Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość małe jest piękne
tak myśle , zresztą małe czy duże co za różnica. Mamy cycuchy takie jakie dała nam natura i już.Kiedy byłam piętnastolatką usłyszałam , że jestem decha od kolegi z koloni , myślałam , że umre. Dzisiaj mam to gdzieś , mam małe cycuszki , bujną wyobraźnie i lubie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wiadomo mam mam bzika na puncie włosów ;-)) najlepiej takich do ramion. No ale gdy do tego dodmy troszkę dziewczęcej niewinności piękne nóżki cudowny brzuszek cudowną figurę otrzymuje coś takiego... piękenego cówodne i dzięki tem że taka osoba ma odpowiedznie proporcje... no to ja może tdam linka do zdjęcia i edzie szybciej. I może teraz drobie panie wreszczei uwierzycie że mały biust to nie jakiś kopleks a reczej cos co pociaga mężczyzn bo porostu jest idelne i propocjonalen do reszty ciała. http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=683024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
te pytania, które zaraz zadam, chciałam skierować głównie do panów, którym się nie podobają małe piersi... czy naprawde uważacie, że w tych dziewczynach nie ma nic pięknego, że nie są sexsowne, podniecające i mają okropne piersi, bo są małe? a może któryś z panów lubiących tylko duże piersi zmieni zdanie, oglądając te zdjęcia? http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=695651 http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=642521 http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=604445 http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=594649 czekam na wypowiedzi panów... mile widziane też komentarze centurychild27, ktos_nowy i wszytskiech, którym się one podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, śliczne dziewczyny ale to raczej bardzo wystylizowane zdjęcia, a na codzień, gdy kobieta zakłada sukienkę/bluzkę z dekoltem to jednak widok stykających się ze sobą piersi i \"niekończący\" się rowek baaardzo pobudza wyobraźnię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani (jak) te piersi na zdjęciać mhy boskie cudowne nawed gdyby maiła o 2 cm mniejsza średnicę również wyglądały by pięknie bo sa procojonalne to całej figury wiem ze to dziwne bo niektóre dziewczycn zrobiły by wszsytko żeby był by te 2 cm więcej dla mnie to nie ma różnicy dla was chyba jest i to ogromna i tak zupełnie na marginesie chyba zrobiłaś to troszke specjalnie pytają cię czy sie panie na tych zdjęciach podobają bo... mi generalnie podoba się każda kobieta a zwałsza takie... no właśnie specjalnie szukałaś żeby włosy były takie o jakich marzę ;-)) wiec moja opinie może nie dotyczy samych piersi ale cłokształtu Pań które są na zdjęciach. O wielkości piersi pisałem wyżej (gdyby były mniejsze też było by wspaniele) Najbardziej to vchyb podoba mi się pierwsze zdjęcie ... bo resztę już widzałem może dlatego.. porostu fajny pomysł na zorobienie zdjęcia. Uwage ze względu na długość włosów nie zwracłem uwagi na piersi ;-)) ta pierwsz fotak wspaniał im dłużej na nią przatrze tym bardziej mi się podoba... jeszcze raz sondze ze gdyby piersi były mniejsze też wyglodało by to wspaniele... wiec nadal nie wiem skąd to się uwas kobiet bierze że sądzicie żę wasze piersi się nie podobają jeśli pasują idealnie do całej figury... dobra kończę bo się śpieszę. Pozdrawiam gorąco Ciebie (jak) bo te pierwsze zdjęcie fanastyczne. Żeby moja opinia była bardziej wiargoda poszukaj z krótszymi włosami ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza sie
pobudza wyobraznie i tym wieksze moze byc potem rozczarowanie gdy ten rowek zamieni sie po zdjeciu stanika w dwa obwisle worki... a szansa na taki efekt jest wprost proporcjonalna do wielkosci piersi i wieku wlascicielki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamf
