Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gangbang

niegrzeczne zabawy gangbang

Polecane posty

Gość gangbang

Witam chcialibysmy sie zapytac wszystkich co sadzicie o zabawach gang bang czyli jedn apani paru panow. Ja z mezem lubimy takie zabaway ale jak na to patrza inne panie czy lubia byc pieszczone prze paru facetow jednoczesnie? CZekamy an opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangbang
o co ci chodzi chyba nie wiesz co to gang bang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangbang
patzre ze konesrow tych zabaw nie ma. JAk zwykle pruderia moze ja zboczoan jestem bo lubie obciagac dl aparu facetow lubie miec dwa siureczki w dziureczkach a reszcie obciagac kocham to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangbang
dodam ze najbardziej mi odpowiada jak zapina mnie pan Mietek z kotlowni pobliskiego gimnzajum a w tym czasie obciagam psu osiedlowemu o imieniu kajtek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na imprezie kiedyś posuwało 2 kolesi, a trzeci walił na mnie konia:) było miło do czasu, gdy chłopcy się nie rozochocili i nie zaczęli na mnie oddawać moczu i kału:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla
Kazdy może być na forum i opowiadać że uprawiaqł gang bang. To jest rozrywka tank naprawdę dla bardzo wąskiej grupy osób, które trzymają sięrazem. A podszywaczowi dziękujemy bo już nam się Pan opatrzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla-bla-blaaaaaaa
---->mezatka 25 ty jakas tania kurwa jestes. Pewnie rozjechana na maksa. Czytam twoje wypowiedzi juz od dawna i wlasnie taki wniosek przyszedl mi do glowy. Nie wiem kim jest twoj maz ale on to chyba...jakis slepy i gluchy musi byc skoro zgodzil sie na to bys zostala jego zona. Bleeeeeeeee. Wiecej szacunku do samej siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broken flower
Radzę zwracać baczniejszą uwagę na nicki- literki, literki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za spostrzegawczość Rzeczywiście często się wypowiadam na różne tematy i moze zbyt często bo bez przerwy ktoś się podszywa pod mój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla- bla- blaaaaaaaaaa
jakby z jednego jajca sie wykluly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla- bla- blaaaaaaaaaa
to zmien nicka i ... szanuj sie kobieto żenada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj..nie rozumiem czym się tak podniecacie- nie podoba wam się to nie czytajcie. Tak to już jest,ze jedni maja bardziej urozmaicone życie seksulane od drugich. i swoim skomnym zdaniem tym pierwszym jest lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli drażnią cię moje wypowiedzi to mi przykro. Nie jestem żadną z dzirą i bardzo się szanuję. Przecież to że mam określoną wiedzię to nie czyni mnie jeszcze kurwą, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla- bla- blaaaaaaaaaa
urozmaicone zycie seksualne -oK Jestem za. Ale nie od razu sie kurwic. Tym bardziej ze sa malzonkami a to do czegos zobowiazuje. Gdzie tutaj jest miejsce na takie wartosci jak milosc ,szacunek do siebie i wspolmalzonka, wiernosc.... no gdzie??? Zezwierzecenie totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogging
to jest extra tez lubie takie zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój kolego. Wypowiadałam się na setki róznych tematów a ty się tylko przyczepiłeś do tego. Gdybym była kurwiszonem to sama pewnie propagowałabym takie praktyki ja gang bang i często się zabawiałam w ten sposób. A ja mam o tym tyle samo pojęcia co i ty. PS. Kazdy robi w życiu błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla- bla- blaaaaaaaaaa
eeeeeeeeee jestes żenujaca męzatka 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Mężatko.25 piszesz że nie zdradzasz swojego męża ? A uczestniczenie w \"zabawach\" opisanych powyżej jak można nazwać ? Bo jest w Twoich wypowiedziach jakas niekonsekwencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla- bla- blaaaaaaaaaa
pislałas co mam na mysli nazywajac ciebie kurwa tak?? nie wiedzialas o co chodzi bo przeciez napisalas ze nie zdradzasz meza?? Alez kurwilas sie ile wlezie bo ZDRADZILAS chlopaka ktory jest teraz twoim mezem. Nie masz nic na swoja obrone. Zeszmacilas sie i tyle. I szmacisz nadal swoimi wypowiedziami na dane tematy tutaj na forum. Czytam praktycznie kazde i.... szkoda gadac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla- bla- blaaaaaaaaaa
pislałas co mam na mysli nazywajac ciebie kurwa tak?? nie wiedzialas o co chodzi bo przeciez napisalas ze nie zdradzasz meza?? Alez kurwilas sie ile wlezie bo ZDRADZILAS chlopaka ktory jest teraz twoim mezem. Nie masz nic na swoja obrone. Zeszmacilas sie i tyle. I szmacisz nadal swoimi wypowiedziami na dane tematy tutaj na forum. Czytam praktycznie kazde i.... szkoda gadac :O Nie tylko ja mam takie zdanie na twoj temat. Zezwierzecilas sie.. Fu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedze że chyba jesteś moim wielbicielem skoro czytasz wszystkie moje wypowiedzi. Ale gdyby tak było naprawdę to tez przeczytałbyś o tym jak zabiegam o nieprzedmiotowe traktowanie kobiet, albo staram się doradzić twoim biednym przestraszonym kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla- bla- blaaaaaaaaaa
jestem kobietą (tak na marginesie) i wstyd mi za to, że ty takze nią jestes. Poprzez swoje zachowanie i brak samokrytyki powodujesz takie wlasnie odczucia. Szacunek stracic jest bardzo latwo ale odzyskac go.....bardzo trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamta historia zdażyła się 4 lata temu i od tamtej pory nigdy nic nie zrobiłam aby sie powtórzyła. Moim największym błedem było że się do tego przyznałam na jakimś durnym topicu. Zanm kobiety, zaznaczam że normalne i szanowane kobiety które miały podobne przeżycia ale tylko ja byłam naiwna myśląc że sie mogę do tego przyznać bez konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla- bla- blaaaaaaaaaa
nieswiadomie takze traktujesz siebie przedmiotowo(a pisalas ze walczysz z przedmiotowym traktowaniem kobiet pffff) Tutaj wazniejsza role (na forum i w osobistym zyciu) odgrywa nie organ ktory nazywa sie serduchem a twoja wlasna....dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz moge powiedziec, brawo za odwage mezatko, gdybym byl kobieta w zyciu bym sie nie przyznal ze takie cos zrobilem nawet na forum, nie popieram takiego zachowania ale z 2 strony jestes anonimowa i na forum mozesz sobie pisac co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla- bla- blaaaaaaaaaa
nie chce cie obrazac.Napislam tylko to jak cie postrzegam. I z tego co widze nie jestem w tym osamotniona,bo sa osoby na tej kafeterii ktore maja podobne zdanie do mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×