Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Estelko a czy gin. powiedzaiął ci ze to moze być ciąża? Przykro mi z powodu coli :( Ja idę po południu bo muszę siedzieć w pracy do 15.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, a czemu swierdziłaś, że nie jesteś potrzebna? ja np jestem w pracy i nie zawsze moge napisać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienkaaaa, jaka niepotrzebna. Cały czas do Cieie piszę ;) Nawet zdjęcie chcę przesłać, tylko chwi8lowo nie mam jak... Wracaj natychmiast!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, tak ginka powiedziała, że to moze być ciąża. Ale ja byłam tak przerazona tymo bakteriami, że nawet do końca nie pytałam, czy wnioskuje to z badania czy z plamienia... Niepewna, leć do lekarza, ginekolog mówiła mi, że plamienie bardzo często występuje w ciąży. Nawet takie jak moje, które trwa już tydzień. Ale lepiej oznaczyć sobie progesteron. Bo jego zbyt niski poziom w ciąży jest niebezpieczny. Ale wtedy bierze sieę proszeczki i jest dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna - nie martw sie aż tak bardzo poneważ nawet będąc w ciąży można mieć @ do 3 miesiąca, więc plamienie może wystąpić w okresie spodziewanej @. Niekoniecznie to oznacza coś złego. Pozdrawiam gratuluję i trzymam kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, trzymam kciuki, ojej tak mocno, że palce bolą, normy 2 dni temu wklejałam dla Foli więc kilka stron do tyłu są podane, przepraszam, ale nie bardzo mam czas poszukać. Niepewna, nie martw się, ale dla pewności skontaktuj się z ginem, może tzreba coś zasuplemntować np progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, Boże trzymam za ciebie kciuki, nie, nie trzymam będę się modlić żebyś była w ciąży, naprawdę z całego serca tego ci życzę. Ja pójdę popołudniu tylko że wyniki będę miała jutro ale wytrzymam jakoś. Ja dzisiaj ide na kolację z klientem i nie bede czytać po 19.00 ale jak wrócę do domku to mam nadzieję że zobaczę od ciebie wiadomość, że jesteś najszczęśliwszą kobietą na ziemi, a ja może jutro to samo napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ! ale Dziewczyny puście kciukaski, ja naprawdę wiem, że to nie dzidzia, po prostu wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, normy dla Ciebie beta hcg to określenie wieku ciąży, wieku zarodka również z krwi mamy, poprzez sprwdzenie ilośći stężenia hormonu ciązowego podaję normy dla wieku ciązy i dla wieku zarodka tydzień ciąży mlU/ml 3 – 4 9 - 130 4 – 5 75 – 2600 5 – 6 850 - 20,800 6 – 7 4,000 - 100,200 7 – 12 11,500 - 289,000 12 – 16 18,300 - 137,000 16 – 29 1,400 - 53,000 29 – 41 940 - 60,000 tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml 3 5 - 50 4 4 - 426 5 19 - 7,340 6 1,080 - 56,500 7 – 8 7,650 - 229,000 8 - 12 25,700 - 288,000 13 -16 13,300 - 254,000 mój wynik byl 64 co wskazywało na 3 tydzieńc. (prawie tydzień do spodziewanej miesiączki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak ostatnia @ zaczęła się 26 września, to muszę miec conajmnie 19,tak? bo się gubię. Ale jakby to była jakmimś cudem 3 tydzień ciąży to i 9 wystarczy. Tak? chodzi mi o to , jakie może być minimum, chociaz i tak będzie pewnie 0. Dzieczyny, przecież to niemożliwe, aby udalo mi sie teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, rzeczywiście dziwne, ale kochanie, nie martw się wynik jest jednoznacznie określony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko , mozliwe, ja tez tak mówiłam...może teraz kolej na Cibie kochana...poczekamy do wieczorka...ja jutro bede wiedziała, idę juz do gina, chociaż nie do mojego, ale ile mozna czekać:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Gonia, chyba mnie nie podejrzewasz, że jak wynik byłby cudem pozytywny, to bym sie nie odezwała ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam do domku i trzyma za ciebie estelko moooooocno kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jutro od rana mnie nie ma - jestem na szkoleniu ale jak tylko wróce to od razu zaglądam i czytam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starająca tak bardzo się cieszę!