Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anty anty

najlepszy antyperspirant - kto zna?

Polecane posty

Gość gleja
Ja polubiłam ADIPOWER. Zdecydowanie nadaje się na fitness. W zależności od humoru uprawiam zumbę, step, tbc czy trampoliny. Poznaje nowych ludzi i gubię zbędne kilogramy, a nie pocę sie tak bardzo jak po innych antyperspirantach, które może mają zapach, ale to tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizaizaa
Adidas Adipower 72 H ! Nie zostawia białych śladów na ubraniach, nie wysusza i nie podrażnia. Działa naprawdę długo, dzięki czemu umiejętności na zajęciach pole dance wciąż progresują. Dzięki temu mogę poczuć się kobieco. Męski Adidas jest również godny polecenia. Ten zapach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam anti-perspirant adidas Adipower i jestem zadowolona nie brudzi, skutecznie chroni przed potem, ładnie pachnie, nie uczula. Zapach długo sie utrzymuje. Opakowanie poręczne i wygodne zawsze nosze przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, jaki jest najlepszy, ale przynajmniej przy dezodorancie Hildegard Braukmann mam święty spokój. Ogólnie w takich tematach zawsze chodzi po prostu o zwyczajną systematyczność. Wtedy realnie nie ma problemów z zapachem potu, wszystko wygląda normalnie. I tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant naturalny HB - powinno być w porządku. Też miałam zawsze problem, antyperspirantów po prostu nie chcę, a sam dezodorant daje mi spokój - przynajmniej ten. Ale rzeczywiście po większości trudno się spodziewać cudów. A jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Zechsal ma w ofercie antyperspirant magnezowy. Tutaj http://zechsal.pl/ do kupienia. Naturalny, bezpieczny i skuteczny. Odpowiedni dla kobiet w ciąży oraz wegan. Bazuje na chlorku magnezu. Nie ma zbędnych dodatków. No i magnez wchłania się przez skórę jest to więc także forma jego suplementacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie dezodorantu naturalnego HB i wszystko wtedy będzie OK. Nie kombinuję z tematem - od dłuższego czasu cały czas ten sam kosmetyk i nie widzę powodów do tego, żebym miałam cokolwiek tutaj zmieniać. Wszystko jak na razie jest w absolutnym porządku i oby tak dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antyperspirant substancja w produkcji takiego dezodorantu robi czop, dlatego toksyny nie mają ujścia z zatkanego gruczołu potowego,co jest szkodliwe dla zdrowia . W Niemczech ludzie zamawiają kosmetyki i dezodoranty robione w recepturze aptecznej . Fajnie bo można samemu zamówić u nas w recepturze aptecznej.Nie zatykają, nie podrażniają,a skóra pod pachą nie zmienia się w czarną, Taki z receptury z ekologicznym składem jest najzdrowszy i najskuteczniejszy. To ważne ,bo nie daje podwyższonego ryzyka zachorowania na raka. Pacjentom w chemoterapii i po absolutnie lekarz odstawia fabryczne dezodoranty,bo mają toksyczne i bardzo szkodliwe dla zdrowia chemikalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina89222
Uwielbiam naturalne kosmetyki, więc gdy dowiedziałam się o dezodorancie firmy http://zechsal.pl/ to od razu musiałam go sobie sprawdzić. Podobno ma w składzie same naturalne składniki. Jego formuła ma być oparta tylko na składnikach pochodzenia naturalnego, a świeżości ma dodawać zapach mentolu. Może ktoś z Was już używał tego dezodorantu? Dajcie znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość księżniczka
Ja zamawiam z doz enilome, ale zawsze kilka sztuk, mój mąż kiedyś próbował i teraz też korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, znam, jest bardzo dobry, robi różnicę... Ten kosmetyk HB - powiedzmy, że w moim przypadku dało to mocną zmianę na plus, widoczną korzyść. Nic się nie działo od razu. Aktualnie wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

U mnie dobrze sprawdziły się dezodoranty z Cosnature. Miałam już dwie wersje zapachowe: z limonką i miętą oraz z lilią wodną i obydwa pachną świetnie. Mają dobry skład i całkiem fajne ceny. Zdecydowanie warto je sprawdzić 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubię z garniera różowy w kulce i ziaja activ, obydwa tanie i do dostania w rossmannie :)

ale mam wrażenie, że jak się długo używa tego samego dezodorantu to on przestaje działać i trzeba zmieniać, miał tak ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyperspirant

Dziewczyny na mnie akurat dziala super iwostin a kosztuje kilkanascie zlotych, kupilam chyba wszystkie jakie sa na rynku, ale kazda z nas jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×