Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

pafnucy,mnie takie coś czasem dopada,mogą nie pęknąć.potem zazwyczaj podczas @ pękają choc nieraz może zostac torbiel i trzeba jej sie pozbyć lekami a o czym tak plotkujecie dziewczyny,bo ja dopiero weszłam?jakieś newsy moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt foli ,na wchłoniecie,bo jak nie pękna o czasie to tylko wchłonąc sie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma a gdzie kupiłas sobie takie piękny suwaczek?kurde blade jest niezły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
DZIĘKI DZIEWCZYNY! FAKTYCZNIE DOSTALAM duphaston! WIĘC PEWNIE NIE MA JUZ NADZIEJI, ZEBY PĘKŁY, WREDNE RRR..CIEKAWE DLACZEGO NIE PEKAJĄ :-(? MAM NADZIEJĘ, ŻE DO NOWEGO ROKU SIĘ WCHŁONĄ, BO NAST. WIZYTĘ MAM ZARAZ PO NOWYM ROKU I ZACZYNAM NOWY CYKL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo czesc monika,przepraszam,że mnie wczoraj nie było,ale to przez ten mułowaty inter i dziś to samo,pół godziny zanim wejde a jak chce napisać to musze sie naklać jak cholera.długo sie leczysz u tego N?na jakiej podsatawie powiedział że to PCO?robił ci jkieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama u siebie podejrzewam po objawach PCO,choć lekarz nic nie mówi,ale kurde nawet narazie badan mi nie zlecił.jakie leki ci daje? ten lekarz jest z charakteru jako człowiek ok,ale jako specjalista nie mam pojecia.znam jego żonę,ale nigdy nie wdawałam sie z nia w rozmowy dowcipne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! chociaz mozecie sobie do woli pogadac, bo ja zaraz musze isc spac, bo o 4 czeka mnie cycanie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy Monik30 :-), ale faktycznie widzę, że długo schodzi z odpisywaniem, a GG tez Ci sie tak muli?????. Nie lecze sie długo i powiem Ci, że mnie zraził do siebie, a PCO (chyba to było to) stwierdził na podstawie USG wewn. a nie możesz wejśc na GG? jesli możesz to podaj mi swój numer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwilę postaram sie wejśc.muszę isc,,posługę \"do kuchni (czyt.kolację) zrobić.i ten internet szlag mnie trafia,zamienił sie w muła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to troche potrwa ta \"posługa\"...nie wiem czy dotrwam do konca :-) Forum jest fajne ale strasznie powoli tu wszystko idzie na GG jest znacznie lepiej 🌼 bede jeszcze tak do 22 tutaj, bo tez zaczyna mi cos mulic kompa i mnie to wkurza PS ale wieje, nie? :-) jak na dworcu w Kielcach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nr gg 8164126,wejde i bedę czekac ale nie wiem czy nam sie uda bo chodzi totalnie jak żołw! także czekam.gdyby nie dało rady tzn ,ze idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Kielc i jestem w Kielcach i mnie ten wiatr drazni, bo moje dziecko go nie lubi. ale co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laski i scyzoryki:p:p:p z kilec:P:P:P hihihih:) ja jestem po silce - 45 min stepera, 300 brzuchow i boczki...... zaliczylam solarium ,bo wkocu na Sylwestra trza być piekną:) Kupiłam sobie materiał z satyny -czerwony taki....\"oczojeb...\":P i uszyję na Sylwestra sexy sukienkę:) mam jakies takie natchnienie ostanio:) monik:)...... ten suwaczek zmajstrowalam sama ze stronki tej co podala chba kilka stron wczesniej ania.. Wez skopiuj sobie moj suwaczek i wywal ostatnie litery i kliknij to wejdziesz na str głowna i tam mozesz sama wybrac tylko w zaleznosci czy ciaza czy staranka klikasz na preagment lub trying.... stronka jest w jez ang zabajona.....:) ja trzralam duphaston i w sumie dostalam @ 2 dni po terminie i nic bolesci ei bylo ,gin mi powiedzial ze on moze dzialac tez wlasnie tak ze nie czujesz katorgi w 1 dnach @..... buuu ide spac bo padam:( dobrej nocki dziewczynki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo......!!!!! laski co z Wami?:P wstawać!!!!!! ja juz kafkę piję w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, Enigma, Ty po nocy ćwiczysz??? :) Foli, na jajnik dostałam butapirazol ( w ulotce nie ma nic o jajnikach,ale mam nadzieję, że lek jest właściwy), dopochwowo pimafucin (są tylko 3 globulki w opakowaniu), a doustnie dla siebie i męża fluconazole-7 tabl w op. W sumie cała kuracja zakończy się po 5 dniach. A dziś mam spadek tempki, więc owu przechodzi mi koło nosa:( no cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki,wita was kielecki scyzoryk hi hi.dziś jakoś chodzi ale wczoraj ten inter myślałam ,ze wyrzuce przez okno!!!tylko kompa mi szkoda było monika,wczoraj mnie wywaliło i nie mogłam wejsć na gg później,może wieczorkiem skonczymy rozmawiac? u nas wiatr i śniegu nasypało ,że hej.swieta się zbliżają,ale ja ich jakos nie czuję enigma ,to ty sama tak szyjesz? macie juz wszystkie plany na sylwka?ja siedzę w domu w tym roku ,nie mam ochoty na wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha pozdrawiam ziomkę od scyzoryków -anię,nie wiedziałam,że jestes z kielc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie:) Kurcze nie mam ostatnio czasu żeby cosik napisać bo mam kupe roboty, baby wymyślają takie kreacje że muszę się trochę z tym namęczyć, walę teraz dwa etety: w pracy i w domku:) U mnie w zasadzie nic nowego, @ się skończyła, a we