Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

no fajnie by było, ale wiesz ile wtedy wyrodnych matek robiłoby cuda aby poronic takiego 3-dniowego skarba, brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella, ale ilu kobietkom starającym odeszłoby 14 dni czekania i zamartwiania się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Mi @ wypada na 11 a ja juz świruję , czuje sie jak przd @ boli mnie brzuch chyba jajniki a nigdy tak sie nie czułam i nakręcam sie coraz bardziej , ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Zabajona- gratulacje. Dobrze, że wzięłaś los w swoje ręce! Enigma- strasznie mi przykro. Ja też mam psa. Ma 12 lat. Nie wiem co to niedługo będzie, wolę nie myśleć!] Dzisiaj mój mąż zrobił badanie nasienia!Z tego co patrzę po normach to łapie się w dolnych granicach. Mogłoby byc lepsze, ale mój gin powiedział, że jest ok i nie kazał mu nic brać. Natomiast ja mam brac od następnego cyklu Clostilbegyt (czy to jest to Clo o którym wy piszecie?). Od 5-9 dnia cyklu celem wywołania owu. No i 12 dc mam jechać na inseminację! Ale do tej pory nie wiem co mi jest. Ten lekarz jest dobry natomiast nic nie wyjaśnił. Fakt testy nie pokzaywały owu. Mam nieregularne cykle od 30-38 dni. Może tym się sugerował. Nie wiem. Poza tym czy któras wie jaki ma wpływ ruchliwość plemników? Jakie są normy? U mojego męża jest 55mln plemników 5- ruch progresywny szybki 30-----------------------wolny ruch w miejscu 5 brak ruchu 60 Moim zdaniem coś jest nie tak. A lekarz powiedział, że ok! Czy któraś z Was coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilość ok, bardzo dobra, a ruchliwosc - nie pomieszałaś czegoś przepisując? to jest w procentach czy mln, bo jeżeli 5 mln o ruchu szybkim to po cholerę inseminacja, 5 mln to jak najbardziej ok, Miałaś test po stosunku - pct ze zasugerował inseminacje? a co z hsg - przed inseminacją robi się to badanie żeby sprawdzić czy jajowody są drożne jak weźmiesz clo to nie możesz hsg robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona to jest chyba w procentach bo się zgadza czyli 5 % z 55 mln ma ruchliwych do naturalnego zapłodnienia potrzebne jest 5 mln, dlatego zasugerował inseminację już na to wpadłam :) ale może można ruchliwość poprawic. U mojego męża 1 mln jest o szybkim ruchu - dolna granica do inseminacji. wy macie większe szanse wobec tego - 2,5 mln to całkiem ok do inseminacji, dziwne tylko ze hsg nie zaproponował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie, bo nie jestem pewna czy czegoś nie pomieszałam, jak jest norma ruchliwości do naturalnego zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ja nie mam pojecia o tych sprawach żadnego, wiec nie pomogę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ja nie mam pojecia o tych sprawach żadnego, wiec nie pomogę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba coś pokręciłam, w każdy razie wydaje mi się Iwona że twój mąż ma słabą ruchliwość, szkoda że lekarz nie powiedział nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny jesteście Kochane! Foli masz kolejny fakultet! Pozdrawiam. Trochę w tym wszystkim się gubię. Ale lekarz nie proponował mi hsg. On w ogóle nic nie mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zaganiana dzisiaj byłam troszkę i nie było mnie z Wami :-( Enigmuś, kochanie - trzymaj się - wiem jak ci smutno sama nieraz straciłam psa (dokładnie 3 psy) teraz mam takiego staruszka też 11 letniego co to zachowuje się jak szczeniak :-) Si - faktycznie to, co pisze Foli o teście to prawda, jeszcze za wcześnie troszkę na ewentualny pozytywny wynik. Zabajona BRAWO !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . :) A ja nadal zakichana:( Enigmuś- bardzo Ci współczuję, sama mam 3 psy i nie wyobrażam sobie , że któregos mogłoby zabraknąc. Chociaż raz juz dawałam do uspania naszego kochanego staruszka, miał zanik mięsni i reumatyzm. :( Przytulam Cię mocno. Granini- nie dziwię sie z tym psem, chociaz napewno było Ci bardzo cięzko. 