Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Ciekawska Ty mnie nie dołuj z tą wagą. 60 kilo to dużo? Tłumaczysz się, że urodziłaś dzecko, a czym ja mam się tłumaczyć jak waże tyle samo :P Oj no już nie przesadzaj bo nie jest to tak dużo :) Ty przynajmniej masz biust, a ja hmm... ykhm nio :P Teraz możesz sie postawić w mojej sytuacji i będziesz już wiedzieć dlaczego mam doła. Zero biustu (naprawde!!) przy takiej figurze jak Ty masz :/ Poprostu porażka na całej lini ... Ehh i znowu mi smutno buuu :( :( Laleczko - swoją drogą uroczy ten nick jest :D A w domciu nie możesz ćwiczyć? Pół godziny dziennie, w pokoju na kocyku i będzie dobrze. Spróbuj poćwiczyć areobiczną szóstkę Weidera. Bardzo działa na mięśnie brzucha, ale trening trwa ok 42 dni i trzeba ćwiczyć codziennie. Ćwiczenia sa bardzo trudne, ale opłaca się :) Co do nauki to jeżeli masz takie problemy, to nie możesz poprosić kogoś,żeby sie z Tobą uczyli? Zawsze jest lepiej jak ktoś wytłumaczy materiał, niż jak sie samemu stara zrozumieć coś co do głowy nie wchodzi. I jak jeszcze raz powiesz, że jesteś głupia to zrobię Ci krzywdę. To, że trudnej Ci idzie nauka nie oznacza, że głupia jesteś albo gorsza. Heh ... Twoja samoocena musi być naprawde niska :( Ja też tak mam, ale walczmy z tym !! I do matury podejdź !! Ona nie jest taka straszna, a spróbować zawsze można :) Solar - jak sie już dowiesz co nieco o tych tabletkach to daj znać :D Sama chętnie zaczne je brać, ale również czekam aż mi sie okres skończy :P Też słyszałam, że nie zatrzymują wody w organiźmie, a niektórym rośnie po nich biust. Jak ja bym sie cieszyła gdyby tak zadziałały ... Swoją drogą musisz mieć fajną mamę, że sie tak dla Ciebie zapyta. Moja jak by sie dowiedziała co chcę zrobić to by mnie chyba poćwiartowała. I jeżeli chodzi o wzrost. Mam koleżankę - taka jajcara :) - ona ma jakieś 158 cm i jak kiedyś kolega, który ma jakieś 185 cm powiedział jej, że jest niska to ona mu odpowiedziała \"stoję na wysokości zadania\". Na początku nie zajarzył o co chodzi, a później zrobił sie cały czerwony i już sie nie odezwał i jej nie dokuczał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze musze cos dodac od siebie. Mam marne 160 cm wzrostu i waze okolo 45 kilo,a mam cycki 75 C. To dopiero tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o większego trudno zucha jak był na forum montypajtonycha ja nikogo się nie boję kurwy, dziwki to postoję lesby, chuje i palanty wsadze w dupę nie na żarty aż raz budze sie na sianie nagle widze niespodziani patrze a tu jakieś zwirze do kalwiaturry mi się bierze jak nie wrzasnę z wieliej trwogi jak nie zerwe się na nogi pędzę jakby hart ze smyczy dewiant, dewiant - moja głowa krzyczy dewiant? - ktoś sie zapytał och, gorzej miał dwa kopyta paszczę taką przy tym rogi gdzie to było tam na kafeterii własnie doibiera mi sie do biżuterii idą wszyscy, służbacąła patrzą a tu myszka mała polna myszka siedzi sobie i ząbkami w kaliowatruę skrobie (na Kafeterii) - ten wiersz zwalnia mnie od odpwoedzialności za głupoty przeciągając ją na stronę myszki (polnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska