Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anty anty

najlepszy antyperspirant - kto zna?

Polecane posty

Gość Konsia
Ostatnio w sklepie rzucił mi się w oczy i do koszyka wpadł L:) Adidas Adipower. Chciałam czegoś dobrego na pocenie się gdy idę na fitness. Póki co testuje i dezodorant daje radę. Niestety zapach nie należu do moich ulubionych ale ważniejszy jest dla mnie efekt blokowania pocenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olajjola
Mi ostatnio do koszyka wpadł adidas Adipower i jestem zadowolona. Długo zatrzymuje świeżość nawet w stresujących sytuacjach czy podczas wysiłku fizycznego. Ma przyjemny zapach i co ważne nie zostawia śladów na ubraniach , a często się tak zdarza z innymi antyperspirantami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię dać sobie wycisk na siłowni, tak odreagowuję najlepiej stres związany z codziennymi obowiązkami. Ostatnio zaczęłam używać antyperspirantu adidas Adipower 72h i muszę przyznać, że doskonale radzi sobie w wymagających sytuacjach. Nawet po bardzo wyczerpującym treningu mam sucho pod pachami, czuć i widać, że działa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weronika
Adidas ADIPOWER jest całkiem niezły, ma naprawdę przyjemny zapach ale przy większy wysiłku oprócz zapachu nie zapewnia pełnej ochrony. Jednak dla osób, które mało się pocą jest wypełni wystarczający, ja jednak należę do osób, które mają problemy z potliwością i jak na moją przypadłość jest naprawdę okey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaara6
Miałam już sporo dezodorantów i antyperspiranow od Nivea po ateczne. Ostatnio wpadł mi w ręce Adidas Adipower 72 i muszę przyznać że jest świetny. Choć sceptycznie do niego podchodziła. Ładnie pachnie i chroni przed poceniem jedynie co mnie martwi to zawartość pudru czego jest lubie. Ale jako antyperspirant mogę polievis czegolnie podczas wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespieszysie
Widziałam, że dużo dziewczyn mówiło wyżej o dezodorancie adidas - też go używam. Widziałam go w Rossmannie jako nowość i musiałam przetestować na sobie. Z całym dniem w biegu świetnie sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magsze
Miałam wiele antyperspirantów, przez naturalne z Rossmanna, bez aluminium.... Ostatnio sprawdziłam parę firm. Najpierw kupiłam Garnier, kładłam w nim wielkie nadzieje dopóki nie doznałam ogromnego stresu, który jeszcze wzrósł w momencie kiedy czułam od siebie pot. Najlepszy do tej pory okazał się Adidas ADIPOWER. Od paru tygodni nie czułam od siebie potu, stresowe sytuacje nie są mi straszne a na siłowni nie muszę się martwić czy trener personalny poczuje ten brzydki zapach.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Antidrale itd nawet po umyciu pachy czasami zostawiają ślady na ubraniu, dosłownie "wyżerają" kolor i pacha po nich piecze jeśli masz wrażliwą skórę:/ Jeśli nie chodzi o te typowo apteczne, to dla mnie najlepsze antyperspiranty produkuje Adidas. Kulka + spray i naprawdę dają radę cały dzień. Dezodorant nie zostawia śladów i naprawdę fajnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWeronika
Dla mnie Adipower jest okey, ale podczas wysiłku, jak dla mnie nie zapewnia pełnej ochrony, zapach na plus, naprawdę świetnie zakrywa nieprzyjemne zapachy nie mieszając się z nim i nie tworząc przy tym fetoru, ale z wytrzymałością na pot, to nie założyłabym szarej koszuli, z obawy, że będę miała na niej mapę świata. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna2121
Ostatnio skusiłam się na Adidas Adipower i bardzo go polubiłam.Pięknie pachnie,dobrze chroni przed potem czy to podczas ćwiczeń na siłowni czy zwykłych obowiązkach domowych.I nie zostawia śladów na ubraniach.Dla mnie najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala4667
