Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

cześć Agusia....podobno kobieta w błogosławionym stanie jest bardzo seksowan wiec z Tobą na pewno tez tak jest.....tak nie wiele Ci juz zostało ale fajnie.....Kasiu nie obrazaj sie mnie ciezko mówić o tym czy mogłabys kogos zlekcewazyć specjalnie ale nie sądze zeby tak było....ale faktycznie trzeba z uwagą śledzić wpisy Sabra i Paula mają racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięku Elff ale jakoś nie mam ochoty, każdy ma swoje wady, ale żeby ktoś pomyślał że olałam wpis Sysi, aż mnie serce ścianęło. To cholernie przykre i tyle. Dowiedziałam sie że dłuższe siedzenie przy biuru skraca szyjkę, okazało sie mój synek jest dosc duży jak na swoj wiek i wole nie wywoływać przedwczesnego porodu dlatego staram sie leżeć albo robic cokolwiek innego niz siedzenie przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia - nie przejmuj się - zobacz ile u mnie byków - wolę mawet o nich nie mówić głosno - może nikt sie nie dopatrzy - hi hi hi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ja rozumiem że mogłaś to przeoczyć jak na chwilkę wskoczyłaś na forum. To się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ponieważ nie podoba mi sie atmosfera panująca od wczoraj na kafe i w związku z tym że nie jestem tu mile widziana a w dodoatku niektórzy wyrzucają mnie z topiku, który wspólnie stworzyłysmy -poddaje się. Szkoda mi nerwów na takie bzdury. Bawcie sią dalej same. Kasuje swoje dane z tabelek i proszę o uwzględnienie tych zmian przy kopiowaniu tabelek.Szkoda,że tak się skończyła ta przygoda. TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Ania79..........Kielce............03.09.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........2kg..............?.............81cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06........5kg..............bliźniaki....88 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........5kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......6 kg.............?..............94 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......2kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.05......?..................?..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA III: Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........9468294 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Soul atmosfera moze nie potrzebnie sie zkisiła......ale chyba nikt Cie nie obraził (albo czegoś nie doczytałam) co Cie tak bardzo wkurzyło? zostań z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA IV NICK...................miejsce spotk...........................termin spotkania Mia26..... ...........mogą być te okolice W-wy............. paula23........... .. bliżej Poznania??????? .................. tu Kasia..............cała Polska............................... MYSZKA75............Wrocław................................. Emika .... ...........cała Polska.............................. Estella ...............w jakimś ładnym miejscu ............im szybciej, tym lepiej Dorota27.............Wrocław.................................mi kazdy pasuje olala..................W-wa, Poznań, może u mnie??? ..... sylwia19..............okolice Wawy, płd Polska............ Joanna...............najchętnie W-wa....................... Silve25...............okolice Wawy............................ Ana29................W-wa, albo jak wiekszość zadecyduje..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, nie rób tego.... atmosfera przejdzie a Ciebie kochana nikt nie wyrzuca, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul - kochana przecież ciebie nikt z nas nie wyrzuca z topiku więc zostan z nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atmosferę same we własnym zakresie możemy polepszyć, natomiast uwaga na pzyszłość - pomarańzczowe nicki olać, za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja wierze, ze nie przeczytalas tego wpisu o Sysi , wierze tez, ze Asia tak jak i my wszystkie, zdenerwowana i przejeta losami Sysi napisala to po prostu w nerwach. Wyobrazam sobie, ze Ci przykro Asi napewno tez, ze takl raptownie o tym napisala. Uwazam jednak , ze wlasnie miedzy innymi dlatego powinnysmy najpier czytac co sie dzieje a potem odpisywac zeby na drugi raz uniknac takich nieporozumien. Mam nadzieje Kasiu, ze u Ciebie i Twojego dzidziusia jest i bedzie w porzadku i masz racje, skoro czujesz i wiesz, ze lepiej jesli spedzisz czas w inny sposob jak siedzenie przed kompem ( co jak wiemy nie jest zbyt zalecane w czasie ciazy) to przeciez nikt nie bedzie mial do Ciebie pretensji. A teraz usmiechnij sie slonko bo dzidzia tez bedzie smutna dobrze ? Oj Elffiku zakretasku usmialam sie z tego Twojego zapachowego roztargnienia do wc cha cha cha cha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul co sie stalo ? Jak to ktos Cie wykasowal ? N ic z tego zamieszania nie rozumiem. Soul gwiazdeczko o co chodzi ? Przeciez nikt nic na Twoj temat ani na zadnej z nas obrazliwego nie mowi ani nikt nie kasowal Twoich danych o co chodzi ? Gonia ciesze sie, ze gipsik zdjety teraz to i Ty kozaczki mozesz na figle-migle zarzucic hi h hi hi hi !!! A do kiedy jestes na zwolnieniu ? No i kiedy ewentualnie ta operacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Moniczka ja tez nie wiem co