Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

I ja dołączam się do życzeń Świątecznych, choć pewnie zajrzę tu czasem dla samego sprawdzenia czy ktoś coś napisał :) Wszystkiego Najlepszego, Mikołaja bogatego, Domu rodzinnego miłością przepełnionego, w sercu ciepła i miłości, samych uciech i radości :) ... a dopisek nierymowany .... dwóch tłustych kresek dla ciągle niezafasolkowanych :) a dla zafasolkowanych .... dzidziusiów zdrowych i rozbrykanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dziekuję za życzenia i równiez Wam życzę wszystkiego co najlepsze!!! Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli, gdy Stary Rok w Nowy się zamieni, przyjmijcie gorące me życzenia, niech się spełnią wszystkie Wasze marzenia. Zdrowych, spokojnych świąt i szczęśliwego Nowego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona - świetne zakończenie wierszyka, zdolna z Ciebie bestyjka:) ja jeszcze pewnie tu zajrzę, ale juz teraz życzę wam kochane kobietki spokojnych rodzinnych świąt, bezstresowej atmosfery, samych ciepłych myśli - a w przyszłym roku dla starających - tej szczęśliwej wiadomości, a dla ciężarówek tego najpiękniejszego pierwszego spojrzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałabym wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, spełnienia marzeń, dużo radości, samych wspaniałych chwil w życiu, wesołych i cudownych świąt pełnych przytulanek no i żeby afrodyzjaki przyniosły oczekiwane efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było wczoraj afrodyzjaczka :-( mąż padł jak mucha :-( biednego jakaś okropna grypa dorwała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu współczuję. Kurcze a ja już dzisiaj owulację czuję, boli mnie z prawej strony, a nie mogę sie jeszcze przytulać bo leki na infekcję biorę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Foli... ja i tak sie na efektywne ;-) przytulanki nie nastawiam...bo z takimi parametrami kiepskie szanse...ale co tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Cześć dziewczynki Życzę wam wszystkim wesołych , rodzinnych świąt dużo prezentów pod choinką a przede wszystkim dużo dużo zdrówka i spełnienia marzeń , aby w kolejnym roku forum zapełniło się bardzo dobrymi informacjami i aby każdej z nas rosła wspaniała zdrowa fasoleczka w brzusiu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Estelko mam jeszcze pytanko o wiesiołek . Od którego dnia cyklu sie go bierze bo ja w tamtym miesiącu brałam od 1 dc, a ty ostatnio pisałaś że bieżesz od 6 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z okazji zbliżających się świąt życzę wam dużo zdrowia, radości, starającym się pomyślności w starankach a ciężąrówkom spokojnej ciąży, mnóstwo radości i szczęscia w nowym roku spełnienia wszystkich marzeń i ogólnie wszystkiego naj naj naj :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja też mam niewielkie szanse ale dokładnie co tam :) Iza, Paula dzięki za zyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza , ja biorę wiesiołek od 6 dc. @ trwa u mnie 5 dni, a kiedyś czytałam, że wiesiołek, moze spowodować silniejsze krwawienie...a po co mi ono ;-) więc biorę od 6 sd - jak już pisałam w zeszłym cyklu od 6 dc do 10 dc, trzya razy dziennie po 2 kapsułki. W tym od 6 dc do dziś (10 dc) 2 razy dziennie po dwie kapsułki. I terz , w tym cyklu, sluzu jest co niemiara. Chyba to prawda, że wiesiołek działa w drugim cyklu brania. Do tego trzeba sporo pić. Iza, a jak na Ciebie działa wiesiołek. Bo ja po zrobieniu siusiu (sorry za opis) na papierze mam naprawdę sporo tego kurzego białaka ;-) i ciągnie się :-) a to już coś, bo przenigdy takiego czegoś nie miałam. Robaczki kiepskie, ale może choć jednemu spodoba się ten śluzik i popłynie nim aż do samego celu :-) ale jak narazie...nawet robaczki nie są zapuszczone :-( bo mężuś chory, chyba,że