Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Enigma - ja napady na czekoladę mam będąc w ciąży więc może jest ta mała istotka w Tobie :) życzę Ci tego Kochana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elfiku jak ja dawno z Tobą nie gadałam :) a dobrze z dnia na dzień sobie żyję byle do przodu, może jakoś cudem dotrzymam terminu :) oby oby :D byle do stycznia bo najbezpieczniej! A jak Ty się czujesz?? Jak tam maleństwo??? Niech rośnie u Ciebie w brzuszku jak na drożdżach by było duże i zdrowiuteńkie ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysia ❤️ gdyby tak było to znaczyłoby ze zamiast co miesiac @ powinnam mieć fasolkę:P bo ja zażeram sie czekoladami przewaznie przed nadchodząca @ poza tym ten cykl taki bezpłciowy.... i nie czuje sie jak na fasolkę:( trudno........ juz powiedziałam męzowi ze jak @ jutro bedzie to na koniec tygodnia ma zwołać armię żołnierzyków:P i do kontroli marsz!!!!!!:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z monik? i iskierką????? halo halo ..... estellko moze Ty uraczysz nas dobrą nowinką w tym miesiącu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tak sobie mysle ...ze jesli jutro @ nie bedzie to mzoe zrobie sobie pojutrze bete... mam skierowanie ....tak sobie teraz mysle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś, ja mocno trzymam kciuki aby beta wyszła dodatni , no i oczywiście @ nie przyszła. Kurcze, musi się którejś udać! w końcu Asia rozpoczęła już kolejną turę fasolkówek ;-) nie możemy jej takiej \"samotnej\" ciężarówki zostawić ! a ja na tą chwilę, pogodziłam się, że fasolki nie ma. Chociaż z drugiej strony, to trochę głupia :-o jestem, w końcu teraz to nic nie wiem i może jest, a może nie. Ale oby była :-) no właśnie co z Monik, ostatnio dołeczki łapała...I Iskierka się coś z nami bawi w chowanego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj wreszccie jestem ,jestem.jakbym mogła o was zapomnieć.melduję sie na posterunku.w sobotę byłam na weselu u koleżanki,piątek miałam zabiegany,w niedzielę nie było mnie w domu a dziś jak na złosc zawiesił misię internet i co chwilę zaglądałam a tu nic i szlag mnie trafiał!ale wreszcie jestem.zaraz biorę się do czytania zaległości.buziaczki dla was wszystkich!!!!!!!!!!!!! czy odezwała się nasza basia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z dołeczka wyskoczyłam o dziwo,nie wiem dlaczego bo powodów nie ma .luteina odstawiona w sobotę,@ jeszcze nie ma .ale na pewno fasolki nie będzie w tym miesiacu.piersi przestały boleć całkowicie jak luteinka poszła w odstawke.moze ta torbiel daje czadu i nie pękła i z tego powodu nie ma tej @!w sobote ranoplamienie i koniec,zero objawów na cokolwiek.jak nie dostanę to w czwartek do lekarza bo aż sie boję co tam sie dzieje złego we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki wchodzić tu szybciutko bo chcę się przywitać z wami!stęskniłam się bardzo,no to ściskam was wszystkie i cmok cmok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Moniś dawno Cię nie było nono a może jednak kolejna fasolka? Aniu to Ty jesteś jeden dzień starsza ode mnie!! :) Tylko Foliś masz dobrze że jesteś koziorożec ze stycznia, przynajmniej byłaś zawsze najstarsza a nie najmłodsza jak my... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti jestem pewna,że niestety to nie fasolka.znam swój organizm i objawy luteinowe poszły w siną dal.(ale chciałabym już dostać paranoja co nie)bo martwi mnie to ,że jeszcze jej nie ma. już takie numerki mój organizm mi tak wycinał.kilka miesiecy temu 35 dc i dopiero duphaston ruszył tą @bo okazało sie ,że złą robotę wykonał pęcherzyk przetrwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma no to trzymam za twoj intercity!!!! a ja idę do sklepu ,zaraz wracam i dziś nadrabiam te 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie Sysia, że jesteś pełna optymizmu i poczucie dobre też :) Ja też się dobrze czuję, mam lekkie dołki psychiczne i huśtawkę nastrojów, ale minie mi. Oby tylko mój mąż nie zwariował przeze mnie. A co do tabelki, to róbcie jak chcecie, mnie i tak w niej nie ma, więc nikt mnie nie wykasuje, a odzywam się bez zajmowania miejsca w tabelce ;) całuski dla wszystkich (witaj Moniczko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś pewna to Ty będziesz jak przyjdzie wstrętna @! :) Enigmuś to jutro trzymamy ksiuki co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti no nie wiem czy fajnie ze stycznia być, kiedyś może tak ale teraz coraz mniej fajnie być najstarszą:) Enigma, ja o ile pamiętam ostatnio nie testowałam choć nie miałam plamienia w spodziewanym dniu, nie wiem