Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

no mi cykle po clo wydłuxyły sie do 27dni wczesniej miałam 24 Dzisiaj jest 25dc i nic poza \'obrzękiem \" piersi nei czuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiagizmo
estellaa dziękuję za powitanie czuję sie trochę raźniej dziewczyny powiedzcie co zrobić jeśli od pór roku nam z mężem nie wychodzi pomimo że się starmy i tego bardzo oboje pragniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiagizmo, cześć, a ile masz lat bo to jest dosyć istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół roku to nie jest długo i jeżeli masz poniżej 27 lat to na twoim miejscu starałabym sie naturalnie jeszcze chyba ze podejrzewasz że coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Naturalnie \" :) miałam na myśli bez leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiagizmo
mam 28 lat i niby wszystko ok ale chyba jednak nie bo cykle takie krótkie i w ogóle nie wiem kiedy mam owulację pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiagizmo
staramy się "naturalnie" oczywiście przez pór roku świadomie ale już 13 mies nie biorę pigułek i dlatego się martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Misiu. Dziewczyny mają rację w kupie raźniej :) Myślę że tak jak i ja dowiesz się tu wiele fajnych rzeczy (ja też jestem tu nowa) więc głowa do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli a Ty dziś już lepiej się czujesz? Przeszło Ci troszkę po tym leżakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacznie lepiej ale do pracy mi się nie chce jutro iść tak się rozleniuchowałam, niestety muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś łapię maxi doły i już dwa razy ryczałam, z silnym przekonaniem, że jestem do niczego :-o chyba mnie napięcie przedmiesiączkowe bierze, buuuu...jakoś mi dziś koszmarnie źle :-( mam nadzieję, że jutro będzie lepiej... Enigma, a jak do środy nie przyjdzie @, to kiedy testujesz? Foli, a Ty kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, jak chcesz to może uaktualnij tabeleczkę, co? :-) TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........17.11........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............01.12.......34..............?...............16m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............17.11.......27.........12.12...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............29.11........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............03.12 ...........29-34 ......01.01 ........... 4 m-ce ....... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli to się ubieraj cieplutko jutro! Estelko nie płacz pomyśl jak tu nas jest dużo tych \"do niczego\". Ja wczoraj rano miałam potężnego doła jak przypomniałam sobie że kiedyś zrobiłam sobie test po ok.6 dniach od owu i nic a jak go znalazłam po jakimś czasie jak już przyszła@ to były 2 krechy. Czy ktoś mi to może wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Iskierka nam się dziś nie odezwała tylko nas tu trzyma w niepewności. pewnie na imieninkach zabalowała :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiagizmo
witaj Beti pozdrawiam Foli moje cykle to 25 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio jak Ty nie czujesz owu to zbadaj sobie koniecznie prolaktynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiagizmo
Beti ja naprawdę chyba jestem zupełnie zielona w tym temacie i tym bardziej się cieszę że tu trafiłam ..... a czy mogłabyś dokładniej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć śpiochy :) Misia, cykle 25 dniowe niekoniecznie muszą być za krótkie, ja mam 26 dniowe a wszystko u mnie jest ok. Przypuszczam ze owulacje możesz mieć w 10, 11 lub 12 dniu cyklu dniu cyklu. Ja czuję zawsze ból w czasie owulacji ale nigdy nie zwracałam na niego uwgi bo to nie jest jakiś mocny ból, mozna go nie zauważyć. Dopiero jak chodziłam na usg i wiedziałam dokładnie kiedy mam owulację, zwróciłam uwagę na ten ból. To nawet nie ból tylko takie ćmienie(jak to zabajona kiedyś określiła :)) Ja na twoim miejscu ok 10 dnia cyklu poszłabym do ginekologa na usg, zeby sprawdzić czy jest pęcherzyk w jajniku i jaki ma wymiar, ginekolog powie ci kiedy masz przyjść zeby sprawdzić czy pękł, jeżeli to będzie ok to nie musisz badać hormonów. A poza tym będziesz wiedziała czy cykl masz za krótki, bo ważne jest aby druga faza była dostatecznie długa (tzn od owulacji do okresu) powinna mieć min 12 dni, zazwyczaj ma 14. Mam nadzieję że trochę pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, jak nie czujesz owulacji to się nie martw,nie każdy czuje a poza tym dopóki się nie leczysz to naprawdę możesz nie zauważyć tego bólu Estelka, nawet nie myśl w ten sposób, weź się w garść, przecież się leczysz, narazie nic poważnego nie wykryto, zostaw dołki na czas kiedy dostaniesz @, przynajmnie będziesz wiedziała, że fasolce nie zagrozisz tymi dołkami. Enigma, ja nie myślę jeszcze o testowaniu, na 100% nie zatestuje przed terminem @, jeżeli mi się spóźni choć jeden dzień to może wtedy ale jeszcze nie wiem. Po pregnylu nie ma sensu testować bo on utrzymuje hcg przez 2 tygodnie i może ci pokazać że jesteś w ciąży choć nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Elf :) Jak tam dzidzia? Kopie? A ciekawe co z Moniczką, nie mogę się zdjęć doczekać. Moniczko, jak tam pierwsza nocka, pospałaś trochę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ale wczoraj pobalowaliśmy, mój mąż to chyba jeszcze na małym rauszu do pracy jechał hi hi:) ja oczywiście pełniłam funkcję kierowcy, ale i tak mi się podobało:) Estelko nie wpadaj tu w jakieś dołki kochana bo wszystko będzie dobrze:) powiem tak po cichu że mnie po luteinie w ogóle piersi nie bolą i niestety w ogóle nie chcą urosnąć;) Foli dobrze że przegnałaś to wstrętne przeziębienie, uważaj teraz na siebie:) Kochane jak będziecie miały fotki Monili to ja też poproszę, nie zapominajcie o mnie;) Powiem Wam że miałam w tym cylku moment nadziei bo tempka przez 4 dni była podwyższona, ale dziś minimalnie spadła więc teraz to już czekam tylko na @iszona. Na razie tego jakoś strasznie nie przeżywam, nie wiem może czułam to od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Andzia co do temperatury to lepiej się nią nie sugerować, ona coś moze powiedzieć dopiero po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) czy według was tempka na poziomie 36.2-36.4, a w okresie okołoowulacyjnym 36.6 - 36.7 - to jest dobry poziom? bo ja wczoraj usłyszałam, że jest bardzo niska - i nie wiem, czy to ma jakieś konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maklady. A gdzie mierzysz tempkę?? Ja jak w mierzyłam pod językiem to najwyższą miałam 36,2 a teraz mierzę w pochwie i najwyrzsza była 36,6. Wydaje mi się że to zależy od tego jaką temp. masz normalnie, ja z regóły mam niską, mój mąż się zawsze ze mnie śmieje że ja to chyba nie żyję :) Wydaje mi się że ważny jest skok temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. :) Wtrące swoje 3 grosze. Misia, tak jak pisze Foli , najlepiej potwierdzic owu na usg dowcipnym , jakiej wielkości są pęcherzyki i czy pękły. I jeżeli jest ok, to nie musisz badać prolaktyny , ale uważam,że 21dc powinnas zbadać progesteron, bo jezeli jest za niski , to są problemy z zagnieżdzeniem. Dodatkowo , zbadałabym jeszcze hormony tarczycy , przynajmniej TSH i FT4. A mężusia powoli zaczęłabym nastawiać na zbadanie żołnierzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×