Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość Iza27
Estella a ty wybierasz sie w następnym miesiącu do Novum? tobie też może kazała ginka robić jakieś badanka? A w Novum byłam z mężem. Jeszcze jedno pytanko ile kosztuje taka wizyta jak mam isc drugi raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Kurcze teraz sie zastanawiam czy tyle przytulanek to wystarczy? pewnie wczoraj też powinna być ale niestety nie mogłam bo strasznie mnie bolało z boku tak że nie mogłam chodzić. Ale zato dziś rano było i może wieczorkiem powtórka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, wystarczy, wystarczy, nic na siłę! Widzę, że Ty też w tym cyklu miałaś wcześnie owulację. Ja też, koło 11 dc :-) ja za kolejną wizytę płaciłam 60 pln , jest to tzw monitoring, czyli ginka robi usg dopochwowe i sprawdza jak rośnie pęcherzyk. Ja oczywiście w przyszłym miesiącu też się wybieram do Novum, mam przjść w okolicach 10 dc.Ciekawe kiedy to wypadnie. Bo ginka powiedziała mi, że wdług mojego cyklu, to @ powinnam mieć w sobotę lub w niedzielę. A zanim poszłam do Novum (myśląc, że owulację mam 14-15 dc) termin kolejnej @ obliczyłam na 14 grudnia. No cóż poczekamy , zobaczymy! Enigmaa już ściskam kciukasy, ale byłoby świetnia jakby Ci się udało!!! a jakieś objawy masz, przedmałpowe, ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja mam już probione badania wszystkich hormonów. Ginka kazała mi posłać męża na badania (jeszcze nie ma zrobionych) i przyjść na monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja bym powtórzyła badanie męża jak każą, tak jak estelka pisze mój mąż w Poznaniu robił i wyszły idealne ale był błąd i ja się skapnęlam bo test pct nie wychodził a wrogiego śluzu nie miałam. ten test to jest badanie majace na celu stwierdzenie aglutynacji plemnikow spowodowanej obecnoscia przeciwcial rzeciplemnikowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ona zaznaczyła że ten test u obojga bo ty też możesz mieć przeciwciala plemnikowe. Dobrze że ci zlecila toksoplazmoze i cytomegalię ja te badania zrobiłam zanim zaczęłam się starać bo jezeli masz te choroby możesz poronić chyba ze chorujesz od dawna to już masz przeciwciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a tak szczerze mówiąc masz trochę za dużo tych badań bo jeżeli masz owulację, regularne cykle to testosteronu nie musisz badać, ani prolaktyny, trochę kobieta nie liczy się z twoją kasą. Nie rób tych badan dopóki mąż nie powtórzy badan, na pozór ok u ciebie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponadto na badanie hormonów wysyła sie jak owulacji nie ma bąź jest za krótka faza lutealna (druga faza cyklu) albo masz plamienia. Jak czujesz owulację i masz potwierdzone że pęcherzyk pękł no i masz długą fazę lutealną no bo owulacja w 12 dc a @ w 28 to nie powinna ci kazać badać testosteronu. Pewnie że to nie zaszkodzi ale po co kasę tracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć to ja !!!!mimo ,ze @ przyszła ja w dobrym humorze.w tym miesiącu ją lubię,ze nie musiałam iśc do gina na wywołanie. może tem miesiac bedzie łaskawszy. no ale dobrze w koncu mam 1 dc i już ok ! no enigma to ja za ciebie trzymam mocno za jutrzejszy dzień!!!!interciti to interciti jak sama nazwa wskazuje!!!!!!! asiula,robiłaś już betkę?mam nadzieję że po niej twoje rozterki opuszczacię i będziesz mogła dziękowac za gratulacje foli,estelka to cieszcie się ,że nie macie wrednych objawów po clo i pregnylu.mnie to nie ominęło kurde tylko mnie martwi ,ze niestety badanek nie zrobie w tym miesiacu bo w 3 dc kiedy powinnam je zrobić niestety pracuję do 14 i takie badania to chyba rano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Moniś! szkoda, że to @ a nie dwie kreseczki. Ale skoro się zniej cieszysz... ;-) leć na badanka, choćby rano, każdy cykl jest dla nas cenny!!!! No Enigma, jak tam, troszkę się nakręcasz, czy dalej totalny luz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Estelka ale ja trzymam również za ciebie kochana! wiesz ale nie wiem czy ta badania uda mi się zrobić po do 13 jestem w pracy także ,,dupa blada\"!!muszę znaleźć jakies prywatne gabinety i podzwonić.jaki jest koszt takich badanek.ty estelko wypisałaś mi tą listę co w którym dc i wiekszość chyba w 3? ja poważnie z humorem ok .ten ostatni tydzien już nastawiłam się na@.a teraz był czas oczekiwania by przyszła.poprzedni miesiąc jak przyszła @był fatalny, aten o dziwo ok! tylko kurde te 2 miesiące z clo ,monitoring,pregnyl, monitoring ,luteina itd dłużyły sie niemiłosiernie,a to jest w tym wszystkim najgorsze.czuje jakby minął przynajmniej rok.zresztą same wiecie coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, nie wiem co napisać, z jednej strony dobrze że @ przyszła bo nie musisz mieć @ wywoływanej ale jakoś nie moze mi to \"przejść przez gardlo\", że to dobrze :) Ale ważne że humor masz ok prolaktyny np nie musisz badać rano na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik LH , FSH i PRL w 3 dc i ginka powiedział mi, żeby nie później, bo wyniki będa wyższe i da to przekłamany obraz równowagi hormonalnej w orgaznizmie. LH i FSH mozna robić o każdej porze dnia. A co do \"cudownej\" prolaktyny, są oczywiście ;-) rózne szkoły; jedni mówią, że pora dnia jest noeistotna, inni, że przynajmniej 