Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Ja mam 75 c ale wolałabym mieć mniejsze nawet sobie nie zdajecie sprawy jaką niewygodą jest noszenie tych cięzarów a pozatym małe piersi są fajne bo i dobiezresz fajny stanik i wyglądają ładnie w bluzeczkach natomias przy większych wszystko sie wylewa i nie wygląda to anjlepiej a pozatym naturalne piersi 75 c po zdjęciu stanika troche zwisaja a to tez apetycznie nie wygląda wiec ciesz sie małymi piersiami....... tyle zalet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Małe piersi są dobre, gdy się uprawia sport (dlatego mówi się "biust sportowy"). Poza tym wcale nie są fajne. Nie można: nosić bluzek z dekoltem (bo nie ma co eksponować), chodzić bez stanika (ubrania totalnie spłaszczają), nosić bluzek bez pleców (gdyż nie można do nich założyć stanika), nosić obcisłych bluzek na ramiączkach (jak pod nie wcisąć push-upa, bo bez stanika nie przejdzie) i wiele wiele innych. Poza tym nawet jeśli są ładnego kształtu i są jędrne (tego im nie mogę odmówić), to nie są podniecające. Że też ja się zawsze muszę dołować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
do onaaaa70A: a jaki to jest rozmiar? 70B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noomu
Eetam duze małe piersi sa poto zeby dziecko mozna bylo karmic, kiedy sie nie da wtedy jest klopot. Rozmiar jest niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnastudentka
No witam wszystkich Panów lubiących małe piersi;) Ja mam odrobine wiekszy od tego... http://republika.pl/krzysztof_kris/73.jpg Ale jestem w stałym zwiazku,mój facet mnie kocha i stale powtarza ze mam piekne cycuszki,hehe o seksie nie wspominając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze miałam na punkcie swojego biustu kompleksy, wmawiano mi, że jest za mały. Doszło nawet do tego, że po dwóch latach związku facet zerwał ze mną, bo stwierdził, że mam za mały biust (mam 75b). Odchorowałam to. Teraz mam innego faceta. Powoli wyciąga mnie z kompleksów, wciąż mówi mi że moje piersi są piękne, kocha je tak jak i mnie. Faceci, uwielbiajcie, kochajcie nasze piersi, nawet nie wiecie, ie to dla nas znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze miałam na punkcie swojego biustu kompleksy, wmawiano mi, że jest za mały. Doszło nawet do tego, że po dwóch latach związku facet zerwał ze mną, bo stwierdził, że mam za mały biust (mam 75b). Odchorowałam to. Teraz mam innego faceta. Powoli wyciąga mnie z kompleksów, wciąż mówi mi że moje piersi są piękne, kocha je tak jak i mnie. Faceci, uwielbiajcie, kochajcie nasze piersi, nawet nie wiecie, ie to dla nas znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no itak przeglądam forum nowe linki i troszkę w necie szukam... i nic nie mogę znaleść... wiec jak by jakas Pani z 70A nie miał by nic przeciwko temy by mi swoje zdjęcie wysłać... Co do zdjęcia to takie normalne z ubranami ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiedz była dłuższ coś obcieło... ble... i znowu pisać... Można wysłać list bez zdjęcia jak by ktoś miał ochotę ;-) I gdyby kokrentnie ktoś znalazł link do 70A to niech wyśle lub poda na forum... Bo podejżewam że chyba o takie mi chodzi ale niestety nie mogę nic kokretego znalesć jakegoś zdjęcia z podpisem że to autentycznie 70A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne 70a
z tym rozmiarem to nie takie proste-70a znaczy tyle ze pod biustem dziewczyna ma 68-72cm a b biuscie 82-84.ksztalty moga sie znacznie roznic-jedne maja okragle, drugie sterczace na boki wiec cycki cyckom nie rowne chociaz rozmiar ten sam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię-każde