wtorek idę do gina, zobaczymy, może jakieś nowe tableteczki przepisze;) A co do Kielc to mój kochany przyjaciel tam mieszka:) Już go daaaawno nie widziałam. Pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja się wczoraj na grypę zaszczepiłam :) zdecydowałąm się bo grudzień odpuszczam a w pracy mieliśmy szczepienia więc mam poczucie ze coś w tym kierunku zrobiłam, chciałabym też na żółtaczkę ale nie wiem ile trzeba odczekać. Enigma, ja dzisiaj mam zamiar poćwiczyć, rzeczywiście trzeba się wziąć przed sylwestrem:) My idziemy do pubu, wynajęliśmy sobie piętro całe z grupą znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć foli !!! kurcze to coraz więcej dziewczyn ujawnia jakieś powiazania z mafia kielecką!!hi hi ,kto nastepny? kurcze a ja muszę neistety uciekac sprzatać,bllllleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż troszkę już sprzątał, jak się biorę za gotowanie bigosu, chcę zrobić taki prawdziwy, na winku z grzybami i śliwkami suszonymi:) cały weekend będzie u nas czuć kapustą:) wczoraj był w tv \"kevin sam w domu\", oglądałam jednym okiem i... pczułam w końcu święta:) i czuję już cły czas. hi hi:) a planów sylwestrowych u nas nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki co tam słychać ??? ja już mam posprzątane, ale przyznam się bez bicia że oczywiście nie ja sprzątałam :D ale w tym roku się w pełni usprawiedliwiam !!! ASIA martwię się - odezwij się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój maż robi bałagan bo zakłada gniazdka do prądu i mi korki wylączy zaraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 77
Foli no to tak to wyglada: liczba plemników w 1ml 45.000.000 plemników ruchomych 50% o szybkim rychu- pojedyncze w polu widzenia o wolnym ruchu 35% w miejscu 15% nieruchome 50% budowa prawidłowa: 32%, nie 68^ w tym główne głowkii wstawki dodatkowo 8-10 komórek wielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, ilośc jest dobra tylko gorzej z ruchomością, bo o szybkim ruchy powinno być 50%, nie wiem może warto przejść się do urologa, może coś poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Witajcie Dziewczyny , nie odzywalam sie bo w czwartek nocowalam u rodziców, w pracy mialam wczoraj wigilię a w domu net nie dzialal. Za chwile przesle Wam masę swieżych, zarażających fluidków bo mojemu maluszkowi serduszko pukalo. :D A ten maly wielkolud ma 6,7 mm. :D Mamo Muminka- chodzilo mi o prolaktyne po tabletce metoclopramidu , ja ten 1 wynik mialam w normie , ale godzine po tabletce to mialam podwyższoną 14- krotnie a to duzo za duzo i wtedy mi pęcherzyki nie pekaly. A na pekniecie tez dostawalam biogonadyl. To jest po prostu tansza wersja pregnylu . Estelko- przykro mi z powodu zolnierzyków Twojego męża , ale najważniejsze , że jest znana przyczyna , też myslę , że to jakas pierdola, którą sie da szybko wyleczyć. Trzymam za to kciuki. :) Foli- odpocznij w grudniu , moze w tym czasie zolnierzyki sie wzmocnią, Ty troche odsapniesz psychicznie i styczeń jest Wasz!!!! Elffiku- dziekuje za pamięc i kciuki. 🌻❤️ A teraz wiesci o Sysi - wczoraj dostalam: \" mnie tu męcza bo poród tuż tuz, rozwarcie jest na 2 cm a szyjka sie zgladzila i nie ma jej wcale.\" A dzisiaj na pytanie czy sie udalo zatrzymac poród , czy maluszek juz jest po tej stronie otrzymalam: \" ciagle faszeruja a to tabletkami a to kroplowka, z checią bym juz urodzila ale nie daja mi :) ale juz niedlugo cos tak czuję bo brzuch mi opada\" Sysiu- Skarbie przetrzymaj maluszka jak najdluzej w brzuchu , bo kazdy dzien w brzuszku dobrze na Niego wplywa. :) 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz obiecana porcja fluidków :) **************************************************************************** *************************************************************************** ************************************************************************** ************************************************************************** ************************************************************************** ************************************************************************ ************************************************************************** *************************************************************************** *************************************************************************** *************************************************************************** *************************************************************************** *************************************************************************** ***************************************************************************** ***************************************************************************** *************************************************************************** ************************************************************************* ************************************************************************* **************************************************************************** ****************************************************************************** Lykajcie Kochane i dolączajcie do mnie jak najszybciej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×