Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

WITAJCIE LASECZKI🌻 wiecie co ja powysyłałam tyle zdjęc, ale żadnego nie dostałam od Was...buuuuuu:-((( Estelko proponuje miete, napewno pomoze, a ja przed chwilka zjadłam kanapki z ogórkiem więc........:-p od wczoraj odzyskałam dotyk piersi:-p juz nic nie swądzi i nie są wrazliwe......mam cicha nadzieję, że się udało zafasolkować ....... dzisiaj mam cięzki dzień...od 16.00 zabieram sie za księgowosć jednej firmy, to taka dorywcza praca....4 godz. dziennie....... czekam na WASZE FOTKI!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko, mam nadzieję, że Ci szybko przejdzie 🌼 ja od dwóch dni mam dziwne mdłości, gdyby nie @, to bym się nakręcała, oj nakręcała;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko a mojego zdjęcia nie dostałaś? Zabajona, ja ci dam czerwoną paskudę, daleko ci do niej :) Dzięki za zdjęcie i komplementy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko - to podaj mi maila, przeslę ci swoje, a potem ty może odeslesz swoje, bo ja kurde twoich nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam jeszcze Maklady...więc poproszę 🌻 Foli jesli masz jakies nowe fotki to mi podeślij :) Estelko popieram Iskierke i stawiam na mietę. Zabajona dziekuję za zdjęcie - superowa babka z Ciebie. Chciałabym się kiedyś odważyć i pofarbować włosy na taki kolor. bardzo Ci pasują...wysłałam Ci swoje fotki z innego adresu mailowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli dziekuje za zdjecie🌻 czerwona paskudo, chcesz kopniaczka?????? przestań piekna z Ciebie kobietka, a jaki radosny usmieszek...hmmmm widze , ze zabajonek tez llubi piwko:-P❤️ a moje macie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve - ja Ci wysłałam też:) może coś się dzieje z pocztą znowu:( Enigma, a dlaczego Ty tak rzadko teraz zaglądasz na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd ja w pracy wezmę miętę :-( może mocna zielona herbata ? kurcze, ja mam taki durny żołądek, że ciągle mi cos szkodzi i wiecznie mnie brzuch boli , buuu zachciało mi się świeżynki i mam :-( a ja może jeszcze nie widzaiałm jakiś fotek, może macie nowe? to chcę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zdarzało nam się z dziewczynami iść na takie posiadówki do knajpki. He, ale rok temu to było co innego, a teraz tosmy zmieniły zwyczaje :) A w ogóle czyście wszystkie poszalały ? JA fajna ??? !!! Kobietki !!! Okulista Was zaprasza !!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve, wysłałam z sylwestra :) Zabajona to my zapraszamy do okulisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady rzeczywiście jest...mam fotkę,dziękuję. Szkoda,ze kreację musiałaś przykryć szalem ale jak czytałam wcześniej- nie wiedziałaś,że będzie zimno. Piękną kobietą jesteś....na tym forum same laski :) Iskierko ja Tobie kiedyś wysyłałam swoje fotki ale zrobię to jeszcze raz 🌻......nie mam niestety nowych ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, co Ty od siebie chcesz??? sama idź do okulisty;););) my z dziewczynami do tej pory staramy się podtrzymywać tradycję i raz na jakiś czas zbieramy się w większym gronie gdzieś w knajpce:) nie tak często, ale co 2 miesiące mniej więcej:) moja najbliższa przyjaciółka pracuje ze mną, więc w pracy nadrabiamy zaległości w pogaduchach, chociaż nie często są warunki:) staram się w miarę regularnie podtrzymywać kontakty z koleżankami, może nie tak często jak kiedyś, ale zawsze coś tam jest:) tym bardziej, że mój mąż nie ma nic przeciwko temu, lubi moje koleżanki i szanuje nasze babskie spotkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Misiek też nie ma nic przeciwko naszym spotkaniom, które zresztą odbywaja się nie aż tak często, ale raz na 2 miesiące na bank. I czasem w knajpce, czasem w domu u którejś. Zazwyczaj jednak raczymy się winkiem :) Mężuś czasem też się załapie na babskie party jak jest u nas :) hi hi, ale najczęsciej ewakuuje się z domu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my rzadko wychodzimy osobno bo mamy grono tych samych znajomych więc spotykamy się wszyscy razem, czasem jak jest w domu spotkanie to się rozdzielamy: faceci w jednym pokoju, my w drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow , Foli świetna fryzura-bardzo mi się podoba. Powtórzę się ale co tam!- Tu naprawdę same laski :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spotkań towarzyskich z koleżankami. U mnie jest tak,że raz w tygodniu kombinuję spotkanie na tzw. \"kawę\"...i pogaduchy oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, Zabajona - dzięki za zdjęcia :) Foli, nie poznałabym Ciebie :D na zdjęciach, które kiedyś wysylalaś, wyglądasz zupełnie inaczej. No, ale kobieta zmienną jest, hihihi :) Ja zaraz się ubiorę i postaram się jakieś fteczki pstryknąć. Czekam tylko, aż moj W wstanie, bo nie chce mi się kombiować z samowywalaczem ;) Ale uprzedzam... Po 2-tygodniowym siedzeniu w domciu i wiecznym wylegiwaniu się wyglądam troszkę \"domowo\" hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mamy grono znajomych i z nimi spotykamy się we dwoje, czasami męzulek wyskoczy z samymi facetami na pifffko, ale ja mam też inne grono koleżanek - wiążą nas sprawy zawodowe tak jakby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam sporo koleżanek, ale raczej każda \"z innej beczki\" więc spotkania we wspólnym gronie rzadko się zdarzają. raczej spotykamy się osobno (po 2 babeczki) na jakiejś kawce, albo ciachu :) A jak z moim lubym wychodzę, to wtedy mieszane towarzystwo nam towarzyszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve dzięki Anka no to fakt na imprezie też mnie parę osób nie poznało, moich dobrych znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Foli - ja mam Twoje poprzednie zdjęcia i na nich wyglądasz zupełanie inaczej. W każdym razie na kazdym pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×