no tak bo przecież wszystkie duże biusty sa brzydkie obwisłe, a tylko te małe sa jędrne i piękne hehehe dziewczyny lubicie sie okłamywać? wmawiacie sobie takie rzeczy i potem same w nie wierzycie, ale jak to powieksza wasza ocene to prosze bardzo i tak kazdy wie ze są i brzydkie i piękne duże piersi jak i małe piersi brzydkie i piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
do adamf: ja się wcale nie okłamuje i nigdzie nie napisałam, że tylko małe biusty są jędrne, nigdzie też nie napisałam że wszystkie małe biusty są piękne, a duże są obwisłe i brzydkie, bo przecież naturalne jest, że biusty są rózne... chciałam tylko przekonać panów, którzy twierdzą, że "małe biusty są do dupy", "wyglądają jak pryszcze" i twierdzą, że "z przodu plecy, z tyłu plecy Pan Bóg sworzył nas dla checy" że małe piersi też mogą być piękne, a dziewczyny mogą być kobiece i sexsowne... to tyle, mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia2
do jak.Co prawda nie jestem facetem ,ale uważam że małe piersi też są ładne i na pewno wygladają dużo lepiej pod bluzką bez stanika niż te wielkie.Osobiście nie rozumiem chłopaków którzy wybierają sobie dziewczyny ''po biuście'' a nie po charakterze i ogólnym wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
O ludzie, przecież to nie są małe biusty, tylko średnie, takie zgrabne B. Przecież małe biusty to AA i A. A takie się już niestety nie podobają. Kurcze, znowu się zdołowałam. Gdybym miała taki biust, jak te na zdjęciach, to byłabym zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
Cze to znowu ja,dziekuje za piekne zdjęcia,to na początek a co dalej? Wracając do mojego poprzedniego pisania (musiałem wczesniej skonczyc) to dlaczego ten topik nie moze mieć zasad? Uwazam, ze wsrod wielu obrzydliwych tematow na tym forum i wsród ogólnie pojawiajacego sie debilizmu pospolitego ten topik ma jednak swoja kulture jak i ludzie którzy tutaj piszą,wiec uwazam, ze zasada jest pisanie na temat topiku,wiec prosze ludzi którzy chcą cos napisac to niech przeczytaja uwaznie temat i pisanie na temat jest juz trzymaniem sie zasad,ktore przyjmujemy godzac sie pisac. Teraz do JAK Nic nie napisze nowego na ten temat,zdjecia jak i same piersi so piekne,i podepne sie pod wypowiedz ktora napisał ktoś nowy,chociaz osobiście uwielbiam kobiety z krotkimi czarnymi włosami,np. takie http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=738594 ale w tych zdjeciach sie zakochałem,mówiąc w przenośni http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=436813 http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=460142 http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=460064#Z http:://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=460340 http:://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=544031 I chyba jak na razie tyle na ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
do ona 70A: a czytałaś to co pisał ktos_nowy, o tym, że jakby te dziewczyny miały mniejsze biusty to też by były wspaniałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
Do ona 70A Poczytaj moje wypowiedzi,małe jest piekne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham tylko jedną
Mi podoba sie biust mojej Kobiety.Poprostu uwielbiam go.Jest taki w sam raz dla mojej dłoni nie zamały nie za duży.Jak położę rękę na jej piersi to ona przykrywa je(jedną pierś) dla mnie to jest idealny rozmiar. Nie wyobrażam sobie mieć kobiety z dużymi "bimbałami" wolę takie jak mam moja ukochana. :******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do (centurychild27) to ze lubię długie włosy nie oznacze że z krótkim mi isę nie podobają czy coś takiego... to mniej więcej taj jak ferrari tylko czerwone subary wyłącznie niebieskie landrover tylko zielony skoda zielony polonez wiśniowy... Porostu gdzieś tam w pmięci pozostało mi jak tekie włosy sie delikatnie rączką osówa po to by pieścić szyję ustami :-)) co jednak nie oznacze że dziewczyny z krótkim włosami są