Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość vinca
Ech, alez macie problemy... mi tam sie moje 70B zawsze podobalo, a opinie innych na ten temat mam w du...zym powazaniu :classic_cool: Wareczka, nic sie nie przejmuj - sylwetka potrafi sie zmieniac i po 20 roku zycia, szczegolnie jesli zazywasz pigulki antykoncepcyjne albo zdecydujesz sie na ciaze (mojej mamie biust sie powiekszyl wlasnie po ciazy z A na B i tak juz zostal :-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Do vinca: No właśnie, B. Rozmiar B to jest bardzo ładny zgrabny biuścik. Ale rozmiar A to jest nic, deska. gdybym miała B, to bym siedziała cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Yeah Nie mam dziwczyny i nie będe miał... Nie traktuje dziwczyn jak przetmioty że można je mieć... Jak by to wytłumaczyć: co lepiej brzmi: 1. To jest mój chłopak. 2. To jest chłopak którego kocham. Jest różnica co :-)) P.S. to był przykład żeby nikt nie zrozumiamł że ;-)) nie zrozumiał mnie źle. mam 22 lata i troszkę inaczej to traktuję (znaczy się to coś co jest miedzy kimś) i dlatego wypowiedzi takie wmiare dojrzałe... Do gdybyś miała B to co by Ci to dało ?? Większą pewność siebie TAK wiecej odwagi w kontaktach z mężczyznami TAK to że jesteś bardziej atrakcyjna TAK... Ale to jak kochasz to jak się zachowujesz to jak ciepło o kimś myślisz ini jak się ma do tego czy masz A czy B... Jeśli B da Ci dużo frajdy i większość pewnoś siebie i jeśłi B to tylko literka to wiesz co można zawsze mieć prawo jazdy kategori B i jak się Cibie chłopak pyta to muwisz że asz B on na pewno nie wpadnie na to że chodzi o prawojazdy a i tak jeśłi ma Cieibe kochać to i tak będzie. Wiesz co można zrobić jeszcze taki Patent :-)) moja koleżnka zrobiła... Też miała kłopot natury że wstdziła się zdjąć podkoszulkę przed kimś kogo kochała bo bała się że jak się dowie że ma 70A to od niej odejdzie czy coś wym rodzaju... wiesz co jej poradziłem... nie wiem czy wiesz ale większość facetów nie wie jaki masz biust do półki mu o tym nie powiesz... wies przeszywasz metkę ze stanika/biustonosza (chyba obie nazwy są porawne) metkę 70B i wszyswasz w stanik 70A troszkę kłopotliwe ale napewno zadziała :-)). Po zatym mozesz jeszcze zrobić makijaż piersi jasny oodcień i ciemny tak że daje to potem coś wrodzaju optycznego powiększenia biustu o jeden numer... czyli coś na czym Ci zależy (jeżli to ma poprawić Twoją pewność siebie) uwierz mi jeśli ktoś kocha to zupełnie nie ma to różnicy czy tam jest A czy B bo w miłośći nie oto chodzi.... Co do tego że piersi rosną po ciąży to normalne... pozatym jeszcze można stosować masarze tylko nieiwem kiedy efekty widać podejżewam że po 3,4 miesiącach. Tabletki antykoncepcyjne jak skutek uboczy ;-)) powiększają biust ale... po odstawieniu często biust wraca do swoich poprzednich rozmiarów. Ja tu pisze i pisze a największy kłopot w tym żę masz 20 lat i jesteś w takim wieku kiedy odczówasz coś wradzaju głodu emoconalnego do drugiej osoby... tutaj jednak czesto jest tak żę bardziej od fizyczność potrzebne jest raczej cos wrodzaju zaufania i wspierania wtedy kiedy to wsparcie jest porzebne... trudno mi o tym pisać bo to idywidualna sprawa i każdy człowiek (mężczyzna lub kobieta) ma do tego inny stosunek... Niwem czy problem dotyczy tego że poprostu ze względu na swój biust myślisz ze ktoś Ciebie nie zakceptuje (to raczej choroba/objawy na tle psychicznym) zupełnie tak samo jak niektóre dziewczyny uważają że za dużo ważą... Przepraszam że się nie rozpisuje ale wstałem dzisaj o 6 rano wiec już jestem śpiący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu coś obiecieło ta dłuższa część dotyczy się Marty (ona70A) dokładnie od momętu: Do (tuaja powinno być (ona70) nie wiem czmu obcina...) gdybyś miała B to co by Ci to dało ??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussti
