Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatek74

DRUGIE ZONY I MATKI,JAK SOBIE RADZICIE?

Polecane posty

hej szkielo, mailik. nie czytalam wszystkiego z dwoch tygodni, tylko twoje dwa ostatnie wpisy. ale sie porobilo... mam nadzieje ze u was juz ok??? caluje. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my chcemy zemsty
Wszystko na dobrej drodze. Według mojego planu. Tylko pomału i spokojnie. Już zaczyna jeść mi z ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chcemy zemsty. Dla mnie jesteś ciut żałosna,już nie niedowartościowana bo dowartościowałaś się .Tylko jakim kosztem ? Puszczania się z wyrachowania? Bez miłości?Żal mi ciebie.Jesteś bardzo skrzywdzona rzeczywiście,tylko taka kobieta może się zdecydować na coś podobnego,bardzo zraniona i nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my chcemy zemsty
Biedna szkiełko nie ja się nie puściłam jak to wspaniale nazwałas. To byłoby za łatwe. On musi się rozpalić ( i już to robi ) i rzucić swoją żonkę i wrócić na kolankach abym się niby to puściła z nim :D :D :D Wtedy puszczę go na łeb ze schodów. :D :D :D Mam plan, znam Misia i zrobię sobię wspaniałą zabawę. Ktos popłacze bo i ja płakałam. A moje łzy bez echa nie zostają. O nie!!!!!!!!!!!!!! A do łóżka z nim nie pójdę bo się go brzydzę!!!!!! Alw zabawę mam przednią!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi 2
Zamiast poszukać sobie nowego fajnego faceta chodzicie do łózka z facetem który jest waszym ex ..., na nic nowego was nie stać .Jak wy sie czujecie najpierw on z wami a pozniej z zoną . To okropne i puste - i dlaczego jesteście takie pewne ze będzie z wami może on tez się wami bawi. POSZUKAJCIE sobie kogoś nowego -podobno nie wchodzi się do tej samej rzeki 2-a razy a pozatym to was chyba nikt nie chce ze musicie korzystać z ex........ . A co powiecie waszym maluchom jak tata sobie znowu odejdzie , że mama się nim bawiła bo postanowiła się zemścić . Dobrze ze moj mąż nie ma takich pomysłów -jest za cwany zeby ex tak sie nim bawiła. I od długiego juz czasu nie ma z nimi żadnego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkiełko,to ciekawe...ja też miałam przez ostatnie dni a nawet tygodnie różne przeboje związane z dzieciakiami mojego Miśka. A właściwie ze starszą córką. Dziewczyna weszła w trudny wiek (16) no i się zaczeło z impetem. Mówi do matki \"zamknij się\" \"spieprzaj\", chodzi po szkole niewiadomo gdzie, ma same dwóje, śmierdzi papierosami i dużo inncyh smaczków. Do ojca dzwoni tylko w sprawach finansowych. No i oczywiście zupa zaczyna się powoli wylewać. Matka nie protestuje, jak córeczka mówi przy niej \"kurwa mać\" bo twierdzi, że do nastolatki trzeba z sercem a nie z krzykiem. Nieważne że cały czas eskalują się wybryki tej małej. Ja myślę, że za jakiś rok da matce w zęby i tyle. Ale matka nie przejmuje się, tylko mówi, że to wszystko Jego wina i rozwodu. Rozumiecie - rozwód - trauma dla dzieci - dzieciom wszytsko wolno...taki następujący wydarzeniowy ciąg. Oczywiście że rozwód jest straszny...nad tym nie musimy się długo rozwodzić (:)) ale czy można nim wszytsko tłumaczyć? czy w związku z tym należy nastolatce pozwalać na pieprzenie z facetami, palenie fajek iitp? a najgorsze jest to odzywanie się...uszy więdną...jak najgorszy łachudra z ulicy. Oczywiście czas świąteczny to okres przepychanki sylwestrowej. Mała pojechała gdzieś na wielką imprezę poza miasto, całonocną. Ojca nawet nie zapytała, mamusia pozwoliła a mój Misiek jak się dowiedział po świętach to oczysićoe nie zgodził się, ale ona powiedziała, że i tak pójdzie. Oczywiście poszła... Jestem w szoku, przypominam sobie siebie w tym wieku. Nie miałam cieplarnianego dzieciństwa, wręcz przeciwnie, niekochający się rodzice, ojciec miał pijacki epizod, pamiętam nawet jak rzucał we mnie i w