hejka teraz spotykam się z dziewczyną która ma bardzo male cycuszki aczkolwiek ...brdzo sterczace i twarde... a poza tym tak robi loda...i bzyka się jak zloto... więc cycuszki silą rzeczy sa ok... smakują bosko... mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lubię-każde
Ciekawe ?? Ile ty masz lat ?? może 12 ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-)) A ja mam dla Pań coś takiego: Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać. to samo dzieje się z waszymi piersiami :-)) DAl kogoś kto was kocha są one przepiękne. Z reguły jest jeszcze tak że te kopleksy powstają przez kolegów którzy oglądają zdjęcia u aktorek w fimach xxx;-)) i potem mają taki ideał i te wypowiedzi typu małę do bani duże ... i już czyć że jakiś koleś co 13 lat ma to chyba pisał ;-)) Tak zupełnie na marginsie wracając do wypowiedzi że dziewczyny z małym biustem nie mają chłopaków... tutaj chyba proglem w psychice kobiety żę raczej jest mało pewna siebie że nie potrafi zwrócić uwagi na siebie i wogóle... CZasmi jest tak że większoś chłopaków \"ignoruje\" tee dziewczyny które są zbyt pewne siebie (ponieważ obawają się że potam tak osoba może dominować) Aha jeszcze małe pytanie czy to prawda zę niekiedy piersie troszeczkę rosną w tych dniach kidy czekoladę z orzeami się je ?? (mam nadzieję żę zostanę poprawnie zrozumiany :-)) ) Czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
nie, to jest większy od 70B, chyba 70C, może takie mniejsze C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
do ktoś_nowy. Chyba ten pierwszy link, który dałam na pierwszej stronie to 70A. Podobne do moich, a ja mam taki właśnie rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ona 70A (tak wogóle czy tu ktoś ma jakieś imię ??) www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=639234 www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=719964 właśnie przeglądam pierwsze zdjęcie drugie się ładuje co do pierwszego : (to takie szare zdjęcie zrobione z boku... piersi bardzo piękne wiec niewiem w czym problem ale włosy... normalnie cudowne... oj jak ja bym chciał kiedyś kimś takim opiekować :-) Na drugin zdjęciu też bardzo piękne piersi... wolę jednak te dłuższe włosy :-)) P.S. Krzysiek jestem miło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
No faktycznie, przy takich włosach, figurze i pewnie pięknej twarzy, nie byłoby problemu małego biustu. No ale cóż, to nie ja niestety. p.s. mojego pierwszego imienia nie zdradzę, gdyż w Internecie posługuję się trzecim. Marta jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
pisalem juz tu wczesniej i tez pod innym nickiem,osobiscie uwazam ze taki biuscik jaki byl prezentowany na zdjeciach jest piekny,a przedewszystkim bardzo seksowny.w takich piersiach moglbym sie po prostu zakochac,ale szczerze mowiac to kobieta obdarzona takimi piersiami nie powinna miec zadnych kompleksow,przeciez jest to najlepsza rzecz jaka mogla ja spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z takie piersi są piękne i bardzo seksowne. Do Marty włosy to nie problem fryzier odpowiednia odżywka i już po kłoopocie :-)) Jeszcze jedno czy można poznać wasze proporcje ?? czyli biodra talia biust... naturalnie gdyby było coś nie tak można sobie dodać lub odjąć 2 cm :-)). Tak mi się wydaje że zreguły takie dziewczyny są bardzo propocjonale i szczupłe takie piękne kobiety ma to swoje pozytywne strony przynajmniej po godzinie noszenie na rękach kręgosłup nie boli ;-)) czy doczekam się odpowiedzi na pytanie ?? Aha jeszcze małe pytanie czy to prawda że niekiedy piersi troszeczkę rosną w tych dniach kiedy czekoladę z orzeami się je ?? (mam nadzieję że zostanę poprawnie zrozumiany) chyba że nikt nie może zrozumieć... ale to chyba jasne oco chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