ech kobietki.... przestańcie sie martwić... komuś się wasz biust na pewno spodoba ( również ten mały ). ja mam 75C i taki problem, że faceci nic innego we mnie nie widzą. kiedyś wściekłam się i zapytałam kilku znajomych "czy wy myślicie, że ja to tylko biust i nic poza tym?" usłyszałam "a co niby takiego jeszcze mielibyśmy w tobie widzieć??". już nie są moimmi znajomymi. wściec się można. więc wszystkie "małobiuściaste" kobietki, cieszcie się z waszych wymiarów. uwierzcie, my z biustem C i większym wiele byśmy dały żeby się z wami zamienić. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japirdoleee
jakies zjebane kółko wzajmnej adoracji i tak wiadomo ze male cycki sa do bani i i tak kurwa wiadomo ze duze sa lepsze, na chuj sie pocieszacie? jestescie spierdolone po calosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussti
z wzajemnością, skarbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
do ktos_nowy: dlczego napisałeś, że nie bedziesz miał dziewczyny? po Twoich wypowiedziach można się domyśleć, żę Twoja wybranka była by najszczęśliwszą kobietą na świecie... a tak wogóle, to jeśli można zapytać to ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
i jeszcze jedno, nie wiem dlaczego, mimo iż mojemu chłopakowi podoba się mój biust ( tak przynajmniej mówi) zawsze gdy widzę jakieś dziewczyny w telewizji z dużym biustem , albo po prostu z większym od mojego, czuje się strasznie. Mam wrażenie, że on chciał by żebym miła większy. Wczoraj na przykład oglądaliśmy razem taniec z gwiazdami i Patrycja Markowska miła duży dekolt, a skoro ja nie moigłam oderwać wzroku od jej piersi, to zrobiło mi się niesamowicie przykro, że jemu też pewnie się podobają i że wolałby takie... nie wiem dlaczego czuję się tak niedowartościowana, chyba zawsze miałam z tym problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
do ktos nowy facet swoimi wypowiedziami zdobyles moj szacunek,a kobiet z malymi biustami moge sie tylko zapytac- CZY TRZEBA WAM TO NARYSOWAC ZE JESTESCIE ATRAKCYJNE,ja czy tez ktos nowy zapewne oddal by wszystko by z wami pofiglowac,pofiglowac z tymi piersiami,cudownie ksztaltnymi,ponetnymi i seksownymi. Nie wiem skad wy macie takie kompleksy skoro na ziemi chodzi tylu facetow ktorzy uwielbiaja male piersi. Coz wam jeszcze do szczescia potrzeba,moze po prostu patrzycie na tych facetow co nie trzeba. Rozejrzyjcie sie dookola,faceci nie patrza na duze cycki,a jezeli juz sie zamartwiacie to pomyslcie jak wasz biust bedzie wygladal w wieku lat 30.35 itd.Duzy biust w tym wieku juz wisi, zwlaszcza ze kobiety takie maja juz dzieci,sa one wycagniete i sflaczale,mam kobiete ktora ma 31 lat,urodzila dziecko i biust ma nadal jedrny i okragly,po prostu cudowny,wiec nie macie sie czym martwic tylko cieszyc sie z zycia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Jak mam być szczera. Kiedyś miałam bardzo malutki kompleksik na punkcie mojego biustu, ale właściwie było mi obojętnie jaki mam rozmiar. Ba, nawet nie byłam świadoma tego, że rozmiar A to, krótko mówiąc, ZERO. Aż poznałam pewnego faceta. Bardzo, bardzo mi na nim zależało. On twierdził, że jemu też zależy Ale powiedział, że uwielbia duże