Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmenn

każda prawdziwa, szanująca się kobieta kupuje swojemu facetowi schłodzone piwo

Polecane posty

Podnieca mnie ta Twoja złość, jak chcesz możesz ją wyładować na mnie.. oj pragnę odczuć Twoją złość na własnej skórze.. i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY CHYBA NAPRAWDĘ NIE WIESZ Z KIM MASZ DO CZYNIENIA !!! NIEDOBRZE MI SIĘ ROBI JAK TO CZYTAM A CO DOPIERO JAK WYOBRAŻĘ SOBIE TWOJE OHYDNE CIELSKO NA MNIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie jak chcesz to TY będziesz na górze, Twoj słowo jest dla mnie rozkazem, ja wiem że w tej złości jest trochę ciekawości w stosunku do stosunku z osobą w mej postaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodź ze mną, gwarantuję Ci że nie będziesz się nudzić... Napisz do mnie: Jezynapodkoldra@orgie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKOŃCZYŁAM Z TOBĄ JUŻ NA POCZĄTKU, ALE SKORO CHCESZ TO CIĄGNĄĆ.. TO WYŚLĘ CI TROJANA NA SKRZYNKĘ. MOŻE WTEDY CI SIĘ ZNUDZI PODRYWANIE ZAJĘTYCH KOBIET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co TY na to gdybym powiedział Ci że Cię kocham jak nikogo innego na świecie ? bo kocham ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham Cię moja księżniczko, skarbi mój najwspanialszy, przecież wiesz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOŻE.......................................... KOCHAM TYLKO JEDNEGO MĘŻCZYZNĘ NA SWIECIE I TO NIE JESTEŚ TY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże.. Mla-mlo nie odrzucaj moich uczuć, to boli, a ja tak bardzo Cię kocham, nie rób tego, nie pozwól żeby to zgasło, żebym ja zgasł.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy uważasz że możliwa jest miłość przez net? Nie bądź żałosny i już się nie kompromituj. Dobrze radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak uważam że jest, wierzę w prawdziwą miłość przez internet, kocham Cię ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie odzywam, miłość przez net to nie dla mnie. Życzę miłego życia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czasem ogladam mecz z moim chlopakiem, bo wiem ze sie cieszy:) Czasem juz nie moge wytrzymac, ale daje rade:) a czasem jak jest ciekawy to sama sie wciagne:) jak bardzo sie nudze, to robie cos innego:) Kiedys, wieczorem jak lecial mecz o 21, zrobilam mu pyszna jajecznice z kielbaska:) na mecz:) zeby mial co popijac:):):):) a sama poszlam ogladac na wspolnej ihihihih jak sie skonczyl serial wrocilam:) jednym okiem ogladalam, jednym przysypialam:) ale ogolnie, chyba kazda z nas rozumie, ze mecz to rzecz swieta dla nich:) a jak sie kocha, to sie rozpieszcza..... i tyle !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivcia - Ale mmenn\' owi zapewne o inny rodzaj partnerstwa chodziło. Kobieta nie robi tego dla przyjemności [zarówno swojej jak i swojego mężczyzny] tylko... to jest jej obowiązek, jak robot kuchenny, który ma pracować a nie odmawiać posłuszeństwa. Meczyk, piwko, potulna kobieta... Czy taki schemat rodziny/związku jest uznawany przez mężczyzn za idealny? Miejmy nadzieję że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schłodzone piwo to najlepsze co kobieta może dać ukochanemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×