Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

hmm... jeżęli chodzi o plaże , to ja zazwyczaj widuje tam bardzo dużo zgrabnych dziewczyn, szczupłych i one mają duży biust... dlatego tym bardziej ja nie lubie chodzic na plaże, basen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Pochwa
zawsze zwracam uwagę na rozmiar piersi. Wolę kobiety które nie mają piersi,bo przypominają mi chłopaków:) Wtedy zakładam damską bieliznę i udaję kobietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek -
co za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalem kilka pierwszych stron i nie wiem czy ktos o tym mowil ale przeciez male piersi zwykle sa znacznie bardziej wrazliwe na dotyk niz te duze... a taka wrazliwosc ma swoje zalety ;) pozdrawiam serdecznie, bo A i B to moje ulubione literki ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do onaaaaaa70A Piszesz 90%,ale calej populacki kobiet czy tez naszych znajomych? mysle ze sie mylisz troche w tych procentach,fakt ze jest ich sporo ale rowniez jest sporo kobiet które dbaja o siebie,i u których tego cellulitisu nie widac,ale powrócmy do glownego tematu, piszac o tym celulitisie chcialem zauwazyc ze kobiety szczuole,mniej obdarzone przez nature maja mniejszy problem ze skorka pomaranczowa,gdyz nie maja tendencji do tycia i rozciagania skory a co z pozostalymi uczestnikami rozmowy? czyzby tematy i argumenty zaczely sie konczyc? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo filipek dawno cie nie bylo
🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę! Już myślałem, że tylko żona o mnie pamięta koło 1-szego ;) a tu masz .... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu masz taka niespodzianka
😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeju zaraz sie
po*ram z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem, ale podobno między B się da, natomiast między A nie ma szans centurychild27 No, ja tych procentów nie wymyśliłam, tak zazwyczaj podają w artykułach dotyczących tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego, ze sie nie da :P ktos, kto nie potrafi zastapic jednej milosnej gry inna, jest pozbawiony wyobrazni ;) przeciez mozna sobie dawac przyjemnosc na tak wiele sposobow ;) czyz nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gand swięta racja
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"gand święta racja\" - kim jestes? k czy m? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona70A -> masz absurdalna obsesje swojego ciala ! Wez sie dziewczyno za jakies sensowne zajecie i spozytkuj energie na cos pozytecznego lub przyjemnego dla innych! Ja bym sobie np. chetnie teraz possal jakies male cycki. I chociaz ty mi w tym nie pomozesz, jest pewnie wokol ciebie paru facetow ktorych mozesz uszczesliwic ! Zamiast na swoch piersiach , skup sie wiec na twoich talentach w zaspokajaniu mezczyzny, a zwlaszcza postudiuj techniki pieszczenia czlonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyt. do Ona 70A -- masz w biuście 80 a pod biustem? Jest dużo kobiet mających w biuście 80 cm i miseczkę pełne B. Do kogoś kto napisał, że skoro faceci chodzą pakować na siłownię, to kobiety se powinny wszczepiać silikony -- > puknij się w człoło kilka razy zanim coś napiszesz; gdyby zabieg wszczepiania silikonów był tak prosty jak pakowanie na siłowni, myślę, że nie byłoby takich tematów. Kazda kobieta wolałaby przypakować tak by jej w tym miejscu przybyło. Współczuję tym, dla których biust a raczej jego brak przesłania cały świat, naprawdę są większe kłopoty - nie zyczę wam ich. Kiedy ktoś nie ma większych zmartwień to sie skupia na takich mało ważnych rzeczach. Ona70A może to zabrzmi trywialnie, nie myśl, że Cię nie rozumiem, ale uważam, że zamiast narzekać powinnaś się zająć się czymś pożytecznym, przysłuzyć się komuś, zrobić coś dla innych. Przejdź się do szpitali, hospicjum gdy zobaczysz czyjesz tragedie uwierz - podziękujesz Bogu, że tylko biustu nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem k
do --> gand :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź Wenuska nie marudź nt. Ona70A, OK! Dzięki niej istnieje ten temat (i my... :P Ja lubię sobie poczytać, pomarzyć i wirtualnie popieścić........ mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka..
