Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ja teraz mam DD !!!!! Mój mąż też chodzi i mówi \"żeby ci takie po ciąży zostały\" a ja do niego \"wypluj te słowa !!\" ciężar jak cholera naprawdę O Silve - blondyneczka :-D cudna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, a skąd u Ciebie te cyce, skoro taka szczupła jesteś? bo na siłowni takich sobie chyba nie można wyrobić;););) jak ja bym chciała mieć większy biust, ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie ile kosztuje Renie (na zgagę) bo mi się nie chce lecieć do bankomatu i nie wiem czy mi kasy wystarczy. A zgaga mnie tak męczy, że już wytrzymac nie mogę - gin się zgodził na Renie :D (albo Mani)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam marne B, tylko w drugiej fazie cyklu, np teraz :-) mam ładne, krągłe spore B, szkoda, że troche bolesne , ale podoba mi się :-) chociaż pewnie jutro spadnie do nędznego małego B :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - już wysłałam swoją karykaturkę, a od ani nic nie dotarło więc proszę powtóreczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, nie musze lecieć do \"ściany płaczu\" jescze tyle w portfelu mam :D A co do wielkości biustu, to wszystko jest fajnie do momentu, dopóki nie chce się założyć jakiejś sukieneczki bez staniczka Ja nigdy takich nie nosiłam, bo staniki bez ramiączek mi po prostu spadają, a bez stanika wyglądam jak murzynka co to jej cycki do podłogi zwisają :D Chociaż jeszcze mam jędrne ale sam ciężar robi swoje. Tylko silikony są ładne i sterczące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ dzisiaj ciężki dzień mam .... grrrr ... normalnie wysiedzieć nie mogę grrrr ... roboty ciągle full, opędzam jedno, ale reszta leży ... nie cierpię początku roku, w zasadzie tak do kwietnia będzie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, masz naganę bo nas zaniedbujesz ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was, melduje sie na posterunku!przepraszam za zaniedbania,w ciągłym biegu żyję,teraz z pracy wróciłam i jadę na zakupy.u mnie nic nowego,praca dom i dopiero początek cyklu ,wiec w zasadzie nic się nie dzieje i emocje jak na grzybach.buziaki!!!!!!!!! konczę dzis clo wchrzaniać ale nie liczę na wiele ,to juz mój 3 cykl i zacznie się za tydzin podgladanie,nasatwiona jestem anty.czekam z niecierpliwością na badania które mama mieć chyba w nst cyklu.pa pa!!!wpadnę wieczorkiem do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku Pedagog myślałam że nie na tym forum napisałam :) Cześć :) co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam smsa hi hi.....teraz czekam na odpowiedz :) Wróżko streszczaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, a ile czekałyście na przepowiednię??? Jak widzę wróżka ma sporo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam 20...widocznie wróżka karty rozkłada i telepatycznie się ze mną łączy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ją ktoś zabił za nieprawdziwe wróżby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.....ja też juz chce taki brzuszek jak Ania buuuuuuuuuuuu.....a co to za wrózby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę :-) ale \"wróżka\" przedstawiła mi perspektywę zaciążenia w ciągu (aż :-( ) 3 lat :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ja za to że mi napisała że muszę zacząć sie starać, przecież od 2 lat nic innego nie robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jasna! Nic nie przyszło! No to się wkurzyłam. Jestem nastepną chętną do pozbycia się jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×