Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

czesć dziewczyny... jestem dzisiaj pierwszy dzień w pracy więc ogarniam wsyztsko i nie bardzo miałam czas... Chciałam tylko napisać, że co prawda ja nie musiałam długo czekać, ale na 2 tygodnie przed @ też się odizolowałam, bo zaczynałam myśleć tylko o objawach... Przestałam czytać forum, przestałam o tym rozmawiać i jakoś ten okres przetrwałam... Si25 - nie rób jeszcze testu... Mi nawet 3 dni po terminie @ wyszła tak blada kreseczka, że prawie niewidoczna. Robiłam 3 testy i w zasadzie na żadnym nie zobaczyłam tłustych 2 kresek :) W dodatku poszłam za szybko do lekarza i nie mógł na 100% potwierdzić ciąży więc musiałam jeszcze troszkę pożyć w niepewności :) Poczekaj kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, przede wszystkim dziekuję za przesłanie zdjęć, piękne babki na tym naszym forum :) Najbardziej fajne jest to że jak otwieram maila ze zdjęciem to kilka razy sprawdzam czyja to buzia, wiecie przez tyle czasu na forum wyobrażasz sobie czyjś wizerunek, najczęściej kierfując się wypowiedziami danej osoby itp, a potem okazuje sie że wizerunek wymyślony przeze mnie nie pasuje zzupełnie do rzeczywistości. jedno jest tylko zgodne, wszystkie jesteście piekne i nie wiem po co były wymieniane \"wymyslone\" kompleksy. Cieszę się ze niektóre z Was znam dzieki zdjęciom lepiej. Dizękuję Wam za to. u nas dobrze, małe kopie a kopie, wczoraj w Kościele tanczyło mi po p echerzu jak były kolędy, imprezowicz z niego, hehe. Sysiu, byłaś bardzo dzielna!!!!! Gratulacje. Dla Wszystkich pozdrowionka z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny, ja też mam opóżnienienie, termin @ w niedziele i na razie nic bolą mnie jajniki raz jeden a raz drugi -makabra myśle sobie że może te wydłużenie wynika z nieprzespanej nocy w sylwestra, organizm zwariował pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, właśnie czytałam sobie o in vitro. Jejku, jakieś są ogromne różnice w cenie jeśli chodzi o ten zabieg Novym Warszawa około 12 000 pln Białystok około 3 000 pln - skąd te kolosalne różnice?!!!!! a Foli orientowałaś sie ile w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po obiedzie i zajrzałam do was na chwilkę :) Muszę jednak się połozyć na drzemkę choć z pół godziny bo padam. Przed @ zawsze tak mam, a już zaczyna się znajome ćmienie :(chyba będzie w środę, buuu- - a ja chcę w piątek buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, przypuszczam że w Warszawie masz cenę razem z lekami a w pozostałych miejscach bez, leki kodsztują tyle samo co zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie też chyba @ zbliż asie wielkimi krokami :( nie chce!!!!!!!!! buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie bez objawów @. Jak jechałam z pracy to myślałam, że mi coś chlapnęło, takie uczucie, ale to był śluz...jutro zawita do mnie @, ale pewnie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie drogie to invitro, ciekawe czy ostatecznie będe musiała spróbować tej metody zapłodnienia....oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje uszanowanie! przed chwilą \"radio mówiło\", że dziennikarze zaczynają drążyć sprawę refundacji in vitro. Oby im się udało, a przede wszystkim obyśmy my jednak nie musiały na tę refundację liczyć. Czego sobie i Wam życzę. :-) A jutro idę do ginko bilboa :-) i powie mi, czy pękł pęcherzyk. A wtedy to już tylko czekać cierpliwie, bo wczoraj razem z Tatą Muminka napracowaliśmy się nad wzrostem przyrostu naturalnego i ciekawam, czy przysłużyłam się krajowi. :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostanę @ widzę to po śluzie :( no trudno, już na wszelki wypadek filmik wypożyczylam, żeby nie myśleć, najgorsze że inseminacja mi w sobote wypadnie, zawsze coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma się z czego cieszyć, miało być ":("