nie dzieki onaaa70A tylko Jak, bo to ona założyła topic ;) a tak na marginesie to uważam że wenuska ma rację.. ludzie mają ważniejsze problemy i jeżeli ktoś niepotrafi już normalnie życ z powodu małego biustu, to sorry ale to już chyba jest obsesja :-/ i stan do leczenia. Aczkolwiek rozumiem jak to jest mieć kompleksy bo sama je mam ( a któż nie ma ;)) ale bez przesady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wenuska: Pod mam 67cm. Wiem, że są inne tragedie. Kiedyś ktoś powiedział \"narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp\". Ja to musze po prostu zrozumieć, but it is not easy Do Karaś: Wiem, że mam obsesję. I wiem, że to jest chore, ale jak pisałam kiedys tam wcześniej, taki mam durny charakter, że wszystkim się za bardzo przejmuję. A zajmuję się innymi pożytecznymi rzeczami niż pieszczenie członka (nie ma chętnych do tego ), a mianowicie nauką. Do phillip31: A Ty serio mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz faktycznie pod biustem 67 to miałabyś widoczny - a nie płaski - biust. Różnica między \"w biuscie\" a \"pod biustem\" 13 cm to miseczka B z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
centurychild27 napisales piszac o tym celulitisie chcialem zauwazyc ze kobiety szczuole,mniej obdarzone przez nature maja mniejszy problem ze skorka pomaranczowa,gdyz nie maja tendencji do tycia i rozciagania skory Mylisz się, bo biust nie ma nic do skórki pomarańczowej. Co to znaczy ze więszka tenedencja do tycia? Ja jestem chuda jak szczapa, waże poniżej 50 kilo a mam 168 cm wzrostu i co sugerujesz ze mi piersi tyją? Albo że mam wieksza tendencje do tycia tylkoz z tego powodu ze mam wiecej gruczolow w piersiach. Bzdura! Cellulit nie ma nic do wielkosci piersi. Przez wiele lat cellulit był postrzegany, jako defekt kosmetyczno – estetyczny. Badania ostatnich lat wykazały, że na obraz tak niewinnie wyglądającej „skórki pomarańczowej „ składa się szereg poważnych zaburzeń. Zaburzenia te dotyczą równowagi hormonalnej, funkcjonowania krążenia żylno- limfatycznego oraz nieprawidłowości obejmujących tkankę tłuszczową i łączną. Cllulit dotyczy przede wszystkim kobiet. Pierwsze zmiany mogą pojawić się już w okresie dojrzewania i dotyczą wtedy ok. 12 % dziewcząt. W okresie ciąży ilość kobiet z widocznym cellulitem zwiększa się dodatkowo o 20 %. W okresie przed menopauzą ilość kobiet dotkniętych cellulitem zwiększa się o kolejne 25%.Podsumowując: cellulit dotyczy ok. 60 – 70 % kobiet /niektórzy badacze oceniają te ilość na 85 – 90 %/. Cellulit pojawia się najczęściej przy dużych wahaniach hormonalnych np.: podczas ciąży czy w okresie menopauzy. I tych zmian niestety nie da się uniknąć ale nasz zdrowy tryb życia może te procesy co najmniej zwolnić. I tak jak już wcześniej wspomniałam cellulito-twórcze są nie tylko bezruch czy nadwaga ale również nie mały wpływ na stan skóry mają zbyt gorące kąpiele, stresy, przepracowanie a także nadmierne spożywanie węglowodanów, soli oraz żywności wysoko przetworzonej, zawierającej konserwanty i syntetyczne barwniki. Czasem przyczyną są wrodzone predyspozycje dziedziczone po matce. INNE PRZYCZYNY: złe nawyki żywieniowe, zbyt ciasny ubiór, siedzący tryb życia, otyłość, wiek, osłabienie tkanki łącznej, antykoncepcja hormonalna, hormonalna terapia zastępcza. I jeszcze raz, co ma cellulit do wielkości gruczołow w piersiach? Jak ktoś łyka tabletki antykoncepcyjne to napewno po dłuższym czasie będzie miał cellulit, jak jest gruby to pewnie też, ale co to ma do dużych piersi? Poczytaj trochę chłopcze, a nie wymądrzaj się że wiesz coś lepiej o kobietach niż my same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może mnie źle zrozumiałaś i to 67 to obwód w pasie? Bo juz sama nie wiem. Co do Twej obsjesji, obawiam się, że dopiero jak coś Tobie albo Twoim bliskim się stanie, to docenisz to co masz, otworzą Ci się oczy. Jednak życzę Ci jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stipi