🌻 Odzywaj się mozliwie jak najczęściej. :) Foli, Iwonko- trzymam kciuki za inseminacje. I za brak @ u wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elff mam taką nadzieję :) zaczynam wariować bo: boli mnie brzuch, jajniki mam temp 37,1-37,4 senność jestem rozdrażniona i wydaje mi sie że jest to spowodowane tym ze czytam forum i nakrecam sie tak bardzo chce zeby sie udało albo sie udało :D Wy tez macie takie nastroje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja jestem a was nie ma.......szkoda ju z chyba śpicie sobie? enigma przykro mi bardzo z powodu psinki........ monika z kielc jakbyś zajrzała to pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś ja jestem (w koncu po dwóch dniach ale miałam gości po pracy i nie moglam do Was zajrzeć) Mam zdjęcia Z sYLWESTRA, ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT (HIHI JAK OGŁOSZENIE W GAZECIE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noale widzę że Was już nie ma próbuję wysłaś te zdjęcia do Was ale coś nie mogę, będę próbować dalej. Do juterka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) ja zwleczona z wyra niedawno i zabieram sie za domowe porządki - bo normalnie zabić się można o kila rzeczy :) będę zaglądała czasem Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) zabajona dziękuję za fotki , elfiku Tobie tez:) beti ja poproszę na enigmaa@tlen.pl od iskierki nie dostałam....:( ja wczoraj jak wróciłam do domu to popłakałam sobie jak zobaczyłam smyczkę synusia potem byłam a spacerze z sunią i zobaczyłam kupę którą synalek zrobił dzien wczesniej:( Ach.... mam nadzieje ze moj kochany synus jestr szczęsliwy i patrzy na mnie gdzies ..z góry.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Iwona, w Internecie pisze, że inseminację powinno poprzedzać hsg, badanie drożności jajowodów. Dziewczyny tu na forum też je robiły. Ale szczerze mówiąc ja miałam obawy przed tym badaniem i najchętniej wtedy robiłabym bez tego badania ale mój lekarz się uparł bo jak nie wychodzi inseminacja to nie wiadomo dlaczego, jeżeli masz niedrożne jajowody to inseminacja się nigdy nie powiedzie. Ale jak masz drożne to ok. Wrr, ja często korzystam z \"bociana\" i też polecam:) Aśka, mnie też katar dopadł :( Enigmuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, trzymam kciuki:) Beti ja oczywiście chce zdjęcia :) Oj Zabajona ja też muszę posprzątać bo mężulek znajomych zarosił wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma 🌼 beti - poproszę o zdjęcia maklady@poczta.fm wczoraj wieczorem dosłownie padłam o 20-ej, mąż mnie obudził o 22, bo mu się nudziło, ale ja nie byłam nawet w stanie z nim pogadać, wykąpałam się i poszłam spać, spałam do 10-ej i nadal mi się chce:( nie wiem co się ze mną dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć maklady:) a ja jutro albo w poniedziałek mam dostać @ ale objawów nie mam ani ciążowych ani @owych. nic zero, od wczoraj mnie piersi trochę bolą jedynie. no ale na nic nie liczę bo mam marne szanse. A ty który masz dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrr
Elo Kobitki:) Kurcze fajowo, że na ten topik trafiłam niechcący - jakoś w grupie raźniej się czeka na Dzidzię:) Foli - ja na tym forum się nie udzielam, ale można dużo ciekawych rzeczy wyczytać:) - zwłaszcza jak kogoś coś martwi:) mam nadzieję, że nikt nie odebrał podsunięcia przeze mnie tego forum jako próby "przeciągnięcia" Was tam - nie miałam takiego zamiaru. :))) Co złego to nie ja;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrr
Ja właśnie łyknęłam Duphaston....bym zapomniała gdybym tu nie wlazła (uffff). Dziś 16 dc, do @ jeszcze hoho i troszkę - bolą mnie cićki......od wczoraj......nie wiem co o tym myśleć, może to po pregnylu (aj dont noł - pierwszy raz się szprycowałam!),a może to....eee chyba wogóle przestanę myśleć, bo się przekręcę:D Na pewno nie Dzidzia pewnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć foli 🌼 maklady 🌼 i wrrrrrr 🌼 Foli ode mnie @ juz własnie odchodzi.....:) ufff nareszcie dzisiaj 5dc i wzięłam 1 clo. Jesl ichodzi o drożność to ja tez miałam robioną podczas laparp. Wydaje mi sie ze rzwczywiscie przed inseminacja powinno sie zrobic . Moj gin mowil ze od tego trza zacząc sprawdzac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×