Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Estelko, staranka pełną parą :D ale efektów brak. Jakoś optymistycznie na razie do tego wszystkiego podchodzę. Oby optymizmu na długo wystarczyło. Kiedyś w końcu udać się musi,no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny wszystkie nowe i stare koleżanki.....byłam zajęta dlatego tak mało ostatnio pisałam....jestem oczywiście ogromnie smutna z powodu sobotniej katowickiej tragedii w głowie sie nie mieści jak mogło do tego dojść !!! a u mnie no cóż wczoraj @ nie przylazła i narazie nie ma żadnych objawów żeby przyszła temperatura utrzynyje sie ponad 37 kresek ale to może jakieś przeziębienie nie wiem co mysleć poczekam zobaczymy co będzie.....fajnie ze wypoczęłaś Foli jak sie czujesz? Enigmuś odezwij sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ana ....współczuję tej cholernej @....ja też ją przywitam za tydzień. Zapomniałam....pozdrawiam moją siostrę,która się \" zaraziła\" tym topikiem ode mnie i ostatnio jest bardziej na bieżąco niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia... Ana-przepraszam,zle doczytałam. Ale całe szczęście w porę :).....trzymam kciuki i cieszę się,że @ brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie szkodzi Silve......no ja tez bardzo bym chciała zeby nie przylazała moze tym razem choć tak jak juz pisałam jakiś czas temu ten miesiąc miałam taki stresowy więc to moze przez to się spóźnia.....no cóż nie ma co gdybać co ma być to będzie poczekam i zobaczymy czy przylezie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Ana i Silve!!! Anuś może jakiś teścik bo my tu bardzo ciekawskie :) Trzymama kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co postanowiłam......poczekam do końca tygodnia i jak nadal nic to w piątek zrobie test moze bedzie niespodzianka na weekend echhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobo wydaje mi sie ze dzis byłoby za wcześnie co myślicie? kurcze moze poczekac tylko do środy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🌻 Widzę, że pogaduchy pełną parą :-) Foli fajnie że gdzieś 🌻byłaś, ja nie mogę sie doczekać moich nart już tylko nie cały miesiąc i na dwa tygodnie szaleństwa jadę do Zakopca :-) no ale przed tym pewnie sporo się wydarzy, może coś miłego :-) ciiiiiichooo, byle nie zapeszyć :-) tfu tfu :-)👄 dziś ❤️pracowity dzien mnie czeka więc będę tu co jakiś czas zaglądać, tylko się nie rozpisujcie za bardzo bym nadążyła przeczytać :-),🌻 @ dostałam w 🌻sobotę a dziś czuję i widze że się kończy ??? troszkę szybko, no ale widocznie tak ma być :-) nie zastanawiam się nad tym, nie myślę,tak sie 🌻zastanowiłam wczoraj nad słowami Asi, - mówiła jak cieszyła się z tego że gdyby się nie udało to zrobiłaby przerwę, i ja chyba też powoli się zaczynam cieszyć, bo jakoś czuję że przez te wszystkie staranka 🌻zaniedbany ❤️jest nasz związek na tle łóżkowym, jakby namiętności w tym nie było a i widze, ze mężuś czegoś więcej potrzebuje, więc jak sie nie uda, to przynajmniej nie będę sie zastanawiać który mam dzień cyklu, i kiedy mamy sie kochać :-) a 🌻tak w ogóle to strasznie mi brakuje słońca, ja w jego blasku promienieje, więc niech już tak zima po 15 marca sie się szybko kończy bo ja tu ciepełka potrzebuję :-)🌻 to uciekam, miłego dnia wszystkim życze🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika a tempka Ci spadła i czy @ była normalnie obfita??? BO coś krótko Anuś testuj testuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, dzisiaj się kiepsko czuję tzn mam zawroty głowy bardzo mocne, nie wiem czy przez zmęczenie czy to ciśnienie jest niskie, ale nie jest źle. Za ciebie trzymam kciuki. Emika, ja po drugiej inseminacji zrobiłam przerwę w grudniu bo wypadłaby mi w święta owulacja i bałam się że mi i nseminacji nie zrobią a będę clo wcinała, inaczej przerwy bym nie zrobiła, bo za bardzo już chcę do celu :) ale dobrze ta przerwa nam zrobila, dla naszego związku, naprwadę nie myślałam o staraniach wcale, dawno nie byłam tak wypoczęta psychicznie i fizycznie. Mam nadzieję ze ta przerwa jakoś nam pomogła i się udało, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko ... widzę,ze tak jak ja,nie mozesz doczekać