Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ber, na allegro jest dużo podróbek, za 5 zł to moze być podróbka, ja kupowałam cienie za 60, które w sklepie są za 130 zł i okazały sie super, natomiast kosmetyki diora znam doskonale i potrafie odróżnić cienie podróbę no i wiem że poniże 50 zł to zazwyczaj są podróby cieni na allegro. Najlepiej sprawdzić komentarze sprzedających, jeżeli mają dużo pozytywnych to warto spróbować no i musi pisać oryginalne w opisie produktu bo czesto piszą cienie diora ale nic o ty m zyy oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ber - na allegro te podkłady zazwyczaj licytuje się OD 5 zł, kto da więcej i będzie sprytny to może kupć dobry podkład dużo taniej niz w sklepie. Doradzam jednak sprawdzanie komentarzy sprzedawców, zwłaszcza tych negatywnych, bo może dotyczą aukcji w której chcesz wziąć udział. Jak dotąd nie miałam większych problemów z kupowaniem na allegro, ale 2 razy musiałam powalczyć (raz o zwrot kasy bo sprzedali kolor którego nie mieli, a drugi o wysyłke towaru, musiałam postraszyć gościa że zgłoszę to na policję). Aha - a jak coś jest przesadnie tanie to raczej nie bywa oryginalne. Dolicz też koszty związane z przesyłką i zobacz, czy ci się opłaca kupić na allegro, bo czasem może się okazać, że niby kupisz 5 zł taniej jak w sklepie, ale po doliczeniu średnio 5 zł plus koszt wysłania (róznie - u nas 2,50 - 3,00), może się okazać, że przepłacisz. Ale warto tam zaglądać. Czasami fajne rzeczy można wygrzebać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
dzięki dziewczynki za szybką odpowiedz mam troche mieszane uczucia wiadomo że jak coś jest wyjątkowo tanie to coś z nim jest nie tak ale mam jeszcze jedno pytanie jak mam to rozumieć jak w chodzę na wybrany przedmiot i sprawdzam inne oferty tej samej osoby to się okazuje że np. ma 5 podkładów i 5 różnych cen od czego to zależy tym bardziej że różnice są znaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczinki:) ja juz siedzę w pracy i nic nie robię:P Zaraz idę do sklepu po odchudzajace mandarynki:P Aaa zapomnialam Wam powiedziec ,wczoraj na siłowni po godzinie stepera spotkałam kolezankę ktorej nei widzialam ponad miesiac. I ona tak na mnie patrzy i mowi : Czy Ty jestes w ciązy????? A ja do niej :dlaczego pytasz? A ona bo Ci tak biust urósł / bo jak spasiona jestem to i biust mam więkdszy:p/ i polar tak mi sie wybrzuszyl ze ona biudulka myslala ze ja w ciązy:) ale nawet sie nie łudze ze to jakis pozytywny znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie enigma? oby to się spełniło :) Jutro testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, może to był znak. Chyba Goni, o ile nie pomyliłam, aptekarka \"wywróżyła\" ciążę - poszła do apteki po jakieś lekarstwa, a aptekarka jej na to, żeby ich raczej nie brała, tylko zrobiła test. Zrobiłą i co? ma fasoleczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihiih:) no jutro robię :) ale az sie boje ,bo ja jak juz wczesniej mowilam wolę widziec @ niz jedna kreche:(:(:( wczoraj nawet ten test kupiłam hihihihihi i juz mnie korciło zeby robic ,ale to za szybko byłoby:( zresztą jutro dopiero 24dc a ostatnio po duphastonie mi sie wydłuzaja ,wiec moze tez za wczesnie ,no ale po owu to juz 12 dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Zdażają się osoby które potrafią poznać zmiany w wyglądzie młodej mamy mam nadzieję że twoja koleżanka ma taki dar. a wracając do allegro to zgodnie z waszymi radami poczytałam sobie o produkcie pisze że orginalny i w opiniach 100% zadowolonych tak wiec chyba wystartuje tylko musze sprawdzić w domu jaki mam nr.podkładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ber... oby miała rację:) ja na allegro kupuję perfumy oryginalne i jestem bardzo zadwowlona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, 12 dzień po owulacji to trochę szybko jak na test, zazwyczaj wychodzą dopiero w 14 dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Enigma bardzo sie na tym nie znam ale myśle że 24 dzień to zdecydowanie za wcześnie myśle że zamiast testowania jutro to zmierz tem jeśli jet 37,3 to dobry znak a test zrób dopiero po 14 dniu od owulacji ale może sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENIGMAA, a podaj mi nick sprzedawcy oryginalnych perfum, bo ja już kilka razy kupowałam