Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość mam bardzo duże...........
PAN BÓG STWORZYŁ MNIE DLA CHECY Z PRZODU PLECY Z TYŁU PLECY!!pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonataaa
Wiecie co babki? Zachowujecie sie tak, jakby na świecie nie istniało nic ciekawszego niż faceci i ich durne potrzeby. Też ma mały biust, ale z tego powodu wcale nie zamierzam popełniać sepuku bo i tak podobam się facetom. Gdybyście miały wybór - duży biust i w głowie siano oraz mały biust i inteligencja to co byście wybrały? JA niestety stawiam na to drugie. Czytałam kiedyś wypowiedź faceta, że gdyby dziewczyna miała duży biust, a była brzydka na twarzy a na dodatek głupia, to wcale by się nią nie zainteresował, bo wstydziłby się pokazać z nią w towarzystwie. Sądzę, że większość facetów myśli podobnie. Dziewczyna z cycami jak arbuzy jest dobra, ale do przygody. Jeśli gość szuka sobie partnerki na całe życie, to zwraca uwagę na inne walory!!! Uwierzcie mi, mam rację! Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonataaa
Oczywiście nie chcę tu urazić dziewczyn z dużym biustem - to był tylko taki przykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camille18
w zupelnosci zgadzam sie z przedmowczynia!! nosze skromne 75A i co z tego?! nigdy nie czulam sie jak 'plaska deska',mam duze powodzenie u plci przeciwnej i wiem ze dzieki ladnej buzi,figurze a przede wszystkim inteligencji,moge oczarowac kazdego!! jestem nieskromna? nie, poprostu minely juz czasy,kiedy to zamartwialam sie moim 'niedoborem' i z zazdroscia patrzylam na lepiej 'wyposazone' kolezanki!! Mam cudownego chlopaka,ktorego bardzo kocham,wiem,ze z wzajemnoscia! i dla niego moje piersi sa absolutnie cudowne!!!! dlatego dzieczyny,glowa do gory i nie zwracajcie uwagi na plytkich burakow,ktorzy rzucaja glupimi komentarzami odnosznie Waszych malych biustow!! uwierzcie w siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
do melisana nie mialem ciagotek do kobiet w wieku mamy ale umiem sluchac,i wiem o czym kobiety rozmawiaja i jakie maja problemy,nie pytaj minie czy podzluchuje czy mi sie zwierzaja a znajomych mam roznych i w roznym wieku,malo jest kobiet w polsce ktore dbaja o swoje piersi w tym wieku i jest to prawda i sama to dobrze wiesz do jak nie przejmuj sie opiniami na forum ze male cycki sa do niczego,wystarczy sie rozejrzec a zobaczysz wielu ktorych to fascynuje,jest na tym forum malo facetow ale mozesz mi wierzyc ze jest nas duzo,tych ktorzy kochaja piekno,piekno malych piersi pozdrawiam i dla niedowartosciowanych pieknych malych biuscikow podaje moj e-mail--- centurychild27@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonataaa
tu jest jakaś blokada - nie mogę otworzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonataa
Ty chyba miałeś pocieszać laski, a nie je wyhaczać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
a co robie.ciesze sie ze ktos tu jest,myslalem ze moje biedne sflustrowane kobietki siedza juz w koncie i placza ale jak widac nie a jezeli mialbym mozliwosc w naturze docenic wdzieki pieknego biusciku to nie mam nic przeciwko,po prostu czym moge was jeszcze pocieszyc niz tylko piszac ze jestescie piekne i macie piekne ciala z cudownymi cycuszkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonataa
Ha ha dobre:) Poczucia humoru to Ci Bozia nie poskąpiła. No ale wcześniej przecież napisałeś, że masz kogo pocieszać w realu? Czyżbyś był etatowym pocieszycielem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_kobiet
Kobieta to nie tylko biust... Jeśli ktoś uważa, że kobieta z mały biutem jest mało atrakcyjna... te płatki róży, ta renka..., te usta, włosy..., spojrzenie niewinne a jednocześnie bardzo kuszące... http://republika.pl/jsystem/93644.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
nie ale widac ze uwaznie czytasz,nie jestem etatowym pocieszycielem i nie mam zamiaru byc,choc jakos mnie ciagnie do tych malutkich biuscikow,mam swoje zdanie na ten temat i jak wiekszosc facetow cos tam probuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
do do kobiet ta fotka jest sliczna i to cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonataa
ale ta dziewuszka komletnie nic nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
