Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość Iwona77
Ja jeszcze sama nie wiem co, ale napewno coś jest. Strasznie mi przkro Foli. U Ciebie dobre jest przynajmniej to, że wiesz co Wam dolega. Głowa do góry, teraz już na 100% się uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy dziewczynki. Ja właśnie skończyłam robić przelewy za rachunki firmowe męża i nasze domowe. Pieniążki się rozchodzą, że ho...ho...a to początek miesiąca :( Wiecie od ponad roku mam w planie iść na cały etat do pracy...ale ciągle myślimy z mężem, że jak się uda to po co, na kilka miesięcy? Ani na kurs...nic. I tak chwytam się czego się da i chodzę do teściowej do sklepu pomagać ale już tak nie mogę. Ciąża by tak wiele rzeczy rozwiązała. Mogłabym normalnie zaplanować życie. Cały czas taka niewiadoma. Chyba muszę iść spać bo marudzę :) Ściskam Was mocno...miłego wtorku! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella gratuluję wyników :) Andzia mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Mąż chodzi po domu jak nakręcony...od rana na środkach przeciw bólowych a ja strzeliłam sobie kieliszeczek nalewki wisniowej od teściowej (będzie się lepiej spało) mocna paskuda :) Po trzech godzinach snu czuję się jak po połowie butelki :) Może ta noc będzie lepsza od poprzednich...teraz na 100% dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Chociaż sądząc z tego, która jest godzina, to zapewne już smacznie śpicie. I dobrze! Przez ostatnie kilka dni musiałam trochę popracować i nie udało mi się wejść na forum. Ale dzisiaj czytam i co widzę: 1) kolejne szczęściary zafasolkowały - GRATULACJE!!!! 2) zdane egzaminy, 3) mocne postanowienia, w tym fasolkowania jeszcze tej jesieni! No nieźle dziewczyny! i tylko na chwilę zostawić was same. Ech! Ja dla odmiany mam 32 lata i w pomyślcie sobie, że niektóre z Was mają 2-3 lata czasu. Ile to cykli, które mogą zakończyć się szczęśliwie. Rozmawiałam z mężem nt. wykonania sobie kompleksowych wyników. Niestety mój mąż stwierdził, że skoro ostatnie sprzed pół roku były OK, to w takim razie damy sobie czas do Bożego Narodzenia i co mnie śmieszy co dwa- trzey dni informuje mnie, ze trzeba spełnić małżeński obowiązek. Czasem zamiast myśleć o seksie - pękam ze śmiechu. Mam wrażenie, on ciągle myśli, ze go miną badania (nie udało mi się go zaciągnąć na badania przez ostatnie parę lat). Chyba ma z tym problem. Jest to temat, którego się nie da poruszyć bez konsekwencji. Poinformował mnie za to, że czytał też na kilku forach (tego jeszcze nie było), że powodem pewnie jest za rzadki seks. Ale się narobiło. Pozdrawiam cieplutko! Słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoja a jakie badania robiliście pół roku temu? Jeżeli twój mąż się nie badał to niech lepiej to zrobi. Mi się wydaje że nie ma co tracić czasu w naszym wieku. Pamiętaj że potem jest jeszcze trudniej zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Cześć!!! Wiesz Zoja, myślę że nie ma na co czekać. Będziesz czekała do Bożego Narodzenia a tu znowu miną kolejne miesiące, nie ma co się zwodzić tylko wziąć sprawy w swoje ręce. Ja na Twoim miejscu umówiłabym męza na wizytę, a później postawiłabym przed faktem dokonanym. Będzie musiał wtedy iść!!! Faceci tak mają, że się boją lekarzy, ciekawe dlaczego? A z tą częstotliwością kochania to różnie bywa. Mój gin powiedział, że nawet jak rzadziej to i lepiej, bo wtedy więcej się gromadzi plemników. Problem stanowi tylko to aby utrafić w dni płodne!!!! Zmykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Foli- pewnie, że tak będzie - zobaczysz już teraz bedzie z górki i ta chwila jest coraz bliżej! :D Zoja-no własnie jak z tym badaniem męża, jeżeli On sie nie badał to szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoja - Iwona ma racje - im rzadziej tym lepeiej- wtedy plemniczki sa silniejsze i jest ich więcej. U mnie był to strzał w 10 - w tym cyklu zrobilismy to aż 2 razy przy czym za pierwszym juz zafasolkowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem smutna
wczoraj lekarz wypatrzył u mnie ostrę infekcje jajowodu i powiedział, że prawdopodobne jest że po takiej infekcji przestanie on pracować, przez co trudniej będzie mi mieć dziecko. Zresztą już wcześniej mówił mi, że mam dość rzadki typ macicy, przy którym są poważne komplikacje przy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem smutna, Słuchaj no to może skonsultuj to z innym lekarzem, takie infekcje można wyleczyć i to nie znaczy że będziesz miała niesprawny jajowód. Pewnie że istnieje takie niebezpieczeństwo ale wcale tak nie musi być. Poza tym jajowody są dwa więc i tak masz szanse na dziecko. No i na dodatek zrośnięty jajowód też można leczyć. Jest dużo możliwości. Trzymam kciuki. Nie należy traktować opinii lekarza jako ostatecznej zwłaszcza złej, oni też się mylą. Zawsze lepiej to sprawdzić. Znam przypadek gdzie kobieta umawiała się na operację jajowodów i nie doczekała się bo zaszła w ciążę, co było totalnie nie możliwe wg lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! ...a ja jestem smutna-nie smuć się,zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji.Zrób jak podpowiada Foli-idź do innego lekarza. Jesteśmy z Tobą. A gdzie się wszystkie podziewacie? Milłego dnia! p.s.Mia odezwij się. napisz co u Ciebie,może masz jakieś nowe fotki,to prześlij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............01.09.......28-35........02.10..............2 lata 2 m-ce........