Mi znajoma poleciła ADIPOWER, gdyż często jestem w biegu, do tego jeszcze siłownia i niestety wiele antyperspirantów sobie nie radziło z moim potem, a ten tak, jestem pod wielkim wrażeniem. Zapach jest bardzo przyjemny, choć przyznam szczerze , że zakupiłam też dla męża i bardziej mi się podoba jego zapach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Adidas Adipower. Nie zostawia śladów na ubraniach,chroni przed potem i bardzo ładnie pachnie.Lubię go bo na co dzień jak i podczas bardziej ekstremalnych zajęciach daje sobie radę.Dla mnie bardzo skuteczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszy jest adidas Adipower, jak zawsze miałam problem z trwałościa antyperspirantu tak ten jest super, paszki pachną cały dzieeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluszja
Według mnie najlepszy jest adidas Adipower, jak zawsze miałam problem z trwałościa antyperspirantu tak ten jest super, paszki pachną cały dzieeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie używam, lubię naturalnie pachnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusia5551992
Ja od lat jestem wierna antyperspirantom Adidas. Moim ostatnim wyborem jest Adidas Adipower. Ma przyjemny zapach. Nie zostawia białych śladów (co niby powinno być oczywiste w przypadku antyperspirantu, ale jak same dobrze wiemy nie zawsze tak jest! :)). Ale najważniejsze że Adipower nadąża za mną cały dzień, dzięki czemu nie straszny mi pot niezależnie gdzie jestem - czy na siłowni czy w pracy czy na spotkaniu ze znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy Jaki znam to Adidas adipower . Polecam szczególnie dla aktywnych osób. Działa i chroni przed potem 72 h i ja jestem mega zadowolona bo dotychczasowe antyprespiranty ,które używałam nie były wystarczająco dobre ,a należe do bardzo potliwych osób :) Ten antyprespirant pozwolił mi czuć się konfortowo i świeżo w każdej stresującej sytacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara3008
Ja naprawde wiele w swoim zyciu sie natestowalam, znalazlam kilka dobrych, ale odkad lubie dac sobie wycisk na treningu, to potrzebuje naaaaajlepszej ochrony. Taka znalazlam w postaci antyperspirantu adipower, chociaz nigdy nie lubilam spreyowej formy, ten mnie zachwycil. Totalnie daje rade i nie czuje sie po treningu jak skunksik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varia91
Egzamin zdany na piątkę — ochrona przed potem, przyjemny zapach i brak śladów na ubraniu. Tego właśnie oczekuję od dobrego antyperspirantu, a Adidas oferuje nam porządną ochronę, nawet przy intensywnym wysiłku, długotrwałej zabawie, podwyższonej temperaturze ciała czy w stresujących sytuacjach. Opakowanie Adipower przykuwa spojrzenie — jest to porządny dezodorant z biało-pomarańczowym designem. Łatwy w aplikacji, dozownik, który się nie zacina. Dyfuzor uwalnia sporą i równomierną chmurę produktu, który nie pozostawia śladów zarówno na ciemnych, jak i jasnych ubraniach, więc można szybko się ubrać bez obaw o plamy. Nowość od Adidas ma ładny zapach, który nie jest duszący -gdzie w niektórych przypadkach często się to zdarza- i nie nudzi się po kilku dniach systematycznego stosowania kosmetyku- świeży, sportowy, ale nie na tyle intensywny, by gryzł się on z później użytymi perfumami. Niezawodny w stresujących sytuacjach i skierowany na 100% ochronę-tak, by nie tworzyć plam, zbędnych podrażnień i działać wtedy, gdy tego oczekujemy, szczególnie gdy nadmiar obowiązków sprawia, że dzień nigdy się nie kończy. Dezodorant został sprawdzony przeze mnie podczas intensywnego „biegania” po mieście w celu załatwienia ogromu spraw jednego dnia, po wizycie na basenie i przed różnymi aktywnościami fizycznymi i faktycznie, im bardziej byłam spocona, tym bardziej odczuwałam świeży zapach. Dobry kompan każdej aktywności, wizyty na siłowni czy ciężkiego, stresującego dnia w pracy. Produkt, nie podrażnia też wrażliwego naskórka po goleniu, co jest dla mnie niezwykle ważne. Adipower od Adidas to zdecydowanie jeden z tych produktów, który odniesie sukces. Niezawodny i stworzony dla aktywnych kobiet — myślę, że szybko z niego nie zrezygnuję! Spełnił swoją funkcję w 100%. Duży pluse dezodorantu to jego duża wydajność, przez co produkt starcza na dłuugo. Ja stosuję go jedynie w te dni, w które wiem, iż przyniosą mi sporą dawkę wysiłku, adrenaliny bądź zwykłego stresu. Nie mam się do czego przyczepić. Adidas, Adipower spełnia swoją funkcję. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarabb
