Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Róża biorę Spironol i Metformax. Jeden jest na nadciśnienie(którego nie mam) a drugi na cukrzycę (której też nie mam) Przepisał mi je gin bo ponoć w połączeniu ładnie regulują hormonki i leczą torbiele na jajnikach. Fakt torbiele poznikały i hormonki na początku też przestały szaleć( przynajmniej testosteron, zauważyłam to po wyglądzie buzi) ale w tym cyklu znów mnie cholernie wysypało nawet bardziej niż przed tabletkami. No i jeżeli zajdę w ciążę to mam je jak najszybciej odstawić bo są dość szkodliwe,dlatego się cholernie denerwuję i martwię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczko ja ostatnio po kabaczku tak wymiotowalam ze az sie moj maz przestraszyl, czy sie przypadkiem nie dusze bleee i do tej pory mam wstret i do lecz i do kabaczka bo to podobne skladniki maja. Przepraszam, ze o tym napisalam ale tak mi sie przypomnialo no ale mam nadzieje, ze ty nie bedziesz miala takiej przygody z leczem jak ja. Soul spij kochana jak najdluzej bo potem noce moga byc ciezkie, sama sie tego obawiam, dlatego teraz nie zaluje sobie snu i spie do oporu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech te kilogramy TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Ania79..........Kielce............03.09.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Soul78...........W-wa..........19.11.05.......17kg..............Ala i Maja Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......11kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........2kg..............?.............81cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06........5kg..............bliźniaki....88 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........5kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......6 kg.............?..............94 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......2kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.05......?..................?..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika no to ładnie, ale ja kabaczka nie daję do lecza, jakos mi nie smakuje w nim, moze nie bedzie tak żle bo mam wielką ochote na leczo:) no zreszta zobaczymy. Ale zachcianka bedzie zaspokojona :) Andzia no to faktycznie, nie dziwie sie ze sie denerwojesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam zazdroszcze dziewuszki tego siedzenia w domkach:) No Asi akurat nie, bo biedna choruje, ale sie szybko wykuruje:D Andzia, AnA, któras musi przerwać ta cisze fasolkowa:) Andzia mi tez tempka spadła do 36.8 a w ciazy byłam, więc nie ma reguły:) Byle do piatku:D Soul, Ty łakomczuszku!!! Nasze biedne zoładki juz sa mocno scisniete, a Ty jeszcze sobie taka dawke zafundowałas. Czekolada, sledziki, no no niezła mieszanka:) A haftowanka współczuje, tak jak Moniczka doksonale wiem, co to znaczy:) Moniko ja tez chce nie chce trafć na porodówke zanim poród sie zacznie na dobre, nawet jak dzidzia nie bedzie chciała wyleźc o czasie nie sam sobie wywołac porodu:) Podobno mocniej boli i w ogóle. Na patologii tez nie chce wyladowac, a jak sie pójdzie tam po terminie, to juz nie wypuszcza i kropka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tak zastanawiam ile ja przytyłam, ale chyba nie dużo bo jakoś nie czuję ze wiecej ważę, muszę sobie wage sprawić bo nie mam jej w domu:O Cociaż mowią ze mam pełniejszą buzię, no i oczywiście brzusio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusie, zaklinam Wasze @ 9oczywiście, zeby przyszły najwcześniej za 9 miesięcy) w każdym razie trzymam kciuki!!! Asiu, lecz kochana przeziębionko, bo to ważne. Ja dziś po wyniczkach porannych - ojej ale było ciężko 6 probówek krewki nam upuszczono. Mam nadzieję, ze będą prawidłowe. Pozdrowionka dla Was kochane - gonia i Maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
no to nie dziwie sie Asiu ze sie denerwujesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu- a który masz dc? Wiem, że zadna z nas nie lubi testów , ale moze powinnas zatestowac dla swojego spokoju. Róza- juz lepiej. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
miało być Andziu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia to wyobrazam sobie twoja żyłę, ja miałam trzy ściągniete i miałam śinca, a co dopiero u Ciebie. Powiedz mi na co miałaś skierowania, bo po ilości widzę ze chyba więcej ich miałaś. Dorotko, patologia jak to przerazająco brzmi, aż włos sie jeży:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu gratuluje porannych badań :) Różyczko u mnie na szcześci i dzidizuś spory i widzę że głównie w brzusio idzie nigdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Rożyczka, ja miałam wypiane 7 różnych (między innymi grupa krwi, morfol, tokspolazmoza, i3 inne których nie pamiętam) i do tego jeszcze żelazo (też osobna fiolka), duuużo, ale wytrzymałam, tylko raz omal nie zemdlałam jak zobaczyłam słoiki z moczem do analizy, masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Rożyczka, ja miałam wypiane 7 różnych (między innymi grupa krwi, morfol, tokspolazmoza, i3 inne których nie pamiętam) i do tego jeszcze żelazo (też osobna fiolka), duuużo, ale wytrzymałam, tylko raz omal nie zemdlałam jak zobaczyłam słoiki z moczem do analizy, masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu- a który masz dc? Wiem, że zadna z nas nie lubi testów , ale moze powinnas zatestowac dla swojego spokoju. Róza- juz lepiej. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Rożyczka, ja miałam wypiane 7 różnych (między innymi grupa krwi, morfol, tokspolazmoza, i3 inne których nie pamiętam) i do tego jeszcze żelazo (też osobna fiolka), duuużo, ale wytrzymałam, tylko raz omal nie zemdlałam jak zobaczyłam słoiki z moczem do analizy, masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
u mnie pogoda sie poprawia wreszcie wyszło słoneczko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusie, zaklinam Wasze @ 9oczywiście, zeby przyszły najwcześniej za 9 miesięcy) w każdym razie trzymam kciuki!!! Asiu, lecz kochana przeziębionko, bo to ważne. Ja dziś po wyniczkach porannych - ojej ale było ciężko 6 probówek krewki nam upuszczono. Mam nadzieję, ze będą prawidłowe. Pozdrowionka dla Was kochane - gonia i Maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
ja tez miałam Andziu problemy z tą 20-tą stronką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogłam otworzyć stronki i widze ze cos sie poprzestawiało. Gonia to podobnie jak ja , tylko nie miałam żelaza robionego. Kasia ja tez mam nadzieję ze w brzusio mi pojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie coś dziwnego się dzieje z kafe:) Kochane ja uciekam do pracy:( Do jutra kochane 🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
Andziu trzymaj sie do jutra i oby @ nie przyszła !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam nadzieję, że w brzuśka nie w udka, sorry udzicha, bo do szczupłych moje nie należą (cale 94 cm!!!), więc mam nadzieję na tycie brzuszne hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś kafe szwankowało i mi sie wypowiedź nie wysłała Różyczko napewno Ci pójdzie w brzusio :) Goniu 94cm to nie dużo :) pewnie większosci z nas pójdzie w brzuch i bedziemy beczki :) tzn ja juz jestem hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×