Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Ana, ja tez myslalm, ze mnie mdlosci nie dopadna, bo poczatek byl taki piekny... ale jak ten Maluszek rosnie w brzusiu to o mdlosciach szybko sie zapomina... Ja juz uciekam do domku i chyba na jakies zakupy. trzymajcie sie cieplo, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się Aneczko udanego popołudnia i wieczorku papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anka! No ANA chyba już tylko my w pracy zostałyśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana:) ja tez jestem w szoku i wszystkim mowie ze moja kolezanka jest w ciązy......:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, ja w czwartki do 15.00 a od 15.15 do 16.45 drugi etat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś tak cichutko siedzisz że myslalam ze juz obiadek w domu wcinasz, Foli ty też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli no racja....Enigmuś buziaki dla CIebie....zbieram sie do domu trzymajcie sie do jutra...papatki Beti udanego popołudnia wszystkim !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana papatki:) beti ja tez siedzę do 18:) ale poki co tylko se klikam:):):) Zastanawiam sie co by tu dobrego na kolacyjkę zrobić dla mężula:) bo ja sie odchudzam i juz nic nie będę wcinała:) Po 18 zadzwonię do gina i zapytam o ten wrogi sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Enigma ty to odwazna jesteś gotować i nie jeść, ja bym nie wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, co do testu to sama nie wiem, jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no foli własnie dlatego musze wymysleć cos co mężulek lubi a ja nie przepadam za tym:P tak samo kupuje słodycze:P jego ulubione czekoladki:P swoje omijam:P:P:P:P to potem on zas kupuje mi te co ja lubię:P i jak tu być laską? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta :-) Teraz będe miała dla was mniej czasu bo od wczoraj zaczęłam nową prace i mam kuuupe roboty plus nauka do egzaminów :-( U mnie dzisiaj 6dc i jakoś taki napięty mam brzuszek i ciągle mam wrażenie że coś mi cieknie... pędze do kibelka a tam nic... odrobinka białego śluzu.. może to już owu.. sama nie wiem... ale dzisiaj profilaktycznie przytulanko wieczorem :-) Uciekam dziewczynki robić obiadek i przed książki.. AnA!!! Gratulacje!!!! Wiedziałam że Ci się uda!!!! jupi jupi!!! Nie przemęczaj się i życze dalej tak dobrego samopoczucia! Do usłyszenia babeczki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiecie jaką maść na opryszczkę można stosować w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. :) Ostatnio się tyle tu dzieje , że nie nadążam przeczytać , a jesli nawet przeczytam to zapominam co było na początku.:o I nieraz się też złapałam na tym, że zaczynając pisac , chciałam cos komuś napisac i ... zapominałam. :( Albo wciągnęła mnie z kimś rozmowa i niektóre rzeczy mi umykały. To takie lekkie wytłumaczenie z mojej strony i przeprosiny. Co do słów Pauli. Ja w grudniu chciałam też zrezygnowac z pisania, bardzo często byłam niezauważana. Byłam szczęsliwa, że mi się udało i było mi przykro, że tak szybko stałam się zbędna i zapomniana. Ale później mi to przeszło , doskonale pamiętam jak się czułam , jak się starałam, jak bolały mnie te niepowodzenia i doskonale Was rozumiem. Odzywam sie teraz rzadziej , rzadko pisze o sobie, ale jesli akurat zaglądam na kafe ( a w dni jak jestem w pracy jest to bardzo trudne) i widze, że ktoś ma problem, to o ile potrafie staram sie pomóc i pocieszyć. Paula- mam nadzieje, że nie wpłynie to na nasz stosunek, ale przypomnij sobie jak źle się czułyśmy latem, jak wiekszośc z \"naszego grona\" była w ciązy i niewiele nas starających sie zostało. Miałysmy do nich żal , że nie zauwazają nas, że piszą tylko o sobie. My to samo robiłysmy- głównie pisałysmy o naszych problemach i dołkach , mało również było naszych wypowiedzi w stosunku do ciężarówek. Patrząc teraz z widzenia cięzarówki, naszymi najważniejszymi dla nas sprawami sa różne rzeczy - my się cieszymy jak maleństwa sie dobrze rozwijają, martwimy o nie, a dziewczyny , że nie sa jeszce w ciązy. I to jest normalne. Troche zrozumienia dla \"każdej ze stron\" Enigmus- tak jak cytologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza 27