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Paula23.............29.08.......28-29........?...................17 m-cy......Poznań Granini..............26.09.......34...........29.10..............14m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............4.09.........28-33....ZAWIESZONA........11 m-cy.......W-WA Estella ..............26.09.......27...........23.10..............12 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............09.08.......30-31........09.09.............2 m-ce........? Silve25..............02.09.......30-?..........po 01.10.........5 m-cy........? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.10........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Ania79..........Kielce............03.09.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........2kg..............?.............81cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06........5kg..............bliźniaki....88 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........5kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......6 kg.............?..............94 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......2kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.05......?..................?..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA III: Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........9468294 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA IV NICK...................miejsce spotk...........................termin spotkania Mia26..... ...........mogą być te okolice W-wy............. paula23........... .. bliżej Poznania??????? .................. tu Kasia..............cała Polska............................... MYSZKA75............Wrocław................................. Emika .... ...........cała Polska.............................. Estella ...............w jakimś ładnym miejscu ............im szybciej, tym lepiej Dorota27.............Wrocław.................................mi kazdy pasuje olala..................W-wa, Poznań, może u mnie??? ..... sylwia19..............okolice Wawy, płd Polska............ Joanna...............najchętnie W-wa....................... Silve25...............okolice Wawy............................ Ana29................W-wa, albo jak wiekszość zadecyduje..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA III: Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........26.......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........9468294 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie !!! szczególnie nasze nowe koleżanki.....ależ te dni są pochmurne i smutne.....Gusiu czemu w miare dobry? wszystko dobrze u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bo 1. jest paskudnie na dworze, mgła jak diabli 2. kolejny dzień w pracy 3. gardło mi chyba zupełnie padło, dobrze, że nie mam do tego kataru, bo bym się chyba rozpłakała... znalazłam plusa!!! idę dzisiaj do lekarza po zwolnienie, już nie wiem, co mogę jeszcze wziąć na to pierońskie gardło, ssałam sebidin, chlorchinaldin - pół paczki wczoraj, i nic :( mleko z miodem i czosnek też nie pomogły, herbata z sokiem malinowym - to samo :( poradźcie coś, bo do końca dnia to chyba zaniemówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, ok wszystko. Guśka, tu nie musisz mówić tylko pisać, to drugi plus. A tak poważnie to idź lepiej do lekarza, bo już wszystkiego wypróbowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik30
Miłego dnia dziewczyny,u mnie pogoda może być,to trochę nastraja pozytywnie na dzisiejszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia Foli ma racje ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza żeby czasem nie zaszkodzić dziecku.....pogoda żeczywisćie xle wpływa na nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Guśka, ja znam dwa dobre sposoby na gardło - syrop z cebuli i cukru (gardło, pzreziębienia, katarek, on jest ogólnie taki odpornościowy...), no i... lody. Zawsze jak mnie coś bierze wcinam magnum i przechodzi jak ręką odjął... Fajnie, że tyle nowych kobietek się pojawia :) Ja też nowa jestem, chociaż czytam Was od pół roku... Jakoś tak miło tutaj i fajnie się czuję. I wiem, że jak okaże się, że mam dołek i potrzebuję ramienia do wypłakania się, to na Was mogę liczyć :) Tak więc witam wszystkie nowe istotki i ściskam te stałe bywalczynie :) Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos przeziębień... Ja od 3 dni jakaś taka rozpalona jestem. Normalnie mam katar i gardło bili, za to gorączki raczej nie miewam. A tym razem... Kataru zero, gardełko ok, tylko całą gorąca jestem i jakaś taka osłabiona... HHHmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×