Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

pytałam tez o ten pregnyl...ale powiedzial ze narazie mi go nie da ,bo mi pęcherzyki pekaja i nie ma z tym problemu..... A dlaczego nie zaszlam w tamtymcyklu to przypuszcza ze przytulanki ktore byly w 12 i 13 dc mogły nie zafasolkowac bo plemniki albo zdechły:( albo wypłynęly....... a jak owulacja była 14dc to komorka była gotowa dopiero na koniec dnia 14... a ty nie było przytulanek bo nie było juz siły.......i ochoty:( Teraz kazał abym wzięla duzą poduchę i podczas przytulanek miala ja pod soba:) a potem nogi na scianę do gory:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na rośniecie pęcherzyka clo? tak? ja Ci niestety nie pomogę. Ale ja nie słyszałam, żeby to było na zamówienie, w razie czego leż raniutko do jakiegokolwiek gina i niech Ci pisze receptę!!! ja coś czuję, że mi mnie taka stymulacja czeka :-( Foli, a jak ogólnie sampoczucie, chociaż ciut lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmus wreszcie jesteś .mnie on dał prenyl na jutro i rzeczywiście pecherzyk pęknie po pregnylu dopiero nawet po 36 godzinach,to by się zgadzało,bo dopiero pęknie ok niedzieli wg jego obliczen.tego małęgo nie bierz pod uwage bo nie jest dominujący.tak po stymulacji się zdarza. no to cieszę sie że wszystko ok z twoimi pęcherzykami,no to do dzieła!maqsz jakieś dziwne samopoczucie po clo? bo mnie narazie odeszło,ale czekam przygotowana na niespodzianki.kazał mi gn przyjsc ale zapomniałam kiedy a dlaczego nakazał wstrzemieźliwośc? chodzi o plemniczki by było ich więcej czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli...clo jest tylko na receptę...:( i przewaznie jest w aptece.... ale z tego co wiem nie bierze sie go od 1dc tylko od 5 dc aby stymulowac owulacje...... nie za wczesnie?????? nawet na instrukcji to pisze... ze od 5dc..... estellko ...tak dzisiaj miałam 9-10mm endometrium......a w poprzednim cyklu w 12dc mialam 12mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ... idz nawet na pogotowie .....albo gdziekolwiek do jakiegokolwiek lekaza...... ale zapytaj dokładnie w ktorym dniu cyklu masz go wziac......bo nie mozna z tym przeginac!!!!!! monik.... wstrzemięźliwosc po to aby było więcej plemniczkow:) ja bardzo dobrze sie czuję po clo..... wogole nie czuje niczegozłego:) humor mi dopisuje i jest wszystko oki:) tylko jak będzie owulacja to boje sie bo przy takiej ilosci pęcherzykow jest b bolesna i cały dzien tak boli ze najlepiej byłoby lezec,,,,,, nawet nie da sie chodzic......:( W ubiegłym cyklu jak mialam owulacje to bylismy w markecie i nie umiałam przejsc pasazu.......szok i jak tu wtedy sie poprzytulac????:( przewalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli to nie jest na recepte.idź do apteki powiedz ajka sytuacja ,że zapomniał lekarz recepty ci dac i że doniesiesz.jak będą odrobinę przychylni to ci wydadzą.to jest gotowy lek .cholera gdybyś była z kielc to bym ci dała idź jak nie w jednej to w drugiej ci dadzą na pewno.a recepte doniesiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa po owulacji mam odczekac ok 3 dni i zacząc brać duphaston... juz go dzisiaj kupilam:) i przepisal mi kwas foliowy zamiast folika...aaa i magnez mam jesc:) jak cos mi sie przypomni to napisze:) foli Ty mialas robioną inseminacje w Łodzi w Gamma czy jakos tak? gin mi mowil ze tam sa super specjalisci i maja dobre osiągniecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik .....clo jest na recepte ..to hormon..... zreszta mylse ze kazdy wypisze ta recepte jesli foli powei ze musi go wziac..... aaa endometrium ok :) kumam:) ja mam siostre lekarke-pediatra ....ale chyba te daleko jestem od Ciebie foli......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no własnie monik:) a duphaston Ci przepisał p oowulacji??????? ponoc jest polecany przy ewentulanym zafasolkowaniu i utrzymaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi powiedzial mój profesor od jutra rana przez 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdzies czytałam,ze podobno bardziej skutr\\eczne clo jes od 2,3 dnia cyklu.lekarz sie nie pomylił.