Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Oj Enigma zła tabelka;) TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........17.11........24-52.......?......................3,5 roku..........Wodzisław śl. Aśka74..............29.10.......28-35........27.11..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............17.11.......27.........14.12...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............30.10........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) doczytałam :) to co mnie omineło...:) jagola ...dzięki pojdę do apteki i chyba kupię jak będą:) a jak nie to poszperam na necie na allegro i szybko zamówię:) wcześneij nie mialam czasu.... foli.....:):):):):0 Ana .... poslij mi hasło na Twoj profil tylko napisz mi jaki chesz rysuneczek i czy potem bocianka czy cos innego ...zobacz na ta stornkę i wybierz, jak ja Ci wstawię ten suwaczek to potem zmienisz sobie hasło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz jestem po usg:) foli pytałam mojego gina o inseminację i powiedział ze u nas w naszym szpitalu to robią i bardzo często owocuje to fasolką:) tzn bardziej .... fasolkuje:p mowil ze to b .dobra metoda:) Pytalam o luteinę i duphaston... to powiedzial ze duphaston to lepsza odmiana luteiny i ze luteiny nei poleca... to dla tych z was co stosują luteine.... monik..... pytałam o te twoje pęcherzyki podłuzne i z gruba otoczka ...to powiedzila ze to czy sa okrągle czy podłuzne to wsjo rybka ,twoj gin mogł je widziec z innej perspektywy i dlatego wydawały mu sie takie ,a co do otoczki to tego sie wogole nimierzy i nie ma to wpływu na ewentulne zapłodnienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dobra .... teraz o moich pęcherzykach:) dzisiaj u mnie 8dc i w lewym jajniku dojrzewają 2 - jeden ma juzmm a 2gi mm a w prawym jajniku 1 - mm, poza tym dopatrszył sie jeszcze jednego ale maly poki co w lewym ..więc narazie nie biore go pod uwagę...:) no bo kurcze jakbym tak brała i urodziła czworaczki to zapewne oglądałybyscie mnie w TV :):):):):) ahhahahaahhaah zarty:) byle zebym chociaz zafasolkowała z jednym:) no moze z dwoma:) ale ja jestem zachłanna:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze jedno:) gin nakazał:p poki co wstrzemięzliwość!!!!!! do owulacji ,tzn do ok 14dc i jak będę miala te silne bole owulacyjne ...tak jak ostatnio... to wtedy do dzieła:P a ja mu mowię ze to nei takie proste bo te bole są tak mocne ze az wyginają mnie w poł......:( a co dopiero mowic o przytulankach........ Mogę sobie wziąc nospę powiedział:) niezle no nie???? ech...zycie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory.... musze sie wygadac:) nie omieszkałam oczywioscie zapytac o ewentualny termin:p:p:p no i powiedzial ze sierpien:):):)2006:) no to na tyle:) jak cos mi sie przypomni to dopisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups... termin na sierpnia :P oczywiscie jak zaciążę:):):):) czyli narazie tylko tak hipotetycznie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Enigma gadułka tylko czytam czytam i czytam nie śmie CI przerywać....jutro zrobimy ten mój suwaczek oki? no i trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki i przytulanki .....Foliku a jak Ty sie czujesz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 sierpnia !!!!!!!!! i byłoby lwiątko:) :):):):)to z wrazenia nie dopisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kciuki i za wsparcie ale właśnie dostałam @ i chyba zabolała mnie bardziej niż wszystkie poprzednie rozczarowania związane ze staraniem się o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku...... widac tak miało byc:( bardzo mi przykro:( ale nie martw sie..... kolejny cykl moze przyniesie niespodzianke:) trzeba myślec pozytywnie:) Jestem z Tobą i nie przejmuj sie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