mamę cukierniczką. Mimo to...nei do pomyślenia było, abym się źle kiedykolwiek do matki odezwała, a o pieprzeniu w tym wieku tylko słyszałam z filmów. Nie mogę patrzeć jak marnują dziecko. I on i ona. Ona - bo głupia jest, on - bo za rzadko tam jeździ i z nią rozmoawia. Powinnam go bronić, że dużo pracuje, (to prawda, od kilku miesięcy po 13 godzin 6 dni w tygodniu) itp. ale to wkońcu są rzeczy najważniejsze na świecie. I ja w tym wszytskim....co chwila wybuchają nowe awantury, telefony, to przenosi się na nas....ostatnia była w sylwestra...tym razem o kasę od znudzonej exówny....i tak ciągle. On się dziwi, że ja jeszcze się nie przyzyczaiłam, mówi: kochanie, wiesz że ona tylko dokucza...a ja do niego : to ONA MA SIĘ PRZYZWYCZAIĆ ŻE JEST PRZESZŁOŚCIĄ, a nie ja mam się przyzwyczajać do jej dokuczania.Zal mi dziewczyny, bo rodzice się rozwiedli. Ale nie może to być wytłumaczeniem dla wszystkiego zo w życiu robi. Nie uczy się - bo wrozwód, włóczy się z kumplami - bo rozwód, klnie i pyskuje matce- a jakże, bo rozwód. Ja dostałam od rodziców w zyciu dwa razy lanie: raz po łapach od mamy, jak zniszczyłam nowy piórnik (10 lat) i raz po gębie (18 lat) jak wróciłam z obozu dwa dni później Do dziś uważam, że oba klapsy zdobyłam w sposób zasłużony. Śmieszą mnie dzisiejsze kary. Szlaban przez tydzień na gadu gadu. Co wyrośnie z tych dzieiciaków? Chyba piszę tylko po to, aby sobie ulżyć. Skłaam wam serdeczne życzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do my chcemy zemsty
Ty jakaś pojebana jesteś !!!!!!!!!! Kurwa z ciebie i tyle , co tu ukrywać pod postacią zemsty ty jesteś puszczalska jak nic i nie wciskaj nam głupot ,że to z zemsty ty masz pojebane w główce i to bardzo .Zdzira .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my chcemy zemsty
Oj Megi brak możliwości intelektualnych czytania ze zrozumieniem? Ja z nim NIE POSZŁAM i NIE PÓJDĘ do łóżka. Brzydzi mnie. Ale zabawię się jego płaczem, jej płaczem i płaczem jakiś tam dzieci (nie napiszę jak wy - bachorów!!!!!) tak jak bawiono się ze mna. To będzie (już jest!!!) moja zemsta. On zostanie z niczym, ona z rozdartym sercem, dzieci bez tatusia - sorki a tatusiem na przychodne. Powtórzymy scenariusz, tylko tym razem ja jestem reżyserem, ja rozdaję karty. Taka mała powtóreczka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my chcemy zemsty
do " my chcemy zemsty" Boli co??? Oj boli :D :D :D :D A ja się bawię. Uczuciami, zaufaniem. Dokładnie tym samym czym bawiono się ze mną. Dokładnie!!!! Oddaję to co dostałam. Nic więcej, nic mniej. Równiutko!!!! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preffee
a ja Ciebie "my chcemy zemsty" popieram!!! Też tak zrobiłam i miałam satysfakcję, że bladź, która rozwaliła moje małżeństwo płakała jeszcze gorzej niż ja przed laty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi 2
do my chcemy zemsty Kobieto ja nie pisałam tylko do ciebie ale ogólnie poczytaj sobie też posty innych . Ale wydaje mi się ze ty poprostu jestes jak mówi moja przyjaciółka nie wyruchana i lepiej zafunduj sobie faceta z agencji a nie mecz twojego byłego ex a może jego obecna zena tobie go zafunduje pewnie ją na to stac , bedzie ci lepiej i się od nich odczepisz. twoja zemsta jest strasznie głupia i pusta tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do my chcemy zemsty
Oj uważaj , bo jak ktoś dać ci dokładnie tyle zła ile ty jemu dałaś to się nie pozbierasz i nawet umizgi nie pomogą Ha ha ha ale ty głupia jesteś i żałosna !!!!!!!!!!! Ciekawe ja ty ex zmusisz do kochania siebie jak ty taka głupia jesteś bez dania dupy się nie obejdzie !!!!!!!!!! ale w tedy już nie bedziesz ex tylko zwykłą szmatą zapamiętaj to sobie , bo życzę ci jak najgorzej , a po za tym żaden facet nie jest aż tak głupi aby wrócić do ex w momencie jak jego żona jest w ciązy .Wymyślaj dalej sobie tą bajeczkę ,bo z rzeczywistością to nic wspólnego nie ma. Baw się dobrze wypisywaniem tych bzdur tylko pamiętaj to twoja fantazja nie życie!!!!!!!!!!!!! Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do my chcemy zemsty
