Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość Kruszynka 78
Hej! oj oj dawno mnie tu u was nie było..... :) ale wiem , że jest komu gratulować !!!!!!!!!!!! no więc po pierwsze Asi: Kochana! przeogromne gratulacje :) :) :). Dbaj o was. Cieszę się bardzo, że się udało. Sysiu, ty to niezłe miałaś przejścia :( szpital i te sprawy... ale jak to dla dobra twojego i dzidzi to chyba dało się przetrzymać co nie ? Teraz to trzeba za ciebie trzymać kciuki, zeby się pomyślnie rozwiązało :) i nie za wcześnie. Tobie Aniu- brzuchatko z akrobatą w brzuszku też najleprsze życzenia!! Estelko, Foliku ja dalej ciągę ten sam wózeczek co wy czyli czekam na @ (to znaczy nie czekam, ale i tak przyjdzie na pewno ). Staram się bawić skoro jeszcze można :) bo później to z czasem może być krucho. Wczoraj spotkałam koleżankę, która mi mówiła, że jej siostra starała się o dzidziusia ok roku, mimo, ze wszystkie badania miała ok. i mąż też. Wyjechali na wczasy i się wyluzowali. Tak myślę, ze może to faktycznie zależy od luzu... Widzę, że był temat objawów owulacji. Ja chyba takich nie mam, bo nie mam przeźroczystego śluzu tylko albo sucho albo ślisko-mokro. Zresztą mówiłam o tym mojej gin ostatnio. Dziewczyny!!! Teraz jest czas na marzenia i życzenia na Nowy Rok. Ja mam tylko jedno: żeby każdej się spełniło to o czym najbadrzej myśli :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) no i jutro się bawimy, prawda? a mnie złapało choróbsko, mój mąż mnie zaraził, nos mam czerwony, oczy załzawione, ciągle mi zimno, gardło piecze, nie mogłam spać przez ten katar:( i jak ja jutro gdziekolwiek pójdę???? już nie chodzi mi o wygląd, ale nawet ochoty nie mam, ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Makłady witaj w klubie :-( mi od dwóch dni cieknie z nosa i w najlepszym przypadku na Sylwestra będę wyglądała jak pijak z czerwonym nosem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! No został nam 1 dzionek starego roku :) Nadrobiłam wczorajsze zaległosci, fajne pogaduszki były :) Ja nie miałam wczoraj czasu i nie zaglądałam do Was. Odnośnie parzystości i nieparzystości to ja jestem poplątaniec :p urodzona w nieparzystym dniu parzystego miesiąca nieparzystego roku ślub w nieparzystym dniu parzystego miesiąca :p nieparzystego roku coś w tym jest :) odnośnie objawów owulacji to ja szczególnie w tym cyklu jakoś mało czuję, śluzu nie rozpoznam za cholerę,bo nie wiem co to jest ... czy to (hmmm), czy to (hmmm), bo troszkę szalejemy z Miskiem w starym roku. :p ból jakiś odczuwałam tym razem wczesniej niz poprzednio, jakoś tak 10-11 dc. Szyjkę zbadałam tylko raz i już była niso i jakaś taka \"miętka\", więc pewnie by się zgadzało, ale czy owulacja była, czy nie - nie wiem, podejrzewam, że mogło jej nie być. W ogóle podejrzewam u siebie prolaktynkę, bo natychmiast po owu (a przynajmniej w terminie kiedy powinna być) zaczynają boleć mnie piersi. To dziwne, bo wczesniej tylko tak miałam przed @ tydzień. I dlatego czekam cierpliwie do lutego. Bo i szczerze mówiąc podejrzewam , że nawet jakbym poszła sama zrobić badania hormonków (nawet nie wiem kiedy się ją bada), to w naszym labolatorium i tak sami nie robią wyników, wysyłają gdzieś tam materiał. A co mi da samo główne badanie, oni pewnie nawet nie wiedzą, co to obciążenie. Kurde ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja też dołączam do klubu bo mnie gardło strasznie boli. O cześć Kruszynka, dawno się nie odzywałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, mnie też bolą piersi zazwyczaj nie w każdym cyklu a prolaktynę mam dobrą, przejdź się na monitoring przed owulacją i po sprawdź czy pękł pęcherzyk i nie musisz prolaktyny badać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pewnie masz rację foli - w końcu ty tu fachowcem jesteś :) postaram się coś zadziałać w lutym, pojdę jeszcze do mojej ginki i się prywatnie z nią umówię na monitoring, wtedy zobaczymy, bo może mi też jajeczko zdycha zaraz po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
Tabelka I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....24.12.05.......22kg ............Bartuś.......118cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........12kg............Tomuś......101cm jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....5kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............01.12.......34..............?...............16m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............29.11........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........03.12 .........29-34 ....01.01 .........4 m-ce .... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........3mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......18.12.2005....?...........10-13.01.06......4 m-ce......Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................33... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla nas chorowitek, zamiast tańców, przydałaby się jutro domowa impreza piżamowa, z kartonami chusteczek, grzanym winkiem z gożdzikami i witaminami pod ręką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie mieszkamy bliżej może raz po raz przydałaby się taka imprezka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde martwię się czy się nie rozchoruję do reszty jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj pustki a ja w pracy siedzę i nie mam co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, witam wszystkie.....to sie kuruj za wczasu Foli zanim CIe rozbierze do reszty kochana, ależ u mnie dizs biało jak na końcu swiata prędkość którą można sie bezpieczeni poruszać to 30-40 wszystko zasypane !