Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość on_24
male sa najlepsze.. dobrze jeszcze jak sa okraglutkie i z malymi sutkami..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema ja uważam jak panna ma małe piersi też jest fajnie chodziasz sex haiszpański odpada ale małe jest piękne chodz moim zdaniem jest tak że średnie są super duże juz nie śa fajne chociaż jak jędrne to są fajne bo za duże to tylko na pokaz a ogólnie to też kobiety mają z nimi problem tak jak faceci z małymi penisami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce sibie silikon
a co o silikonie myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylikonki są fajniutkie miałem je w rekach są super takie twardawe extra ja polecam:d tylko znajdz sobie dobrego chirurga zeby ci blizn nie zostawił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio
Witam. Ludzie co to za forum. Przejmujecie się swoim wyglądem jakby to miało największe znaczenie. Gdzie sie podziali prawdziwi ludzie - chyba takich już nie ma! Ciało to tylko ubranie , które i tak pozostawimy w grobowej szatni - wiec nie przejmujcie się szczególnie WY dziewczyny bo tak naprawdę każda jest ładna na swój sposób i każda na pewno podoba się jakiemuś chłopakowi - to pewne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ma znaczenia tak naprawde! ja mam kolezanke z miseczka a, praktycznie biust w zaniku , ale wysoka i zgrabne nogi ! kurcze miała zawsze dzikie branie! bez kitu biuściaste nie miały do niej podbicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala sowa
Ja mam narzeczonego o cztery lata starszego od siebie...ja mam 20 lat i mam naprawde maly biust...Jestesmy ze soba juz 2 lata i ciagle mu narzekam na moj biust...ale on zawsze mi mowi ze go kocha i nie zamienil by go zanic w zyciu mial przedemna dziewczyne z miseczka D i ciagle mi mowi ze taki biust piekny jest w staniku ale jak go z niego wyciagnie to poprostu koszmar...zwis zupelny...a mój mu sie podoba bo w staniku czy bez zawsze jest na miejscu!!! A i tak po ciazy mi urosnie i nie bedzie zwisu...Dziewczyny nie martwcie sie dojrzali faceci wiedza co sie kryje tak naprade za duzym biustem..Glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mala sowa
Nie wiem kochanie kogo nazywasz "dojrzalym facetem"... hmmm Małe piersi to pojęcie względne, małe piersi mają niektórzy faceci, jeżeli powa o takich, to są one dramatyczne, równie dobrze moge złapać za pierś kolegę z pracy... Piersi małe to dla mnie piersi które mogę otoczyć ręką, czytaj otoczyć nie płasko położyć na nich dłoń !!! I to ne prawda że większe piersi to "zwisy" czasami, ale nie zawsze. Może na "starość", ale kogo obchodzi uroda na starość ? To jednak nie powód aby robić sobie operacje plastyczne czy cuś, wyznaję zasadę dobrze jest jak jest, i dziewczyna z rozumkiem i tak sobie poradzi i itak znajdzie !dobrego! faceta szybciej niż ta z "cycami"... Pozdrawiam R. Crauze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne prawda
deski tez maja facetow czy mezów wiec widzicie same ze male tez sie podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vipergtx
Witam wszystkie panie z niedużymi piersiami. i witam wszystkie kótre są "z tego powodu" same. Otóż podałem maila żeby każda taka kobieta mogła do mnie napisać, wysłać swoje zdjęcie i ewentualnie się ze mną umówić, bo wprost uwielbiam gdy kobieta ma nieduże piersi, a właściwie to wszystko jedno, byleby jakiekolwiek miała, oraz nie były za duże ;) Jeśli czujecie się źle to w moim przypadku - zupełnie niepotrzebnie. Każdy facet ma swój typ dziewczyny i na pewno są tacy (jak ja) którym i małe piersi się podobają. Czekam na maile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Ple
hahahaha człowieku, chcesz użyć desperacji tych dziewczynek aby odszukać sobie pannę, ogarnij się, one nie są aż tak zdesperwoane hahahaha aaa i ostro żałosny tekst "właściwie to wszystko jedno, byleby jakiekolwiek miała, oraz nie były za duże" hahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
misiępodobają he he mnie też te na zdjęciu z 1 stronki takie zgrabne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja
Witam wszelkie jakże niepotrzebnie zakompleksione dziewczyny. Zapytacie dlaczego niepotrzebnie? a to ja wam odpowiem na to że małe piersi są piekne naprawde choc wieksza liczba z was złapie sie za głowe i pomysli co ten debil tu opowiada otóż ja pawde mówie he he ale zrozumcie piersi nie powinny sie podobać wam dziewczyną tylko facetom wiec jak mówi sie wam że małe są piekne to w to uwierzcie. Moja dziewczyna ma rozmiar 75B i wciąż mi wmawia "że tam nic nie ma" "że ma za małe piersi" "że zrobi sobie operacje plastyczną" ,a ja jej wmawiając że bardzo mi sie podobają ona mi na to odpowiada że zmyślam nie no kobiety dajcie spokój. Same sprawiacie sobie problemy niepotrzebnie popadacie w kompleksy ,a jak już taka dziewczyna sobie to wmówi to młotkiem nawet jej tego z głowy nie wybijesz ,a wiec uwierzcie małe piersi są naprawde piękne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha bossem to ja jestem
żeby oceniać wartość kobiety po cyckach ? heh śmieszni jesteście i wogóle ;] pis ćwoki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja to ja
75B to piersi średnie, średnia krajowa. Co ma powiedzieć kobieta, która ma A lub AA. To są małe piersi i Twoje słowa, to żadne pocieszenie. Dla facetów zawsze B jest małe i potem wielce pocieszają, a tak naprawde nie mają najmniejszego pojęcia co to jest mały biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogpis
Moja ma 75 B i sa idealne.mialem kiedys taka co miala 75 D i normalnie bi sie wylewaly z łap;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala sowa
powiem wam jeszcze tyle mam 160...kiedys wazylam 60 kilo bylam ubita ale mialam co do stanika wlozyc...a teraz waze 45...Nigdy sie nie odchudzalam..nerwy mnie tak zjadly ...teraz dosc ze nie mam tylka to i piersi...chociarz mam chlopaka to wiem ze chcial abym miala tu i uwdzie...a najgorsze jest to ze nie moge przytyc i widze ze moj biust maleje ze mna...Chodz mnie pociesza i mowi ze jestem piekna i moje piersi tez...to dlaczego obraca sie za takimi co maja cycki ...umie mi ktos na to odpowiedziec??? Jeszcze przypomne ze jestesmy ze soba juz 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaa
otoz,mam 75B i zawsze cierpialam z tego powodu,myslalam nawet o opercji,odrzucajac bol i ryzyzko(a jest duze..mowi sie tylko o udanych zabiegach,o tych ktore rujnuja zdrowie prawie nie,a znam takich troche..).od pewnego czasu akceptuje juz siebie bo moj partner kocha moje piersi,mowi ze dla niego sa idaelne i ja to widze:)nie lubi jak to mowi "dojar" chociaz dla mnie to nie ich wina ze maja duze biusty.. a wiec dziewczyny,zaakceptujcie siebie i pokochajcie swoje piersi a obiecuje ze znajdzie sie mezczyzna ktory rowniez je pokocha! podrawiam wszystkie dziewczyny (od A do D!) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 razy
od rozmiaru piersi wazniejsza jest twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaław
mi się podobają małe piersi są sexsowne... po co duże piersi tym którzy je lubią... i nie sądze że jakaś dziewczyna powinna mieć z tego owodu kompleksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male tak
ALE NIE BRAK !!!! NIE PŁSKA DZIEWCZYNA !!! NIE PŁASKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nota bene86
mam sie zabic? mam taki biust http://republika.pl/jpg_a/jpg/met-art-04.jpg tyle ze jasne brodawki!rozumiem ze nie bede mogla nigdy isc zfacetem do lozka....? ale wy ludzie macie podejscie....jak mozecie tak obraza dziewcyzny!!ze płaskie dziewczyny nie mogA BYC!!czy to moja wina ze jestem płaska? a twoja ze jestes hmm niedorozwiniety umysłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bran loginu
CZytam i drapie się po głowie... od kiedy piersi są wyznacznikem kobiecości?? Przecież kobietę kocha się za to że jej właśnie kobica a nie za to że ma duże piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eno fajne takie cycuchy ,przynajmniej moze nie opadna .moja tez ma male i mi to nie przeszkadza a ewa sonet to inwalidka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nota bene 86
fajne?nie wiem jak się rozbiore przed facetem.... i nie rozumiem tych lasek co beczą bo mają B!!co ja bym zrobila zeby miec A.... i weź teraz czuj się kobiecoz takim biustem?wiecie jak taka płaskosc sie prezentuje w sukienkach,bluzkach?OKROPNIE i taka mała uwaga do tych mało biuściastych!nie obrazajcie tych co maja większe cycki....bo nikt rozmairu cycków nie wybierał:/jak mozna leczyc swoje kompleksy kosztem innych?ludzie zastanówcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nota bene 86
nie lubie jak kobieta ma/nie ma cycków wolę jak ma/niema piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nota bene 86
coś wynika z tego zdania?....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×