wiekszosc kobiet jak lezy to niby nic nie ma,ma to cos,co? nie wiem ale nie zawsze piekno od razu widac,doceniam i potrafie je dostrzec,dane mi jest zyc ponownie i teraz patrze na wiele rzeczy inaczej,male jest piekne i nkt oraz nic mojego zdania nie zmieni. coz moge wam jeszcze napisac? kocham takie biusciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petitboobs
Do lasek: Dołączam się do grona kobiet o małym biuście, mam 75 B! jednak z moich spotrzeżeń wynika, iż to nie jest nic złego!!!!! Mało tego, na brak powodzenia u faciów narzekać nie mogę. Mój koleś oczywiście mówi, że dla niego są tą najpiękniejsze cycuszki świata, ale tak jak większość z Was miałam obawy, że mówi tak jedynie żebym nie miała kompleksu; Zrobiłam więc testa i idę do mojego kochanego i na poważnie mówię że zebrałam 5 patoli i idę sobie silikony robić, Poprosiłam żeby wybrał ze mną kształt, Słuchajta jak on się wkurwił, powiedział że kompletnie zdurniałam i że nie chce o tym słyszeć! więc wniosek z tego taki, że rzeczywiście mu się podobają (hehe no chyba że się wkurwił na te wydane 5 tysiaków) Inna sprawa,że spotkałam się z opinią że mam fajny biust, bo jak będę miała baby to nie będzie mi zwisał do pasa! Także laski ja się już kompleksów wyzbyłam, czas na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
a ja już milion razy mówiłam, że biust zaczyna się od rozmiaru B, więc gdybym miała B to siedziałabym cicho. zresztą 75B to bodajże średnia krajowa, więc taki biuścik w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
centurychild27: jesteś niesamowity :) pozdrawiam Cie gorąco :)aż się milej robi czytając Twoje wypowiedzi :) petitboobs: też powiedziłam mojemu chłopakowi, że chce powiększyć sobie biust i efekt był podobny jak u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia3410
ja mam takie standardowe cycuszki 70Bani duze ani tez malutkie, jednak chcialabym aby byly troszke pelniesze.moja kolezanka ma 75 C (a moze D) i bardzo by chciala zeby jej sie zmnijszyly piersi.kiedy kumpel mi powiedzial ze mam bardzo fajne cycuszki:) a moj mezczyzna tez je lubi- duze sa dla niego niesmaczne . a tak wogole ,to jak wy dziewczyny pielegnujecie swoje male biusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonataa
Ja ostro ćwiczę na siłowni, macham hantlami i wcieram balsam ujędrniający Nivea Q10:) A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
pozdrowiam cie jak i dziekuje za mile slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec pszę bo już dawno nie pisałem ;-)) Do pań które uważają że chodznie na siłownie powiększy piersi... fjnie tylko ze piersi to nie mięśnie... można tylko je jędnić, postarać się aby wyglądały bardziej atrakcyjnie... nie tylko siłownie wpływa pozytywnie na wygląd piersi można również zastosować letnie prysznice albo ćwiczenie na plcy wtedy wzmocni się skura krtór powoduje to że piersi są tam gdzi być powinny a nie jak by opadły do dołu... Do wszystkiech Panów/Pań którzy uważają zę małe piersi są do niczego i że kobieta z mały pierismi jest nie atrakcyjna. No wiec zastanówmy się co lepiej wygląda zgrabna sylwetka wysporowa piękne nodi idelane pośladki płaski brzuch i małe piersi czy duże piersi ora talia i biodra (tak zwana sylwetka osy...no ale każdy lubi coś innego) Do Pań z małym biustem wszczególności do (ona70A) nie zamykajcie się w domu bo wetedy i wy będziecie nie szczęśliwe i takcy jak którzy szukają właśnie takich pięknych kobiet... Wracając dlaczego małe pieris ąs kuszące seksowne i kobiece... generalnie wiąże się to z nienaganą figurą (drobie panie nawed w wieku ponad trzydzieści lat nadal będzie zgrabne i atrakcyjne i waszej figury będzie zazdrościć nie jedna dwudziestolatka. Skąd to się bierze że mężczyzn pociągają właśnie takie kobiety szczupłe zgrabne płaski brzuszek i małe piersi... ponieważ nie dostają na tacy tego co by chcieli dostać. Chodząc latem po ulicy wpatrujemy się w w wasze piękno a tuaj nie spodzianka podkoszuli z dużym dekoltem 50 a nawed 60 % piersi na wierzchu... i jus nie ma nic ciekaweg a taki mały zgrabny biust pod biała podkoszulką i odrazu człowiek myśli jak to ślicznie wygląda jak by troszeczkę odgiąć tej podkoszulki... to zupłenie jak latem zakładaćie na siebie te sukienki no właśnie sukienki często jest tak że kobieta która ma się czym \"pochwalić\" bo raczej błyskotliwością i kobiecością to chyba nie. Wiec Panie które zakładają skope spudniczki mini ora jakieś topy lub bluzeczki z dużym dekolem (bez obrazy ) ale mam skojarzenia z brażą drogową. A te kobiety które chodzą w spudnicach do połowy uda ba nated za koleno ale z