n astraconej pozycji. Co do zdjęcia już je widziałe wspaniałe też lubię krótkie ciene włosy... ale w długich jest taka magie że jak śa czymś spięte to można je rozpiąć niewiem nie potrafię tego wytłumaczy to może jakiś kaprys. Do (ona70A) Niewm czy czytałaś wcześniej al ete zdjęcia od (jak) jak już wcześniej pisałem piersi a raczej całokształ podobał mi sie na pierwszym zdjęciu piersi idelne i pod żadym pozerem nie pwinny być większe a gdy były by mniejsze też by mi ise podobało chodzi o co mi sie w dużych piersiach nie podoba to ta że jak partzy się na kobietę z przodu to takie piersi często wystają poza obrys jej ciało klatak piersiowa przysłąniaja ramiona. Już to kiedyś piaśełm dla mnie nie ma różnycy czy różnica między obwodem pod piersia a w piersiach (w biuścuie) to 12 czy 14 cm to tylko 2 cm różnicy ale wiem że dla was kobiet to normalnie taka różnica że byście wszystko zrobuiły aby te 2cm było więcej. http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=738594 na tym zdjęciu są naprawdę śliczne pieris i tutaj też uważam że gdtyb średnica była mniejsza też by były piękne. Już to pisałem ale pamiętaj dopułki nie [owiedsz jaki masz bius facet nie ma pojęcia jaka to miseczka potrafi wstrzelić się coś [pomiędzy np.: miseczka A lub B nie jest pewny ale nie robi mu to różnicy bo mu się piersi podobają a Dla Ciebie to juz pewnie różnica by była. Coś czuje że już kiedyś to pisałęm więc nie będę się powtarzał. Głowa do góry i nie zadręczaj się tym czy twoje piersi się będą komuś podobały tylko pomyśl że Ty to nie piersi tylko Ty to cała Ty. Jęsli ktoś uważa że kobieta to tyklko piersi i służą jedyni do zaspokojnia jego nocnych fantazi... to mi się wydaje że ktoś nadale jeest w epoce średniowiecza... nie tam było lepiej nikt nie upokorzył żadnej damy bo by miał sąd rycerski... Pozdrowienia dla wszystkich którzy piszą na temat tego topiku i dla tych co nie piszą na temat... wypadało by się nauczyć czytać ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
do ktos_nowy i centurychild27: na plfoto to chyba już wszystkie akty obejrzeliście :) polecam jeszcze na www.digart.pl :) miłego oglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Tylko się tak mówi, że między A i B jest 2 cm różnicy. A to jest nieprawda. Różnicę między tymi rozmiarami widać gołym okiem, i nikt, absolutnie nikt mnie nie przekona, że rozmiar A jest piękny. No chyba, że u bardzo szczuplutkiej dziewczyny, ale nie u takiego kaszalota jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ty ty
spoko dziewczyno ... pisalem to juz pod innym nikiem, i nie chce sie oficjalnie powtarzac :) zwlaszcza ze naskoczyliscie wtedy na mnie jak na krowe :) Ja wlasnie lubie takie lekko puszyste laski z malym biustem, moga byc praktycznie plaskie .. nie wiem dlaczego ale jest w tym cos perwersyjnie popdniecajacego ... Jak sobie tylko pomysle ze moglbym przejechac dlonia od biodra po brzuchu do zeber i na piers, i poczulbym najpierw fajne kraglosci a na piersi tylko lekki wzgorek i brodawke, od razu sie podniecam :) slow daje dostaje erekcji :) Ja tam marze o tym zeby zobaczyc twoje piersi, dotknac je, piescic je :) Tak, tak, marze o seksie wlasnie z Toba :) A do paskudnych albo nieudacznikow sie nie zaliczam :) Jak chcesz to zrob mi fotke samych piersi i przyslij a powiem ci co o nich mysle, i moze wyprowadze cie z kompleksow ;) Albo lepiej od uda do piersi zebym widzial "caloksztalt" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
nie powiem, żebym była puszysta, tylko nieproporcjonalna (za mało na górze, i za dużo na dole) 80-61-87. A zdjęć sobie nie robię, bo nie będę się dodatkowo dołować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ty ty
no dla mnie te proporcje sa ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ty ty