nastąpi jego cudowne ozdrowienie :-) Foli, a boli Cię ten sam jajnik co w poprzednim cyklu, czy drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki wpadłam na chwilkę żeby Was mocno wyściskać i żeby zyczyc Wam wesołych świąt. Życzę Wam, żeby w Waszych brzuszkach zakiełkowały szybciutko fasoleczki - żebyście były szczęśliwe i radosne i nie musiały o nic się martwić a Wasi mężowie (lub niemężowie ;)) żeby Was mocno kochali coraz mocniej kazdego dnia :D. Wszystkim brzuchatkom natomiast życzę, żeby dzidziusie rosły duże, zdrowe i silne i przyszły szczęśliwie na świat. Całusy wielkie mikołajowe :D :D 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf, dziękuję, tobie też zdrowych, spokojnych świąt, dużo radości spełnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja dołączę sie do życzeń:) Zdrowych i Spokojnych Świąt ,Duzo Radości i Szczęścia , Spełnienia Marzeń i Wszystkiego naj naj naj:):):):) ja będę mogła kukac na kafe bo u rodziców tez jest internet:) ale znając siebie ..jak dosiadę do stołu to nie będę potem mogła odejsc:) foli gratulacje brzuszków:) ja dzisiaj tez ide pocwiczyc i nawet w swięta siłownia jest otwarta wiec podskoczę:) po wyzerce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija,i upragnionych fasoleczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Życzą Domi ,Marcin Wiki &Zuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa chyba Wam zapomnialam powiedziec:) Moj mężus pyta mnie : ile zapłacę mu za zołnierzyki.... oczywiście miał na mysli 70milionow!!!! a ja odruchowo mowie 1zł.... a on : oooo to bede mial 70milionow zł:P:P:P a ja oooooo .... jednak po zastanowieniu ..stwierdziłam: jak znajdzie sie chociażby JEDEN !!!!!! ktory będzie trafny to wtedy na niego mu zapłacę nawet 10zl hihihihihihihih:) no i wczorja po usg ja mowie do meza : no ciekawe ile Ty mi zapłacisz jak Twoja armia skapituluje:p:p;P hihihihihi takie mamy poczucie humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi :) Tobie też cudownych świąt z rodzinką, wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no foli mam nadzieję:) gin mowił abym test zrobila przed Sylwestrem:) chyba sie skusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. ja również Wam życzę spokojnych Świąt pelnych milości, w pięknym rodzinnym nastroju , dużo szczęścia, dla Starajacych się widoku tlustych 2 kresek a dla ciężarówek spokojnego przebiegu ciązy, rosnących i zdrowych dzieciaczków. :) 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Życzę miłych spokojnych świąt. Dużo prezentów a po wieczerzy wigilinej zafasolkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, spokojnych radosnych Świąt, rodzinnej atmosfery, kolorowej choinki, a pod nią wymarzonych prezentów, wiele radości z maluchów zafasolkowanym i zafasolkowania oczekującym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Raz jeszcze chcę Wam złozyc Wszystkiego Najlepszego:) Zdrowych ,Spokojnych, Spędzionych w Rodzinnym Gronie Świąt Bozego Narodzenia i Spełnienia Marzeń ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze raz składam najserdeczniejsze życzenia, odłożenia na bok wszystkich problemów i smutków i cieszenia się świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez składam Wam życzenia zdrowych i przede wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń i wielkich niespodzianek w nadchodzactym rokuDziękuje serdecznie za życzenia !!!!!!świąteczne buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy któraś z Was wejdzie jeszcze dzis na Kafe, ale pragne złożyć Życzenia Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Was osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia. Życzę wysypu fasolek w Nowym Roku, cięzaróweczkom spokojnej ciązy a Mamom pociechy z dziecieczków. Gonia Przemek i Maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×