Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Aniu, ja jestem w 17 niestety nie znam płećki, moje małe nie chce sie pokazać, ja w styczniu idę na 3d i może wtedy. A nie za szybko sie kochana wybierasz na 3d? W celach medycznych powinno sie je wykonywac między 20 a 24 tygodniem, małe jest jeszcze całe widoczne a jednocześnie jest też juz na co popatrzeć. Ja też chciałam iść juz pewnie z 1,5 m-ca temu, ale lekarz mnie przekonał. Póki co dość często mam zwykle, fajnie widać i mój mąż też ma każde nagranie - niesamowita pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Goniu:) ale poprostu jak słyszę takie coś to mnie cholera bierze. Z tego co ona mówiła to muszą jej to usunąć bo to jest za duże i samo nie zniknie:( Żal mi dziewczyny bo też już się stara chyba z 4 lata i nikt jej nie pomaga, to smutne że tyle pieniędzy się pakuje w lekarzy i leczenie i wszystko na nic. Ja w każdym razie jeszcze się wstrzymam z klinikami, muszę ochłonąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Czejść gonia jeszcze sie nie znamy ale bardzo mi miło ciebie poznać. Mam pytanko gdzie można kupić tą maszynkę i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu, ale to nie jest zwykle usg 3D, tylko usg genetyczne, czyli badanie przeziernosci karkowej i prawidlowego rozwoju wszystkich narzadow. Lekarz powiedzial, ze robi sie je pomiedzy 12 a 14 tygodniem i mozna zrobic na zwyklym usg, ale poniewaz maja sprzet, to chetnie obejrze dzidzie na 3D. Ja jesli chodzi oplec, to nie mam preferencji, ale z ciekawosci pytam, kiedy wiadomo, bo babcia sie dopytuje ;) ja czuje, że synek. szczesliwy tatus, ze jednak coreczka - zreszta on ma juz dwie z poprzedniego malzenstwa dlatego uwaza, ze ma doswiadczenie i przeczucie go nie zawiedzie... no coz - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, samo nie zniknie, ja byłam naszpikowana antybiotykiem i hormonem (przytyłam 6 kg, ale to nic). Podobno mozna próbować jeśli guz nie ma stwardnień czyli nie jest złośliwy, może podpowiedz koleżance aby udala sie jeszcze do jakiegoś lekarza, ja chodziłam do 3 rónolegle, leczenie było długie, ale było warto. lekarze w wiekszości chcą to operować bo boja się ze guz się skreci, jednak jeak jest sie pod stala kontrolą to można próbować. I do tego zachęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o te badania... co lekarz, to idea. niektorzy robia wszystkie mozliwe. inni uwazaja, ze co ma byc to bedzie. a moj powiedzial, ze nie namawia, ale fajnie jest to badanie zrobic, zeby byc pewnym, ze maluch zdrowo sie rozwija, a poniewaz ufam mu i mysle, ze dobrze sie mna zajmuje, no to je zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda z tą przeziernością, ja w tym okresie robiłam to badanie, jasne jak jest okazja to rób 3d. a propo płci to moja mądra książka podaje że w 16 tyg może już być rozpoznana. A ja 17 i nic, no trudno poczekam.Mi zależy bo ja do dziecka mówię Bobek (ksywka) albo po imieniu Oscar, więc jak Małe jest Wiktorią to coś nie bardzo ...... więc chcę wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... goniu, denerwowalas sie przed tym badaniem?? mi co prawda kazdy mowi, ze ja jestem zdrowa, tatus dzidzi tez, w dodatku nigdy w rodzinie nie bylo zadnych problemow wiec wszystko powinno byc ok, ale ja juz teraz o tym mysle i sie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, też miło Cię poznać, można ją kupić na stronie BIOSELF (wpisz w google bo nie pamietam strony ale bioself.com.pl lub bioself.pl ale tam kosztuje ok. 400zł) Mi się udało kupić na allegro - oczywiście nową i zapłaciłam ok. 170 zł, a czasem są tansze. To na dobrą sprawę nie jestaż tak dużo bo jak policzysz testy owulacyjne to po paru m-cach masz juz swój bioself za darmo, a można go używac wiele lat. I ma jeszcze jedna zaletę 0 jak sie idize np po roku do kliniki nieplodn to mozesz z niego wydrukowac swoje 12 ostatnich cykli (wykres temperatury zresztą bardzo dokładny i prezyzyjny). Polecam, ja go kupiłam bo już nie wiedziałm o co chodzi - śluz owu miałam a ciązy zero (przed guzami) a potem się okazalo że na 12 dzień to sobie mogłam czekac i czekać, owu była w 9!