Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anty anty

najlepszy antyperspirant - kto zna?

Polecane posty

Gość gość
Używam różne ale tylko w sprayu: Dove, Garnier, Rexona, Fa. Latem tak z dwa razy w tygodniu bloker w kulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinkess
Często pocę się. Próbowałam różnych kosmetyków pod pachy.Myślałam, że jak nie markowe, to może jakiś lekko mniej znany będzie pomocny. Dla mnie wyborowy jest Super Deo. Bardo łagodny, długo pielęgnuje ciało pod pachami, nie szczypie bo jest bez alkoholu, bezzapachowy dzięki czemu nie mieszają się zapachy z wodą toaletową itd. Doszłam do wniosku,że jak w przypadku wszystkiego zaczynam stawiać tylko na oryginalne produkty, bo podobnych do oryginałów jest ocean na rynku. Wybrałam oryginalny Super Deo. Jest w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1h
Super Deo jest najlepszy z dotychczasowych jakie stosowałam.Kupuję w aptece, wystarcza mi na około 13 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matsssxc
Kupując Super Deo zastanawiałam się, czy jest dobry, bo reklamują już tyle produktów i ciężko o coś wyjątkowego. Może nadzwyczaj wyjątkowy to on nie jest, bo ma brzydkie opakowanie, ale bardzo dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekt którego szukasz z pewnością da Ci Etiaxil – odkąd go używam nie pocę się prawie wcale nawet podczas lekkiego treningu! Spróbuj sama dla mnie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant naturalny Intensiv od Hildegard Braukmann - rewelacja. Raz że fajny zapach, a dwa - fakltycznie utrzymuje świeżość przez cały dzień, nie mamy żadnych problemów, a wiem jak jest z takimi kosmetykami. Mało który dezodorant daje tak fajne efekty, nad wszystkim trzeba się napracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant Hildegard Braukmann - raz rano psikam i mam spokój przez cały dzień. I tak jest za każdym razem. Co istotne - zapach naprawdę jest super, nie chodzi tylko o to, że nie pojawia się zapach potu, po prostu jest zdecydowanie normalnie, a miałam z tym swoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt raczej wszystkich nie testował ;-) Na pewno polecam od siebie DEZODORANT NATURALNY INTENSIV HB, bo akurat przy nim mam z zapachem potu zdecydowanie święty spokój. Poprawa nadeszła, zmiana zdecydowana, ale też nic nie wyszło z dnia na dzień. Też przerobiłam wiele kosmetyków - nigdzie nie miałam takiego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się co do Etiaxilu – też zaczęłam go używać od stycznia, kiedy zapisałam się na siłownię. Nawet nie chodzi tutaj o pot, bo wiadomo, że każdy się poci przy intensywnych ćwiczeniach, ale super sobie poradził ze smrodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używał ktoś Medispirantu, albo Ziaji? Bo słyszałam, że to jest zupełnie to samo i różnica jest jedynie w cenie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
INTENSIV od Hildegard Braukmann - powinien zrobić wam sensowną różnicę, mnie zdecydowanie pomóg, w sensie - nie mam już takich problemów, jakie miałam kiedyś. Psikam się jeden raz i mam spokój na cały dzień. I moim zdaniem, tak właśnie powinno to wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etiaxil wygrywa skutecznością i stosunkiem wydajności do ceny – jak dla mnie numer 1 obecnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Etiaxil warto brać pod uwagę przy problemach z nadmierną potliwością. Jak ktoś się poci standardowo to też się nada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również używam Etiaxilu, ale w wersji "Strong", bo niestety mam baardzo dużą nadpotliwość. Na szczęście dzięki tej małej kulce da się normalnie funkcjonować! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście Medispirant i Ziaja praktycznie wcale nie różnią się działaniem, za to ceną owszem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Etiaxil ma zdecydowanie najlepszą skuteczność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sanex w kulce, z fioletowa nakretka. Bardzo dobry jest tez bloker z ziaji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim dezodorant naturalny HB - moim zdaniem bardzo duża zmiana,bez negatywnego wpływu na skórę, bez pojawiania się potu tzn. jego zapachu. W moim przypadku to dało naprawdę dużą zmianę, bo jednak od lat mam problemy z tymi tematami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pot jest naturalną rzeczą i tak jak kupy tak i potu trza się pozbyć. Zacznij uprawiać sport. Wtedy się nie będziesz tak szybko doprowadzać do mokrej koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam dezodorant naturalny HB - super działa, pomaga, robi różnicę, widać efekty jego stosowania. A wszystko do ogarnięcia podstawowymi metodami. Czy u was było inaczej? To dla mnie jedyny kosmetyk, który faktycznie jak na razie zatrzymuje pojawianie się potu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam po prostu dezodorant naturalny HB - działa, robi różnicę, pomaga, cera nie jest podrażniona, a ogólnie wszystko wygląda w porządku. To nie przepuszcza potu, a jednak u mnie wiele kosmetyków nie dawało żadnych efektów. W każdym przypadku wiele zależy od danego kosmetyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2 tygodni używam tego dezodorantu HB - faktycznie działa. Psikam się jeden raz i jak na razie wystarczy, zapach potu się nie pojawia, zatem chyba to pewny kosmetyk. Przynajmniej u mnie widać efekty jego zastosowania. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant naturalny HB u mnie daje radę, przy czym faktycznie najczęściej jest duży problem z utrzymaniem normalności przy dezodorancie - przepuszcza kiepski zapach. Tutaj jest ok, a faktycznie dotychczas zawsze używałam antyperspirantu. Teraz wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata0005
Ostatnio testuję Adidas Adipower 72 H w sprayu. Jest naprawdę super. Pachnie długo, nie uczula, jest ze mną zawsze , szczególnie podczas aktywności fizycznej, pachnie coraz lepiej wraz z wydzielaniem potu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel0009
Dezodorant Adipower dla mężczyzn 72 H. Jest super pachnący, skuteczny, nie uczula, pachnie mocniej i mocniej kiedy ćwiczę . Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×