2 godziny po wstaniu z łóżka nz czczo. Wszystcy jednak trzymają się jednego, nie wolno jeśc przed badaniam, iść raczej na głodniaka, nie zaraz po wstaniu z łóżka i trzeba być wypoczetym i niezestresowanym :-) ja tez czekam tylko na @. Kurcze tylko brzuch mnie od trzech dni coś boli, mnie wiecznie boli jak nie brzuch to kłuje w boku, jakaś \"kaleka\" chroma jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik LH , FSH i PRL w 3 dc i ginka powiedział mi, żeby nie później, bo wyniki będa wyższe i da to przekłamany obraz równowagi hormonalnej w orgaznizmie. LH i FSH mozna robić o każdej porze dnia. A co do \"cudownej\" prolaktyny, są oczywiście ;-) rózne szkoły; jedni mówią, że pora dnia jest noeistotna, inni, że przynajmniej 2 godziny po wstaniu z łóżka nz czczo. Wszystcy jednak trzymają się jednego, nie wolno jeśc przed badaniam, iść raczej na głodniaka, nie zaraz po wstaniu z łóżka i trzeba być wypoczetym i niezestresowanym :-) ja tez czekam tylko na @. Kurcze tylko brzuch mnie od trzech dni coś boli, mnie wiecznie boli jak nie brzuch to kłuje w boku, jakaś \"kaleka\" chroma jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do clo to mówilam, że nie mam żadnych objawów ale właśnie uświadomiłam sobie, że cera mi się popsuła, przeczytałam przed chwilą że tak clo moze działać no i u mnie chyba działa :( co prawda nie jest źle ale czuję różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie super poprawiła (a podobno po pregnylu też się pogarsza) była tak gładziutka i jedwabista. Do dziś. Wyskoczył mi paskudny pryszcz - znak:zbliżająca się @. I koniec mojej uciechy ładną cerą :-( Foli, a jak tam, jakieś "urojone" objawy masz ;-) mam nadzieję, ż e się nie obrazisz, ja piszę to z przymrużeniem oka. Bo ja ciągle ściskam sobie piersi, wmawiając sobie - trochę bolą ;-) każdego by bolały od takiego międolenia, echh jeszcze ze 3-4 dni i pewnie @ zawita :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to na allegro przeglądam ciuszki ciążowe, bo myślałam, żeby coś takiego sprawić bratowej na gwiazdkę. Niektóre mi się baaardzo podbają :-) ja tez już chcę takie nosić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to w ciąży się polepsza często. Objawów zero bo uważam że się nie udało od samego początku przez słabe wyniki nasienia, ja nie kokietuję naprawdę z takimi wynikami np. w klinice francuskiej (czytałam statystyki) na 35 inseminacji 1 udana a ja nie zamierzam się już oszukiwać. Pogadam z lekarzem, jak wyniki będą słabe to może na in vitro się zdecyduje chyba, że on powie że jeszcze próbować inseminacji, oni próbują zazwyczaj 4,5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ciuszków to ja czasem kupuję dla mojej chrześniaczki, córki szwagierki to wiem jakie są cudowne :) Zawsze jak z mężem idziemy jej coś kupić to sprawia mi to duzą frajdę mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, mam jednak nadzieję, że się udało. Kiedy masz termin tej okropnej @? wiesz, ja bym poszukała tego androloga, może wystarczy jakiś antybiotyk, może to sa jakieś bakterie w nasieniu...robiliście posiew nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie mam w bliskiej, tak bliskiej rodzinie czy wśród przyaciół nikogo kto mam małe baby i mogłabym mu kupować ciuszki., Ale w lipcu mam być mój bratanek albo bratanka ;-) to zaszlaeję. Mąż mówi, żebym się tak nie spieszyła z tymi decyzjami o zakupach, bo dla naszego bobaska trzeba będzie kupić wyprawkę ;-) echh, on chyba wciąż wierzy, że szybciuteńko się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde najgorsze że ten palant w poznaniu specjalista ds niepłodności był też andrologiem. Wyślę go w przyszłym tygodniu do urologa jak wyzdrowieje a on powie co dalej. A ciążowe, to ja jeszcze nie oglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja pod prestekstem, ze to dla bratowej ;-) jejku ,a leż ja się nie mogę doczekać ciąży - będzie to macierzyństwo świadome w stokroć wzmocnionym tego słowa znaczeniu ;-) Enigma i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przynajmniej u tego profesora nie czuję się naciągana na kasę, no i on od razu powiedział, że mu to badanie z poznania się niezgadza i nie rozumie tego wydruku (jemu sie po prostu procenty ruchliwości nie zgadzały) i dobrze że to powiedział bo inaczej pewnie byśmy go nie powtórzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tak u was dzisiaj smutno u mnie też niestety już drugi dzień @ i też mi trochę przykro (nawet bardzo) a myślałam, że teraz się uda..... ....ale z okazji mikołajek postanowiłam zrobić mojemu mężowi miły prezent - \"złotą rybkę\" , która spełnia życzenia. mimo że tak naprawdę nie jest złota tylko błękitna to itak spęlni nasze życzenie - bardzo tego pragnę ja i mój mąż.... i ma piękne akwarium takie tyci,tyci,tyci......:) pozdrawiam was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki, Dawno do Was nie zglądałam. Ale patrzę, że się tak nie da. Ze starankami przystopowałam. Już się tak nie nakrecam, nie liczę dni... Do specjalisty też się na razie nie wybieram bo nie mam samochodu. Sprzedałam, a kupno nowego mamy w planach w styczniu. Kurczę dlaczego to akurat musimy być my!!!!! Innym to tak raz ciach i już jest! Enigma własnie przeczytałam o Tobie i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×