się nart. Ja w zeszłym roku miałam zaklepany termin i rezerwację...ale rozłożyła mnie grypa. W tym rozku czekam na narty,jak na zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) @ przyszła jak wstałam rana z łózka.... Wczoraj bło lekkie brudzenie...... Obiecałam ze nei będę mierzyła tempki ale chciałam spraqdzic czy wkoncu jak @ przylazła to czy spadła i rano miałam 36,3... Czyli widac ta tempka to wtedy spada jak juz @ zadomowi sie na dobre... Ale jzu nie będę mierzyła bo człowiek tylko sie nakręca niepotrzebnie...... Po poludniu zadzwonie do gina i zapytam co robimy..... Myśle ze odpusci z clo ...i zobaczy czy pęcherzyki same mi rosną i czy mam owu..... Smutno mi troszkę bo martwie sie ze moze we mnie jest jakis feler:( I boję sie ze gin będzie chciał sprawdzic czy czasem nie mam endometrium w postaci polipa w macicy:( Po poludniu dowiem sie wszystkiego... Teraz z nadzieję czekam na Anę ,foli ,Pedagog.... i te dziewczynki ktore testuja w tym tygodniu:) buziaki dla Was:) i dla wszystkich kobietek z tego topiku:):):) dziękuję za wsparcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Emika i Enigma przykro mi że te @ przylazły ale kolejny cykle przed Wami.....FOliczku moze mała kawka CIe postawi na nogi uważaj teraz bardzo na siebie.....Silve ja miałam dostać wczoraj więc jeszcze poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Beti....Enigma a co to za czarne myśli CI krążą po główce????? na pewno z Tobą wszystko ok i nie myśl tak więcej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ale ty chyba króciutko się starasz wiec może to przypadek ze sie nie udaje, to wcale nie musi oznaczać, że coś jest nie tak, nie martw się na zapas. Ana, nono jak wczoraj miałąś termin to nieźle się dzieje, ja bym chyba jutro teścik zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana jeśli wolisz,to zaczekaj. Trzymam kciuki żeby się udało :) Enigma nie myśl w ten sposób. Popieram foli w całej rozciągłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane! najpierw podziękuję za ciepłe słowa dla mnie, jestem próżna wiem, ale to takie miłe ... Enigmunś, przykro mi bardzo. Dziewczyny, chciałam Wam przypomnieć, ze owu płata nieraz takie figle ... zawsze myslałam ze mam ja około 12 dnia, tak bynajmniej był śluz i wogole, a potem okazało się że zaszłam w ciąże w 9 dc! czujecie? no niby był jakiś sluz .... sama nie wiem. Był to dokładnie 9 dc bo wtedy bioself wskazał owu, byliśmy zdziwieni, ale się udało. pisze o tym bo nieraz czekamy na owu z przytulankami a ona moze być zupełnie w innym dniu. Estelka wkleję coś z pamiętniczka, mam nadzieję że to nikogo nie urazi. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz Foli żeby jutro? no kurcze poweim CI ze nie mam zadnych objawów anie małopowych, ani zadnych innych oprócz tego ze ta temeratura utrzymuje sie dokładnie 37,2 i nie spada no chyba ze jakieś wirusisko, tylko ze nic innego mi nie jest tylko temperatura podwyższona....kurcze moze zrobiej utro jak nie przyjdzie, aha i jeszcze sporo białego śluzu.....kurcze nie chce sie nakręcać zobaczymy co bedzie jutro i pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana naprawdę mam nadzieję, że ci się uda :) szanse są duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana któraś z koleżanek(przepraszam ale nie pamiętam która) pisała ostatnio,że jak zaciążyła,to właśnie zaobserwowała sporo białego śluzu. Oby to był u Ciebie również jeden z objawów.\" Kochana....życzę tego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam dziewczyny obym mogła Wam ogłosić dobrą nowinę a narazie to już nie piszę o tym bo się bede nakręcać.....ja też trzymam kciuki za Was i życzę z całego serca fasoleczek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA, czuje sie super, tylko boję się porodu, a kurcze w weekend powinnam wyprawic bal studniówkowy :) haha, tzn będize akyrat 100 dni do porodu. Ale ja jestem panikara. A co do Ciebie to trzymam mocno kciuki, i juz nic nie mówię by nie zapeszać, choć z tym śluzem białawym to prawda, jest go duzo i tyle .... Kochane babeczki za wszystkie tzrymam mocno kciuki, uda sie, uda się, uda się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×