sie stało??? myslałam ze czegoś nie doczytałam ale widze ze większosć nie wie o co chodzi??? Soul napisz prosze co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ! Mozna powedziec ,ze hormonki u mnie buzuja choc tez czuje sie raczej jak slonica niz sexbomba ale co tam, dzis z rana mezusia wymeczylam a on biedak na wpolspiacy i oszolomiony co sie dzieje byl mile zaskoczony bo do niedawna nawet o przytulankach slyszec nie chcialam no i biedaczysko chodzil jak bomba zegarowa. A dzis wyszedl do pracy zadowolony i jeszcze mu na dzien dobry tosciki z pieczrkami i serem zrobilam to juz go calkiem rozanielilo. Ale ze mnie bezwstydnica, ze o takich figlach na topiku opowiadam, przepraszam jesli to bylo niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ana, sytuacja patowa moim zdaniem , atmsofera gesta, że nożem ją można kroić, buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana nie mam pojecia nawet sie cofnelam pare stronek by poczytac, czy czegos nie przeoczylam ale niczego nie znalazlam co mogloby urazic nasza Soul...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
dziewczyny, najpierw apel do Was. Ja też wielokrotnie pisałam i czasami zdarzało się, że moje posty były bez odpowiedzi. Ja nie widzę problemu. Przecież jest nas tyle, że nie sposób ustosunkować się do każdej wypowiedzi. Ja staram się czytać dokładnie wszystko i w dalszym ciągu nie moge spamiętać kto jak gdzie i kiedy. Po prostu przypominajmy fakty co jakiś czas i przestańmy sie obrazać. Soul, nie wiem o co Ci chodzi? Wcześniej nie odezywałaś się tylko od razu napisałaś, że odchodzisz. Czyżbymn coś przeoczyła? Napisz co Cię boli i tyle. Czasami samo napisanie pomaga. Paula, trzymam kciuki. To Ty masz te kłucia? Moja koleżanka, miała coś podobnego tylko pod sercem. Jak przyszła do mnie to nie mogła załapać przez to tchu. Na drugi dzień poszła do lekarza i okazało się, że była w ciązy. Miała takie objawy przez pierwszy miesiąc ciązy. Wyobraźcie sobie, że starała się 2 lata. W końcu się udało i urodziła zdrowego chłopca. Zaraz napiszę jak było u gina. Jestem podekscytowana bo to moja pierwsza wizyta tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, dbaj o siebie zatem ale nie opuszczaj nas i nie obrażaj się. Soul co się stało ??????? Ktoś cię uraził ??????? Dziewczyny, ja narazie wypowiadam się w sprawie samego zajścia i niemiłej atmosfery. Moje zdanie jest takie, że powinnysmy to potraktować jako doświadczenie na przyszłość a w tym momencie przejść nad tym do porzadku dziennego i powrócić do zwykłych pogaduszek o starankach, fasolkach, testowaniu itd. Żadnej z nas nie jest w tym momecnie potrzebny stres - ani tym z brzuszkami ani przyszłym brzuchatkom. Także KAsiu, Soul BARDZO PROSZĘ wróćcie i porozmawiajcie i nei znikajcie proszę, z kafe. A na przyszłość - kieruję te słowa zarówno do siebie jak i do was - własnie opierając się na doświadczeniu i zwykłym nieporozumieniu, które miało miejsce uważniej czytajmy co się dzieje, a jeżeli już spontanicznie chcemy sie pojawić na kafe to napiszmy \"Sorry, nie czytałam, ale chcę się z wami przywitać, nie mam czasu, ściskam was i zmykam, nadrobię zaległości itp. itd.\" TAKŻE DZIEWCZĘTA uważam, że oradzimy sobie z tym \"problemem\" Usmiechnijmy się do siebie-nie ma co już dramatyzować. :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra jak bedziesz cos od Asienki iwedziala to zaraz nam cynk daj ok ? Trzymam mocno kciuki za wasze wizyty u ginow, wierze, ze dopomoga w zafasolkowaniu.:):):) Chyb zaraz za te nalesniczki sie wezme, wlasnie wrocilam ze sklepu z zakupkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Mysle, ze to juz tez chyba mój ostatni wpis na tym topiku. Atmosfera ostatnio zrobiła gęsta i nieprzyjemna,a nie o to tutaj chodzi. Foli ma racje nikt nie jest w stanie odpisywac wszytskim, bo to nienaturalne, a czasem wynika z przeoczenia i nie można miec o to pretensji. Nie chce uczestniczyc w konflikcie ciezarówki- starajace sie, a ciagłe przepraszanie, ze kogoś sie pomineło wpędzi nas w paranoję. Bedę nadal śledzic wasze losy, ale narazie odpuszczam sobie pisanie. Życzę dotrwania do V czesci. Ciezarówki dbajcie o siebie (zwłaszcza Ty Sysiu, nie strasz nas juz tak wiecej), mysle, ze za jakis czas podziele sie informacja, ze maluch jest juz na swiecie. Starajacym sie zycze aby jak najszybciej zobaczyły upragnione kreseczki i rozstały sie z @ na dłuuuugie 9 miesięcy. Pozdrawiam serdecznie Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisząc\" kieruję te słowa zarówno do siebie jak i do was\" - miałam na myśli wszystkie dziewczyny z kafe - bo trochę to zabrzmiało jakbym pisała do Kasi i Soul - ale pisze do wszystkich kobietek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona77 - dzieki - tak to u mnie sa te kłucia, ale w okolicach jajnika i tylko lewa strona . Mam nadzieje że się udało ale i tak nadal boję się zatestowac . Jeszcze do tego dopadło mnie przeziębienie a nie mogę brac żadnych leków narazie buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej niech Soul napisze o co Chodzi??? Gonia Moniczka tak nas tu rozgrzewa opowieściami ze chyba sie przeżedza.....i nie są one niesmaczne Moniczko tylko poprostu szczere.....czekamy Asiu na DOBRE WIEŚCI !!!!cześć Iwonko no pisz szybciutko co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×