Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

mi pomaga cataflam ale jest b. silny na receptę i nie chcę go łykać chociaż dzisiaj żałuję ze go nie wzięłam bo padam z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapytałam : czy w najblizszym czasie, zostane mama i czy bedę miała bliźniaki.....:-))) moze gdziesz szuka odpowiedzi.......na moje pytanie i dlatego nie odpisuje.... i może dlatego prosiła o date mojego męza...nie wiem....czekam cierpliwie.....ciekawe co mi napisze..hmmmmmm❤️oby madrze zabajonek Ty tez zapytałaś o dzidzie??? i cio i cio????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylazła :( ale spodziewałam sie mimo że nadzieje miałam jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........17.12........28...........14.01.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......18.12.2005....?...........10-13.01.06......4 m-ce......Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........17.12........28...........14.01.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......18.12.2005....?...........10-13.01.06......4 m-ce......Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli przytulam Cie, bardzo mocno ze wszystkich sił.....❤️ głowa do góry.oby kolejny cykl był już Twój......👄 a mi ta małpa nie odpisała.....:-(((( estelko wiecej wiary w Siebie ,,,cuda się zdażają....tez ogladałam ten film w poniedziałek...nadal trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko dziękuję! ale w tym cyklu nie ma już dla mnie szansy... Foli, tak mi przykro! dzwoniłas do Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny był ten film - cud poczęcia, cud narodzin, cud miłości :-) po obejrzeniu takiego filmu wraca wiara i chęć do walki o upragnioną Kruszynkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko - odpisała mi ta cała wróżka, że zajde w ciążę na przestrzeni I kwartału, he he, dobre sobie :) Foli - dzięki za przypomnienie, ostatnio nie miałam ibupromu więc był apap, ale to była @ taka małpowata, jak to kiedyś miewałam ... ciekaw ejaka będzie teraz ... choć z drugiej strony chciałabym sie nie przekonać ;) ale sie przekonam już niedługo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie dzwoniłam, nie chcę z pracy dzwonić, zadzwonię jak juz bedę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny był ten film - cud poczęcia, cud narodzin, cud miłości :-) po obejrzeniu takiego filmu wraca wiara i chęć do walki o upragnioną Kruszynkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka - no pisz !!!! Kurde, jak to to, co myślę, to zacznę wierzyć w jej czary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisała tak: \" widzE że jeszcze w tym roku zostanie pani matką.Urodzi sie dwójka zdrowych dzieci....czy chciałaby Pani sie dowiedzieć jak bedzie przebiegała ciżą??????❤️ co o tym mam mysleć- ratunku..... KURCZE MOŻE NAPRAWDE ZAFASOLKOWAŁAM.......!!!!!!!!!!!!! SKAD ONA TO WIE????? wysłałam kolejnego smska ojak przebiegnie moja ciaza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeejjj, Iskierka - a jak już nam powiesz to przyslesz mi swoje foto??? bo nie mam :( albo za twoją zgodą może któraś z naszych forumek podesle mi, bo kurde nie wiem co jest, ale twoje zdjęcia nie dotarły do mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zauważyłam, że nie ma mnie w tabelce, chociaż wczoraj się dopisywałam, mogę się dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, widdać ktoś skopiował nie tą tabelkę, aja od niego. Dopisz się proszę. Iskierka, no, no- trzymam kciuki! mi wywróżyła aż 3 lata oczekiwania, jeju to będe miała aż 33 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, posyłąłam tyle razy.....Foli ma moje zdjecia..... wiec pozwalam na kopie swojej fotki........ kurcze wierze w cuda....poradzcie mi cos....ale mi sie mordeczka smieje, szkoda , że tego nie widzicie witaj elusia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusia, dopisz się, może ktos skopiował złą tabetkę;) foli, na mnie no spa nie działa nic a nic... na moje bóle działa panadol extra, teraz po @ moge brać raczej spokojnie, potem wolę nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona wysłałam ci zdjęcia Iskierkii Cześć maklady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalam o wróżce :-) ale mi się nie podoba jej wróżba dla mnie :-( a jak tam przebieg? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się dopiszę TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........17.12........28...........14.01.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......18.12.2005....?...........10-13.01.06......4 m-ce......Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×