Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

nie ma obowiązku zgłaszania ciąży, to twoja sprawa chyba ze jest ci to na rękę żeby nie obarczali cię dodatkową pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cos ciezko dzis kafe chodzi a moze tylko u mnie ? Asiu nie kawusie tylko herbatke z malinkami i cytrynka lub z miodem a na deser gorace melczko z miodem i czosneczkiem i pod kolderke :):):) Paula ja wlasnie sobie taka kawke popijam :) Ana masz racje, nieraz odnosi sie wrazenie, ze nasze posty moga byc ignorowane ale wynika to z ilosci przeroznych wpisow od wielu dziewczyn na tym naszym topiku. Wrocilam wlasnie z zakupkow, zjadlam paczka z adwokatem i wypilam kawke a teraz biore sie za obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, rozumiem cię jak nie wiem co. Sama miałam takie problemy ostatnio na zebraniu w pracy :-) Poza tym ja na przykład jestem strasznie rozkojarzona - chociaż mija mi to od paru dni i mam nadzieję, że mój umysł wórci do normy :D Foli ma rację, nie ma takiego obowiazku. To Twoja sprawa kiedy powiesz szefowi. Paula, nie denerwuj sie już kochana, bo to nie ma sensu, każdy postępuje wedle swego sumienia i zgodnie z charakterem, także nie ma co się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
wiem Paulo nawet przez myśl mi nie przeszło ze mozesz miec jakieś złe intencje mówiąc to......wzajemny szacunek i wszystko bedzie dobrze, no i starajmy sie nie omijać nikogo....pozdrawiam Cie.....ja nie jestem przeciwko nikomu z forum tylko wkurzają mnie tacy zaglądacze którzy nie potrafią sie podpisać a mieszają tu tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze ASIU ! własnie mądrze powiedziałaś, uciekaj do wyra zanim mąż wóci i cię przez kolanko przełoży i da po tyłku za to bieganie. Idź się grzać i kuruj się. Monisia, ale pyszny ten pączuś musiał być .... ja wtranżoliłam własnie naleśniki (z 10 lat nie jadłam naleśników - co to te fasoleczki z nami robią naprawdę :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
Moniczko a co dobregp gotujesz na obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proponuję juz zmianę tematu dziewczyny. :) Moniczko- herbatke to ja piję, ale bez kawy rano to by mnie cały dzień łeb nie bolał a napier............ . I juz Cię słucham i uciekam do łóźka. 🌻 ...................................... tylko sie od kafe oderwac nie moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
powiecie mi jeszcze jak zmienic ten pomarańczowy kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co widzę, że komuś bardzo zależy zeby nam tu popsuć atmosferkę i zamącić trochę. Co jakiś czas (średnio raz w tygodniu) pojawia sie tajemniczy pomarańczowy nick i koniecznie chce powyganiać ciężarówki z topiku. Andzia ma rację TO NIE JEST FORUM DLA STARAJĄCYCH SIĘ TYLKO DLA KOBIET KTÓRE CHCĄ ZOSTAĆ MAMAMI A WYDAJE MI SIĘ ŻE CIĘŻARÓWECZKI TEŻ CHCĄ NIMI ZOSTAĆ !!!!!!!!!!! No i jeszcze jedno mnie zastanawia, dlaczego \"ta\" pomarańczowa osóbka tak bardzo się ukrywa, czyżby się nas bała? Miej odwage się ujawnić skoro masz odwagę mącić!!!!!!!!!! Gonia nie słyszałam o jakim terminie do którego trzeba zgłosić ciążę. To zależy od Ciebie, kiedy to ogłosisz w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
