Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

cześć Andzia, Foli, Róza,Suzinka, Sabra, Paula, Asia,Iwona (chyba nikogo nie ominełam kto juz od rana pisze) wczoraj sie nie pożeganałam bo coś było nie tak z tym forum i nie mogłam tez przeczytac jak z Sysią, ale dziświdze że wszystko dobrze sie skończyło UFFFFFFFFFFF BARDZO SIE CIESZE......BARDZO BARDZO BARDZO !!!! zrobie sobie kawke i biore sie za prace koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko spokojnie to tylko faceci - neiraz mają takie wejścia smoka że szczęka opada. mój np kiedyś mi powiedział że od kiedy jesteśmy razem to on juz sie nie spotyka z kolegami na piwnie - a ja mu mówię czy ja mu zabraniam???? przecież jak chciał to nie robiłam mu żadnych wyrzutów - wariaci ;) nie przejmuj się Dzieki dziewczynki że trzymacie kciuki - powiedziałam sobie ż dopiero w poniedziałek będe testować :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko nie przejmuj sie faceci czasem tacy są najpierw coś palną a potem pomyslą (mojemu tez to sie zdarza choć jest bardzo dobrym człowiekiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błędy - jak szybko piszę to tak mam - albo pozamieniam literki albo pozjadam końcówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ale sie ciesze Paula (powiem po cichu żeby nie zapeszyć że pewnie CI sie udało) SSUUUUUPPPPERRRRRR !!!!!!!! nie przejmuj sie błedami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do gina, powiedział, że na razie mam zwiększyć dawkę tabletek i brać 3X1, a gdyby nadal to nie mijało to mam przyjechać położyc się do szpitala, a jak minie to normalnie na wizytę w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie moge wejsc na kafe, nie spi juz od 4.00 tak poruszyla mnie historia Sysi. Ulzylo mi , ze jest w szpitalu bo tam jest caly czas pod fachowa opieka i napewno wszystko juz bedzie dobrze. Suzinko kochana skontaktuj sie z ginem i zaraz nam mow co Ci powiedzial ok ? Mam nadzieje, ze to nic powaznego. Caluje Cie mocno 👄👄👄👄👄 Asienko dzieki, ze jestes Ty wiesz czemu :) Gdyby nie info od Ciebie to chyba bysmy osiwialy ze zmartwienia o Sysie 👄👄👄 Paula i Andzia zdaje mi sie, ze wstreciucha juz u was nie zawita przez najblizsze miesiace. Trzymam za to kciukasy :):):)🌻🌻 Zoja ja sie na hormonkach nie znam ale Asia, Foli, Estellka sa chyba w tym temacie obeznane to Ci pomoga :) Badz dobrej mysli i nie przepracowuj sie juz tak bo nie warto. Duza buzka dla Ciebie 👄👄👄 !!! Trzymaj sie nas to forum jest szczesliwe a zobaczysz, ze nim sie obejrzysz bedziesz sie z nami dzielilam radosna nowina o dzidzi pod serduszkiem jak zreszta wszystkie czekajace na nia dziewczyny :) 🌻🌻🌻🌻🌻 Sabra juz u gina siedzi :) Ciekawe co jej powie, oby miala dla nas same dobre wiadomosci :):):) Asienko przykro mi, ze wstreciucha przylazla ale to nawet lepiej bo musisz przeciez przeziebionko wyleczyc prawda ? NO a od przyszlego cyklu ostro do roboty mi sie brac :):):) !!! 🌻🌻👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki Suzinko by zwiekszona dawka leku pomogla i zebys nie musiala sie klasc do szpitala. Ana witaj co nowego ? :):):) Paula a na kiedy mialas termin spodziewanej @ ? Nic nie mowie ale sie juz powolutku szykuje do gratulacji :):):)🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sorki Paula ale nie doczytalam no to 5 dni spoznienia to juz cos !!!! Zatestuj jutro rano i zaraz daj znac co i jak ok ? No to ja mocniej zaciskam kciuki !!!! Suzinko nie przejmuj sie slowami Twojego faceta. Oni najpier powiuedza a potem mysla wiesz, zobaczysz , ze jak przemysli sprawe, to zaraz Cie przeprosi za ta gafe, co strzelil. Ach ci faceci, gdyby wolniej mowili a szybciej mysleli no ale co zrobic nic na to sie nie poradzi, ze tacy juz sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Moniczka......też czekam (a właściwie nie czekam na @) ma przyjść dziś i własciwie nie mam żadnych objawów oprócz bólu piersi, poza tym nic......mam nadzieje ze jej nie bedzie !!!! a co u CIebie Moniczko? jak sie czujesz? Suzinka mysle że i u Ciebie bedzie wszystko