ja też ćwiczę :) Tzn będę od października ćwiczyć na siłowni :D ejka - jak bym miała taką figurkę to bym się cieszyła, ale zapewne nie za długo. Straszna chudzinka jesteś ... Faceci muszą za Tobą szaleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge cwiczyc 6weidera!ona pomaga wzmocnic mięsnei brzucha ale nie spali mi tego tłuszczu! a wpasnie chcialabym starcic z jakies 10cm!kręce hula hop od dawna ale nic mi nie dał!jutro ide kupic skakanke,moze ona pomoze....i nie wiem co robic juz...Z tą nauką to nie bardzo,nikomu by sie nie chcialo,nikt nie miał by dla mnie czasu,zreszta u mnie wklasie to sporo osób nie rozumie matteriału tylko go wkuwa!tak jak ja,ale mi to wolnniej idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ciekawe
chyba dosc p-usty jestem bo nie rozumiem "stoję na wysokości zadania".?ze an wysokosci jego penisa...i ze zrobi mu loda?eee bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ciekawe - tak o to chodziło, ale żeby zrozumieć dlaczego on się zawstydził, musiałbyś/musiałabyś znać te osoby:P Laleczko - to już nie wiem co Ci poradzić. Hula hop podobno jest bardzo dobre :) Tak przynajmniej słyszałam i jeszcze dobrze na talię działa :D Skakanka też moze pomóc bo jak skaczesz to mięśnie brzuszka działają. Jak byś kogoś poprosiła to na 100% by Ci pomógł w nauce, i nie musi być to osoba z klasy, może być ktoś starszy kto umie to co akurat bierzecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość was prawiewszystkich pogielo
tak bez sensu ciagke gadac... to jest chore... czytac sie tego nieda... zauwazcie ze rozmawiacie w 3-4soby bo reszta sie nie wypowiada bo to olewa bo co by nie napisali to i tak bedziecie zrzedzic chociaz napewno duzo osob tu zaglada... :/ Ja tez to olewam, ale postanowilem napisac wkoncu co o tym waszym uzalaniu mysle :/ jestescie chorzy bo zamiast robic cos sensownego bo siedzicie i piszecie takie glupoty ze w glowach sie nie miesci... a jedna "a ja mamA o jaka ja nieszczesliwa" a druga powie "a ja mam DD i jaka ja tez nieszczesliwa", nigdy wam niedogodzi. jakby biust byl najwazniejszy. a ja wam powiem ze INTELIGENCJA jest najwazniejsza a nie cycki! ja wole czytac ksiazke a nie pierdolic tak na forum jak wy. Cycki i cycki, mowa o cyckach tylko... az mi niedobrze sie robi :/ zakladam sie ze wiele osob przeczyta to co napiszecie, usmiechnie sie z ironia pod nosem i zamyka strone :/ a usmiecha sie z ironia przez wasza glupote. Poczytaj kobieto ksiazke a nie siedz przed lustrem i nie odgladaj sobie claymi dniami cyckow. I mowic ze "nie znajde sobie chlopaka bo mam maly biust" to jest idiocyzm! O piersi lepiej zadbaj zybyy byly zdrowe i jedrne a nie gap sie calymi dniami bezczynnie na metke od stanika. to jeste chore co mowicie :/ idocyzm... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max 23
Cześć no nie pszypuszczałem że dziewczyny siętym przjmują aż tak ale jak chcecie znać moją opinie to te są idealne:] onaaaaaa70A www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=719964 ale jestem tylko jednym z milionów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co niektore z was sa popier...