biusty, taki C, D i więcej, i bardzo często mi o tym przypominał. Wtedy z malutkiego kompleksiku zrobiła się straszna obsesja. Wstydzę się wychodzić na ulicę, wstydzę się kupować bieliznę, w ogóle ubrania; gapię się dziwczynom na biusty rozpaczliwie szukając takiej, która bym miała też taki malutki jak ja. Do tej pory nie spotkałam :( Często moi koledzy także w mojej obecności, zachwycają się dużymi piersiami. Czuję się wtedy jak karykatura kobiety. Czasami chciałabym być głucha, żeby tego nie słyszeć, i ślepa, żeby nie widzieć tych kobiet, dla których natura była łaskawa. Mam najmniejszy biust w rodzinie, dlatego np. moje siostry zupełnie mnie nie rozumieją, nie wiedzą, co czuję. Dlaczego niektórzy ludzie nie rozumieją, że to nie moja wina, że mam mały biust, że nie miałam na to wpływu. Zwariuję kiedyś. Nigdy, nigdy, nigdy nie chcę mieć faceta. Potrafią tylko ranić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
centurychild27 Wybacz se zapytam? Zdradzałeś swoją kobiete, że wiesz jakie piersi mają 35 latki z dużymi biustami, czy może w wieku 20lat miałeś ciągnątki do kobiet w wieku mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
hmm... pofiglować :) centurychild27 aż mi się ciepło zrobiło n aserduszku :) a co do tego rysowania, wydaje mi się, że my jesteśmy czasmi tak zakompleksione, że trzeba to narysować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
do onaaa 70A: nie pisz, że nie hcech mieć chłopka... Naprade są tacy,którym nasze biusciki się podobają, a jako przykład masz chociażby naszych panów z forum ktos_nowy i centurychild27 :) Pozasz kiedyś takiego chłopaka i on pozbawi Cie Twoich kompleksów... jestem tego pewna... życze Ci tego z całeo serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprawszm za wczoraszą nie obecosć ;-)) Zacznijmy od początku do Pani wystarczyło przeczytać dokładniej moją wcześniejsza wypowiedz i byś zrozumiała oco chodzi :-)) wiek: 22 lata (wiek był wopisany wypowiedz 23:17 data 16.10 wiersz dziesiąty) Nie będe miał dziewczyny ... raczej nie będe używał pusty zwrotów ze średniowiecza typu moja dziewczyna... Bo wiele więcej mówi: oto idzie dziewczyna którąmocno kocham. (chyba niedokładnie przeczytałąś i nie zrozumiałaś :-)) ) do musze się z toba niezgodzić żę faceci potrafią tylko ranić. Jeżeli ktoś Ciebie bardzo mocno kocha nigdy Ciebie nie zrani i nie pozwoli by jakas inna osoba tego dokonała. A to że mówi że mu się wiekse podobają... wiesz ja mi się większe podobają pewnie znalazło by się jakieś 7 dni w ciągu roku kidy bym tak stwierddził... No ale skoro jak mówiesz wted kiedy brakuje wam żelaza i magnezu piersi robią się większe to już spara załatwoina... Po ztym czy on powiedział żę podobają mu się większe czy powiedział że chciał by takie podziwać i pieścić bo to wielka różnica. Do masz rację co do tego że z takim kobietami można wszytko oddać żeby choć raz można by było się do niej przytulić przynajmiej na 10 sekónd :-)) Wspaniałe uczucie... Gdyby miał wybirać między możliwością popprowadzenia Ferrari a przytulenia się do takie pięknego fajnego kochane boskie cudownego kobiecego biustu... to wbrał bym to drugie bo... nie ma na świecie czegoś cudowniejszego od takich kobiet. Wrcając do tego stereotypu... skąd to się wzieło że mężczyznom się podobają duże piersi... media chłopiec w wieku 12- 14 lat chcaił by wwiedziaj jak naprzewde jez zbudowana kobiet no i szuka prasa telewizja i interen i co znajduje... smae wiecie i stą potem się biorę te komętarze w szkole typu deska. TAK