cześc Enigma ja też mam podobną sytuzcję tylko, że wspomaganą CLO. W ubiegłym cyklu słabo mi rosły pęcherzyki i dostałam podwójną dawkę. Dziś mam owulację. Mamy się kochać 3-4 dni ale jak ? Nie mogę tak na siłę. Dziewczyny poradźcie coś. Wszystko jest jak trzeba tylko chęci przez to wszystko przeszły mi i mężusiowi.:( :( :( Zawsze byliśmy na siebie napaleni a tu jak trzeba to jakoś tak się dzieje odwrotnie. Ratujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ... nie wiem czy dobrze zrozumiałam... Ty nie chciałas stymulacji pęcherzykow?????? nie wiem co było wczesniej bo jestem tu nowa ,ale moze zastanow sie nad tym???? jesli cos mowie nie tak to sory ,ale moze nei jestem do konca zorietowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już miałam dostać to mogłam przynajmnie w terminie żeby sobie nadziei nie robić, jak sobie pomyślę że wczoraj z mężem o imionach gadaliśmy wieczorkiem to płakać a raczej ryczeć mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz będę miała stymulowaną, chcialam raz spróbować na naturalnym bo i tak było za późno na wspomaganie bo miałam hsg a przy tym badaniu nie można wspomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko...... ja tak miałam w ubiegłym cyklu..... 2 razy były przytulanki ,dzien po dniu a na 3 dzien ...czyli dokładnie w dniu owulascji.... zabrakło siły i nie wiem czego jeszcze...... to jest dziwne uczucie....i dla mnei i tym bardziej dla mojego męza.... dlatego teraz nie ma przytulanek i mam nadzieję strzelic prosto w owulacje w tym cyklu..... a miałas monitoring usg? tych pęcherzykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
Foli, potraktuj to jako kolejną szansę. Przecież od @ zaczyna się NOWY cykl !!! Nic się nie martw. Ktoś tu już pisał, że wcześniej czy później każda z nas będzie mamusią. Bo tego chcemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam tyko jeszcze 2 dni urlopu i boję sie że nie będę mogła w tym roku jeździć do łodzi,. Mialam monitoring i trafilam z inseminacją w owulację, parę godzin po inseminacji pęcherzy pękł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
Tak Enigma, miałam monitoring i mam 1 piękny pęcherzyk duży z nadzieją na dzidzię i jeszcze jeden mniejszy. Wszystko jest ok tylko coś na nami nie tak... Jak się całujemy to ja myślę czy on nie myśli, ze to dlatego, ze tak trzeba i odwrotnie. Kurde, skomplikowane to jest ale takie głupie uczucie teraz i już bo szansa przepadnie. Może jakoś się trzeba wspomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem foli......:) widizsz ja mam stymulację bo mi pęcherzyki zdychały... i wg mnie kazdy sposob jest dobry:) jak nie mozna naturalnie Kiedys jak będziemy miały juz dzidzie to po latach nie będziemy pamiętały czy bralysmy jakies wspomagacze i co innego..... to sie zapomni a dzidiza będzie z nami :) i co to kogo obchodzi jak doszło do zapłodnienia? prawda? 3maj sie foliczku i nie płacz!!!!! zobacz ja juz mam 8dc...a teaz niedawno @ przylazła...... a mialo jej nie byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
Foli, to weźmiesz sobie L4 na te dni albo urlop bezpłatny, a od stycznia jest nowy urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
Foli, Enigma ma rację. Co to za różnica czy na naturalnym cyklu czy nie. Dzidzuś taki sam . Głowa do góry Foli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko...... ja zawsze urozmaicałam Nasze zycie ....przytulankowe:) No powiem Ci tak..... w tych dniach to robię sie na taaaka laskę ze nawet mojemu mazowi z ktorym jesteśmy juz 13 lat po slubie....szczena opada:) pończoszki, pas ,szpile ,fajny ciuszek , atmosfera:) jakis mały drink:p no wiesz ,zeby nie było to takie \"sztuczne\" cos w tym stylu..... nie wiem co Ci innego doradzic.... inaczej sie nie da..... trzeba podziałac na zmysły.... wzroku, smaku i wechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie o to chodzi ja się boję skutków ubocznych, u mnie jest ok i nie chciałam brać hormonów, jak trzeba to będę oczywiście ale miałam nadzieję że tego unikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×