dobrze weźmiesz te leki i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foli jak tam samopoczucie ? Jaka pogoda dzis u Ciebie ? U nas we Wroclawiu strasznie pochmurno, smutno, szaro i spiaco. Zeby tylko sie nie rozpadalo, bo jak zacznie lac to przez kilka lub kilkanascie dni juz tak bedzie. O Iwonko ! Widze, ze dzis jakis specjalny dzien na skladanie wizyt u ginow :):):) Zaraz po przyjsciu pisz, czego sei nowego dowiedzialas ok ? :)🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana to juz potrojnie trzymam kciuki by malpiszon nie przylazl !!! A masz regularne cykle ? Ale byloby cudownie, gdybyscie kobietki wszystkie trzy oglosily nam te cudowna nowinke !!! A kiedy zatestujesz jak nie przyjdzie ? U mnie ok, tylko nocka troszke nie przespana bo sie przejelam Sysia az mnie maz opierniczyl, zebym z tego zmartwienia i ja nie zachorowala i kazal mi spac bo wiercilam sie okrutnie. Ale jakos nie moglam i tylko sie wkurzalam, ze internet nie dzialal i nie moglam sprawdzic co z Sysia. Rano troszke sie przestraszylam, ze znow mam zapalenie pecherza, bo u mnie to czesto sie zdarza, bo mnie przy siusianiu dziwnie klulo i pieklo no i mialam nieptzyjemne parcie na pecherz i brzuszek mi sie napinal ale teraz juz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko, Foli , Syzinko - ja chcę zatestowac w poniedziałek boję się rozczarowania, kiedyś juz tak miałam, że pare dni mi się spóźnił. Tylko z ta różnica w tym miesiącu, że od 3 dni kłuje mnie coś z lewej strony, jakby jajnik - takie uczucie jakby mi ktoś szpilki wbijał. nie mogę się przeciągnąć bo od razu czuję - własnie z lewej strony - jakby mnie coś rwało i kłucie przy okazji. Mam twarde podbrzusze. a wczoraj wieczorem trochę bolały mnie piersi. Sama nie wiem co mam o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ana i Moniczko!!!!!!!!!!!!!! Fajnie, że jesteście babeczki, co ja bym wezrobiła??? A teraz ide lezakować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, zdziwila mnie wypowiedz Kasi, jak moglas Kasiu nie zauwazyc wpisu Sysi ? A moze po prostu to przeoczylas ? A moze i Tobie intyernet nie dzialal i nie moglas juz odpisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulus ja nic nie mowie ale az mnie korci... ! Zatestuj jutro to juz napewno wyjdzie, te symptomy to oznaczaja raczej ... no nie moge nie powiem, zeby nie zapeszac ale ja na Twoim miejscu juz bym nie wytrzymala i pognala po tescik !!! A mierzylas moze temperaturke ? Suzinko nie dziekuj bo nie ma za co :) Dbaj o siebie i lezakuj masz racje. I niczym sie nie przejmuj bo dzidzia bedzie smutna a tego przeciez nie chcemy prawda ? Moje ma;lenstwo dalo dzis z rana popis, tak sie przemieszczalo, ze az mi caly brzuch sie razem z nia przesuwal no i bolesnie mnie skopala w lewy bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula zatestuj jutro!!!!!!!!!!!!!! Jutro to już i tak będzie 6 dni opóżnienia. Ja testowałam w 35 dniu cylku i były dwie krechy:-) Powodzenia Trzymam kciuki!!!!!!! Moniczko a może ja też sie za bardzo przejęłam Sysią i dlatego to wszystko. Mnie też mąż wczoraj opieprzał,że za bardzo sie przejmuję tm wszystkim i ze mi neta wyłączy jak będę się tak denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko- większość dziewczyn i ja również uważamy, że Kasia nie czytała wypowiedzi dziewczyn tylko przejrzała rotację i napisała - strzeliła straszna gafę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mierze tempki ponieważ dopadło mnie przeziębienie i podwyższona moge mieć włśnie przez to, a lepeij się nie nakręcać - po co potem w razie czego człowiek ma się rozczarowąc. Jeśli jestem w ciązy to w poniedziałek test też wyjdzie pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Suzinko jacy Ci nasi mezowie niewyrozumiali, nie rozumieja, ze my bez tego kafe to juz jak bez najlepszej przyjaciolki. Chyba bym latala do kafejki internetowej u nas na osiedlu, zeby z wami moc codziennie pogadac i poczytac co u was. Ale oni tak mowia w trosce o nasze i dzidzi zdrowie dlatego musimy im te niewyrozumialosc