naprawdę to ja niewiem czego wy się obawiacie, co wy macie do zażucenia swoim biustom dlaczego to jakiś dlawas kompleks... Jeszcze jedno zapewne bęziecie się dziwić dlaczego zupełnie nie podoba mi się duży biust (czyli coś wbrew sterotypom przyjętym na tym świecie) Zapraszam przed TV program jaka to melodia ta jest taka grupa taneczna i zauważycie że jek te panie tańczą to ich pieris im w tym przeszkadzają i naprawdę bardzo bzytko to wygląda jak skacze... To mniej więcej tak jak u fecetów którzy odwiedzają siłownie myślą ze pięknienie wyglądają i wogle urok mija gdy podnosza rączkę i machają na porzegnanie cąły biceps \"fruwa\" jak flak Jeszcze jedno ostanio dowiedziałem się ile kosztuje operacja powiększenia biustu... co by was uszczęśliwioło gdyby kiedyś waż mąż powiedział wam że zgadza się na taką operacje mało tego i zanią zapłaci czy gdyby za te same pieniądze zrobił wam niespodzianę. Wychodzicie do prawcy a tutaj mega gigantyvczny bilbora o tereści: \"Kochanie masz najcudowniejszy najpiękniejszy biust na świecie :-)) \" Pozdrawiam Panie i proszę uwierzcie w do że naprawdę jesteście piękne i są na tym świecie Mężczyzni którzy oddali by wszysko by móc spędzić z wami choćby ułamek sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu coś musiał obciąć ... Zacznijmy od początku do Pani (jak) tyczy się ten fragment: wystarczyło przeczytać dokładniej moją ..... Do Pani (ona70) tyczy się ten fragment: musze się z toba niezgodzić żę faceci potrafią tylko ranić.... To już trzecia raz kidy coś obcieło... i potem możliwie że śa te pytania ile mam lat a to pisałęm już tutaj ze 3 razy :-)) Jeszcze raz cipłe pozdrowienia i... własnie myśle nad tym jak to narysować że jesteście piękne dysponująć tylko literkami :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
ups... przepraszam za moje głupiutkie pytania :) rzeczewiście jakoś przeczytałam bez zrozumienia , ale to się juz nie powtórzy :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
melisa... o Ci tak naprawde chodzi? jak masz duży biust to się ciesz, a nie obrażasz innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
przepraszam miało być melisana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycuszki musza byc!!! Jak ich nie ma, to nie ma tez podniecenia. Nie mowie o jakis mutantach, ktore cyckiem udusza czloeka, bo owina go wokol szyi i zacisna :) Albo poloza na twarz i sie chlopie nie podniesiesz :0 Aletakie D sa mmmmmmmmm (oczywsicie przy calosci kobiety, ktora jest pociagajaca, bo gruba kobita i cycki D, to jak chuda z cyckami A)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj idąc przez wieś patrzyłem na duże falujące biusty przechodzącego stada rekordzistek - hmmmmmm.... nie spodobało mi się :P ładniejsze były idące obok jałóweczki ;) hehe pozdr byk też facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
do ktoś_nowy Jakoś mnie Twoja wypowiedź nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do (ona 70A) i ogólnie do wszystkich. To nie ja mam Ciebie przkonać tylko TY sama musisz Sieibe przekonać. Może niektórym wydaje to się dziwe ale mi frajdy nie daje jazda BMW 180 ~ 200 Km/h. Większo frajde daję jazda ;-)) a raczej kopiel ;-)) każdy kto brodził na głębokości 40 ~ 60 cm takim samochodem jak honker, hilux, defender, uaz... będzie wiedział oco chodzi :-)) Wy dzieczyn macie nieiwem jakiś sterotym ze facetów kręci wyłącznie piękne kobiety z biustam C,D i najlepiej aby ona siedział w ferrari lub porshe... Coś wam powiem wiele osób wie że 