Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anty anty

najlepszy antyperspirant - kto zna?

Polecane posty

Gość drazetka
najlepszy dla mnie po przetestowaniu milionow okazal sie adidas action 3 sensitive nie podraznia skory najpiekniejszy zapach jaki poznalam ze wszystkich antyperspirantow dlugo sie trzyma caly dzien jak na mnie przy czym nie traci zapachu ktory jest super ale nie miesza sie z perfumami nie zostawia bialych sladow na ubraniach nawet czarnych skora sucha i wrecz zdbana to moj nr jeden niestety w angli gdzie mieszkam zostak wycofany i trudno go kupic ale w polsce jest w zwyklych drogeriach za dobra cene polecam kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda654
Według mnie najlepszy jest antyperspirant roll-on marki Eva Natura. Super skuteczny, działa 24h i nie pozostawia białych śladów. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetrade
nie ma lepszego niz Soraya z niebieską zakretka. kosztuje ok 7 zł. to juz moje kolejne opakowanie. polecila go dziewczyna która ma filmy na you tube. jest super. caly dzien dziala. i nie brudzi ubran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania44444
Antidral to "cudowny" antyperspirant. ciezko mi bylo uwierzyc, ze po jednym zastosowaniu moj problem z poceniem sie pach zniknął :) stosuje go od roku...raz w miesiącu. wyrzuciłam do kosza własnie bo sie przeterminował a byl praktycznie cały. bardzo bardzo wydajny, bardzo bardzo pomaga;) zapewne nie kazdemu bo na kazdego czlowieka dziala co innego i kazdy ma podobny ale jednak innego charakteru problem z poceniem. warto wyprobowac bo jest niedrogi jak na taką skutecznosc. Podczas stosowania praktycznie nie trzeba uzywac innych antypersirantów. POLECAM W 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Garniera Tego najmocniejszego "na upał, sport i stres".Mi pomaga ale chciała bym spróbować Pesrspi Block

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika181
Ja stosuję perspi block i szczerze mówiąc...do d...!!! Mam wrażenie, że pot śmierdzi jeszcze intensywniej niż zwykle, dlatego skuszę się na antidral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wert983
eva natura fresh lub energy, skuteczny deo spray przeciwdziała wydzielaniu potu i odświeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wert983
eva natura fresh antyperspirant eva natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antiiiiidral
a do czego może prowadzić codzienne stosowanie antidralu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwww
codzienne stosowanie antidralu może doprowadzić do zapalenia skóry!! antidral jak i etiaxil najpierw używa się co 2 dzień na nieogolone pachy, po 2 tyg może używać raz w tyg. trzeba szczególnie uważać jak się ma wrażliwą skórę, ja używałam etiaxil przez miesiąc, działał cudownie, ale skończyło się na kontaktowym zapaleniu skóry z którym męczyłam się przez prawie 3 tyg aż poszłam do dermatologa, dostałam tabletki sterydowe i taką też maść, co prawda po tyg mam paszki wyleczone ale nie zmienia to faktu że miałam otwarte ropiejące rany, skórę tak wysuszoną, że schodziła płatami i pieczenie jakby mi rozżarzone żelazo przykładano, katorga!! teraz mam dożywotni zakaz od lekarza używania etiaxilu i jego pochodnych czyli np. antidralu też. to jest przestroga dla tych, którzy mają wrażliwą skórę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona .
Witajcie . ! Mam podobny problem . Dotychczas używam Adidas intensiwve - taki pomaranczowy w kulce . pomaga mi jest superowy bo długotrwaly pod wzgledem swiezosci ale jak sie go kupi to szybko sie konczy i wkuza mnie to ze co chwila musze latac po nowy . Moja mama uzywa rexony ale ja kiedys mialam rexone i ona zostawiala biale slady pomuzcie . ! Prosze . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po antidralu
mnie strasznie oachy swedzialy, dodatkowo raz pofarbowl mi sukienke, z fioletowej srobila sie pod pacami rozowa!!! od jakiegos czasu uzywam driclor, stosuje sie tak jak antidral, ale jest rewelacyjnyt, najlpeiej kupic na allegro, bo za ta sama cene ma sie jeszcze raz tak duze opakowanie jak w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowałam już wiele rexon . aktualnie mam adidas action 3 i nic mi nie pomaga :( a antidral można stosować niezależnie od wieku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanna23
garnier mineral the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadzixx23
na mnie nie działa żaden lady speed stick tylko antyperspirant w kulce z avonu ale po dłuższym stosowaniu miałam przesuszoną skórę pod pachami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadzixx23
garniera też miałam i dupa,na każdego działa co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnier mineral też miałam... i niic ;/ teraz chyba musze nivea wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hd2
dobry jest spray antyperspirant fresh od evy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelita
Używałam już tyle antyperspirantów i w sprayu i w kulce.. Żaden nie dział. W końcu trafiłam na rexone aloe vera. Jest świetna. W ogóle wszystkie rexony są dobre, ale ja używam akurat tej. Jakoś tak mi podpasowała ;) Dobry jest też antyperspirant z vichy, ale strasznie drogi. Taki na górze powiedzmy.. odcień zieleni, na dole biały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antidral jest w porządku, ale rzeczywiście - należy stosować z umiarem. kosztuje niewiele, a rzeczywiście ogranicza pocenie, w e-lek za dwie dychy można kupić, nie jest to majątek, więc na pewno warto przetestować. na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty?
używałam antidralu i tylko przez pierwszy miesiąc był skuteczny, gdy problem powrócił odstawiłam go na chwile i spróbowałam po jakimś czasie znowu ale nic nie dało, teraz problem potu znowu powrócił i nie wiem czego moge spróbować innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54673892fgdhsjakfyui
etiaxil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty?
troche drogi, ale w sumie moge spróbować, a nie ma nic innego, troche tanszego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty?
może to głupie, ale moja koleżanka spróbowała męskich antyperspirantów i zadziałały, myślicie, że to dobry pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfafgadg
ziaja wypuscila antyperspiranty i bloker, zobaczcie w kwc na wizaz.taniutkie i skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel54iNa
Takie antyperspiranty z drogerii są do duupy. Zgadzam się, że Antirdal i Etiaxil są bezkonkurencyjne i w 100% działają. Ten drugi jest troche droższy, ale oba są bardzo wydajne - naprawdę warte polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaMaruda
Uwielbiam Nivea - Sensitive m.in. dlatego, że jest bezzapachowy. Uwielbiam w kulce. Niestety od jakiegoś czasu nie widzę go w sklepach więc używam wersji w sztyfcie (która też ostała się tylko w jednym sklepie) Ktoś wie może czy zostają one wycofywane? Z tego co widziałam zawsze szybko schodziły więc dziwi mnie, że nie widać ich w sklepach (dorwać sztyft i to też końcówki mogę tylko w jednym hipermarkecie, zero sztuk w drogeriach) Znacie może inne bezzapachowe, najlepiej w kulce? Mam AA ale średnio się sprawdza w moim przypadku. Nivea Sensitive dobrze się sprawdzał na mnie i był naprawdę bezzapachowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×