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE WIESZ, ZE TO NIE MUSI BYĆ @ :-) oczywiście bez nakręcania...ja dzis myjąc podłogę zastanawiłam sie, czy ja wogóle będę miała dzieci...czy mężusia da się wyleczyć i czy byłabym gotowa na adopcję...takie myśli mi się kłębią w głowie. Szkoda, że w tych myślach nie było ani jednej o naturalnym poczęciu dzieciaczka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja też miałam etap takich myśli okropnych, nadal nie wiem co mnie czeka tak naprawdę ale teraz staram się te myśli odganiać albo myślę sobie, że in vitro to nie tragedia jakoś uzbieram tą kasę i jakoś przez to przejdę, bo nie mam wyjścia i ty tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak trzeba być dzielnym - ale ja i mój mąż z naszymi \"zdolnościami\" do oszczędzania, to i za 100 lat nie uzbieramy 12 000 :-( trzeba będzie brać kredyt...a najgorsze jest to, że nie ma żadnych gwarancji powodzenia in vitro... chyba musze wziąć przykłąd z mojego męża - on twierdzi, że uda nam się naturalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też będziemy musieli kredyt wziąć a już jeden mamy duzy ale w maju się kończy no ale narazie 3 inseminacje chyba ze wyniki się pogorszą, oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Obecnie urlop macierzyński trwa 16 tygodni. Zgodnie z propozycją PiS, w 2007 roku trwałby 22 tygodnie, od 2008 roku - 26 tygodni; od 2011 r. przy drugim dziecku - 38 tygodni, a przy trzecim i kolejnych - 52 tygodnie, czyli rok. Wcześniej rząd złożył projekt wydłużenia urlopów macierzyńskich w 2006 r. o 2 tygodnie, przy zachowaniu dotychczasowego zróżnicowania jego długości od liczby urodzonych dzieci. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak musimy myśleć Monik, jadę do łodzi 19.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewcząka! Widzę że na naszym forum wszystkie czekają na @ w jednym tyg., ja spodziewam się w sobotę. Może jakoś nazwiemy ten tydzień? Oby można było o nim powiedzieć \"tydzień pełęn niespodzianek\". Pauluś to co napisałaś jest strasznie pocieszające, tego nam włąśnie trzeba!! :) No dziewczątka teraz ja czekam na zdjątka z Sylwka, nie ociągajcie się!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do bra to ja też uzupełnię tabelkę: TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........17.12........28...........14.01.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......18.12.2005....?...........10-13.01.06......4 m-ce......Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:)))) Mi w pracy komp odmówił posłuszeństwa i dopiero teraz przeczytałam co się u WAS działo:) Ja jestem po usg i w lewym jajniku mam 3 wypasione pęcherze maja po 12,13, i 14mm a to dopiero 7dc. endometrium małe ok 5mm i nalepiłam na pupsko plaster aby endo szybciej rosło..tak kazał gin:) Kolejne usg w srodę i piątek....... Cos m isie zdaje ze owu będzie szybciej bo pęcherze juz na dzisiejszy dzien sa wypasione. Gin powiedzial ze z takim nasieniem jak ma mąz to niemozliwe abym nie zaciązyła... No ja sie nie nakręcam.... co ma byc to będzie:) Lexę spac bo padam.... Aaa jeszcze jedno.... moj maz je duzo jajek a dokładniej zółtek pod kazda postacia. Ale kupujemy jaja \"od chłopa\" Gin powiedzial ze to tez moze byc jakis znak!!!!! bo ponoc nie miał takiego super nasienia jak ma moj maz i znowu sie ekscytował tym nasieniem:):):):) No ja tez jestem dumna:P :P:P:P ale niech to nasienie chociaz wykorzystam:):):):):) aaa po clo ten apetyt i te cycki .....:( pytałam sie gina ... buuuuuuuu....... idę nyny do jutra dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe :) Ja tam uparcie czekam na @ i czuję się jakbym siedziała na bombie małpowej, nie wiem jak to okreslić ale czuję się jakbym miałam tam na dole w środku wielki balon napełniony płynem, który szuka ujścia, czuję jak macica mi się kurczy i rozkurcza. Tak bardzo chciałabym choć w piateczek buuu, a tu się zapowiada już jutro buuuu :( znowu tylko 25 dni :( ba! jak jutro to nawet nie 25 a 24 :( jejku, oby szybko do 3 lutego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona , a może to bobasek się rozpycha :-) trzymam kciuki!!! ja nie mam żadnych objawów @, ale z reguły tak jest, że ból brzucha przychodzi u mnie jak zacznie sie krwawienie. Czuję, że @ dostanę dzis późnym popołudniem albo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko - sfera marzeń narazie, czuję sie typowo jak przed @ i odcucia są identyś, więc nawet sie nie łudzę.:-o Tak sobie myślę, czy zanim dobijemy do 12 000 wpisów na tym temacie to któraś już zaciąży ... no zobaczymy :) choć rewelacją by było zaciążenie kolejnej kobitki przed kolejna okrągłą "setką". Ciekawe która będzie miała to szczęście ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja i tak trzymam za Ciebie kciuki! przeciez wiesz, że objawy @ są bardzo podobne do ciążowych :-) Foli, a co u Ciebie? Iskierko, a Ty jak, testowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×