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) U Nas też zasypane:) no Ana podobnie jak u Ciebie:P bo wkońcu blisko mieszkamy:) ale ja lubię jak tak pada śnieg:) a jak jeszcze mam ciepełko to uuuuuuuwielbiam taki widok za oknem:) ale gorzej jak jadę autem:( buuuu nic nie widzę:( ja jeszcze w domku ale za niedługo idę do pracki mysle ze u Nas tez będą pustki ,jedynie 100telefonów na godzinę bo wkońcu zawsze sie wyszystkim przypomina na koniec roku ze chcą to czy tamto:P Aaa dziewczyny... jak to jest zawsze miałam obolałe i nabrzmiale piersi przed @ a teraz ledwo ledwo co.... hmmm.... ani to na ciązę ani na @.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie, ja również siedzę w pracy i nie mam za bardzo co robić. Chyba eidemia jakaś, czy co, ja też ją złapałam, tzn. katar jak cholera, śmieją się ze mnie, że mam nos jak u pijaka, a do tego ból głowy i gardła. Leczę się herbatą malinową, sokiem z cebuli, ale coś mi to nie pomaga. W poniedz. chyba pójdę do lekarza, tyko sama nie wiem bo jak by była fasolka, to co można zażywać? Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA, Enigma - u mnie też biało:) samochodem się jeżdzi jak czołgiem, nie lubię jak coś ogranicza widocznośc - zimą to przeważnie mój mąż prowadzi:) ja wysmarkałam już pakę chusteczek, muszę wyskoczyć do rosmanna, ale jest mi zimno i mi się nie chce:( foli, estellaa - trzymajmy się dzielnie i niech nas już bardziej niż teraz choróbsko nie bierze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, mam mały problem: od 4-5 dni codziennie rano mam bardzo lekkie plamienie - kilka kropel brunatnego śluzu, potem cały dzień spokój... @ powinnam dostać jakoś w weekend, z tempki cięzko mi wyczytać, bo jestem przeziębiona, więc sama nie wiem... martwię się tym plamieniem, czasami miałam 2 dni przed@, ale tyle dni, i to tak regularnie mi się do tej pory nie zdarzało... czy któraś z Was miała coś podobnego? może to od nadżerki (ale gin ostatnio mówiła, że jest z nią w porządku), może coś poważniejszego? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas w pracy jakoś tak ... nerwowo dzisiaj, juz od rana kilka afer, koniec roku w pracy mało przyjemny, ja powinnam robić cokolwiek, ale trudno mi się skupić na czymś konkretnym, bo nie lubie nerwówki. Choć jestem w miarę przyzwyczajona do \"akcji\", to jednak czuje się niepokój w powietrzu. A myślałam, ze będzie to miły dzionek. Taki troszkę \"normalny\". A tu lipa, nerwy wokoło, stresy, rozmowy na dywanikach ... a ja tego słucham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) Witajcie wszystkie dziewczyny. Nie odzywalam się długo, bo ten tydzień miałam dośc zajety. Dostałam w pracy nowy komputer i musialam poprzenosić dane, by jak najszybciej zrobić wypłaty. W srodę byłam na usg , serduszko pulsuje, że hej, widziałam już główkę, zalązki rączek , a ten wielkolud mierzy już 19,1 mm. :) Aniu , ja na takie usg idę w połowie stycznia. :) I już się nie mogę doczekać takiego widoku jak Ty opisałaś. :) Dziewczyny- wierzę, że rok 2006 będzie dla Was obfity w radosne wydarzenia i będzie się roiło od tłustych 2 kresek. :) Tego Wam zyczę z całego serca. :) Kruszynko dziekuję za gratulacje. :) Sysiu- Tobie się klaps nalezy za samowolkę w szpitalu hihhi. :P :D A teraz dziewczyny łykać wiruski ciązowe, by zastapić te paskudne wirusy, które próbują Was dopaśc. **************************************************** ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************** ******************************************************** ******************************************************* ********************************************************* ******************************************************** ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************* ******************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Witam dziewczynki po świętach nie jestem pewna czy mnie jeszcze pamiętacie wpadłam żeby powiedzieć że niestety i u mnie w tym miesiącu fasolka nie przyszła ale jestem pewna że 2006 rok będzie rokiem w którym spełnia się nasze marzenia czego sobie i wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ber, przykro mi że tobie też się nie udało, ale też myślę że 2006 będzie dla nas szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, a @ już przyszła? ciekawe czy którejś z Was uda się w Sylwka zobaczyć dwie krechy. Oby :-) i czy staranka świąteczne przyniosą Cud :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, trzeźwo patrząc u nas to niemożliwe ale ja zawsze mam nadzieję, bardziej nieprawdopodobne rzeczy się zdarzały w życiu :) oczywiście nie nastawiam się ale czasami tak myślę że byłoby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, pewnie że byłoby super! ja tez na nic nie liczę i dlatego wygrzewam się w saunie, chodzę do solarium...co ma być to będzie :-) ale mini szansa zawsze jest - w końcu jakieś tam pojedyncze ruchliwe sztuki w polu widzenia są, to moze jakiś chłopak się załapie na wędrówke z moim jajeczkiem do śluzóweczki macicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą sauną to ja bym uważała no bo gdyby jednak się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Niestety to mój 4dc doła mam już za sobą tak przynajmniej mi się wydaje tylko jakoś dziwnie wciąż mi niedobrze chyba się wrzodów nabawiłam albo co bo tak mam już chyba od kilku dni. Dziewczyny mam pytanie bo jestem nowicjuszką właśnie siedzę sobie na allegro i przeglądam strony z podkładami no i oczom własnym nie wierze za podkłady które w sklepie płace po 60zł tu są już od 5 czy to możliwe co wy sądzicie na ten temat a może to podpucha? Napiszcie co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×