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, nie denerwuj się kochana, nie ma czym, mój mi powiedział właściwie przedsamym badaniem, wiec sie nie nakręcalam. Spokojnie, na pewno jest wszystko ok. Iza aktualnie na allegro w licytacji sa 2 i kosztuja na razie śmiesznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja nie kupiłabym po kimś, trzeba \"czychać\" na nowy, też się czasem zdażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Gonia dzięki napewno skorzystam. To fajna ta maszynka a w jaki sposób można drukować wykres teperatury to nim sie temperature mierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tym mierzysz rano tempkę, po zdjęciu ochronnego plastku jest taka srebrna końcóweczka, a jak chcesz cykle wydrukować to dzwonisz na taki nr telefonu w maszynce wciskasz pewien przycisk i przykładasz ja do słuchawki telefonu i oni Ci przysyłaja mailem lub faxem, albo listem. Wpisz w google, wiele ciekawych info. ja jestem nim zachwycona, ponadto jak nie wcisniesz daty kolejnej miesiączki a wysoka temka się utzrymuje on nieśmiało pisze baby? na wyświetlaczu. szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wam też sie tak cholernie chce spać, ja nie wytrzymam do 16.00 i zasnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ja juz padam na pyszczek... A wlasnie przed chwila zaszalalam i... kupilam 5-czesciowa wyprawke. Kaftanik, spioszki, body, rekawiczki i czapeczka... Wiem, ze nie powinnam, bo przesądy itd... Nie wiem tylko, czy dobrze wszytsko zrobilam bo kupowalam na allegro pierwszy raz. Wyslalam juz przelew, dostalam potwierdzenie kupna, ale czy to wszystko... No i W. pewnie bedzie zly, bo jest strasznie przesądny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam, a ja wcinam sobie pierożki:) Cześć Foli:) mnie też chce się ciągle spać, a jeszcze muszę iść do pracy na 14 do 22:( chyba zaoram nosem o maszynę hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, dobrze wszystko zrobiłaś, teraz czekaj an przesyłkę. Ja wcale nie jestem przesądna:) po suknię ślubną pojechałam razem z mężem choć wszyscy uprzedzali żeby tego nie robić no i mieliśmy wypadek po drodze i nie dojechaliśmy :) ale i tak nie jestem przesądna. ANdzia współczuję do 22.00 pracować :( i to w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia, wspolczuje... ja juz tylko odliczam czas do 16:30... foli, ja tez w zasadzie nie jestem przesadna. uwazam, ze co ma byc, to bedzie i rzadna wyprawka tego nie zmieni... poza tym, nie moglam sie jej oprzec :) a mi sie spieszy do domku (mimo ze mojego Skarbulka nie ma bo w delegacji), bo wczoraj po wizycie u lekarza dostalam prezent z cala masa informacji, czasopism i prospektow, wiec juz sie nie moge doczekac, zeby wszytsko poczytac. no i dali mi tez specjalny nieuczulajacy plyn do plukania i herbatke dla ciezarnych :) mile z ich strony :) herbatka srednio dobra, bo taka troche bez smaku, ale smakiem podobna do vibovitu wiec pewnie same w niej witaminki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhmmm, herbatka bez smaku smakiem podobna do vibovitu, hihihihi. chodzilo mi o to, ze taka troche mdla jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, a jaki kolor tej wyprawki? Enigma a ty