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!! wITAM FORUMOWICZKI. Trzymam kciuki foli! Moja kolezanka, teraz jest w 4 m-cu ciąży z drugim dzieckiem. O ciąży dowiedziała się w tym miesiącu. Niby objawy miała, ale zrobiła test, wyszedł negatywny i sobie odpuściła. Okazało się, że jeszcze przez dwa kolejne cykle miała @. Dopiero teraz po badaniu u gin okazało się, że dziecko jest znacznie większe niż na 1 miesiąc!!! U mnie po staremu. @ brak 37 dc. Jeszcze nigdy tak nie miałam. Najpóżniej @ dostałam w czerwu po 36 dniach. Zawsze około 30. Zauważyłam tylko u siebie powiększony biust i tyle. Przed @ też tak jest. Brzuch mnie nie boli. Temperatura normalna. No może zwiększona częstotliwość chodzenia do łazienki, po czym okazuje się, że wcale mi się nie chce?? Dziewczyny, czy myślicie, że ten test z internetu mógłby być niedobry? Wcześniej nie pokazał mi dni płodnych! Kupiłam nowy, w aptece, ale dałam go mężowi, żeby schował przede mną. Zatestuję dopiero w sobotę! A może ta częstotliwość oddawania moczu to wynik jakiegoś zapalenia pęcherza? Ciekawe czy to może wpływać na @? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czasie ciąży też się chodzi siusiu, właśnie o tym czytam , wiec prawdopodobnie nastepna zafasolkowała..wejdz w gogle, w wyszukiwarce wpisz ciąża i wszystko wyczytasz...:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test nie zawsze jest precyzyjny, to fakt, zresztą barzdiej w stronę niewykrycia niż odwotnie, zresztą nie chciałabym sę wymądrzać, ale nie wiadomo co to za test, kup kochana w aptece, wykonaj .... i napisz nam szybciutko A siku ..... no cóż w ciąży to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się testować, bo ta temperatura jest niska. Nie wiem. Chyba wolę na razie żyć z taką śiwadomością, że byc moę jestem w ciąży. Zaczekam do soboty, ale dzięki dziewczyny. Poza tym boję się, że to wszystko znowu sobie wymyślam. Praktycznie co miesiąc sobie robiłam test i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nawał pracy i ne mogę dzisiaj tak aktywnie pisać. Dziwnie się czuję, tzn. plamienia jakby nie ma - jakby, bo mam śluz, dziwny, gęsty, nieprzeźroczysty. I poćmiewa mnie bardzo delikatnie dół brzucha, jużnie skupia się to na jajniku, a raczej \"pomiędzy\". Ciekawe czy to nie przepowiednia wczesniejszej @. Czyżby luteina na mnie nie zadziałałaa ??? CZy to możliwe żeby zaszkodziła ?? KUrde, ja to mam pecha, nie dość, ze wszystkie efekty uboczne mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZĘ ,ŻE PRZYDAŁ SIĘ LINK TO SUPER. sŁUCHAJCIE JA UCIEKAM ,mężuś juz jedzie z pracy. wieczorkiem tu wejdę,,bleeeee mdli mnie na nowo, i brzuch znowu pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendi
witam was mam podobny problem. Też staramy sie z mężem o dzidzi a teraz okres mi sie spóżnia i mam jakieś dziwne objawy i wogóle cały czas o tym myśle- to standard! Zrobiłam dziś test i negatywny ale jakoś mu nie wierze, poczekam jeszcze i zrobie jeszcze raz. Czytałam o dziewczynie której 2 pierwsze testy wyszły ujemne a dopiero 3 był pozytywny no i jest wciąży! Nie wiem może za bardzo chce al i tak mam nadzieje! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam ma hsg wynik za godzinę, ale jestem zdenerwowana powiedzialam kobiecie że mam plamienia i podejrzewam ciążę na co ona że to nie ciąża to poronienie. owiedziała to jak by mówiła o pogodzie i to jest pilęgniarka, mi się nogi ugieły, a mój mąż powiedział ze tam awanture zrobi. teraz jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli kochana, to nie prawda, uspokój się, Estelli powiedziała ginka co innego, proszę, spokojnie, poczekaj na wynik plamienie w ciązy nie musi oznaczać poronienia! co za głupia baba, w d... ją tylko kopnąć. Spokojnie Kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, Estelko- trzymam mocno za Was kciuki i za Wasze wyniki. 🌻👄 A tą głupia pi.......... się nie przejmuj. Kolejna walnięta piguła.wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, poczekaj na wyniki... Przecież estelka podobne objawy miałą i zupełnie inną opinię usłyszała... Nie denerwuj się na zapas. Wiem, ze to nie łatwe, ale za godzinkę wszystko będzie wiadome...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×