Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anty anty

najlepszy antyperspirant - kto zna?

Polecane posty

Gość sz.
ZIAJA bloker, w aptece ok 6 zł, działa tak samo jak ten antidral, a jest mniej żrący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka1185
SUPER DEO na zmine z ANTIDRALEM tyle ze antidral podrznia mi skore ale jest naprawde skuteczny tak samo jak superdeo stosuje na ogolone paszki i wszystko gra POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsfhsdhgdkhg
dokladnie Ziaja Bloker, rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwatka
Ja obecnie używam antyperspirantu Flosleku do skóry wrażliwej i jestem z niego bardzo zadowolona, zarówno chroni przed poceniem jak też łagodzi podrażnienia, powstałe po goleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepszy ostatnio okazał się Garnier Mineral Invisible. najlepsze jest w nim to że nie pozostawia plam ani na czarnych ani na kolorowych a także na białych ubraniach. ja mam w kulce i powiem, że fajnie się wchłania, nie ma po nim tego nieprzyjemnego uczucia klejących się pach. jest naprawdę godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie dobrych i chyba najlepszym ostatnio okazał się Garnier Mineral Invisible. naprawdę fajnie się sprawdza, nawet po całonocnym studniówkowym szaleństwie okazał się niezawodny. Raz że nie pozostawia plam na ubraniach, na żadnym kolorze a dwa że nie czułam nic a nic zapachu potu pomimo szaleństwa jak nie wiem co. Cena bardzo dobra i skutecnzośc także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę używać tych blokerów i innym antyperspirantów aptecznych, skórę mam po nich podrażnioną bardzo, piecze, szczypie i swędzi nie do zniesienia. Ale kupiłam właśnie tego garniera w promocji w naturze za 8,99, póki co jest ok, zobaczymy jak się sprawdzi na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na każdego działa inaczej. Ja mam problem z tym, że po tyg przestaje działać bo skóra się do niego przyzwyczaja. Dlatego co tydzień zmieniam na inny a po pewnym czasie wracam do starego żeby go zużyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na każdego działa inaczej. Ja mam problem z tym, że po tyg przestaje działać bo skóra się do niego przyzwyczaja. Dlatego co tydzień zmieniam na inny a po pewnym czasie wracam do starego żeby go zużyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio używam Rexony w kulce i sprawdza się bardzo fajnie. Nie zostawia śladów na ubraniach i skutecznie chroni przed poceniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuję adidasa
adidas jest ok , mi wystarczy , przynajmniej ładnie pachnie i nie zostawia plam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenamag
a ja uzywam blokera z firmy ziaja, ijestem megaaa zadowolona. jeśli ktos ma kłopoty z silnym poceniem sie to polecam. Koszt 6 zł a czyni cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisa1969
Ja mam bardzo dużą potliwość pach i 4 lata używałam Etiaxil do skóry normalej i jakoś dawał radę , ale nie do końca zawsze czułam, że nie do końca jest skuteczny tak jak chciałam. Ok. miesiąc temu jak byłam na badaniach u dermatologa w Poznaniu zalecił mi stosowanie podobnego preparatu Perspiran o troszkę innym składzie i co się okazało ten daje praktycznie 100% skuteczność przy tak dużej potliwości pach jaką ja posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokolola213
Ja nauczyłam się tego, aby często zmieniać antyperspiranty, bo po jakimś czasie zwyczajnie przestają spełniać swoje zadanie. Do tej pory najlepsze były Fa i bloker z apteki (chyba Floslek). Te dwa zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijanna
Nivea !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super jest antyperspirant w kuleczce Sorayi z serii świat Natury. Bardzo dobrze chroni, nie wysusza, a wręcz przeciwnie mam wrażenie, że lekko nawilża skórę. Można stosować go po depilacji / mnie zupełnie nie podrażnił/ i nie jest lepki. A to że nie zostawia śladów na ubrankach, to już taka wisienka na torcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na kogoś nie działają zwykłe antyperspiranty polecam używanie blokerów. Z polskich marek jest Ziaja. Innym skutecznym blokerem jest etiaxil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. Silver Roll on - Dezodorant Hb znakomicie zmniejsza potliwość, ale również bardzo długo zapobiega kiepskim zapachom - stosuję od dawna i to jest w zasadzie jedyny kosmetyk tego typu, który mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja też używam blokera z Ziaji, łagodny i pomaga, 2 razy w tyg na noc i nie pocę się w ogóle. Rano tylko psiknę dezodorantem. A mam naprawdę z tym problemy, jak nie użyje blokera ani razu w ciągu tygodnia, to od razu plamy pod pachami. Używałam i antidral i etiaxil, no ale są drogie i w dodatku bardzo piecze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbbbbbbbba
ziaja bloker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikitakiktototaki
Wszystkie do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek broz
Dobry jest Silver Roll on - Dezodorant HB, tutaj daje faktycznie bardzo fajne efekty. Przede wszystkim skóra znacznie korzystniej wygląda, nie ma podrażnień, dziwnych śladów, kiepski zapach się nie pojawia, a właśnie o takie efekty chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadas
Silver Roll on - Dezodorant znam, korzystam od roku - bardzo dobry kosmetyk, faktycznie naturalny, nie sprawia żadnych problemów. W moim przypadku efekt znakomity, skóra w dużo lepszym stanie, bez kiepskiego zapachu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy dezodorant jaki moge polecic to aloesowy dezodorant w sztyfcie firmy Living Forever Produkt, który nie zawiera szkodlwej soli aluminium, nie plami ubran,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×