perfumy, ale albo mój nos jest do luftu, albo te perfmy są porozcieńczane i przestają pachnieć. I Ty mi Foli podaj, u kogo kupujesz Diora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja diora przez internet nie kupowałam przeglądałam tylko i potrafie poznać jak jest wyraźne zdjęcie choćby po pędzelkach, miałam w ręce podróbkę i wiem jak wygląda, zresztą podróbki są identyczne. Kupowałam natomiast cienie chanell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie macie pojęcia jak bym sobie zjadła pierożka z kapustką ... mmmm - normalnie az mnie skręca jak tylko pomyślę ... ale muszę uważac, ograniczyłam spożywane kalorie, przysiadkuję, brzuszkuję, więc muszę czegoś się trzymać ... ale te pierożkiiiiii ... mnnnniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kogo? w sumie niedługo :-) Walentynki, może sobie zazyczę taki luksus w prezencie :-) a może sama sprawię sobie prezencik :-) a macie kogoś poleconego od zapachów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis jadłam pizzę ;-) ale mały kwałeczek i jabłko, jogurcik i na razie koniec szamanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...albo fryty ... z dużą ilością majonezuuuuuu ....... jejuuuuu, chyba głodna jestem bo wymyślammmmm ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
ja znowu zapytam o te kosmetyki czy wy kupujecie w ciemno czy tylko te produkty (cienie perfumy, które wcześniej używałyście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez masz zachcianki ;-) ciekawe jakie zachcianki będziemy miały w ciąży ...np.moja bratowa ma fazę na słodkie, zwłaszcza lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja kupiłam od chmielass. Jak kupowałam to najpierw znalazłam na allegro cienie a potem poszłam do sklepu wypróbować jak wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o podkłądy, to te które miałam. Jeśli cienie, błyszczyki - te które przetestowałam w perfumerii, a perfumy, przeważnie te które wywąchałam u kogoś, później kilka razy w perfumerii i ...wiedziałam, że musze je mieć. i wtedy zbieram się do takiego zakupu , zbieramm...a jak przychodzą perfumki to ich nie czuję prawie wcale :-( buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie kupowałam kosmetyków na allegro, ale jak chciałam kupić w innych miejscach niż drogeria - to szłam najpierw do sklepu i wypróbowywałam testety i jak mi pasowały, to kupowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
ja też wybiorę znane mi produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko cienie ale ma dużo pozytywnych komentarzy więc wydaje mi się ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona.... Ty mnie przestań pisać takie:P gupoty:P bo slina mi cała klawiaturę zalała:) ja tu w dobie odchudzania a ta mi tu pisze o pierozkach ,ktorych zresztą zjadłam na Wigilię 40:p:p:P ja na allegro od 3 lat kupuje perfumy od \"mateusz124\" i \"od bartka\" obydwaj polacani sprzedawcy:) i zwsze mam oryginał lub jak ma tester to kupuje tester. Jeszcze nigdy sie nei rozczarowałam ,no ale ja rowniez znam sie na oryginałach:) Wlasnie dzisiaj odebrałam Diora Pure Poision u Niego za 190zł -100ml a w Sephorze za 420zł Ale starsze zapachy sa tańsze ok 140-170 zł za 100ml Np Dolce Galbana Blue Light za ok 140-150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki Wpadłam tylko , zeby sie z Wami przywitać.....u mnie taka okropna pogoda za oknem , ze lepiej nie mówić....buuuuu:-0 Estelko dziekuje za zdjecia :-))) Miłego dnia Wam zyczę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowicie ze za wczesnie?????? hmmm.... zawsze miałam cykle 24dniowe wiec niby jutro byłby termin ,tylko ostatnio od 2 mies jak zaczęłam brac clo a potem duphaston to miałam 26 i 29 dniowe ,ale wtedy owu była w 14dc a teraz miałam juz w 12dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
dziewczynki a jeśli chodzi o tusze to jakie byscie poleciły co myślicie o tych z dwoma końcówkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam L\'oreala z jednej strony biały, z drugiej czarny - ale ten w starszej wersji, nie to new ;-) i dla mnie był bombowy - mam cienkie, jasne rzęski i bardzo ladnie je pogrubiał i wywijał :-) tylko zaraz po nałożeniu białej bazy, malowałam się na czarno - najpierw jedno oko, później drugie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×