ASIA DO ŁÓZECZKA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu musialas siedziec na tym zebraniu z niezla minka :):):) Hi hi hi ja na Twoim miejscu dostarczylabym tylko szefowi zaswiadczenie od gina, ze jestes w ciazy i juz. Ale jesli nie chcesz lub uwazassz, ze narazie bedzie lepiej jak nikt o ciazy nie bedzie wiedzial to jak najbardziej Twoja decyzja :):):) Ale zastanow sie czy moze jak p-owiesz o dzidzi pod Twoim serduszkiem to moze bedziesz ulgowo traktowana tak jak teraz wlasnie byc powinno ? :) Folik dovrze, ze odpoczelas od myslenia o fasolce :) Mam nadzieje, ze to wkrtotce poskutkuje zamieszkaniem malenstwa pod Twoim serduszkiem :):):):) Andziu ! Ja mierzylam temperaturke przez 3 m-ce i Asia ma racje tempka spada na dzien przed majaca nadejsc @ a skoro u Ciebie wzrosła to podejrzewam kochana, ze jednak test za wczesnie zrobilas i dlatego tylko wyszla jedna kreska. Cos mi mowi, ze bedziesz powtarzala tescik i tym razem oglosisz nam wspaniala nowinke :):):) Nie puszczam jednak swoich kciukasow :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih- Ana - ............ ale nie moge :P Ana - wejdź na stronę główną forum i na górze masz - Internautko, zarezerwuj swój nick » Jak zobacze samochód na podwórku , to uciekne . :D :P Dziewczyny- nie krzyczcie na mnie. Od długiego czasu moge spokojnie w dzien pogadać. Brakowało mi tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
nie moge narazie wejść na tą stronkę buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku mi rozkojarzenie do dzisiaj nie minęło, ale mam cichą nadzieję, że po porodzie już wrocę do normy i będę w stanie skupic się na tym co robię. W tej chwili biję się nawet wsiadac za kierownicę, bo nie potrafię się skupić na tym co robię. Mąż się ze mnie śmieje, ze maluszek mi odbiera rozum :-) Strasznie zakręcona jestem. Ja dzisiaj na obiadek spaghetti robię, ale przyszedł mi smak na naleśniki i herbatkę z malinkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
no i chyba sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku paczus byl przepyszny !!! Mmmmm... ale jak pomysle, ile niepoptrzebnych kalorii mi sie po nim odlozy to mam male wyrzuty sumienia :) Co do nalesniczkow to tez od wczoraj za mna \"chodza\" takie z twarozkiem podsmazone na patelni i polane slodka smietanka i posypane cukrem i cynamonem mniam chyba jutro zrobie !!! Ana a na obiadek dzis gotuje ziemniaczki z koperkiem i maselkiem, smaze piersi z kury na ostro w przyprawach z peperoni i curry i juz mam zrobiona suruweczke z kiszonej kapustki z jablkiem i marcheweczka, to specjalnie dla tesciow i bratowej :) Asiulku to dobrze, ze herbatke popijasz, wygrzewaj sie jeszce do tego a moze jakiegos grzanca sobie walniesz ?;):):):) Suzinko czym ty sie kochana przejmujesz co ? Nie bierz niczego do siebie, wystarczy jak mowila Asienka, szanowac siebie nawzajem i nie olewac wypoweidzi dziewczyn, ktore szukaja pomocy lub maja dolek :) Buziaki dla Ciebie i nie denerwuj sie , bo to szkodzi dzidzi no !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko az mi ślinka poleciała.....od razu zrobiłam sie głodka jak piszecie o pysznym jedzonku....cos z tym kolorem sobie nie radze dalej jest pomarańcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki babeczki za informacje o terminie zgłoszenia, wiecie ja mam taką sytuację, że my w kilkanaście osób przechodzimy do innego szefa, który właśnie ze stanów wrócił (podobno bezwzględny), oczywiście jako osoba niezafasolkowana wcale bym się nie obawiała o swoją pozycję, natomiast na razie nie chcę powiedzieć, żeby nikomu do głowy nie przyszło, ze może mnie rok nie być i po co mnie np przenosić (wiecie jak to jet w dużych korporacjach) a potem nie miałabym na jakie stanowisko wrócić, więc póki czuję się jeszcze w miarę, to te kilkanaście dni pownnam wytrzymać aż do ogłoszenia nowej strukturki. Choć powiem Wam, ze jest mi nie na ręke nie mówić bo np muszę jeździć w delegacje bleeeeee, ale jakoś sobie radzę, w razie co pójde na kilka dni na urlop i może jakoś przetrzymam , buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święte słowa Moniczko. 