyż inne sprawy papierkowe i organizacyjne często gaszą jego zapał....:(-polska rzeczywistość.... 2)zapomniała Pani że fora są po to aby wymienić się doświadczeniem,sugestiami....anonimowo ...prawdziwy nauczyciel w drzwiach nie narzeka jak mu ciężko...tylko śmieje się od ucha do ucha i staje na głowie aby dzieci czuły się super w przedszkolu.... 3)wakacje czyli 35 dni....wynikających z Karty nauczyciela...wszyscy widzą....tylko nie widza że w trakcie roku szkolnego nie mamy żadnego wolnego...ani ferii ani przerw świątecznych... Rdzę otworzyć szeroko oczy....i spojrzeć inaczej na osoby które być może będą kształtowało osobowość pańskiego dziecka albo już po ...kształtowaniu!!!!! Pozdrawiam..... Nauczyciel wychowania przedszkolnego:) 5 lat studiów mgr na UW 3 podyplomówiki 5 lat pracy 15000 do ręki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19akinom74
Zamierzam otworzyć punkt opiek dla dziećmi w Rumii, chetnych do pracy proszę o kontakt na maila. Potrzebuję jedną wykwalifikowaną przedszkolankę i jedną opiekunkę, obie z powołaniem i dużym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipk2010
Chciałam zapytać czy ktoś z was ma jakieś informacje na temat kursów pedagogicznych. Dostałam ofertę takiego szkolenia w Warszawie za 1600 zł. Nie wiem czy w mojej sytuacji jest to coś niezbędnego dla podwyższenia kwalifikacji czy raczej powinnam sobie darować. Moje studia nie związane są z przedszkolem. Pracuję od kilku lat jako asystentka i ostatnio jako nauczyciel w anglojęzycznym przedszkolu które jest częścią dużej międzynarodowej szkoły. Przede mną studia pedagogiczne, nie mam wątpliwości co do tego, że chcę to zrobić i z tą pracą wiążę swoją najbliższą przyszłość. Problem w tym ze po licencjacie z rehabilitacji nie wskoczę nigdzie na magisterskie z pedagogiki a tak by było najlepiej. Po co mi dwa licencjaty? Nie do końca odpowiada mi takie rozwiązanie. Zastanawiam się czy taki kurs jest uznawany przez którąś ze znanych wam uczelni jako możliwość uzupełnienia minimum programowego z licencjatu. Uczę po angielsku a więc taki kurs dałby mi kawalifikacje w połączeniu z FCE lub CAE ale jako samodzielne kwalifikacje do uczenia dzieci to chyba za mało prawda? Czy któraś z was może mi przybliżyć czy taki kurs u osoby bez kwalifikacji (ale ze sporym doświadczeniem) coś zmienia? CZy kuratorium na osobę posiadającą kurs pedagogiczny patrzy trochę inaczej? CZy ktoś mógłby mi doradzić co po kolei powinnam zrobić aby uzyskać uprawnienia do pracy w przedszkolu i jakie kierunki studiów pedagogicznych NIE UPRAWNIAJĄ do takiej pracy? Rodzajów pedagogiki jest na uczelniach tyle, że nie wiem co wybrać. Po rehabilitacji sensowne byłoby dla mnie kontynuowanie na kierunku: ped. specjalna, ale tak jak mówiłam chciałabym otworzyć coś swojego i ewentualnie uczyć pierwszaki w szkole:) Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njncdjncjn
ile macie pensji na rękę w prywatnym przedszkolu?? szczególnie krk mnie interesuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarobki nauczycieli w przedszkolach prywatnych to najpilniej strzeżona tajemnica,zarabiasz tyle ile zaśpiewasz na rozmowie kwalifikacyjnej a pracodawca to zaakceptuje.W warszawie pomoc nauczyciela w trakcie studiów pedagogicznych 1200,nauczyciele zazwyczaj wiecej ale na to nie ma reguły.Znam i takich co zarabiają 3 tys. W przedszkolach państwowych zależnie od dzielnicy ok 1600 netto z dodatkami dla stażsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie230
witam, ja udaję się w połowie czerwca na rozmowę kwalifikacyjną do przedszkola niepublicznego z wawie, i jestem ciekawa, ile mogę czekiwać zarobku przy 8 godz pracy 5 dni w tyg? ile podać jeśli spyta mnie dr??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz kwalifikacje i doświadczenie możesz się cenić bo przedszkoli powstaje dużo.Jeśli jest to nowa placówka może być różnie właściciele będą chcieli zaoszczędzić na kadrze.Różnie to bywa,ja napisałam ile zarabia się w publicznym więc podając kwotę możesz się do tego odnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie230
Poziomka ze mną jest tak, że bronię mgr teraz w czerwcu z ped. przedszkolnej z terapią pedagog. i mam odbyty staż w przedszkolu jako pomoc, więc co do doświadczenia to raczej mało, dlatego jestem skołowana;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli popiszesz się wiedzą z zakresu pracy nauczyciela ,będziesz opowiadać o tym jak lubisz dzieci a o praktykach też wspomnij,o swoich wrażeniach-sukcesach-porażkach.Jeśli zależy ci na tej pracy bo np lokalizacja ci odpowiada to możesz delikatnie zasugerować ile chcesz zarabiać.Zapytaj czy jest możliwość robienia stażu(bo niestety nie we wszystkich jest) Przy odrobinie szczęścia możesz dostać 2 tys,ale zarobki w przedszkolach prywatnych są tak zróżnicowane że trudno jest jednoznacznie określić.Jeśli pracodawca będzie miał kilka osób wybierze tą która go czymś zainteresuje albo po prostu wybierzę tą która chce mniej zarobić. 1500-2000 to realna kwota jaką możesz zarobić bez doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie230
dziekuję za odpowiedź, tak przeglądam te fora bo ta sprawa z zarobkami najbardziej mnie krępuje, nie jestem materialistką, ale wynajmowanie mieszkania, prowadzenie życia w wawie do najtańszych nie należy a jeszcze dalej uczyć się bym chciała. Jeśli mnie zapyta to chyba powiem 1.600 zł ... chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile moze zarobic
w prywatnym przedszkolu w poznaniu? jestem po pedagogice opiekunczo- wychowawczej mam podyplomowke z nauczania angielskiego w wieku przedszkolnym. nie mam jeszcze certyfikatu ale bede zdawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie230
Dostałam jeszcze propozycję do żłobka prywatnego w wawie :) ma któraś z Pań rozeznanie o zarobkach w takich żłobkach i czy lepiej tam czy w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wybrała przedszkole,nie oferują tam zbyt wiele a i specyfika pracy inna.Przede wszystkim pielęgnacja a w przedszkolu jesteś nauczycielem,jeżdzisz na wycieczki,chodzisz na plac zabaw i spacery w żłobku tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×