moze jednak fotka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśłi chcesz zdjęcie wysłij sms pod numer XYZ o treści \"pierś\" kosz SMS 6000 zł z VAT dzięki temu Pani (ona70A) zacznie się rozglądażć za jakość kliniką i wyśle Ci zdjęcie swojego pieknego wymażonego biustu no ale nie stety to już nie będzie biust Twoich marzeń... Z reguły jest tak że takie Panie nie pokazuję publicznie swoich zdjęć i marne szanse że (ona70A) wogóle komuś cos wyśle... a moze tak zdjęcie włosów :-)) pisałeś że masz do ramion :-)) tak miżedzy A i B jest różnica ale co z tego... jeki z tego morał... to tak jak jeden mężczyzna ma w bicepsie 35 cm a drugi 30 cm i co z tego jekii z tego morał żaden to nic nikomu nie daje przestań się zadręczać bo naprawdę jeśli komuś zależy wyłacznie na Tobie to szybko może się zdnerwować jak Ty całyczas będzieś się zastanawać czy Twoje piersi się podobaję tej osobie ... bo wiesz nie oto chodzi... CZasmi dziewczyny piszecie wbrew sobie piszecie że lubicie facetów któży zwracają uwagę na wasze piersi... no ale skore Wy same zwracecie na tą taką dużą uwagę... Nprawdę chyba Dla Cibie nie miało by znaczenie czy \"ten jedyn\" miał by w biepisi tylke albo więcej tak samo dla kogoś kto będzie Cibie kochał nie będzie to miało znaczenia. Aha jeszcze jedno jeśłi uważasz że zpowodu biustu nikt nie będzie zwracał na Cibie uwagi czy cooś w tym stylu... zastanów się czy wszystkie kobiety marzą o napakowanym facecie... chyba nie mażą o kochjącym facecie który koche ja za wady i zalety kocha za całokształ kocha za to co pod skórą za to czego nie widać. Nie wiem co tu pisać co bym nie napisał to i tak większośc dziewczyn nadl będzie uważało że z powodu piersi są nie atrakcyjne ale zupełnie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Tak, masz rację, nie kocha sie za ciało, tylko za całokształt. Ale jak już pisałam wcześniej, ja też tak myślałam, a zostałam uświadomiona, że nie miałam racji. A nawet jak już ktoś ze mną był, to i tak bez przerwy oglądał się za tymi, którym natura nie poskąpiła, i zawsze była jedna wymówka, że "faceci są wzrokowcami". Normalnie szlag mnie trafia, jak to słyszę. Dlatego wolę być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups... tam jest CZasmi dziewczyny piszecie wbrew sobie piszecie że lubicie facetów któży zwracają uwagę na wasze piersi... no ale skore Wy same zwracecie na tą taką dużą uwagę... a miało być CZasmi dziewczyny piszecie wbrew sobie piszecie że NIE lubicie facetów któży zwracają uwagę na wasze piersi... no ale skore Wy same zwracecie na tą taką dużą uwagę... Mam nadzieję zę zosta mi to wybaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Aha, dla mnie wygląd faceta nie ma większego znaczenia, bo liczy się charakter. Piękno jest ulotne, i najważniejsze jest to, co jest w środku. Zwracam jedynie uwagę na włosy, podobają mi się krótkie i ciemne. Co nie znaczy, że blondyni mi się nie podobają. A zresztą, teraz już w ogóle mnie faceci nie interesują, dałam sobie z tym spokój. Patrzę na nich, żeby patrzeć, ale nie robi to już na mnie żadnego wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację facecoi to zwrokowcy ostatnio sobie wracem ze sklepu a przedamno idzie (a raczej jkaieś 50 - 80metrów nas dzieliło) dziewczyna piękne ciemne włosy piękna linia bioder... pośldki jak taki powiększony orzeszek jednym słowem doskonałe kuszące ale nie za duże takie w sam raz i myśliś z ja się w tedy zastanawiałem jakie ona ma piersi czy to jest A B czy C nie wiedziłej jej z przodu o znikła skręciła w prawo i już jej nie było... ja myśłeł tylko o jednym co to zazpach który ona po sobie zostawiła który mi toważyszył jak za nią szedłem... No ale Ty i tak pewnie dzięki komuś kto Ciebie zranił nie będziesz zwracać uwagi na facetów bo pomyślisz że wszycy są tacy. Na razie tyle. Dobranoc. jak coś odpisze dobiero w Sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetty
A moja ma 85d a nawet e, i to lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×