wakim wyciętym paskiem na boku uda i do tego normalna podkoszulka (czasmi zawża się zę bez górnej bielizny... mówiecie że macie małe biust a i tak to klatem wykorzystujecie) to wtedy taki widok w głowie mężczyzny pozostaje na kilka dni ba nawed miesiące... a dlaczego bo widzi kogoś normalnego normalnie ubranego niby tak kobieta wygląda skromnie i niewinnie a jednocześnie budzi ogromne porządanie. Często jest tak że Panowie doceniaja wasze piękno zbyt późno w wieku dwudziestu kilku lat ba nawed trzydziestu... CZasmi jest tak że to co jest podostatkiem sie nudzi i szuka się czegoś innego. No właśnie na ucy w prasie telwizi bilbordy jeśli jakaś reklata to taka by zwrócić uwagę mężczyzn nie koniecznie sprzedawanym produktem... Każdy zna te tłumaczenie skąd u Lary Croft wzią sie taki biust progamista zrobił normalny a producent i wydawce większy tak by produkt się lepiej sprzedał. Przez to co są te stareotypy że małe piersi są mało atrakcyjne a wY kobiety zwłasza w młodym wieku kiedy jest ta fastynacia mężczyznami uważacuie że jesteście odtrącone lub coś w tym rodzju... jak ktoś kto ma 15 lat może mówić jakie małe piersi są mało atrakcyje jak wogóle nigdy takich piersi niemiał okazi pieścić... no ale dzięki waszym kolegom popdacie w takie mego kopleksy zupełnie nie potrzebnie. Niewiem czy to co napisałem jakieś kobiecie pomoże zrozumieć to ze na tym świecie są mężczyzni którzy wręcz uwielbiąją waszą figurę nie tylko piersi ale całokszał a gdy dotego dodamy osobowość. Kobiety z małym biusta są bardziej czułe kochają mocniej to wynika z tego że badziej doceniają partera nie szukają w nich fizyczności bo i same w sobie fizyczności nie szukją taki związek jes bardziej partnerski niż tylko opary na fizyczności... no chyba zę komuś zależy tylko na fizyczności i na wspólnym zaskopajaniu potrzeb na poziemie człowieka kamienia łupanego (tak to cchyba najlepiej można opisać) Dobra przesunołem ten suwacczek ku górze... nie dowiary ile tego się nazbierało miłej lektóry i błębokich wniosków. Pozdrowienia dla wsystkich Pań które kusszą swoją nienaganną figurą Panów P.S. Wieczorem postaram się wrzucic fajną ntę by było wam weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male nie sa fajne
dziewczyny, sorry ale duzy biust jest fajniejszy od malego. kazdy facet woli wieksze cyce, niz mniejsze i jestescie z malymi na straconej pozycji. musicie nadrabiac w jakis sposob niz te obdazone konkretna mleczarnia. faceci, ktorzy jeszcze nie ruchali dziewczyny z 75D nie wiedza co za rozkosz jest z wielkiech cycow. laski, ktore maja wymoczkow gosci udaja, ze im nie zalezy, a ciagle mysla w powiekszaniu. maly cyc pomniejsza wasza kobiecosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
do male nie jest fajne SPADAJ STAD!!!!!!!!!!! TO NIE JEST TEMAT DLA CIEBIE I NIE JESTES TU MILE CZYTANY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonataa
ktoś nowy---> wcale nie masz racji. Otóż dzięki stosownym ćwiczeniom można nie tylko ujędrnić mały biust i go lekko podnieść, ale również powiększyć. Nie mówię tu oczywiście o jakichś niebagatelnych rozmiarach. Tak mówią instruktorzy na siłowni i na aerobiku. Tak też czytałam w wielu czasopismach poświęcionych zdrowemu trybowi życia. Zresztą co tu ukrywać- sama jestem tego dowodem, a ćwiczę już od pół roku i efekty są już naprawdę widoczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SONATAAA
napisz cos o tych cwiczeniach....i o zabiegach pielegnacyjnych zeby powiekszyc rozmiar biustu...prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Do ktoś_nowy: Nie zgadzam się z Tobą co do tego, że mały biust to jednocześnie piękna figura, bo u mnie tak nie jest. Ale ogólnie Twoja wypowiedź jast budująca. Jest jeszcze jedna ciekawostka, o której sobie przypomniałam czytając Twoją wypowiedź. Otóż, faktycznie Lara Croft, alby być bardziej atrakcyjną (dla panów) została obdarzona hojnie biustem w rozmiarze DD. I faktycznie gra była popularna wśród płci męskiej, ale miała niską popularność wśród pań. Wyczytałam niedawno, że, aby zwiększyć sprzedaż nowej częście gry, także pośród przedstawicielek płci pięknej, pięknej Larze zmniejszono biust do rozmiaru C. Daje do myślenia, co? Chyba takie zakompleksione kobietki jak ja się poskarżyły :) Ale C to jeszcze duży biust. Ale może kiedyś Lara dorobi się rozmiaru A :) Taka wersja specjalna dla kobietek z kompleksem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×