Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość pier******* zdrowo
was pojebal chyba zeby takie poje*** rzeczy gadac, Kur** nie macie co lepszego do roboty w zyciu od tego glupiego pier*******???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do małego cyca
ja mam male tak gdzies 80 i szczerze mam to gdzies jakiej sa wielkosci, wazne ze mojemu facetowi sie podobaja. Niewszyscy faceci lubią duży biust bo jest obwisły a na starosc wisi do pępka. BAbKi O MAŁYM BIUŚCIE nie przejmujcie sie poprostu jak naprawde wam to dokucza to noscie takie staniole zeby wyglodalo ze macie biust o pare nr wiekszy, a kiedy jeden albo drugi bedzie do was zciemnial bo napali sie waszym wygladem to kopnijcie go w sranie. Cycki jak cycki, małe i duże to nie problem, prawdziwy problem jest wtedy kiedy facet ma malego ( mały cycu ) BABKI bedzie dobrze !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 70A
i bardzo sie ciesze:) co z tego ze mam maly biust?! ja go lubie nawet bardzo moj facet tez i jest oki:) 0 powodow do kompleksow:) gdy ide na zakupy i widze fajna bluzke to sie smieje ze nie jest dla mnie bo do tego trzeba miec duzy biust, po prostu olewam to, co inni mysla o moich piersiach! sa moje! do zakompleksionych na tym punkcie dziewczyn-----> przestancie! zaakceptujcie siebie takie jakie jestescie! tak bedzie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 70A
i bardzo sie ciesze:) co z tego ze mam maly biust?! ja go lubie nawet bardzo moj facet tez i jest oki:) 0 powodow do kompleksow:) gdy ide na zakupy i widze fajna bluzke to sie smieje ze nie jest dla mnie bo do tego trzeba miec duzy biust, po prostu olewam to, co inni mysla o moich piersiach! sa moje! do zakompleksionych na tym punkcie dziewczyn-----> przestancie! zaakceptujcie siebie takie jakie jestescie! tak bedzie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenon
ja lubie male i jedrne duze sa ble:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy od calosci, jak jest extra laska i male cycki do niej pasuja (np jest drobniutka i dziewczeca) to wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuu
to skoro ja mam miseczkę AA, mam 163 cm wzrostu u ważę ok 60 kilo tzn że nigdy nie znajdę sobie faceta? to nie moja wina, żę Bozia mi poskąpiła biustu ... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draks
hmm.. Ja tam lubie piersi o wszytskich rozmiarach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe sa super
Według mnie małę piersi sa najlepsze. Słodziutkie można sie nimi pobawic. Jeśli ktoś ma jakies zdjecia bardzo lub poprostu małych piersi to prosze o podanie linków. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 75AA
dla mojego męża od samego początku nigdy nie miało znaczenia ile miałam i mam w staniku. pokochał mnie za charakter. wszyscy moi kumple też mnie bardzo cenią za osobowość (90% moich znajomych to mężczyźni). nigdy też nie narzekałam na brak facetów. zawsze wystarczyło ich kusić na ładną buzię i zgrabne ciało. tak więc, małe biuściki nie załamujcie się, główa do góry. to wcale nie znaczy że mniejszy jest gorszy. za kupę lat to docenicie bo wasze biuściaste znajome będą miały zamiast piersi tylko puste flaki do pępka. a jeśli facetowi zależy tylko na zawartości waszego stanika to jest on w 100% niedorozwiniętym dzieckiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedmiogrod
mi też podobają się małe piersi :-) lubię je pieściś i dotykać ;-) są takie słodkie:-) moja żonka ma małe jerne piersi 70B i baaardzo je lubię :-) wcześniej kilka lat temu byłem z dziewczyną co miała duuże piersi (rozmiar 75D) - ale wolę cycuszki mojej żonki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unfair
a co powiecie na duet: małe piersi + szerokie biodra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssaaa
Male piersi lubia pedofile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magus
Mnie się podobają kobiety z małym biustem, są poprostu boskie, a więc kobiety z miejszym biustem niczym sie nie martwcie, znajdzie sie dla was facet dla którego wasz biust będzie odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magus
"unfair" jak dla mnie to znakomity duet mały biust z szerokimi biodrami takiej szukałbym partnerki. Kobiety z małym biustem natura was nie obdarzyła dużym biustem ale za to czymś innym ... a to już odrębna sprawa, nie ma czym sie martwić jak znajdziecie odpowiedniego partnera to wasz biust będzie dla niego najładniejszy na świecie :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prokurator kk 200
pedofile!9 latki maja male biusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała królewna
no własnie, ja mam mały biust, raptem 75B, a za to szersze biodra, wyraźne wcięcie w talii ... i ciągle słyszę, że to nie zły duet :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie rozumiem ...
75 B to mały biust ??? To A czy AA to co jest ??? Zero biustu , a może wklęsły ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unfair
mnie zwłaszcza dobija obwód pod biustem - raptem 70 :o w zestawieniu z szerokimi biodrami nie wygląda to ciekawie:( chciałabym mieć 75, niestety nie da się tego zmienić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol13
moja żona ma małe piersi i jest z tego powodu strasznie zakompleksiona.dla mnie są one cudowne i nie ma piękniejszych od małych,ale przez 13 lat małżeństwa nie zdołałem jej do tego przekonać.duże piersi nie pasują do subtelnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałam
tylko przypomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walikoń
jak Drodzy Panowie jak to z wami jest, czy naprawde bodobają się wam małe piersi, czy też mówicie tak swoim dziewczynom,by nie było im przykro? Pytam się o to, bo sama mam mały biust i jestem ciekawa, co tak naprawde myśli mój facet. Male cyce wypas!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zawsze podobały mi się małe pierci max to 70B ale najlepiej 70A tylko musi być taki pełny, jędrny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieistotne
Tzw. "małe" (B to nie małe, a idealne, a A wolę od C) są śliczne i kuszące. Znacznie bardziej niż "przegięte" D albo i dalej. Posiadaczki mniejszych niż typowe biustów - nie przejmujcie się obiegowymi opiniami - "amatorów" mniejszych rozmiarów jest dużo. Miłego dnia i pięknych kształtów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaro
Wiecie co dziewczyny małe czy duże piersi nie maja znaczenia ważne że w główce macie poukładane :) a tak wracając do tematu to mi się podobają małe piersi takie w sam raz do rączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruno.23wp.pl
Ja bardzo lubię piersi w skali AA - B nie podobają mi się większe. Moja dziewczyna ma B i są to najpiękniejsze piersi na świecie!!! Wcześniej byłem z taką co miała C owszem, były bardzo ładne i jędrne, ale jakoś bardziej podobają mi się mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam małe piersi ale za to mają ładny kształt i są jędrne a moje szczęście jak już się do nich dorwie to nie ma siły żeby się od nich oderwał. Także nie ma co się martwić jak to się mówi każda zmorka znajdzie swojego amatorka hihi:) Są gusta i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr147
Witam ! Jestem po 40-ce i myślę że sporo o kobietach wiem. Jestem żonaty od ponad 20 lat. Powiem krótko - mały biust jest cacy ! Dziewczyny - nie martwcie się z tego powodu ! Jeśli facet ma narzekać że "za mały" to odpowiedzcie mu tak samo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce sibie silikon
zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×