Hej ! Ja osobiście polecam Adipower - nowość od Adidas dostępny w wersji dla kobiet w białym opakowaniu i dla mężczyzn w szarym. Produkt ma ładny zapach, który nie jest duszący, nie tworzy plam i nie podrażnia. Nowa formuła produktu sprawia, że im bardziej jest się spoconym, tym bardziej odczuwalny jest świeży zapach. Sprawdziłam go na kilka sposobów i nie mam się do czego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetestowałam wiele drogeryjnych antyperspirantów, większość z nich nie radziła sobie z moim potem. Sprawdziłam też apteczne blokery - niestety podrażniały moją skórę. Ostatnio skuszona reklamą zdecydowałam się na Adidas Adipower. U mnie się sprawdził i jestem z niego bardzo zadowolona. Fajnie pachnie, no i chroni przed poceniem, nawet w ekstremalnych sytuacjach tj egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malheur87
Ostatnio używałam adidas adipower 72 h, dla mniej aktywnych osób doskonały. Ma przyjemny zapach i chroni podczas codziennych aktywności. Niestety, jeśli ktoś ma kłopoty z potliwoscia i ćwiczy intensywnie to musi poszukać czegoś innego. Wersja męska zdecydowanie skuteczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacja !! rano jak użyje wystarcza mi na cały dzień :) wiadomo higiena higieną, mycie się i tak dalej ale ... jeśli w pracy są stresy to czasami niestety pocę się niesamowicie i tworzy się nieprzyjemny zapach :( Dzięki temu antyperspirantowi nie jestem mokra pod pachami nawet jak wyskoczę na siłownię a co dopiero przy stresie ! :) jestem bardzo bardzo zadowolona z działania ! tak jak rano go użyję tak do wieczora czuję się komfortowo i nie muszę się już martwić o nieprzyjemny zapach który potrafił się pojawić znienacka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato1
Najlepszy antyperspirant to Adidas ADIPOWER który używam od niedawna i jestem nim zachwycona, jest skuteczny, długotrwale chroni przed poceniem się przez cały dzień, nie zostawia białych śladów na ubraniach i ładnie pachnie. Polecam go w szczególności dla osób aktywnych, uprawiających sport, fitness itp, bo dzięki niemu można być pewnym 100 % ochrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina05933
Adipower Adidas ostatnio przypadł mi do gustu narzeczony używa i pięknie pachnie a czuć nawet kilkudniowe. Ja osobiście nie lubiłam dezodorantow w sprayu lubowałam się w kulkach Ale ta wersja dla kobiet jest świetna. Uczucie świeżości daje przez cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkadyrektor
Zgadzam się z moimi przedmówczyniami. Przypadkiem odkryłam Adidas Adipower i jestem mega zadowolona. Nie brudzi ubrań, przyjemnie pachnie i co najważniejsze spełnia swoje zadanie, czyli chroni przed potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie świetnie sprawdza się Adidas Adipower 72h, zapach długo się utrzymuje i jest idealny na silny wysiłek fizyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mężem miałam możliwość przetestować antyperspirant firmy Adidas ADIPOWER i naprawdę z całego serca polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FitGirl
Jeśli temat dalej aktualny to polecam nowy antyperspirant z adidasa ADIPOWER. Powiem Wam szczerze,że dużo biegam i pływam. Reklamują się,że działa 72h, wiadomo,że każdy myję się codziennie i trudno sprawdzić te 72 h:D ale mimo wszystko,nawet po prysznicu czuć świeżość pod pachami...nie wiem jaka to technologia, ale polecam. Po ciężkim treningu naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna21 Martyna21
U mnie świetnie sprawdza się Adidas Adipower. Chroni przed potem i nieświeżym zapachem cały dzień , nawet podczas wycisku na siłowni czuje się dzięki niemu komfortowo.Nie pozostawia śladów na ubraniach a jego zapach jest piękny. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×