4x4 to nie zawsze 16 :-)) [ co wbrew temu co w szkole uczyli ;-)) ] Chociaż dla innych liczy się tylko Vmax i 0-160 km/h (czyli od 0 do 100mil na godzinę) Jednych kręci to drugich zupełnie coś innego. Niektórzy dla relaksu łowią ryby inni ścigają się po autostradach. Tak samo jest z kobietami niektórych facetów kręci tylko biust inni zwracają uwagę na biodra a jeszcze inni na włosy. Porostu każdy jest inny i inne ma zinteresowania i inne upodobania. Oj troszkę za dużo o motoryzacji ale na razie tylko to mi przyszło do głowy jak to wam Kobietom prosto wytłumaczyć że dla niektórych mężczyzn kobiety to nie tylko biust... bo wy macie cały czas jakieś takie dziwne stwierdzenie że małe to dla meżczyzn fe a duże to cacy... Możę mam jakieś dziwne stwierdzenie ale dla mnie ważniejsz jest to co kobieta do mnie czuje i to co ja do niej czuje niż to jak ktoś wygląda dal mnie liczy się osobowość charakter coś czego nie da się dotknoć ani zobaczyć... Ale nieiwem poco ja to pisze skoro jak sobie kobietki gdzieś tam zakodujecie że z waszym biusttam jest coś nie tak to będziedzie zawsze tak mówiły... Ale to chyba już tak jest w waszej naturze wszsycy moga mówić że pięknie wyglądać a wy itak będziecie próbowały szukać w sobie czegoś co należy jeszcze porawić i upiększyć tutaj nie chodzi tylko o biust ale i o cło resztę znam mnustwo dziewczyn które nie zależnie jeki mają biust jak bardzo są pięne wszukują na siłe w sobie jakiś tam wad i starają się je poprawić niewiem moża taka natura Kobiety. Gdbym znowuś coś napisał nie zrozumiale coś było nie jasne albo zamało przkonywujące (nie tylko Dla Ciebie) porostu niech ktoś napisze czego nie rozumie a nie jakieś komentaże że ja jestem jakiś inni jakis dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Ja też kiedyś myślałam, że najważniejszy jest charakter, osobowość, uczucia, a ciało, wygląd ma mniejsze znaczenie, gdyż piękno fizyczne człowieka jest ulotne, a to, co jest w środku zostaje. Ale niestety zostałam brutalnie uświadomiona, że to jednak wygląd jest najważniejszy (czyli u kobiety duży biust, zgrabne nogi, piękna twarz etc.). A z związku z tym, że mnie daleko do ideału, to zostałam odrzucona. Moje uczucia zostały zdeptane, moje poczucie własnej wartości zostało zniszczone. Najchętniej zamknęłabym się przed całym światem. Chciałabym przestać czuć, gdyż może wtedy nie przejmowałabym się tak wszystkim. Widocznie jestem zbyt wrażliwa, zwłaszcza na krytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
Wsród facetów sa zwolennicy tak małych piersi jak i duzych, ja osobiscie wole duze piersi i duze sutki i to mnie podnieca i wiem ze wiekszosc facetow lubi duze piersi. Duze jednak to rzecz wzgledna dla jednych to 75c a dla innych 80d. Dla pocieszenia powiem ze znam facetow, któzy wola małe piersi. To tak jak kobiety jedne wola mezczyzn z wielkimi czlonkami inne z nieco mniejszymi, wszytsko zalezy od upodoban. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek007
Male piersi sa fajne i czesto bardziej wrazliwe niz duze. Moja byla dziewczyna prawie odplywala podczas pieszczot, a w porownaniu z poprzednimi partnerkami miala bardzo maly biust :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blachara
ja mam bardzo małe i jest mi z tego powodu bardzo żle.moj chlopak nie chce juz ich dotykac bo sądzi że może znaleśdż dziewczyne, która ma o wiele większe niz ja!!ludzie pomuszcie mi i dajci mi adres jakiegos chirurga który mi je powiększy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×