wybaczyc :):):) Paula nie boj sie, wiem co przezywasz bo ja tez balam sie za kazdym razem testowania bo bnalam sie rozczarowania ale te piec dni to bardzo, bardzo dobry znak i to klucie w jajniku cos mi mowi, ze maly Paulus albo mala Paulinka juz kielkuje :):):) Ja tez drugi raz testowalam ( bo pierwszy byl negatywny, za wczesnie zrobilam) jakos, trzy, cztery dni po terminie spodziewanej @ testem, ktory wykrywa juz 6 dniowa ciaze, i wyszedl pozytywny wiec trzymam kciuki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko cykle mam regularne jak w zegarku.....nie mówei o tym głosno zeby nie zapeszysć a co do testu to poczekam i początkiem przyszłego tygodnia zrobie jak myślicie? nie ma sensu robic dziś, uspakajam sie poczekam jak ma wyjść to wyjdzie w końcu, ciesze sie Monisiu że u Ciebie wszystko dobrze dzidzia rośnie i jesteście zdrowe......A Ty Suzinko do łożeczka i dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Paulinko masz racje :) Tempka w takim razie moglaby byc podwyzszona przez infekcje ale ten Twoj spokoj to tez sympton ciazowy :):):) J atez przed zrobieniem testu bylam bardzo dziwnie spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko wiesz jak ja bym chciała poczuć kopniaczki tak jak ty je juz odczuwam - och jakie to jest słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............01.09.......28-35........02.10..............2 lata 2 m-ce........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Paula23.............29.08.......28-29........?...................17 m-cy......Poznań Granini..............26.09.......34...........29.10..............14m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............4.09.........28-33....ZAWIESZONA........11 m-cy.......W-WA Estella ..............26.09.......27...........23.10..............12 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............09.08.......30-31........09.09.............2 m-ce........? Silve25..............02.09.......30-?..........po 01.10.........5 m-cy........? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.09........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Ania79..........Kielce............03.09.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Soul78...........W-wa..........19.11.05.......17kg..............Ala i Maja Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........2kg..............?.............81cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06........5kg..............bliźniaki....88 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........5kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......6 kg.............?..............94 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......2kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.05......?..................?..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Moniczko- mi też przykro, ze ta franca przylazła, tym bardziej, ze owu miałam bardzo wczesnie i po cichu miałam nadzieję, ze jednak się uda drzwiami ;) Dziewczyny, rozumiem Wasze zdenerwowanie Sysia - ale prosze dbać o siebie!! 🌻❤️ Choć przyznam szczerze, że ja wczoraj też nie mogłam dla siebie znaleźć miejsca. Paula- rozumiem Cię doskonale i siedzę cicho by nie zapeszac...................... ciiiiii 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ! Napewno bedziesz je czula i to juz tuz, tuz !!! Jestem tego pewna :):):) Buziaki dla Ciebie i kopniaczki fluidkowe od mojego babelka dla Ciebie i wszystkich starajacych sie dziewczynek :) *********************************************************************************** ************************************************************************************* ************************************************************************************ *********************************************************************************** *********************************************************************************** No lapcie, zarazajcie sie i niech was dopadnie wirus ciazowy !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×