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alianka
foli.....moze lepiej w ciazy na opryszcze metody naturalne. jak nie mialam masci to stosowalam sok z cytryny i ladnie i szybko wyleczylo mi opryszcze. ale opryszczke mialam 2 razy w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku:) Ty na nie opuszczaj absolutnie:):):) paula i anka zreszta też:):):):) i piszcie jak najwięcej:) Ja to nawet zastanawiałam się dlaczego dziewczyny ktore mają juz swoje maleństwa w domku nie skrobną cosik do Nas:) No suzinka i sysia ,aga to pisały ale cosik monika 80 przycichła:( Kurcze ...moze rzewczywscie tyle czasu poświęca maluszek?:) wczesnie ... jak tylko Was podczytywałam to pamietam była soul i innme dziewczynki ktore maja juz swoje bobaski.... Napiszcie dziewczyny co u was słychac?:) Monik ...❤️ wracaj do Nas :) iza :) lecę na silkę:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jachce fasolkę ....dzwoniłas do tego gina?:) daj znac :) moze On Ci pomoze?:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domku, mężuś w pracy więc troszkę czasu dla siebie ale pewnie jak zwykle tylko się będę lenić bo już na nic nie mam siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia...
hej dziewczyny ! foli ja od dzisiaj juz nie biore tego encortonu...zadzwoniłam do mojego gina bo fatalnie sie czułam reszte lekow biore według tego jego schematu ...pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Alianka dzięki za radę, właśnie wypróbowalam Gonia, to dobrze zawsze to mniej leków. Powodzenia w staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Asia, a ty się nie przepracowuj zbytnio :) jachcefasolkę - gratuluję nowej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia..
Foli a jak u Ciebie z tego co pamietam Ty teraz jetes po inseminacji ? jak sie czujesz ? mnie troszke to przeraza boje sie tego rozczarowania ..co jesli sie nie uda ...zbyt duzo nadziei pokaladam w tym zabiegu ... a czy ta inseminacja jest przeprowdzana w szpitalu czy w gabinecie ? a jak ze zwoplnieniem to wyglada ? Czy moze lekarz da mi np 1 czy 2 dni przed i po zabiegu zwolnienie z pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, czuję się ok, chociaż denerwuję się już bardzo o wynik trzeciej inseminacji, w sobotę mam termin @. Zabieg wykonuje się w gabinecie. zwolnienia nie potrzebjesz moze tylko na dzień inseminacji bo lepiej wypoczywać sobie. Inseminacja trwa króciutko, to nie jest trudny zabieg, coś jak badanie ginekologiczne. nie ma się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia..
ale wiesz troszke sie boje bo to moj pierwszy raz ...powiedz mi o co powinnam spytac mojego doktora co powinien mi powiedziec przed juz sama inseminacja ? a czy maz w tym samym dniu co inseminacja oddaje nasienie czy ono jest wczesniej oddane ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia, ja zawsze pytam o wyniki męża żeby wiedzieć jaki mam szanse, on też mówi mi ile mam pecherzyków po clostillbegycie, zazwyczaj mam dwa. Im lepsze wyniki męża tym większe szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia, inseminacja nie wymaga od ciebie specjalnego przygotowania, bierzesz tylko clo przed inseminacją i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie gniewajcie sie , ale ja Was tylko bede podczytywała, nie mam zamiaru pisać jak ktos taki jak foli mnie ignoruje, sorki ale to boli strasznie........ Paula witaj w klubie..... u mnie ok nie plamiłam mocno, moze na wkładce było ze 3 kropelki, w a wy juz czarne mysli miałąyscie byłam u gina wszystko ok, wiec nie wypisujcie takich rzeczy....wizyte mam na 14 lutego....... dziekuje za wszystko byłyscie kovhane....odezwe sie jak urodzę kruszynke papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×