co? śpisz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, słodka ta wyprawka:) No kochane ja już muszę uciekać, praca czeka buuuuuu, nie chce mi się:( Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie Wam pochwalę - 2 tyg temu, ja przesądna baba dałam się namówić na kupno wózka! Jest u mojej koleżanki bo boję sie do domu go przywlec! Ale nie mogliśmy sobie odmowić. Jezu sama się boję, ale nawet nie myśle ze już go mamy, no i sekret - w rodzinie nie mogą wiedzieć. A wypraweczka śliczna! wóżeczkiem sie pochwalę przed wami, ale ciiii .... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76107814 mamy czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, chciałam zaproponować, żebyś przysłała zdjęcie ale nie chciałam ci kłopotu robić :) Ładnie to wygląda, ale widzę, że przygotowujesz się na dużego dzidziusia, chyba że kupiłaś na potem :) A te rękawiczki wyglądają jak skarpetki, słodkie. Też bym najchętniej juz kupiła ale w moim przypadku byłaby to przesada :) Jeszcze poczekam przynajmniej do 2 kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, wszyscy mi mowia, ze mniejszych rzeczy nie warto, bo tak zawsze moge rekawek podwinac, a jak kupie na 54, to po 2 tygodniach bedzie za male... no co Ty, to rzaden klopot :) Gonia, ja tez o wozku mysle, ale w 11 tygodniu chyba bym przesadzila... ale skoro tak sie chwalimy, to ja tez mam juz wybrany... http://www.oleksy.com.pl/product_info.php?cPath=21_23&products_id=29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że ja też będę niedługo wybierać ciuszki i wózek, też zamierzam kupić wózek na allegro. No może we wtorek się okaże i zacznę szperać w internecie. Ale nie mogę się nakręcać, bo narazie wolę myśleć że się nie udało, tak będzie lepiej na wypadek gdyby @ wstrętna przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak to jest , ja kupiłamw 15 tygodniu, a byłam pewna że kupie w 9 m-cu, popęd do macierzyństwa zacząl sie od obsikiwania testów, leczenia teraz przedwczesne zakupy .... mam nadzieję ze nic się w związku z tym nie stanie. A wózio Aniu wygodny ... ja chcę zeby mojemu bejbisowi było wygodnie i żeby nei tzręsło na \"polskich dróżkach\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie patrze na allegro, bo strasznie duzo tego jest, ale jak juz bede zdecydowana na kupno to chcialabym pojechac do sklepu i go obejrzec, zeby nie bylo wpadki... zreszta, zdarza mi sie zmieniac zdanie, chociaz wychamet \"kroluje\" juz od dluzszego czasu :) nie wiem, czy to ostateczny wybor, ale narazie tak :) Foli, z calego serca zycze Ci, zeby sie udalo, ale faktycznie chyba lepiej nie myslec, bo wtedy niespodzianka jest duzo przyjemniejsza :) do wtorku niedaleko... jeszcze tylko kilka dni. poza tym dobrze, ze wiesz, ze w razie czego w Wigilie mozesz zostac przyjeta. nie tracisz cyklu, no i ten swiateczny klimat... slyszalam, ze wtedy cuda sie zdarzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu, podobno najważniejsze, zeby dzidzia miala wygodnie, zeby miala sporo miejsca i zeby byl zwrotny i solidny. a reszta... wedle uznania. ja kierowalam sie po pierwsze wygladem, ale pozniej, jak juz znalazlam kilka ladnych, to oczywiscie zweryfikowalam je pod wzgledem praktycznosci. ja nie chce gondoli, bo jak Maluch urodzi sie na poczatku lipca to bedzie cieplo i moze lezec w takiej duzej spacerowce na plasko, no a jak juz bedzie zima, to bedzie siedzial, wiec gondola pojdzie w odstawke. no i wlasnie dlatego zdecydowalam sie szukac tylko takich spacerowek, ktore mozna na plasko rozlozyc no i z doczepianym pokjrowcem imitujacym wozek gleboki... ale za duzo tego jest... ciezki wybor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×