dlaczego chyba się balam bo zazwyczaj teścić szybko robiłam, teraz mam zamiar też trochę odczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć foli, co u ciebie nowego w czasie tych 3 dzionków? czy po clo wszystko w porządku,tzn chodzi mi o jakies dziwne odczucia? wiesz foli martwi mnie to,że w sobotę zaczęło mi sie plamienie a potem koniec.objawy luteinowe jak pisałam wcześniej minęły . i nie dosc ,ze kolejny cykl zacznie sie nie wiem kiedy(może znowu jakiś duphaston)to jeszcze martwię sie co mi sie tam pokombinowało ,ze aż sie tak zablokowałam kurde ale iskierka jesteś be ,bo obiecałaś się słonko pochwalic jakąs niespodzianką dla nas ,a ciebie nie ma !pokaż sie iskierko ,bo dostaniesz lanie na kolanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem:) czesc monik:) estellko:) ja tak jak monik czuję ze nici z tego..... nawet bardziej liczę na @ niz na fasolke.... takie mam nastawienie od początku.... nie wiem moze ta kłotnia z mezem przed owu jakos tak na mnie podziałała...... ze \"na siłę\" pogodzilismy sie i byly przytulanki..... nie wiem...... czytałam ostatnio w vivie wywiad z ibiszem i jego nową zoną .. i co mi zostało w głowie to to : \" dzieci rodzą sie z miłosci .... a nie z planowania......\" zastanawiając sie nad tym.... jest to prawda....... i my kotre \" musimy \" przytulac sie na znak!!! gina to tak jakbysmy tylko planowały.... a gdzie ta miłośc???? gdzie ta spontanicznosc....... jakos takie to dziwne i smutne......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a objawy ..to ja raczej mam ale bardziej @powe.... jakas taka mokrosc .... i obżarstwo...... kto wie moze dostane dzisiaj juz..... ale z 2 strony owu mialam poznym wieczorem..to moze raczej wieczorem......jutro...... Na wszelki wypadek majty mam jak na @ ubrane:p hihihihi bo zawsze mnei zaskakiwała.... a dzisiaj jak przypłymie to sie zdziwi ze majty mam małpowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, u mnie ok, nic nowego a który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się polożyć, bo coś zmęczoba jestem strasznie, może do końca się nie wyleczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli to u mnie juz 29 dc kurcze pieczone .testu nie chce mi sie nawet robic bo nie widze celu.jak byłam w ciąży to wiem jakie miałam objawy.tym bardziej ,że moje cyckowe bóle odeszły w zapomnienie .wiszę w przestrzeni ani @ ani fasolki.ale jakoś mój humor jest nienajgorszy a ty enigma zrobiłas @ w trąbe,że masz gacie na jej powitanie i życzę ci by ona cię przechytrzyła i nie przyszła czy któraś z was ma kontakt z iskierką? czy moniczka wysłała którejś zdjęcia swojego malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witajcie Dziewuszki[ kwiat] AnA ogromniaste buzialce ode mnie👄 Dziękuję serdecznie za zyczenia i pamięć🌻 na imieninki....u mnie normalnie wszystko bez zmian....@ nadal brak....dzisiaj mija 7 dzień jak @ się spóźnia:-p Pochwalę sie pierwszą niespodzianką....DOSTAŁAM PRACĘ!!!!! wolałam nic nie mówić i nie zapeszać..........HURAAAAAAAAAAAAA!!!!!! Zrobiłam tak jak obiecywałam teścik, ale dopiero dzisiaj jakąś godzinkę temu i nici!!!!! mówiłam , że tamten miesiąc był spisany na straty, nie nastawiałam się , bo się z męzem nie staralismy o fasolkę, teraz najważniejsza dla mnie jest praca....zabezpieczyć się , a potem bach, bach i fasoleczka bedzie....a może za późno zrobiłam test?????ech nic nie piszcie....ja się cieszę!!!!!!!!! następnym razem się uda.... muszę nadrobić zaległości..... AnA dziekuję Kochana , że jesteś/ byłaś ze mną w tych trudnych decyzjach i chwilach❤️ Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku, mimo tego , ze test zawiódł to mam fantastyczny humorek, oby tak dalej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zajrzę do was kobietki za godzinke to może będzieecie ,bo widzę,ze chyba kolacyjkę dla mezusiów szykujecie ? (ale mi sie zrymowalo hi hi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witajcie. :D Iskierko gratuluję pracy. :) Szczerze myślałam, że będę Ci gratulować z innego powodu ;), ale cieszę się bardzo z Twojego nastawienia. :) 🌻 A u mnie bez zmian. Żadnych objawów i to mnie martwi. Chciałabym cokolwiek czuć, by wiedzieć, że kruszynka rozwija się prawidłowo. Cholera najpierw człowiek walczył 2,5 lata by zobaczyć te upragnione 2 kreski , a teraz się niepokoi , czy wszystko ok. I tak pewnie będzie aż do 18-stki hihi. Macie pozdrowienia od Sabry , przeprowadzili się do nowego mieszkania , jest cały czas w trakcie badań , ale to juz zostawię Jej do opisu. Za jakieś 2 tygodnie powinna mieć już neta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×