do ktoś_nowy Wszyscy jesteśmy tu anonimowi, więc można nawet podać proporcje (bed dodawania i odejmowania tych 2 cm). Akurat często kobiety z małym biuścikiem są nieproporcjonalne :/ No więc ja: biust - 80cm (pod 67cm) - tabele rozmiarów podają, że to 65B, ale jeszcze w żdnym sklepie nie spotkałam takiego rozmiaru, więc noszę 70A talia - 61cm biodra - 87cm :P Tak, to prawda, że w te dni biust się trochę powiększa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Marty (ona70A) no fajnie ale i tak nie mogę sobie tego wyobrazić ile masz wzrostu... lub ile ważysz...A ile masz lat bo niewiem czami jest tak że się jeszcze wszystko może zmienić... a tak najważniejsz nie napisałaś jakie masz włosy długość kolor... Co do wymiarów... biust 80 idealnie talia 61 idelnie biodra 87 prawie idealne (jak by było 84 to by było idealnie) tak na margineis przymykam na to oko... czekam na odpowiedz jakie masz włosy... pozatym nieiwem ile masz wzostu... no ale to wyżej pisałem ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
do ktoś nowy: Mała jestem. Mam tylko 156cm, waga to ok 43-44kg. Chciałabym mieć te 84cm w biodrach, ale to nie takie proste. Zresztą i tak jestem zadowolona, bo kiedyś miałam więcej :P Włosy: naturalny jasny blod (obecnie z jeszcze jaśniejszymi pasemkami, mnie się podoba). Długość tak trochę dłuższe niż do ramion. Aha, i mam lat 20, więc już się raczej nic samo z siebie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to ja już wiem dlaczego... gdyby tak dało się te cyferki przestawić :-)) piątkę z szustką to... sorki mam nadzieję że niczego złego nie napisałem ale ja ma 177cm i tak sobie zawsze wyobrażałem partnerka powinna mieć 165 - 172 (plus minius 2 cm)... Już rozumiem twój problem (chyba) masz 20 lat powili zaczynasz myśleć inaczej a tutaj nikogo na horyzoncie... skąd ja znam ten ból... Jak coś to wyślij maila szybciej będzie. wszystko tyczy się Pani (Ona 70A)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje to mniej niż 70 A, czasem naprawdę nie mam na co nałożyć stanika. Po miesiączce są malutkie, na jakiś tydzień przed są ciut pełniejsze i strasznie bolą. Odkryłam, że są wrażliwe na dotyk, ale co z tego jak żaden facet nie zwraca na nie uwagi. Pamiętam jak pierwszej nocy doświadczony facet nie wiedział co ma z nimi zrobić. niby spróbował ugryźć, niby dotknął i przestał. No bo i nie miał za co złapać. Koszmarem stało się kupowanie bielizny : nie taaakich małych nie mamy. Koszmar to plaża , a o fajnym stroju kąpielowym mogę zapomnieć. O fajnych bluzkach też, a latem nigdy nie odważyłabym się założyć koszulkę na ramiączkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
do ktoś_nowy: Ale ja nie szukam przecież tutaj nikogo. Sama sobie ideałów nie tworzę, bo ideałów nie ma. Ale życzę powodzenia w szukaniu tej wymarzonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nikogo nie szukam bo nikt się nie zgubił ;-)) Co do ideałów jak się zakochasz w wajemnością to już będzie partner idealny... zmykam przez TV potem się może troszkę więcej porozpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Pan25
Moja dziewczyna ma 75B i jest OK. Moja poprzednia miała naprawde wieelkie i też było OK. Dodam, że obie są niezadowolone (jedna cche miec większe druga mniejsze) ale każde piersi maja swój urok. Wielkie mają ten minus, gdy panienka położy sie na plecach "rozlewają" się na boki (no chyba, że sztuczne-one nie). Małe sa bardzo jędrne i kształtne. Skaczą pięknie góra-dół podczas sexu i jest to bardzo podniecajace. Wielkie mają zasadniczy plus, ze można zrobić finał między piersiami. Mi sie podobajai małe i duże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×