Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Cześć dziewczyny!!!!!!!!!!!!!! Na samym początku wielkie ale to wielkieeeeeeeeeeeeeeeeeee GRATULACJE dla mojej cudownej ASIUNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ U mnie wszytko wporzątku siedzę sobie na zwolnieniu, wysypiam się (nareszcie) ;) odpoczywam dużo i staram się nie chodzić na długie spacerki bo to wzmaga skurcze. Nic więcej u mnie się nie zmieniło. Wszystko po staremu. Pozdrawiam was wszystkie i przesyłam wam zaraźliwe fliudki *************************************************************************************** ************************************************************************************** Odezwę się znowu jak będe miała dostęp do netu pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauluś- Skarbie , odpoczywaj i nie denerwuj się już tak jak dziś rano na baby z banku hihih. ;) A za gratulacje , starym zwyczajem ................... jeszcze nie dziekuję. :P A co do suwaczka, jestem bardzo w tym temacie przesądna i dopiero jak zobaczę serduszko. ( jednak przeszłość siedzi w głowie)Chciałam nawet do tego czasu nie usuwać się z tabelki dla starających, ale ktoś inny zadecydował za mnie, no cóż niech tak juz zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc paula ,ale rozciągnęłaś pięknie stronkę fiu fiu!!pozdrawiam!!!!!!!!! iskierko grauluję z powodu pracy!!!!!!! cześć asia ,myśle ,ze te obawy nie potrwają tylko co 18 tki ale do konca świata!!bo w koncu od czego jest mama,co nie? kto ma fotki monisi?litości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulku rozumiem cię doskonale i czekam na kolejne wieści po wizycie u gina :) A pieniążki na konto wróciły (ich szczęście) - inaczej bym robiła gnój hihihihihih - znasz mnie ;) ja nie podaruję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza :( buuu :( Paula - fajnie że u ciebie wszystko ok byle do samego rozwiązania ❤️ Asiu - Ale Ty niecierpliwie kochana jesteś :D w środę zobaczysz dzidzię to tylko dwa dni, a ciesz się że nie masz żadnych objawów bo to nic miłego, jak leżałam w szpitalu to przyjeli na oddział dziewczynę która pracowała w hipermarkecie i akurat tego dnia gdy miała wolne poszła do niego na zakupy no i co z tego wyszlo??? że poszła na zakupy i cztery dni jej nie było :D :D :D zasłabła i wylądowała na oddziale na obserwacji bo to 1 miesiąc ciąży był :D :D :D także się ciesz, a z dzidziusiem wszystko jest ok nie martw się! ❤️ 🌻 Acha dziekujemy za pozdrowienia od Sabry, pozdrawiamy Cię Sabruniu również 👄 👄 👄 Iskierko - Gratuluje nowej pracy, życzę Ci żebyś dobrze się w niej czuła i żeby Cię dobrze traktowali bo Ty mamcią niebawem zostaniesz ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki kobietki !!!!!słyszę jak przewracacie się na drugi bok.kolorowych snów!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki :-) jak tam Enigmaa, mam nadzieję, że @ nie ma i Mikołajek przyniósł Ci fasolczkę :-) Iskiereczko, gratuluje pracy! szkoda, że fasolki nie mogę Ci pogratulować, ale ma nadzieję, że za miesiąc będę :-) pozdrowienia dla Sabry! cześć Asiu! cześć Monik - a może zrób teścik? wogóle cześć Wszystkim :-) ja też się pogodziłam, że w tym miesiącu klapa i fasolki niet, bo piersi już spadły :-( no cóż, musze pogodzić się z kolejną porażką :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i cześć Sysia, Paula... Asiu nie martw się brakiem objawów, moja bratowa jest teraz chyba w 10 tygodniu ciąży i nie ma żadnych przykrych objawów. A serduszko fasolki bije że hej!!! Boże, jak ja bym chciała już usłyszeć w sobie takie serduszko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, kurcze nie wiem co to twoje plamienie może oznaczać było w 27 dc no więc tak jak @, no nie wiem, ale moze lepiej się nim nie denerwuj bo nigdy nie wiadomo. Enigma ja też czytałam ten artykuł i też mnie zastanowiło to zdanie ale z drugiej strony czy para, która się bardzo nie kocha zdecydowałaby się na in vitro, na całe to leczenie, poświęcenie???? Ten profesor napewno nie był specjalistą do spraw niepłodności tylko ginekologiem bo gdyby wykonywał sztuczne zapłodnienie to by nigdy nie powiedział czegoś takiego, to by oznaczało że osoba, która np. ma raka prostaty i nie moze mieć dzieci nie kocha nikogo i nie jest kochana. Wg mnie powiedział tatalną bzdurę ale myślę że w celu uspokojenia ich i wyluzowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ten prosfesor to nazwał \"kombinowaniem\" a nie planowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Foli! a powiedz mi, zapisałaś już męża do urologa lub androloga? kurcze, a ja nadal nie wiem jaka jest