śmiało bierz.teraz coraz cześciej lekarze tak podają to clo.w tamtym miesiącu brałam od 3 dc,a teraz mi kazał od2 dc.ja oczywiście się rąbnęłam i brałam od 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli te 5 dni to sie zgadza ale kurcze od 5dc....... hmmmm...... sprawdz to na wszelki wypadek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma nie ale jak pójdę do niego wkrótce to sie upomnę,bo teraz przeoczyłam.on wspominał o tym.do nast tygodnia to po pregnylu będę naładowana progesteronem jak bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam na bocianie dziewczyny biorą też od 3 dc lub 2 dc. Ale mam dawkę dużą 2 x dziennie po 1 tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli na bank moim zdaniem od 2 dc.to chyba jakiś news ginekologiczny.czytałam na forum ginekolog .i to jak mi kazał brac ten mój też to potwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Monik, kurcze uspokoiłaś mnie :) Mój mąż się śmieje i jest ci wdzięczny za uspokojenie mnie bo przynajmniej będzie mógł obejrzeć film spokojnie bo mu trułam cały czas, że może nie powinnam brać od 2 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY!!! Z MEZEM STARAMY SIE O DZIDZIUSIA OD PONAD ROKU... I NIC!!! :( BYLISMY U LEKARZY(2).. MIALAM ROBIONE PRZESFIETLENIA.WYSZLO ZE MAM SKRZYWIONA MACICE..ALE LEKARZ POWIEDZIAL ZE I TAK WSZYSKO BEDZIE DOBRZE.I ZEBY SIE NIE PRZEJMOWAC TYM. CZY MOZE KTORAS Z WAS TEZ MIALA TAKIE PROBLEMY Z ZAJSCIEW CIAZE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff to dobrze:) to widac ja tylko od 5dc...zresztą ja biore 1 dziennie przez 5 dni:) czyli jutro biorę ostatnia:) Moj gin mi powiedzial ze ja jestem na clo podatna..... bo te pęcherze rosną jak dzikie:p foli nie martw sie:) clo jest tak jak tik-tak:) połkniesz i nic nie poczujesz:) no ja zyje a biore clo juz 2 cykl:) Foli ...mam jeszcze pytanko? to teraz tez pojedziesz na inseminacje czy ta stymnulacja tylko do normalnego zapłodnienia???? bo wczesniej z tego co mi wiadomo niczego z dopalaczy nie brałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia..... my tu wszystkie mamy ten sam problem....... Byłas u 2 lekarzy i co ...nie robiłas badan? monitornigu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli bądź spokojna,gdybym nie była pewna to na pewno bym cie nie wprowadziła w błąd.ja też was pytałam dlaczego tak wcześnie mi dał jak na ulotce pisze co innego.ale jak sie tym zainteresowałam,zaglądałam tu i tam to się dowiedziałam ,że odchodzą od 5 dc i bardziej skuteczne jest od 2 dc.ten mój gin to potwierzdił ostatnio .daję sobie łapkę uciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma no o nieźle ,takie 3 ci fajowe urosły pęcherzyczki.jest twoja szansa pomnożona x3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBILAM BADANIA.. LEKARZA PIERW POBIERAL MI KREW... PUZNIEJ MI ROBIL PRZESWIETLENIA ... I PUZNIEJ MIALAM (DYE TESTING)... OKAZALO SIE ZE JENA STONA PROWADZACA DO JAJNIKA JEST ZABLOKOWANA.. ALE POWIEDZIAL ZE WSZSYTKO POWINNALO BYC WPORZATKU. JUZ SAMA NIEWIEM... P.S A TAK WOGULE TO SORKI ZA BLEDY..NIE MIESZKAM W PL...(SKONCZYLAM TYLKO 2 KLASY PODSTAWOWKI W PL. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az zadzwonię jutro do gina i xapytam o ten clo... pozatym musze jeszcze dopytac o ten pregnyl......:) on dzisiaj myslal o nim ale wkoncu powiedził ze nie , ze nie da mi go:) mnie to juz wszystko jedno byle zeby sie powiodło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadne później foli idź do apteki,ktoś życzliwy na pewno da jak obiecasz ze dostarczysz recepte na pewno.w koncu to też ludzie.to nie jest jakiś psychotrop by mogli ci nie ufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia.... a skad Jestes????? z tego co piszesz to chyba nie masz droznego jajowodu... hmmm.... skoro przez rok sie starasz i nic to lekarz powinien chyba zrovic cos wiecej???? Albo jakies stymulacje ...albo cos innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×