🌻❤️👄 A co do mnie - to siedze ciepło ubrana, wełniane skarpetki na nogach ............ i wreszcie mogę sobie z Wami pogadać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UDAŁO SIE !!!!!! Suzinka spagetti uhmmmmmmmmm pyszna sprawa mój mąż uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Ana- witaj czarny nicku. :D Idę coś zjeśc - zgłodniałam przez Was. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulku ! Nikt nie krzyczy ale troszczymy sie o Ciebie zebys sie szybciutko wykurowala ale super, ze jestes bo ostatnio z powodu nawalu pracy rzadko do nas zagladalas :):):) Wiec badz i pisz tylko cieplutko sie ubierz gardelko owin, nasmaruj spirytusem, posmaruj kremem nivea, owin reczniczkiem, pij goraca hernbatke i naloz grube skarpetki i ubierz golfik :):):) Suzinko ! J atez jestem ogromnie roztargniona, we wszystkim co robie zawsze o czyms zapominam, a przez pierwsze dni w pracy jak tylko dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy to nie moglam sie odnalezc na tej swojej recepcji, zapominalam o wielu rzeczach, wystwiajac r-ki robilam bledy, zapominalam jak sie robi korekty choc to ja wlasnie wprowadzalam program komputerowy do naszej recepcji, ja od poczatku tam pracuje i szkolilam wszystkich w zakresie programu i uczylam zasad panujacych na recepcji. Dobrze, ze nie bylam wtedy sama na recepcji i z opresji ratowala mnie kolezanka, ktora na szczescie doskonale rozumiala moje roztargnienie i smiala sie , ze z powodu szlaejacych hormonkow pomieszalo mi sie w glowie hi hi hi ! Takze sie nie przejmuj, nie tylko ty jestes teraz zakrecona :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat ciążowego zakręcenia - poszliśmy z męzem podpisać umowę na mieszkanko o którym Wam pisałam, wzięłam wszystko - stare dowody wpłat itp nie wzięłam za to dowodu osobistego bo po co? szok, wydawało mi się że jestem uporządkowaną przebojową babką, jednak nie bliżej mi do mamusi, takiej ciuciuciu a nie do osoby mającej głowę na karku hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - ja uciekam - @ jeszcze nie przylała - więc mam nadzieje że nie przylezie - miłego popołudnia - tzrymajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauluś - trzymam kciuki by nie przylazła , ale ciiiiii 🌻👄❤️ Dobra - dziewczyny ja tez uciekam w końcu do łóźka, spać mi sie zachciało. :) Wiem Monisu- że dbacie o mnie. Dziękuję. :D 🌻 Ale nawet nie masz pojęcia jak mi brakowało takiego dnia- gdzie mogę do bólu z Wami gadać. :) 👄 Pa - odezwe sie wieczorem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem, wróciłam do domu z lekkimi bólami brzucha i jakimś ściskiem w dolnej partii brzucha i nagle chlusnęło ze mnie coś czego nie mogłam powstrzymać, całą wkładkę miałam mokrą i troszkę przeciekłam, nie był to mocz tylko taka jkaby biała woda bezwonna, bóle nadal mam a dzidzia kopie, boję się niemiłosiernie co to może być! Co mam robić??? :( :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana mój mężuś też uwielbia sphagetti. Paula trzyma kciuki i to podwójnie. Dobrze Moniczko że o tym piszesz, bo już mi raźniej, że nie ja jedyna taka zakręcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×