przyczyna naszej niepłodności :-( ale mąż wykona w przyszłym tygodniu badania i może wtedy coś się wyjaśni...ja już mam powoli dość oczekiwania na dziecko. Nie mogłoby się pojawić i już! :-) i jeszcze ciekawi mnie czy przyczyną niepłodności moga być tablety antykoncepcyjne, które brałam prawie 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochaniutkie:) Ale ja dziś jestem słaba, obudziłam się z bulem głowy bleee. Iskerko, gratuluję nowej pracy, dobrze że w taki sposób podchodzisz do życia, teraz dzidzia pewnie pojawi się niespodziewanie:) - powodzenia🌻 Estelko nie trać nadziei póki @ nie przyjdzie;) Foli a ty co też?? Tylko nie mów że Ty też nie masz nadziei?? Kochana ja całą nadzieję w Tobie pokładam:) A tak w ogóle to kiedy chcesz testować?? Będę w ten dzień intensywnie myśleć o Tobie i trzymać kciuki:) Enigma a co u Ciebie??? Jest mały Mikołajek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esyelka, nie wydaje mi się, zeby tabletki mogły być przyczyną. Musisz poczekać an badanie męża. Ja nie zapisałam męża, bo robię podchody, który jest najlepszy w okolicy, nie chcę zapisać go do pierwszego lepszego który by olał problem, muszę sie podpytać mojej cioci, która pracuje w kasie chorych ale chcę to zrobić dyskretnie, najlepiej przez moją mamę, żeby nie wiedziała że chodzi o mojego męża, obiecaliśmy sobie ze pójdzie w tym tygodniu ale ma zapalenie ucha, i problemy z zatokami, wczoraj był u lekarza no i musi bezwzględnie leżeć wiec przekładamy na przyszły tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, rzeczywiście trudną masz tą ksywkę :) ja też ją przekręciłam. Wczoraj się czułam jakbym owulację miała, takie napięcie w brzuchu aż sie wystraszyłam ale dzisiaj minęło Andiza, ja też chcę usłyszeć serduszko małe na usg :) Nie myślę o testowaniu i nie nastawiam się na testy poczekam, oczywiście jak mi isę będzie spóźniać 2 dni to zatestuje ale wcześniej nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,a ja mam w planach test w poniedziałek, ale pewnie się nie doczekam, bo @ wcześniej przyjdzie. Nie wierze w cuda...dobra, już nie gadam o swoim teście i @ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle ta moja ksywka to jest z kosmosu ;-) wymyśliłam ja naprędce i tak została tu na forum :-) Enigma, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........17.11........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............01.12.......34..............?...............16m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............17.11.......27.........12.12...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............29.11........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............03.12 ...........29-34 ......01.01 ........... 4 m-ce ....... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, a ty moze wiesz jak to jest z pęcherzykami ja miałam o wymiarach 20, 24 i 12, co się dzieje z tą 12-stką po pregnylu bądź naturalnej owulacji, on też pęka, zanika czy moze rośnie Moja ksywka to też przypadkowo, wpisywałam moje imię i wszystko mi odrzucało i się wkurzyłam i wpisałam folik bo akurat brałam tabletkę tylko \" k\" mi ucięlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) ale mnie wczoraj głowa bolała, ojacie, nic nie pomagało, chyba coś z ciśnieniem było nie tak:( dziś już w porządku:) Iskierko, gratuluję nowej pracy:) Foli, ja Ciebie na początku kojarzyłam z Folikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Maklady, mi się wczoraj cały dzień spać chciało więc moze ciśnienie było niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się chciało strasznie spać, ale byliśmy u rodziców, więc musiałam jakoś wytrzymać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja też wczoraj padłam o 21.00 Foli nie mam pojęcia co z tymi pęcherzykami - ja miałam jednego samotniczka :-) ale mi się wydaje, że te \"niedorostki\" wchłaniają się, ale to nie jest poprate żadną fachowa wiedzą ;-) a może wiecie coś więcej o pregnylu, dlaczego on może przekłamywać testy ciązowe mimo braku ciąży pokazywac dwie kreseczki na teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, bo w pregnylu jest hcg, hormon ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm i niby jak to hcg ma działać na pęcherzyk? i skoro to jest taki hormon jak ciążowy i my po nim nie mamy żadnych \"jazd \" to ciążę też powinnyśmy przechodzić bezobjawowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, bo stężenie jest za małe na paoczątku ciąży też mamy hcg a nie mamy objawów a poza tym może w tym pregnylu coś jeszcze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×