deski skonczcie juz pierdzielic w kolko jedno i to samo/ ilez mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhy...oj to się narobiło dawno mnie nie było zapoznam się z wypowiedziemi i zaraz będę komentował ;-)) Do Ona70A mówiłaś że były jakieś problemy ze zdjęciami teraz nowa wersja z miniaturkami to był powód dla którego tak długo nie zaglądałem :-)) P.S. Dla zaiteresowanych zrobiłem wersję zapisz na dysk tak by każdego zdjęcia nie było trzeba zapisywać :-)). Po kliknięciu w miniaturkę duże zdjęcie. Jak by coś nie działo piszcie. Oto nowy adres http://republika.pl/jpg_a/index.html Mam nadzieję ze się spodoba... Wszyskie Panie mają długie włosy taki kaprys ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i już potrawka... ;-)) tam jest Do Ona70A mówiłaś że były jakieś a powinno być Do ona70A PISAŁAŚ że były jakieś... no faktycznie nie słyszałem jak coś mówiłaś ;-)) ta wyobraźnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do centurychild27 Jak zauważysz sporo zdjęć pochodzi z met-art oraz hegre-archives wiec to chyba rozwiej te wotpliwości czy ja wiem ze są takie strony :-)) Do Elegancki Pan cytuje Ja moją dziewczyne bardzo kocham ale jak bym się dowiedział. że ma małe piersi to bym powiedział spie**alaj. już to sbie wyobrażam jesteś szcześliwy wszystko się układa wsole wolne dni no i raz zachodzi pod szkołe po swoją kochaną dziewczyne by zrobić jej niespodzinkę idziecie razem do jej mieszkania ona otwiera dzwi ale dzwoni telefon odbiere go a Ty do pokuje a tam leciutki bbałagan patrzydsz bielizna czytasz metkę 70A a myślisz \" a ja myślełm że to cudowne 75B\" popełniasz harakiri (japoński rytuał samobujczy miecz w brzuszko i literka \"Z\" ) Być może sie mylę... Do obrońca z urzędu ni jak się nic nie zagadz z tego linku... no może poza \"A\" co zresztą zostało skomentowane ale ja nie jestem na birząco... Do Mariana_21 fakt faceci to wzrokowcy...No i chyba wiem że to was trochę smuci że jak idziecie z ukochnym mężczyzno a on obesruję jakoś inną kobietę to odrazu myślicie że on myśli \"co ta dziewczyna ma czego moja kochan kobieta nie ma...\" no ale to wy tak myślicie często mężczyźni myślą tak \"czego ta Kobieta nie ma co moja ukochan kobieta ma...\" naturalnie każdy ma inny tok rozumowania ;-)) Poraz kolejny do ona70A pisałś ze cisza zapadła nie było mnie i centurychild27 i już się cicho zrobiło ;-)) no jesczze soporo mam to przeczytania... no jak coś to dopisze później. pozdrownienia dla wszyskich którzy się wypowiadają... a w szególności Dla tych którzy piszą na temat :-)) Małe piersi... są bardziej czułe na dotyk ktoś tak napisał i chyba jest w tym trzoszkę racji weśmy cebulę zawsze występuje tyle samo związków goryczkowych (substancja odpowiedziaklan za smak cebuli) wiec im cebula mniejsze tym bardziej piekąca :-)) Dobra zmyklam czakam na dalszy rozwój sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka-
a ja mam w biuscie malutko bo tylko ledwo 85 a moj facet nie oglada sie za innymi laskami :D po co skoro uwaza mnie za piekną!! pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do malenka- 85 to nie mło powiedział bym że prawie dużo... wiec nic dziwnego że Twój chłopak się nie ogląda za innymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragoraaaaaa
witam🌼 ja mam w biuście 84 czyli "niby" pełne B a czasem jak mnie coś najdzie na lamentowanie na temat mini rozmiaru mojego biustu to aż samą mnie szlag trafia...wrrr...jestem dość drobna to i biust drobny;) ale rzeczywiście mnie ciągle powtarzają,że ludzie maja większe problemy,jednak chyba nie w tym rzecz..ja widzę,że ludzie są nieszczęśliwi bo np są bardzo chorzy(pracowałam kiedyś w hospicjum tzn.byłam wolontariuszką więc wiem o co chodzi) to raczej kwestia psychiki,tego co kreują media i nasze otoczenie a szczególnie mężczyzni,którym chcemy się podobać...u mnie kompoleksy z biustem zaczęły się jak miałam 15 lat czyli kawał czasu temu,a mianowicie moja pierwsza wielka miłość powiedział do mnie,że ma kolegów,którzy mają większe mięśnie niż ja piersi:( chyba nie muszę wyjaśniać jak się wtedy poczułam:( od tamtej pory urosły mi piersi są proporcjonalne do mojego ciała wię c niby nie powinnamnarzekać ale jednak coś z tamtej sytuacji jeszcze siedzi w głowie ech....mam nadzieje ,że jakiś cudowny pan wyleczy mnie z tego swoimi zgrabnymi dłońmi;)hihihihale się rozmarzyłam:P przepraszam w pozdrawiam wszystkich pozytywnie nastawionych do małych biustów bo jesteście kochani🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×