jestescie pjebane ze tak o tych cyckach gadacie. Pierdolicie i pierdolicie tak jakby wam od tego pierdolenia rosly te cycki :/ w leb sie stuknijcie bo mam wrazenie ze pisza tutaj o tych "malych cyckach" jakies lalki barbi, ktore ogarniczaja sie do pojcia do lozka i dlatego te cycki sa takie wazne dla nich. Naralna dziewczynajakie ma to ma i jest oki, a lalki barbi ciagle tylko pierdola o niby kompleksach, ze jedna za glura, druga za niska, trzebia plaska, a nicki takie wymyslacie jak idiotki jakies. ten gosciu co jakos wczesniej pisal ma racje bo zamiast sie zajasc jakos inteligencja to tak piepszycie o cyckach bo myslicie tylko jak sie rozebrac przed facetem i wywalic cycki. JAk tak bardzo chcecie to sobie kupcie pompke z sex shopu i se napąpujcie, wtedy jak dla mnie to juz bedziecie tylko laski w sam raz jak na jeden raz.. HA HA! myslicie tylko o chlopakach a zadna o jakiejs edukacji. I jeszcze jakas wczesniej wypisuje na cala Polske kiedy stracila dziewictwo i ilu gosciów w wyrku jej bylo, a mnie to gówno obchodzi i zreszta duzo napewno ludzi tez. To jak dla mnie jest chore pisac kiedy sie .... jak macis problem to do psychologa idzcie a nie na forum wielce sie wypowiadajcie. A poza tym te wasze kompeksy niby to w w 90% sa wmowione bo wam sie w dupach przewraca chyba z nudow, lub jak juz wspominalem pisza same lalki barbi lub jakies małolaty co sie podszywaja ze maja niewiadomo po ile lat. Pomyslcie o nauce, jakims rosadnym gospodarowaniu czasu a nie pierdulcie bo tak wymyslacie i przesadzacie ze az kurwica czlowieka bierze jak tak siedzi i to czyta. Wy sie dalej uzalajcie a normali faceci za normalnymi dziewczynami beda sie ogladac- normalnymi tzw takiemi ktore znaja swoja wartosc a nie pierdola ciagle za uchem "o Jezu, Jezu... jaka ja plaska" :/ jestescie porazka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie pojebane laski
male cycki i male cycki, piedolicie tak ze szkoda slow... jestescie odazajace ale przez sowje glupie gadanie, i gwarantuje wam ze zaden facet was nie bedzie chcial jak bedziecie tak zrzedzic i marudzic :/ sa faceci co lubia male biusty, a przede wszystkim jak kochaja to kochaja cala dziewczyne, ale zyby byl taki co wytrzyma to wasze pierdolenie za uchem to ide o zkalad ze po pewnym czasie szlag go trafi. Jestescie pojebane bo macie pojebane myslenie. Jakby cycki byly w zyciu najwazniejsze a nie np. milosc, szacunek, zaakceptowanie. Jestescie chore i tyle. Zygac mi sie na was chce. BYE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P21B
nie czujesz ze sie powtarzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie pojebane laski
czuje ze sie powtarzam bo nie zmieniam zdania tak szybko, kiedys w ktoryms momencie tego forun napisalem to i teraz tez napisalem bo zdania niezmienilem. Uwazam ze to glupie co tu laski wygaduja i dodatkowo meczace dla duzej ilosci facetow i dobrze gdyby to wkoncu laskawe panie zauwazyly i zmienily swoj poglad na siebie co i facetom wyjdzie na dobre i im samym. Wkurza mnie to glupie ich gadanie o tych cyckach strasznie :/ i to nie jest niedowartosciowanie tylko zbytnia przesada i usilne zwracanie na siebie uwagi co tez jest wkur*******. Maly biust to nie smiertelna choroba do kur** nedzy, a ciagle o tym bełkocza jakby nic nie mialy lepszego do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruno
Ja bardzo lubie male piersi, dla mnie najpiekniejsze sa takie 70A, przewaznie maja ladny ksztalt i sutki do tego sa super,nigdy nie spotykalem sie z dziewczyna ktora mialaby wieksze niz 70B ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruno
>>>solar.factor odezwij sie do mnie jak bedziesz miala wolna chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejaaaaaaaaaaaaaka
🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejaaaaaaaaaaaaakakaka
🌻 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruno
do hejaaaaaaaaaaaaakakaka teraz jesien sie zaczela wiec na kwiat za pozno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo chlej i sie smiej
No wiec drogie Panie, ja jako przedstawiciel plemienia samców pragne wyrazic swoja skromna opinie....mnie osobiscie podobaja sie bardziej małe piersi,o czywiscie czy to i owo jest małe to sprawa wzgledna..no wiec dla mnie rozmiar A moze być...niektorzy powiedza ze wybredny nie jestem, ale poprostu takie sa urocze;] A poza tym sprawa z piersiami u kobiety jest bardzo podobna do sparwy z wackami u facetow;] Krązy błedny mit ze im wieksze tym lepsze;] dobra koniec.. MAŁE JEST PIEKNE...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×