A jaki będzie koniec twojej bajki ? może walnij się w łeb to ci przejdzie głupota!!!! Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do my chcemy zemsty
:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zemsty Cóż nie poszłaś z nim do łóżka to się nie puściłaś. Przykre jest w twojej sytuacji to że nie umiesz zacząć na nowo tylko wleczesz to za sobą.;/ Dzieci też Ciebie ocenią. Ja nie jestem od oceniania obcej osoby. Jesteś smutna jak dla mnie.I przykro się Ciebie czyta.Przepełnia cię żal. Więcej rozumu i spokoju w Nowym roku. do lost... lost:) No u nas nie jest to jeszccze tak zaawansowane i przedewszystkim była męża więcej myśli.Nie pozwala na wszystko! nie pozwala się odzywać żle i nie godzi sie na takie zachowanie.To była dzwoni do męża ( rzadko a jednak) , i mówi jaka jego córka jest okropna ,że jeszcze chwila i dziadkiem zostanie itp.... Ona ma dopiero 13 lat. Próbowałam się z nią zaprzyjaznić ,ale ona traktuje nas jak skarbonki . męża też. Więc chyba dam sobie spokój.Matka nakłada na nią coraz więkrze sankcje , przenosi ją do innej szkoły a mój mąż przytakuje.Skończyło się dziewczynie manipulowanie ojcem i matką i nawet mną.Koniec. Wreszcie odzyskałam trochę spokoju.:) Kocham mojego męża i nasze dziecko i to się dla mnie liczy :) To jest narazie najważniejsza wartość w moim życiu.Póki łączy nas jeszcze tak wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zrozpaczona
czy ty i ta "my chcemy zemsty" to przypadkiem nie ta sama osoba ?????????? coś mi się wydaje ,że tak !!!!!!!!! głupota nie zna granic co ?????????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my chcemy zemsty
Napisałam się i mi zżarło. Krotko - ja tylko płacę tym co mnie zapłacono. A do łożka z nim nie idę!!!! Dotarło??? Odpłacam tylko tym samym. Jakiś grzech?? Mnie można było walić a ja nie mogę??????????? Nie kapuję!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim grugim i ich rodzinom życzę w Nowym Roku samych pogodnych dni , szczęścia , zdrowia i wytrwałości .!!! Widzę ,że jakaś pierwsza została zdemaskowana !!!!!!!!!! oj nie ładnie ex , wy to nawet honoru nie macie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonko ty masz honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonko ty masz honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do my chcemy zemsty
:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do my chcemy zemsty
Idż się utop .żmijo . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonko ty masz honor
PISZĄĆ O DZEICKU MĘZA JAKO O BACHORZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do my chcemy zemsty
"Krotko - ja tylko płacę tym co mnie zapłacono."a możesz po polsku ? bo nie można zrozumieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu Złotko
Dzień dobry O , rok nowy, nakręcanie stare. A większość szyta grubymi nićmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieko mojego faceta to faktycznie bachor , ale ty to jakaś pierdoła życiowa jesteś !!! I do tego kłamczuch - chyba ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do my chcemy zemsty
ale jesteś pustak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my chcemy zemsty
Szybciej ta druga się utopi. :D :D :D We łzach!!!!!!! Bawię się i żadna z was mi nie zabroni. Zemsta dosięga!!!! Boli co???? :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do my chcemy zemsty
Przesnań pisać pod tyloma nickami ? to i tak nie pomoże !!! Jesteś zdemaskowana żmijo i nie obrażaj dziewczyn !!!!!!!!!!!!! :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×